Opinie o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOYA Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOYA Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Jaki jest styl zarządzania w TOYA Sp.z o.o.?

Agnieszka co w tej firmie mies

koordynator pracowników własnego zdania nie ma, ślepo jest zapatrzony w wyższe szczeble, oraz rozkazy idące od góry, nikt że średniego szczebla obecnie nie stoi za pracownikami którzy traktowani są jak.... Zarządzanie jest takie jak podejście do klienta czyli z góry i z pogardą

Lamia

Dla mnie praca jest ok, nie ma ciśnienia ze strony przełożonych, bardziej wsparcie. Atmosfera jest w porządku, nie ma rywalizacji. Jeśli ktoś chce pracować a nie się obijać to się odnajdzie.

@Lamia

No i super że tak chwalisz. Tylko czy to prawda że ledwo 3300 brutto wpada? Bo jeśli tak, to co mi po tej atmosferze jak są takie śmieszne zarobki?

Gocha
@Lamia

mam identyczne zdanie. wolę mieć spokojną atmosferę w pracy a nie cisnięcie na wynik jakby świat miał sie od tego zawalic. także dla mnie ta praca też na plus.

Brutto
@Adam

Niestety to prawda

lola
@Lamia

okej, czyli możesz polecić? mam możliwość pracy w tym miejscu i jeszcze się waham. chociaż opinie mają raczej pozytywne...

Czy TOYA Sp.z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenia były przed pandemia, wewnętrze i zewnętrzne, organizowane przez kierowników i HR. W tym momencie jest gorzej - ograniczenia covidowe, plus HR menadżera, który koordynował to brak…

Kinga

Zgadzam się, brak „miękkiego” HR w takiej firmie to duży minus, zwłaszcza dla kadry menadżerskiej.

Jolanta

Zdalnych szkoleń nie ma żadnych? :( szkoda, że ten wirus tak pokrzyżował wszystko .

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TOYA Sp.z o.o.? Chętnie zatrudniają?

kroś

biorą wszystkich kto ma przeciwstawne kciuki

@kroś

A ile płacą? Niskie wymagania to niska płaca pewnie, ale chociaż te 3000 się zarobi? Netto

Brutto
@Adam

Brutto to nawet i 3300 dostaniesz

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOYA Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Mieczysław

są organizowane przez partnetów biznesowych, sporadycznie bo sporadycznie ale są

Judi

Najlepsze są smsy w pt o 21:00 od „kierowniczki” … Masz być dostępny dla boa i Cc pod telefonem 5 dni w tygodniu, pracujesz 5 dni w tygodniu i tak masz być dostępny ! Umowa B2B screeny i nagrana chętnie podeśle na e-mail (usunięte przez administratora) wszechobecny … Sprawa pewnie znajdzie się na wokandzie Pozdrawiam Aleksandrę

szukcz pracy

Hej mam rozmowę na PH dla bizesu w toya, czy ktoś zdradzi jakie są wypłaty dla PH, jakie auta mają, jak rozliczane jest paliwo i jakie obowiązki? Firma ma wielu klientów i praca raczej opiekuńcza czy szukanie nowych klientów od rana do nocy?

Miśka
@szukcz pracy

Auta to zapewne nadal swoje i "limit kilometrówki". Tak przynajmniej było.

Pirx
@szukcz pracy

Rolą PH w tej firmie jest aktywne pozyskiwanie klientów w terenie, na zasadzie door to door, czyli jesteś zwykłym akwizytorem. Samochodów nie ma, lecisz z buta i komunikacją miejską, ewentualnie ryczałt na paliwo. Zarobki nie powalają - niska łódzka średnia.

Zosia
@Pirx

Czy przedstawiciele handlowi muszą oklejać swoje prywatne samochody reklamami firmy? Pytam, bo kiedyś byłam na rozmowie na stanowisko PH i taką informację otrzymałam od jednej z Pań.

Pirx
@Zosia

Tak, niektórzy PH jeżdżą z tymi paskudnymi kiczowatymi naklejkami na samochodach i dostają za to jakiś ochłap do pensji.

Czy TOYA Sp.z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ryś

To zależy od działu :)

YouStary

Internet stablibny i dobry nie dawno zepsuł nam sie internet za 3 dni po reporcioe przyjechali, okazalo sie ze caly kabel zrobili od razu w snieg. Mam bardzo dobra opinie o nich

Bartek

Chyba nie jest tak żle- mają pakiety na leczenie,darmowe bilety na rożne imprezy- no i nie czepiają się jak ktoś siedzi długo na zwolnieniu,a w tym czasie jedzie nad morze na 2 tygodnie..../ nie święta Teresa.../To i zarobki chyba nie złe skoro go stać

bartek

jak dla mnie praca w tym miejscu spoko, zawsze fajny klimat, mili ludzie, uczestniczyłem w wielu szkoleniach i dużo się nauczyłem, ogólnie nie żałuję czasu co spędziłem w tym miejscu

Renata
@bartek

fajnie czyta się Twoją opinię, lecz co do szkoleń... Ile potrzebowałeś szkoleń załóżmy w miesiącu by łatwo wejść w swój fach w tej firmie?

Mała Mi
@bartek

Kto niby organizuje szkolenia i jakie?

Joł
@Mała Mi

Szkolenia były ale się skończyły wraz z pandemią:( Może jeszcze dobre czasy wrócą

Lucek
@Mała Mi

Dział odpowiedzialny na szkolenia, tematy szkoleń były różne, ciekawe zwłaszcza kiedy były prowadzone przez firmy zewnętrzne.

Vanilia

Dziwna firma ! Jesteś abonentem, to nie myśl że twoje dane są chronione bo często twoja umowa wala się gdzieś po biurze i każdy ma do niej wgląd (Kto zawita od zaplecza) np kurier i pan od wody źródlanej z kranu itp GIODO się kłania: przygotowuje dokumenty

Retka

I przez 8 lat Ci to nie przeszkadzało ?? Zadziwiające....

ala

Uśmiałem się jak norka :):):) chce tylko zwrócić uwagę że jest to firma prywatna i mogą zatrudniać kogo chcą , a kierownikiem może być nawet szympans jeśli spełnia oczekiwania zarządu:) Czytając Twoją opinie wnioskuje ze z jakichś powodów nie zostałaś doceniona , że większym poważaniem , szacunkiem i uznaniem cieszą się ci niekompetentni idioci, a Ciebie wybitnego fachowca nie doceniono . To taka nasza cecha narodowa, "polaczkowość" jak mnie nie doceniają to znaczy że jest układ. Tak jakbym słyszał w tvp... "przez osiem ostatnich lat...…"

@ala

Nie czuję się niedoceniana w tej firmie wręcz przeciwnie :). Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i to chyba Ty nie zostałeś doceniony, lub uważasz się za lepszego od innych. Nie wiem co skłoniło Cię to wystawiania takich opinii chyba nuda, lub problemy z zatrudnieniem, skoro masz czas siedzieć i wypisywać te brednie. Toya jak każda prywatna firma ma prawo zatrudniać kogo chce na jakich chce warunkach jeśli tylko sam zainteresowany się na nie zgadza. Jak każda firma popełnia błędy w zatrudnianiu ludzi. Dlatego nie rozumiem Ciebie i Twoich wypowiedzi. Rozumiem, że możesz mieć jakiś żal, ale skoro przez 8 lat pracy nie przeszkadzało Ci to na co się skarżysz to myślę że są to żale mocno naciągane.

Tymek

Ela, skoro było Ci tak źle w TOYA, dlaczego zostałaś tam aż 8 lat?

Na forum nie powinno się zamieszczać informacji o konkretnych osobach. Takie wpisy są niezgodne z regulaminem. Nie używamy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem i skutkuje usunięciem wpisu. Wymieniajmy się opiniami na temat pracy w Toya, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych. Każda wypowiedź jest ważna i ma sens, jeśli jest poparta argumentami pod warunkiem, że nie krzywdzi dóbr osobistych innych. Dbamy o Naszych pracowników i każda informacja jest dla nas cenna. Jeśli w jakiś sposób możemy pomóc prosimy o maila do działu HR: dsarekrutacja@toya.com.pl.

@Retka

przepraszam, ale z rozpędu nie doczytałam kto dodał opinię i myślałam, że to była odpowiedź do mojej wypowiedzi :)

@TOYA Sp.z o.o.

Wskazujecie zasady, a czy koordynatorzy w Toya mają przedstawione jakieś zasady? Pracowałam w DSA i szczerze wątpię. Proponuję przeszkolić koordynatorów z prawa pracy (koordynatorka odmówiła mi urlopu twierdząc, że mój urlop to tylko jej dobra wola, więc do końca roku będę zapier... również w weekendy).

Bibi
@Misia

A czy miałaś w ogóle prawo do urlopu?czy był zgłoszony w terminie?

@Bibi

Tak miałam prawo do urlopu. Był zgłoszony w terminie, nawet miałam ustalone zastępstwo na czas urlopu.

Jan
@Misia

@Misia jaki był ostateczny finał tej sytuacji? Czy pierwszy raz coś takiego się wydarzyło? Bedę wdzięczny, jak powiesz więcej na ten temat.

@Jan

Ostatecznie postanowiłam zmienić pracę. Tylko i wyłącznie z powodu jednej koordynatorki. Nie da się pracować z osobą, która psuje atmosferę. Akcja z urlopem nie była jedyną akcją. Trafiłam też na dywanik po tym jak byłam na L4. Musiałam się tłumaczyć dlaczego na zwolnieniu nie podpisałam umowy. Pod koniec usłyszałam słowa "A Ciebie to będę wysyłać do wszystkich trudnych i nerwowych klientów".

Kamil
@Misia

Szkoda, że tak zakończyła się Twoja przygoda z firmą TOYA. Pomijając kwestię wspominanej przez Ciebie koordynatorki, to ogólnie poleciłabyś pracę w tej firmie pod względem możliwości rozwoju zawodowego?

Julia
@ala

Kto ci za to płaci?

suzanna

"kilka lat temu tam pracowałam" no właśnie! Kilka lat to już zupełnie inne czasy. Od 2016 roku pracujemy na cały etat. Odnośnie godzin pracy to firma wymaga od PH, żeby był 5 godzin w terenie. Reszta czasu to nasza dobra wola. Na stanowisku PH trzeba pamiętać, że zarabia się głownie z prowizji. Im więcej podpiszesz tym więcej kasy masz. Im więcej pracujesz tym więcej kasy masz. Ale biorąc pod uwagę fakt, że zatrudniają nas na umowę o pracę to nigdy nie wymagają od nas pracy w terenie dłuższej niż 8h. Ogólnie pracuje się bardzo fajnie, nie wspominam aby mnie źle traktowali jako pracownika..

Dobra atmosfera w pracy, fajni ludzie w zespole, mega wsparcie po stronie współpracowników :) Wiadomo czasami zdarza się nerwówka, bo klienci nie zawsze są mili, ale spoko do ogarnięcia.

MIchal

Dla mnie po prostu (usunięte przez administratora) , podpisaliśmy umowę na dwa lata w kwietniu umowa zakończyła się lecz toya przedłuża automatycznie o kolejny rok umowę , za zlikwidowanie usług chcą 450 zł mimo tego ze umowa uległa wygaśnięciu w kwietniu a teraz jest Maj . Nie polecam i wydaje mu się ze jest to nie zgodne z prawem konsumenta przedłużanie samoistne umów po ich zakończeniu .

Jagoda
@MIchal

Ostatnio w nieprzyjemny sposób dowiedziałam się, że umowa rok lub dwa, to tylko promocja, później przechodzi na czas nieokreślony. No chyba, że infolinia zadzwoni do klienta. Do mnie nie zadzwonili. Podobno w umowie jest taki zapis. Rozwiązałam umowę, bo za drogo na cenach podobno standardowych. Poinformowano mnie, że zapłacę jeszcze jedną fakturę. Ok, jakoś to zniosę. Ale pojawiła się kolejna faktura i tu zaczęły się schody. Zadzwoniłam na infolinię, jestem 30 w kolejce i cierpliwie czekam... w końcu odbiera paniusia, przedstawiam problem i słyszę odpowiedź, że trzeba było nie rozwiązywać umowy, to bym nie miała problemu że jeszcze coś wystawili(usunięte przez administratora) powiedziała, że ta kwota to nie majątek i nic mi nie będzie jeżeli zapłacę. Nie zapłaciłam, skończyło się awanturą, w końcu usłyszałam, że skoro mam się ciskać to oni sobie to jakoś zaznacza i załatwią, ale ja potwierdzenia nie dostanę, bo firma nie potrafi wystawić faktury korekty. Z resztą zachowanie dziewczyny nie może dziwić, skoro sam przedstawiciel z którym podpisałam umowę pozostawiał wiele do życzenia. (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w TOYA Sp.z o.o.?

Anka

Dotychczas można było liczyć na: - bony świąteczne (chociaż ostatnio coraz niższe) - opiekę zdrowotną - OK system - dofinansowanie do wczasów w ośrodku nad morzem (ostatnio też o miejsca trudniej) - dofinansowanie koncertów w Klubie Wytwórni - wcześniej kursy językowe, ostatnio nie, nie wiem

Paula

Tragedia... Gorzej świadczonych usług nie widziałam. Do tego przedłużanie na siłę umowy i śmieszne kary za rezygnację z powodu wyprowadzki w moim przypadku. Ceny wysokie, jakość niska. NIE POLECAM!!!! Nie rozumiem dlaczego Toya jest jedynym wyjściem w Łodzi...

Nie polecam usug tej firmy, wysoki abonament a jakość na niskim poziomie. Awarie za awariami, trwające po kilka godzin średnio 5-7 w miesiącu. Koszmar jeśli pracujesz zdalnie. Cyrograf - umowę podpisujesz na 2 lata nie możesz wcześniej wypowiedzieć mimo tak częstych awarii. (usunięte przez administratora)

Oliwia

Oszuści,.niekometenta.obsługa, nie.odbierają telefonów, odlaczyli wszystkie kanały telewizyjne oprócz programów YOTA i TOYA VOD HD na których nie ma co oglądać , nie można się z nimi skontaktować. Same problemy

Emilia
@Oliwia

dziwnie, bo ja nie miałam żadnych problemów od momentu podłączenia internetu, wszystko działa bardzo sprawnie

mycha
@Oliwia

Jak nie płaci się rachunków, to może się tak zdarzyć, że poodłączają usługi. To chyba normalne? Napisz jak to się ma mieć do miejsca, w którym wyplułaś jad? Pracowałaś w TOYA?

jacek
@Emilia

masz rację, internet zarówno jak i telewizja działa wyśmienicie

Ryś
@Oliwia

Chyba coś Ci się pomyliło? Nigdy nie miałem problemów z kontaktem

Napiętnowani
@Oliwia

Trzeba było opłacać faktury w terminie to by nie wyłączyli ????

Zostaw merytoryczną opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TOYA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOYA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOYA Sp.z o.o.