Opinie o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOYA Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOYA Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Franky4Palce

Pracuje w TOYA od kilkunastu miesiecy i szczerze moge napisac POLECAM PRACE W TOYA. Przeszedlem caly proces rekrutacyjny bez zadnych znajomkow w firmie. Doświadczenie w sprzedazy mam i zostalo to docenione. Atmosfera pomiędzy pracownikami wrecz fenomenalna, zero jakies kwasow. Kasa OK, zawsze na czas, prowizja takze. Co niestety u innych pracodawcow nie zawsze jest w porzadku. Jezeli ktos szuka pracy, chcą pracowac a nie tylko udawac zapracowanego to spokojnie w TOYA spelni sie zawodowo. Co do jakosci uslug swiadczonych przez TOYA to wystarczy zobaczyc ranking na speedtescie. Toya jest na 1-2 miejscu.

Maja

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Renata? @Renata, czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowana pracą w tym miejscu? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałabyś pracować? Czy na tym, które opisałaś w swoim komentarzu? Co oprócz atmosfery jest według Ciebie istotnym czynnikiem by praca w danym miejscu była dla Ciebie satysfakcjonująca?

Renata
@Maja

Tak jestem zainteresowana pracą w Toya. Obecnie pracuję w firmie, której blisko do korporacji. Brakuje mi elastyczności działania. I ludzi którzy tworzą zespół a nie takich, którzy się zwalczają. Proszę o odpowiedź kogoś kto tam pracuje. Warto zmieniać?

Renata

Jest ogłoszenie na pracownika obsługi klienta w Łodzi, czy ktoś z obsługi napisze czy atmosfera pracy jest okey? jeżeli klimat pracy zły np. kierownictwo choleryczne to odpada.

Maja

@Retka, rozumiem. Czy powiesz nam jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w firmie? Czy pracownikom umożliwiono podnoszenie kwalifikacji na przykład poprzez finansowanie branżowych szkoleń lub kursów? W komentarzu poniżej wspomniałaś, że są organizowane jednak nie wspominałaś jakiego rodzaju to szkolenia. Powiesz nam coś więcej na ten temat?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOYA Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
Maja

@Retka, dziękuje za opinię. Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy według Ciebie otrzymywane wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości wykonywanych obowiązków? @Aśka, trudno się nie zgodzić, że w miłym towarzystwie czas szybko płynie. Czyli jak rozumiem atmosferę panująca w firmie oceniasz jako dobrą - możesz podać jakieś szczegóły dotyczące tego dlaczego tak sądzisz? Dla każdego pracownika dobra atmosfera może oznaczać coś innego, dlatego dalsza Twoja wypowiedź w tym temacie będzie szczególnie cenna.

Retka
@Maja

Wiesz, zawsze można było by dostać podwyżkę ;) miło jest jak Cię doceniają.. Trudno mi określić czy wynagrodzenie jest adekwatne, myślę że mogło by być ciut większe, ale tutaj mówię tylko w swoim imieniu.. Nie wiem co jeszcze miałabym więcej powiedzieć.. pytaj, a odpowiem :)

Aśka

Pieniądze - jak na telemarketing - przyzwoite ale ludzie zajeekstrafajni!!! Szybko mija czas.

Remik

Czy warto starać się o pracę w firmie?

br
@Remik

nie warto

Franek
@br

warto

Warto!
@Remik

Fajny zespół, ludzkie podejście do pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, a przede wszystkim możliwość rozwoju przez organizowane szkolenia. Polecam! :)

Ulka

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Czy jakiś socjal macie?

@Ulka

Zapewniamy stabilizację (dajemy umowę u pracę), atrakcyjny social :opiekę medyczną (Enel- Mel), dofinasowanie do karty sportowej (ok. system), zniżki na koncerty do Wytwórni, dostęp do oferty telewizyjnej oraz wiele innych atutów, o których można się przekonać dołączając do naszej ekipy. Wynagrodzenie na start uzależnione jest od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji, do tego na stanowiskach związanych ze sprzedażą należy doliczyć prowizje ze sprzedaży. Dalszy wzrost podstawy oraz wysokość premii jest wynikiem zaangażowania i rozwoju, które przekładają się na efektywność działania. Zespół jest bardzo różnorodny dlatego jesteśmy tak fajną i zgraną ekipą! :)

Maja

@Retka, ciekawa jestem czy jesteś osobą zatrudnioną w firmie TOYA? Jeśli tak, to jak to wygląda z Twojego punktu widzenia? Czy widzisz jakieś podobieństwo swoich spostrzeżeń do tych, którymi podzieliła się na forum @Ela? A może wydaje Ci się, że jest to opis absolutnie nie pasujący do realiów firmy TOYA. Zachęcam do pozostawienia tutaj swojej opinii na temat tej firmy. Na pewno będzie ona bardzo pomocna dla tych, którzy myślą o podjęciu w niej pracy.

Retka
@Maja

Tak, pracuję w Toya od ponad 5 lat. Zgodzę się z tym, że jest to firma rodzinna tzn. że jest wiele osób ze sobą spokrewnionych sama chcę jakoś ściągnąć swojego narzeczonego. Nie zauważyłam większego kolesiostwa w naszej formie, choć pewnie by się jakaś jego forma znalazła, co do braku kompetencji ludzi w tej formie to jak w każdej znajdzie się ktoś kto nie wiadomo dlaczego ma dane stanowisko. Ja jestem zadowolona z mojej pracy w firmie Toya, myślę, że po latach poszukiwań , bycia oszukiwaną znalałam swoje miejsce. I żeby było jasne w firmie Toya nie ma nikogo z mojej rodziny, pracę dostałam przychodząc na rozmowę kwalifikacyjna.

Maxu

Czy pani M.D. nadal pracuje na Kapelance i wzbudza ferment w oddziale krakowskim?

Jak nie my to kto
@Maxu

Już nie...

Bartek

Może obecnie przy braku pracowników firma zacznie podnosić wynagrodzenia?

Zuza

Jest takie mądre powiedzenie: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

PrzedstawicielŁódź

Pracuje w tej firmie ponad pół roku jako przedstswiciel terenowy i jak na tę chwilę nie mogę powiedzieć złego słowa. Umowa o pracę na cały etat, wysoka prowizja od sprzedaży, dodatki na święta, szkolenia, wyjazdy integracyjne i co najważniejsze świetna rodzinna atmosfera ( pracowałem już w paru miejscach i takiego podejscia nie było ). Czytam komentarze ludzi, którzy narzekają na śmieszne zarobki i jestem zdegustowany ponieważ piszę je najwyraźniej osoby, które chciałyby dostawać kilka tysięcy za to, że tylko otworzyły rano oczy i wyszły z łóżka. Praca dla osoby lubiącej kontakt z ludźmi( nie zawsze przyjaźnie nastawionymi), konsekwetnych i nie poddajacych się po pierwszej porażce, jeśli wykonujesz swoją pracę i masz "gadane" a przede wszystkim umiesz pracować bez konieczności stania nad Tobą osoby, która sprawdza czy rzeczywiście coś robisz czy tylko udajesz to jest to idealna praca :) podsumowując jeśli chcesz pracować a nie udawać to gwarantuję, że zarobisz tu "dobre" pieniądze.

Piter
@PrzedstawicielŁódź

Znowu chyba opinia pracodawcy. Bo zarobki są marne. W porównaniu do innych firm wręcz śmieszne. Rodzinna atmosfera? Śmieszne. Ja nie polecam

PrzedstawicielŁódź
@Piter

Jakie to firmy tak świetnie płaca jeśli można wiedzieć?

Wiadomo jak wygląda praca programistów? Jakie mniej więcej są zarobki, atmosfera itd w Łodzi?

Norbi

Niektórzy niestety tylko narzekać potrafią. Idealnych firm nie ma

brath
@Norbi

Tej firmie bliżej do przedszkola niż do ideału

Karol
@brath

Dlaczego tak jest?

Gru
@Norbi

Idealnych nie ma ale są lepsi. Wystarczy chcieć

jackdaniels

Czy ta niemiła pani z Kapelanki to może pani M.D.? Czy nadal tam pracuje? ;)

GPON

kika
@anonymous

:-(

Mateo

Pracuje w Toya od niedawna, ale już od piczątku czułem,że to firma dla mnie. Dobre wrażenie miałem już na pierwszym spotkaniu podczas rekrutacji, wszystko zostało mi bez ogródek wyjaśnione, na czym polega praca. Odwiedzam klientów w domach, ale plus jest taki, że wiem gdzie mam jechać, mam swój teren przydzielony przez koordynatora. Praca nie jest łatwa ale daje satysfakcję, nikt nikogo do niczego nie zmisza, niczego nie ukrywa. Jeśli pracujesz uczciwie zarobisz, jeśli się obijasz dostajesz tylko podstawę. klienci są różni są tacy co potrafią Cię zmierzać z błotem, ale są też tacy którzy zapraszają na kawę. Mimo wszystko polecam.

do mateo
@Mateo

Bujda na resorach, pracodawca chyba sam sobie wystawil opinie bo zaden pracownik nie ma dobrego zdania o tej pracy

Domlodz

internet telewizja chłam pierwsze słabe transfery zmniejszona liczba połączeń duże pingi i zrywanie połączenia przy streamingu drugie tv boot prawie codziennie zawieszanie się obrazu itd co z tego że będziecie dzwonić zgłaszać jak i tak powiedzą że to twoja wina bo stary system albo stare sterowniki karty sieciowej Toya światłowód gdzie on jest tylko w studzienkach bo do domu masz podłączenie przewodem jak od kablówki przeszedłem do Neti i nie żałuje światłowód prosto do domu stabilnie bez żadnego ale tv nawet chwili zawieszania i nowy sprzet a nie buble z komisu albo epoki kamienia łupanego cisco Omijajcie tę firme z daleka zakłamani

gośćć

Czy opisze ktos jak wyglada praca w firmie Toya na stanowisku "przedstawiciel handlowy w Dziale Sprzedaży Aktywnej w Łodzi ". Bo nie wiem czy dziala to na zasadzie chodzenie po domach i proszenie sie o podpisanie umowy czy tez normalne przedstawicielstwo handlowe

zespół Toya
@gośćć

Praca w na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w Dziale Sprzedaży Aktywnej w Łodzi polega między innymi na : utrzymaniu dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na podległym terenie; dbaniu o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku; realizacji planu sprzedażowego oraz raportowaniu wyników pracy. pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym

Asior
@zespół Toya

Toć drodzy Państwo TOYA, to nie jest żadna odpowiedz na pytanie, wiec odpowiem za Was - aktywne pozyskiwanie klienta w tej firmie to pukanko do drzwi :)

Mark
@Asior

Potwierdzam - to pukanko do drzwi i wciskanie usług, ewentualnie jeżdżenie po domach i podpisywanie umów zawartych przez infolinię za psie pieniądze. W Krakowie jest tak samo i jeszcze trudniej.

Nowa

Pracuje od niedawna w TOYA KRK nie mam problemu z dogadaniem się ze współpracownikami. Jest miło i sympatycznie. Zarobki całkiem niezłe , zwłaszcza prowizja. Do tego korzystam z karty Multisport i opieki medycznej w prywatnej klinice.POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TOYA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOYA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOYA Sp.z o.o.