Opinie o TOYA Sp.z o.o.

jackdaniels

Czy ta niemiła pani z Kapelanki to może pani M.D.? Czy nadal tam pracuje? ;)

GPON
@jackdaniels 31.08.2017 10:43
Czy ta niemiła pani z Kapelanki to może pani M.D.? Czy nadal tam pracuje? ;)

Pracuje i ma się dobrze

anonymous
@GPON 31.08.2017 22:16
Pracuje i ma się dobrze

niestety

Mateo

Pracuje w Toya od niedawna, ale już od piczątku czułem,że to firma dla mnie. Dobre wrażenie miałem już na pierwszym spotkaniu podczas rekrutacji, wszystko zostało mi bez ogródek wyjaśnione, na czym polega praca. Odwiedzam klientów w domach, ale plus jest taki, że wiem gdzie mam jechać, mam swój teren przydzielony przez koordynatora. Praca nie jest łatwa ale daje satysfakcję, nikt nikogo do niczego nie zmisza, niczego nie ukrywa. Jeśli pracujesz uczciwie zarobisz, jeśli się obijasz dostajesz tylko podstawę. klienci są różni są tacy co potrafią Cię zmierzać z błotem, ale są też tacy którzy zapraszają na kawę. Mimo wszystko polecam.

do mateo
@Mateo 06.11.2017 08:52

Bujda na resorach, pracodawca chyba sam sobie wystawil opinie bo zaden pracownik nie ma dobrego zdania o tej pracy

Domlodz

internet telewizja chłam pierwsze słabe transfery zmniejszona liczba połączeń duże pingi i zrywanie połączenia przy streamingu drugie tv boot prawie codziennie zawieszanie się obrazu itd co z tego że będziecie dzwonić zgłaszać jak i tak powiedzą że to twoja wina bo stary system albo stare sterowniki karty sieciowej Toya światłowód gdzie on jest tylko w studzienkach bo do domu masz podłączenie przewodem jak od kablówki przeszedłem do Neti i nie żałuje światłowód prosto do domu stabilnie bez żadnego ale tv nawet chwili zawieszania i nowy sprzet a nie buble z komisu albo epoki kamienia łupanego cisco Omijajcie tę firme z daleka zakłamani

gośćć

Czy opisze ktos jak wyglada praca w firmie Toya na stanowisku "Przedstawiciel Handlowy w Dziale Sprzedaży Aktywnej w Łodzi ". Bo nie wiem czy dziala to na zasadzie chodzenie po domach i proszenie sie o podpisanie umowy czy tez normalne przedstawicielstwo handlowe

Asior
@zespół Toya 04.05.2017 10:29
Praca w na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w Dziale Sprzedaży Aktywnej w Łodzi polega między innymi na : utrzymaniu dob...

Toć drodzy Państwo TOYA, to nie jest żadna odpowiedz na pytanie, wiec odpowiem za Was - aktywne pozyskiwanie klienta w tej firmie to pukanko do drzwi :)

Mark
@Asior 27.10.2017 21:03

Potwierdzam - to pukanko do drzwi i wciskanie usług, ewentualnie jeżdżenie po domach i podpisywanie umów zawartych przez infolinię za psie pieniądze. W Krakowie jest tak samo i jeszcze trudniej.

Nowa

Pracuje od niedawna w TOYA KRK nie mam problemu z dogadaniem się ze współpracownikami. Jest miło i sympatycznie. Zarobki całkiem niezłe , zwłaszcza prowizja. Do tego korzystam z karty Multisport i opieki medycznej w prywatnej klinice.POLECAM

ex-pracownik

To co pisze Mik to prawda. Rotacja pracowników, kiepskie zarobki ( w markecie na kasie się lepiej zarabia), nerwowa atmosfera (przez pewną osobę no może dwie z wiecznymi humorami i fochami), nadmiar obowiązków (robisz wszystko) do tego masz pracować jak maszyna i nie masz prawa się pomylić bo zaraz się na ciebie ktoś wydziera i daje do zrozumienia ze jak ci nie pasuje to droga wolna (wiadomo kto). Same minusy. Może w Łodzi jest lepiej, w Krakowie póki góra się nie zmieni albo nie zmieni podejścia do ludzi nigdy nie będzie lepiej. Tak jak Mik NIE POLECAM oddziału w krakowskiego. Szkoda tracić czasu na te nerwy.

@ex-pracownik 24.07.2017 20:35

Nasza firma słynie z dobrej atmosfery i staramy się by dotyczyło to wszystkich działów. Jeżeli jednak obserwujesz zjawiska, które Twoim zdaniem mogą być niepokojące zgłoś je do HR Managera. Na pewno uda Wam się wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiamy. zespół Toya

ex
@Toya 26.07.2017 11:24

Zmieńcie tą Panią, a na pewno kurz opadnie i pracownicy poczują że pracują w firmie szanującej pracownika a nie w murzylandzie. Kto pracuje albo pracował w Kapelance ten wie, o którą panią nerwowo trzymającą stołek mowa. Karta Multisport to nie cud w dzisiejszych czasach, a gdzie indziej bardziej szanują pracownika

Mik

Nie polecam pracy w oddziale krakowskim. Nerwowa atmosfera, zastraszanie, niekompetencja, rotacja pracowników, pieniądze nijakie.

@Mik 16.07.2017 12:26
Nie polecam pracy w oddziale krakowskim. Nerwowa atmosfera, zastraszanie, niekompetencja, rotacja pracowników, pieniądze nijaki...

Zapewniamy stabilizację, opiekę medyczną, atrakcyjny socjal. Wynagrodzenie na start uzależnione jest od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji, a do tego należy doliczyć prowizje od sprzedaży w przypadku osób zatrudnionych w biurze obsługi klienta czy przedstawicieli handlowych. Dalszy wzrost podstawy oraz wysokość premii jest wynikiem zaangażowania i rozwoju, które przekładają się na efektywność działania. Zespół jest różnorodny dlatego jesteśmy zgraną ekipą, co podkreślają sami pracownicy! :) Obecnie prowadzimy rekrutację między innymi do BOK w Krakowie oraz poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. pozdrawiamy, zespół Toya Sp.z o.o.

Adam

Jak czytam opinie tych pracowników, to nie dziwię się, że obsługa klienta u nich taka dziadowska. Firma moje i "zajefajna" dla pracowników, ale dla klientów - KOSZMAR!

@Adam 06.07.2017 22:45
Jak czytam opinie tych pracowników, to nie dziwię się, że obsługa klienta u nich taka dziadowska. Firma moje i "zajefajna&...

Adam, jeżeli masz jakąś kwestię, w której rozwiązaniu moglibyśmy Ci pomóc skontaktuj się z nami pod adresem info@toya.net.pl

ELA

Elżbieta. Pracuję w firmie ok 17lat.Jest dobrze-szkolenia, pełen socjal, możliwość rozwoju /zależy tylko od Ciebie/. Pensja zawsze w terminie.Możesz sprawdzić,nie słuchaj tych co narzekają -TAK NAJŁATWIEJ. Pozdrawiam Ela.

chetny

witam, na jaka podstawe mozna liczyc na stanowisku przedstawiciela?

@chetny 27.06.2017 12:07
witam, na jaka podstawe mozna liczyc na stanowisku przedstawiciela?

Dzień dobry, zachęcamy do udziału w rekrutacji, w przypadku decyzji pozytywnej wszystkie informacje dotyczące zasad wynagrodzenia i zatrudnienia zostaną przedstawione. pozdrawiamy, zespół Toya

Sebastian K

Pracuję w dziale aktywnej sprzedaży od 3 lat. Na początku było ciężko, dużo pracy i małe zarobki ale z czasem jak się wdrążyłem i zacząłem robić regularnie wyniki dostałem inwestycję i zarabiam bardzo przyzwoicie przy czym pracuję jak chce i nikt mi nie mówi co mam robić. Firma dba o pracowników, prywatna opieka medyczna, multi sport, wczasy nad morzem, kino koncerty i wiele innych nie mówiąc już o tym że zawsze dostajemy bonusy finansowe na Święta. Osobiście jestem zadowolony z pracy chociaż nie wszystko mi się podoba.

TOYA Sp.z o.o.
pracodawca

Witold Krawczyk - niezwyczajne pasje prezesa firmy TOYA

TOYA Sp.z o.o.
pracodawca

25 lat TOYA. Kto stworzył imperium przy Łąkowej?

anonim :)

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Szybko otrzymana umowa na czas nieokreślony. Zarobki przyzwoite. Atmosfera w biurze zajefajna. Pracować trzeba jak wszędzie więc nie wiem o co chodzi.

student

dobra praca na początku kariery zawodowej, można się wiele nauczyć, oferują szkolenia, dla studentów możliwość pogodzenia pracy z nauką, zarobki wiadomo zależą od tego ile czasu poświęcisz pracy, jak chcesz to zarobisz jak olewasz to nie licz na kasę

Tosia 225

Praca jak praca, zarobić można. Na dziale sprzedaży w zależności od akcji jaką się dzwoni. Ludzie ok raczej studenci. Ci co pracują dłużej maja lepsze akcje i więcej kasy, nowi słabo. Opiekunowie mało kumaci źli jak zadaje się pytania, mało wiedzą pracownicy z dłuższym stażem wiedzą więcej. Najlepiej się nie oddzywacie bo się poleci, kierownik Pani A.K.B podla i cwana lubi młodych chłopców. Generalnie ręka rękę myje, najlepiej być cicho i się podlizywac. Nie polecam

jarek99

jasne warunki pracy, przedstawione już na rozmowie kwalifikacyjnej, sprzedajesz- zarabiasz,zdecydowanie polecam.

olka92

polecam, miłe wrażenie już od początku podczas rekrutacji, późniejsza współpraca również ok.

Oszukana

nie polecam pracy w tej firmie, mnie oszukali finansowo, a jeżeli już się zdecydujecie to dokładnie i szczegółowo wypytajcie o warunki pracy i przede wszystkim rozliczenia

Red Girl
@Oszukana 19.03.2017 07:27

A jak Cię oszukali ??

OO
@Oszukana 19.03.2017 07:27

To, że ktoś czegoś nie zrozumiał nie oznacza, że został oszukany. Moim zdaniem opinia czysto subiektywna.

adam

akurat teraz mają ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Łodzi, nie bedzie tak trudno tym bardziej, że na telewizję cyfrowa czy internet jest zapotrzebowanie

Toto

Domek, piszemy o TOYA Sp. z o.o. w Łodzi, a nie TOYA SA we Wrocławiu.

A455

Ja też tam pracowałem.Piękne bajki Pani Redgirl

@A455 05.02.2016 10:25
Ja też tam pracowałem.Piękne bajki Pani Redgirl

tak ?? a jakie ja bajki opowiadam ??

REDGIRL1910

tego akurat nie wiem, ale chyba nie złe bo rotacja jest mała

REDGIRL1910

ehhh, czy tam te wasze wypociny i aż oczy bolą.. Pracuje w tej firmie od grudnia 2012r do dnia dzisiejszego 19 stycznia 2016. zaczynałam na sorzedaży po pół roku awansowałam na obsłuę telefoniczną a od września kolejny awans na specjalistę ds obsługi abonenta w biurze... zaznaczę bardzo ważną rzecz nie jestem córką/siostrą/kuzynką/żoną/narzeczoną ani w żaden sposób osobą spowinowaconą z kimkolwiek w tej frmie... jak ktoś nie chce pracować to nie zabrobi.. ja mam teraz jakieś 2500 srednio na rękę... amosfera bardzo pozytwna na kazdym szczeblu... także życzę powodzenia w narzekaniu na brak pracy jak robic się nie chce.

@REDGIRL1910 19.01.2016 20:17

I jeszcze jedno dodam umowę o pracę dostałam po 3 mc od 1 awansu.... na sprzedaży rzeczywiście jest umowa zlecenie za którą odprowadzane są wszystkie składki. więc jak czegoś nie wiecie po prostu się nie wypowiadajcie...

REDGIRL1910

taka że na um zlecenie nie masz urlopu... umowe zlecenie masz na samym poczatku pracy tam...

Adam Łódź

Praca call center jak praca zarobić można jak się podpiszę masę nowych umów . Jest jedno ale , w dziale pracują znajomi ,rodziny kierownictwa i tylko oni dostają okazje do zarobienia tobie zostaną ości. Nowi którzy przyjdą do pracy jako mięso armatnie zapchają dziury w ludziach na święta gdzie jest najwięcej pracy potem podziękują i cześć . Pierwsze 3 mies. umowa zlecenie potem obiecują umowę o prace której nigdy nie doczekasz no chyba że jesteś znajomym lub rodziną kierownika. Zapomnij o chorowaniu na zleceniu bo zakład standardowo nie płaci składek chorobowych . Ubieraj się ciepło nie choruj i pij dużo melisy . Ps do moderatora - moja mała uwaga (czytaj sugestia) że opinie powinny dotyczyć pracy ,inne posty powinny być kasowane przecież nie chcę sobie zakładać tv tylko szukają opinij o pracodawcy. Pozdrawiam

zdegustowana

sam jesteś krzak hahaha.

malwa

Popracowałam tam w dziale sprzedaży.Wygląda to tak.Jest kilku przyjaciół królika,którzy obsługują wyłącznie nowe tereny i zarabiają bardzo dobrze. Reszta jest od robienia statystyk przejść terenu i zarabia grosze.Atmosfera nieciekawa.Wyścig szczurów bez dania równych szans.Odradzam.

Adam

Hej, wie ktoś jak sie wiedzie ludziom na stanowisku administratora sieci lan/wan w Toya? bo wymagają w sumie sporo, wiadomo, że koszt certyfikatu Cisco to 5 tysięcy minimum, 4 letnie doświadczenie to też sporo, a oferuja standard, czyli stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży oraz atrakcyjne warunki pracy. Jakieś konkrety?

Stefan

odrazam...popsuło się......

atomek

Odbiór fatalny,zawiesza się,na godzinę 20 razy.Zadnego filmu nie obejrzałam do końca. Nie polecam.

taki

beznadziejna firma, nie mozna z nikim porozmawiać bo nie chcą podać żadnego numeru telefonu, czyli nie ma osób odpowiedzialnych. o kontakt nie można się doprosić. Chyba monopol uderzył prezesowi do głowy, trzeba zainteresować sprawa urząd antymonopolwy

lodz

Moglby ktos opisac prace handlowca w Toyi ?

AS

Jestem zadowolona, pracuję już 2 lata, obsługuję klientów, zarabiam OK 1600 NA RĘKĘ ale jest to praca na[usunięte przez moderatora], bywają spore luzy, jest realna możliwość awansu i akurat mam bardzo blisko domu więc nie wydaję kompletnie nic na dojazdy.

stan

jak nie wiecie to nie piszcie,ja jestem zadowolony z internetu i tv poztym moj kolega pracuje w tej firmie i jest bardzo zadowolony z zarobków i atmosfery jaka tam panuje.pozdrawiam zmyslaczy

Nieprofesjonalnie i drogo. Ode mnie minus

Zostaw opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYA Sp.z o.o.