Opinie o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOYA Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOYA Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Gabriela

Jakiś czas temu mieli oferty na przedstawicieli handlowych, ale nie zdążyłam zobaczyć. To mobilna praca, trzeba mieć swoje auto czy nie ma takiej konieczności? Fajnie, jakby ktoś napisał.

Tośka

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami o necie od Toya. Poprzedni operator nie dawał rady, z tym jest inaczej! Filmy się nie tną, super się ogląda, upload to samo. Ogólnie polecam!

kamka
@Tośka

Podpisuję się pod tym postem. Pracowanie zdalne od kiedy mam Toya nie jest już taką męczarnią. Szybki net bardzo pomaga.

Gabriela

Dłuższy czas temu już pojawiały się co jakiś czas oferty na przedstawiciela handlowego. Warto się w ogóle interesować tą pracą? Jest jakaś podstawa wynagrodzenia czy wszystko oparte o prowizje?

Czy w Toya jest miękki HR? Kto zajmuje się rekrutacjami ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOYA Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Hanna

Bardzo dobry internet- szybki i niezawodny. Polecam.

irenka
@Hanna

u mnie tak samo. mimo, że mieszkam na wsi pod łodzią działa bez zarzutu

Tadek
@Hanna

Rzeczywiście jest szybki, parametry połączenia są niezłe. W tej ofercie wychodzi korzystnie moim zdaniem. Większej awarii w Aleksandrowie Łódzkim nie odnotowałem a korzystam około 3 lat.

Lana
@Hanna

W Krakowie też się sprawdza. Bezawaryjnie i za rozsądne pieniądze.

rexo
@Hanna

sama prawda. też nie mam problemów z łączem a czasem muszę dokończyć robotę w domu i daje radę.

Dzień dobry, czy Toya ma HR manadzera ? Po pierwsze takiego jak się chce pracować- to żeby wiedzieć do kogo się kierować ? Po drugie jak się już pracuje to do kogo można się zwrócić ?

Misha

Polecam, świetna oferta!

iro
@Misha

Mi oferta też odpowiada. Za odpowiednią cenę,

milka
@Misha

Jakaś specjalna? :D ja się zastanawiam nad studencką. Wydaje się sensowna. Ktoś korzysta?

anulka
@milka

ja mam studencką i daje radę! cenowo super, przesył zgodnie z zapisem w umowie. no i nie było żadnej awarii od dwóch miesięcy (od kiedy go mam). także zdecydowanie polecam.

gośka
@milka

Ja też lecę na ofercie studenckiej. Kiedy się orientowałam, czyli w zeszłym roku akademickim, mieli najlepsze warunki i cenę. Z netem nie ma problemów a zauważyłabym bo korzystam bardzo dużo i w różnych godzinach.

OFF
@Misha

dobry net na wagę złota! taki mam od toya, polecam swoim znajomym bo za dobrą cenę można mieć świetne warunki

kriri
@anulka

dobrze, że mają coś dla studentów, bo to nie takie znów oczywiste ;) warunki fajne, jesli ktoś się liczy z hajsem to dobrze sobie taką opcję sprawdzić

Greta
@kriri

Ja MUSZE się z hajsem liczyć i to była najkorzystniejsza oferta na jaką trafiłam. Nie znalazłam takiej prędkości za osiągalną dla mnie kwotę. Net stabilny, awarii praktycznie nie ma. Solidna firma jak dla mnie.

Czy pracownicy w TOYA Sp.z o.o. dogadują się między sobą?

Marta34

jak najbardziej ;) nie ma kolesiostwa ani niefajnej atmosfery, pracowałabym tam dalej gdyby nie sprawy prywatne,

@Marta34

O, czyli rozumiem, że atmosfera jest sympatyczna. Pracownicy mogą na siebie nawzajem liczyć, jeśli chodzi o pomoc? :) A jak wygląda wdrożenie nowej osoby?

anna
@Jolanta

tak! pracuję tu prawie rok i jak na razie jestem bardzo zadowolona :D

@anna

Jak na razie? ;) A można spytać jak długo już? I tak właściwie to czym się zajmujesz?

oliwka

Tak. Jest normalna, luźna atmosfera. Z każdym da się pogadać w przerwie, nie ma jakiegoś obgadywania czy coś takiego.

@oliwka

a przerwy to jak macie tu zorganizowane i jakie są warunki dostosowane do ich spędzania? na stołówkę jakąś można liczyć?

mark
@Gabriela

pewnie, nie ma z przerwami żadnych problemów

@mark

raczej chodziło mi o to czy są wyznaczone przedziały czasowe czy każdy samodzielnie czas pracy sobie może zorganizować. ktoś z tego co widziałam pytał o elastyczność względem godzin ale bez odp. czyli na rękę raczej nie idą?

Natol

Chyba najlepszy internet jaki miałem. Spoko opcje, świetna prędkość, poza tym obsługa klienta na poziomie.

Terry
@Natol

Same here. Pierwszy dostawca który obiecuje daną prędkość i ona faktycznie taka jest.

damianek
@Natol

no dokładnie! necik śmiga aż miło. żadnych problemów!

Janek
@Natol

Ja przerobiłem co najmniej 3 innych dostawców. Toya plasuje się na pierwszej pozycji pod względem ceny i prędkości internetu.

Beryl
@Natol

Wszystko prawda, są najlepsi jeśli chodzi o neta i o tv. można to połączyć, nawet na studencką kieszeń niezła oferta

Jak się pracuje z ludźmi z TOYA Sp.z o.o.?

Ryś

normalnie :) jak z ludźmi :)

Amela

Dobrze. Nie spotkałam się tutaj z niefajnymi osobami.

Większość moich dobrych znajomych to ludzie z pracy. To chyba mówi samo przez się ;)

Damian
@Kasia

Czyli rozumiem że atmosfera fajna. Macie jakieś integracje służbowe np. imprezy firmowe?

rigcz

bardzo fajny zespół

baby
@Damian

Jak się ludzie zbiorą to są.

inga

mi pracuje się dobrze. już drugi rok.

Kamil
@inga

O to super. Na jakim stanowisku i czy od razu dostałaś umowę o prace, czy na początek zlecenie?

Angela
@Damian

Też jestem ciekawa. W mojej dotychczasowej firmie nie było żadnych i mega mi tego brakuje. To super skleja cały team. Skoro u Was tak ludzie chwalą atmosferę, to musi się dziać ;P

Sandra

Cześć! Studiuję dziennie i chciałabym zacząć pracę w TOYA. Czy to da się pogodzić? Widzę tu dużo pozytywów, więc zakładam że firma fajna...

Michaelo
@Sandra

Kierownictwo w porządku więc zawsze da się dogadać :)

@Michaelo

Czyli podchodzą elastycznie do godzin pracy? :) A trzeba jakąś konkretna ilość godzin wyrabiać? No i czy pod względem zarobków się opłaca?

agata

Praca jest ok, polecam ! zwłaszcza na początek, jak nie wiemy jeszcze jak sie porusząc po rynku pracy. Atmosfera jest normalna, nikt sie o nic nie czepia, przełozeni w porzadku.

anka
@agata

I czym się zajmujesz? Czy ktoś kompletnie zielony w temacie mediów poradziłby sobie w tej firmie? Chciałabym u Was pracować, ale nie wiem czy bez doświadczenia to w ogóle ma sens... Help!

@agata

A jakieś wdrożenie? jak przyjmują nowych. Atmosfera normalna czyli na jakieś integracje słabo można liczyć? A z przełożonymi to jak, czysto formalnie?

nono
@agata

Popieram. Praca spoko, doświadczenia nie trzeba mieć specjalnego, choć fajnie jest umieć rozmawiać z ludźmi i się tym nie męczyć. Warto aplikować moim zdaniem.

gocha

polecam pracę w toya, mozna się rozwijać, przełożeni ok, i atmosfera też

Lina
@gocha

Na jakim stanowisku pracujesz? :) Da się pracować zdalnie?

reina
@gocha

to znaczy że szkolenia organizują? ogólnie firma mi się podoba. przy najblizej rekrutacji wyślę cv.

@reina

A na jakie stanowisko będziesz szła? Ogólnie to podobna Ci się tylko po opiniach czy już styczność jakąś miałaś?

@gocha

W jaki sposób można się rozwijać? Chodzi tutaj o szkolenia (takie pytanie już padło), czy może o coś innego? Jakiś awansik czy coś?

Leon

Mam wykupiony pakiet TV z internetem. Za niecała stówke bardzo szybki net i kilkdziesiąt kanałów w hd. Cenowo dla mnie bomba. Czuć, że zależy im na kliencie. Nie co tym wielkim firmom.

jedi
@Leon

Ja mam sam internet i hula jak należy. Niedużo sobie też liczą.

rebus
@Leon

dołączam do klubu zadowolonych, wg mnie mają spoko oferty, i jak na razie trzymają się umowy

Kamila

Ciężka praca w obsłudze klienta, polecam ludziom o mocnych nerwach. Kierownictwo ok.

Grażyna
@Kamila

A czy w firmie można aplikować na, któreś ze stanowisk, które będzie umożliwiało pracę zdalną? Obecnie wiele osób właśnie takiej pracy szuka i zastanawiam się czy w TOYA istnieje taka opcja.

anon
@Kamila

Ja lubie swoją pracę, bywa ciężko ale na codzien nie jest zle

@anon

Są chociaż jakieś fajne premie które mogłyby wynagrodzić tą ciężką pracę?

Olka
@Kamila

Pracuję w obsłudze klienta i z moich doświadczeń wynika, że to jest kwestia osób, z którymi się rozmawia. Czasem zdarzy się nieprzyjemny klient, ale generalnie nie mogę narzekać. Kierownictwo rzeczywiście w porządku. Mają dobry kontakt z pracownikami :)

omega
@Kamila

ja tam nie wiem czy ciężka ;) wszędzie w obsłudze klienta można trafić na łatwego i trudnego klienta, tu czułam się przygotowana do takiej pracy. także w mojej opinii praca w toya jest całkiem ok.

Bartosz
@omega

Daj znać, na jakie wdrożenie i szkolenia można liczyć i jakiego zarobku mogę się spodziewać, jako przedstawiciel handlowy? Niestety nie podali stawki w ogłoszeniu, wiem tylko, że gwarantują podstawę, a do tego jest prowizja, tylko jaka?

arto

Najlepszy net

elton
@arto

moim zdaniem tez. przerobilem juz 3 innych dostawcow i ten najlepszy.

magi
@arto

to samo sądzę, swietna prędkość za dobrą cenę

kondor
@arto

Ja też kilku dostawców już miałem przez lata i bywało różnie. Tutaj jest faktyczna stałość łączna i rzeczywiście dobry stosunek szybkość internetu-cena.

hollo
@arto

Też tak uważam ;) prędkość zacna, nie to co inne firmy, kontakt z nimi też ok.

Anitka

Bardzo dobry i rzetelny dostawca. Internet ma realnie taką prędkość jak wybrałam, nie ma przerw w dostawie :)

Katarzyna
@Anitka

A zdarzyła ci się moze jakaś usterka? Ciekawi mnie czy jesli jest taka potrzeba, czy pracownicy firmy szybko próbują ogarnąć problem

nastka
@Katarzyna

hejo, mi się zdarzyła, coś nie mogłam ogarnąć routera ale poradzili sobie i z tym. bez zbędnej zwłoki i marudzenia.

@nastka

O to super, ale zawoziłaś im sprzęt czy przyjechali na miejsce?

Ellis

Najgorszy dostawca na świecie. Mam światłowód 1000/100, a prędkość kabla wynosi maksymalnie 200. Ping w grach przeskakuje od 110 do 500 na kablu. Wieczorem połączenie może zniknąć. Zapomnij o Wi-Fi, Toya ma najgorszy router na świecie, gdzie zasięg kończy się 3 metry od routera. W dwupoziomowych mieszkaniach w ogóle nie polecam spędzenia Toya. Specjalne podziękowania dla (nie) Toya za zakazanie zmiany ustawień routera, z którego wszystkie routery w wejściu działają na tym samym kanale (4) i nie można zmienić nazwy ani hasła z sieci. Nigdy nie używaj Toya.

@Ellis

No ale jak to, nic na to nie zaradzili? Sugerujesz ze kontakt jakiś był to nie rozumiem

samanta
@Ellis

a ja używam. oceniam bardzo pozytywnie. net śmiga a obsługa klienta faktycznie jest dla klienta. da się z nimi dogadać. ja polecam :)

lola
@Ellis

dziwne, mam ich neta od paru ładnych miesięcy i wszystko gra. nic się nie dzieje, zero problemów, prędkość taka jak deklarowana

KR

Czy jako telefoniczny Konsultant ds. Obsługi i Sprzedaży można pracować w państwa firmie zdalnie? Nie ukrywam, że nie jestem z Łodzi a ewentualna ścieżka kariery w państwa firmie bardzo mi odpowiada (na przykład realizowanie siebie jako dziennikarz lokalny w TV Toya). Ewentualnie czy można 3 lub 4 dni w tygodniu pracować zdalnie, natomiast 1 lub 2 razy w tygodniu mógłbym dojechać do Łodzi i pracować z biura. Na mojej osobie zyskalibyście dużo. Z zawodu jestem medioznawcą więc bardzo dobrze znam rynek telewizyjny. Mimo, iż nie oglądam praktycznjlie telewizji to wiem co leci na 99 procentów kanałów. Dzięki takiej wiedzy, można dopasować klientowi odpowiedni lamiet telewizyjny

Jaki jest wkład kierownictwa TOYA Sp.z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkład jest znikomy... zależy na kogo trafisz. Dobra atmosferę budowała dziewczyna z HR, której obecnie nie ma, w sumie nie wiedzieć czemu.

Renata

Zależy od pracowników ;) Na ten moment atmosfera jest sprzyjająca :D

@Renata

Brzmi spoko. ;) A co na nią aktualnie tu wpływa, że taka ocena? Tylko o ludzi chodzi?

Mac

Mnie się akurat bardzo dobrze pracuje u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TOYA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOYA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOYA Sp.z o.o.