Opinie o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOYA Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOYA Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Nowa

Pracuje od niedawna w TOYA KRK nie mam problemu z dogadaniem się ze współpracownikami. Jest miło i sympatycznie. Zarobki całkiem niezłe , zwłaszcza prowizja. Do tego korzystam z karty Multisport i opieki medycznej w prywatnej klinice.POLECAM

ex-pracownik

To co pisze Mik to prawda. Rotacja pracowników, kiepskie zarobki ( w markecie na kasie się lepiej zarabia), nerwowa atmosfera (przez pewną osobę no może dwie z wiecznymi humorami i fochami), nadmiar obowiązków (robisz wszystko) do tego masz pracować jak maszyna i nie masz prawa się pomylić bo zaraz się na ciebie ktoś wydziera i daje do zrozumienia ze jak ci nie pasuje to droga wolna (wiadomo kto). Same minusy. Może w Łodzi jest lepiej, w Krakowie póki góra się nie zmieni albo nie zmieni podejścia do ludzi nigdy nie będzie lepiej. Tak jak Mik NIE POLECAM oddziału w krakowskiego. Szkoda tracić czasu na te nerwy.

@ex-pracownik

Nasza firma słynie z dobrej atmosfery i staramy się by dotyczyło to wszystkich działów. Jeżeli jednak obserwujesz zjawiska, które Twoim zdaniem mogą być niepokojące zgłoś je do HR Managera. Na pewno uda Wam się wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiamy. zespół Toya

ex
@Toya

Zmieńcie tą Panią, a na pewno kurz opadnie i pracownicy poczują że pracują w firmie szanującej pracownika a nie w murzylandzie. Kto pracuje albo pracował w Kapelance ten wie, o którą panią nerwowo trzymającą stołek mowa. Karta Multisport to nie cud w dzisiejszych czasach, a gdzie indziej bardziej szanują pracownika

Mik

Nie polecam pracy w oddziale krakowskim. Nerwowa atmosfera, zastraszanie, niekompetencja, rotacja pracowników, pieniądze nijakie.

@Mik

Zapewniamy stabilizację, opiekę medyczną, atrakcyjny socjal. Wynagrodzenie na start uzależnione jest od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji, a do tego należy doliczyć prowizje od sprzedaży w przypadku osób zatrudnionych w biurze obsługi klienta czy przedstawicieli handlowych. Dalszy wzrost podstawy oraz wysokość premii jest wynikiem zaangażowania i rozwoju, które przekładają się na efektywność działania. Zespół jest różnorodny dlatego jesteśmy zgraną ekipą, co podkreślają sami pracownicy! :) Obecnie prowadzimy rekrutację między innymi do BOK w Krakowie oraz poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. pozdrawiamy, zespół Toya Sp.z o.o.

Jak czytam opinie tych pracowników, to nie dziwię się, że obsługa klienta u nich taka dziadowska. Firma moje i "zajefajna" dla pracowników, ale dla klientów - KOSZMAR!

@Adam

Adam, jeżeli masz jakąś kwestię, w której rozwiązaniu moglibyśmy Ci pomóc skontaktuj się z nami pod adresem info@toya.net.pl

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOYA Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
ELA

Elżbieta. Pracuję w firmie ok 17lat.Jest dobrze-szkolenia, pełen socjal, możliwość rozwoju /zależy tylko od Ciebie/. Pensja zawsze w terminie.Możesz sprawdzić,nie słuchaj tych co narzekają -TAK NAJŁATWIEJ. Pozdrawiam Ela.

chetny

witam, na jaka podstawe mozna liczyc na stanowisku przedstawiciela?

@chetny

Dzień dobry, zachęcamy do udziału w rekrutacji, w przypadku decyzji pozytywnej wszystkie informacje dotyczące zasad wynagrodzenia i zatrudnienia zostaną przedstawione. pozdrawiamy, zespół Toya

Sebastian K

Pracuję w dziale aktywnej sprzedaży od 3 lat. Na początku było ciężko, dużo pracy i małe zarobki ale z czasem jak się wdrążyłem i zacząłem robić regularnie wyniki dostałem inwestycję i zarabiam bardzo przyzwoicie przy czym pracuję jak chce i nikt mi nie mówi co mam robić. Firma dba o pracowników, prywatna opieka medyczna, multi sport, wczasy nad morzem, kino koncerty i wiele innych nie mówiąc już o tym że zawsze dostajemy bonusy finansowe na Święta. Osobiście jestem zadowolony z pracy chociaż nie wszystko mi się podoba.

Aktualność

Aktualność
anonim :)

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Szybko otrzymana umowa na czas nieokreślony. Zarobki przyzwoite. Atmosfera w biurze zajefajna. Pracować trzeba jak wszędzie więc nie wiem o co chodzi.

student

dobra praca na początku kariery zawodowej, można się wiele nauczyć, oferują szkolenia, dla studentów możliwość pogodzenia pracy z nauką, zarobki wiadomo zależą od tego ile czasu poświęcisz pracy, jak chcesz to zarobisz jak olewasz to nie licz na kasę

Tosia 225

Praca jak praca, zarobić można. Na dziale sprzedaży w zależności od akcji jaką się dzwoni. Ludzie ok raczej studenci. Ci co pracują dłużej maja lepsze akcje i więcej kasy, nowi słabo. Opiekunowie mało kumaci źli jak zadaje się pytania, mało wiedzą pracownicy z dłuższym stażem wiedzą więcej. Najlepiej się nie oddzywacie bo się poleci, kierownik Pani A.K.B podla i cwana lubi młodych chłopców. Generalnie ręka rękę myje, najlepiej być cicho i się podlizywac. Nie polecam

jarek99

jasne warunki pracy, przedstawione już na rozmowie kwalifikacyjnej, sprzedajesz- zarabiasz,zdecydowanie polecam.

olka92

polecam, miłe wrażenie już od początku podczas rekrutacji, późniejsza współpraca również ok.

Oszukana

nie polecam pracy w tej firmie, mnie oszukali finansowo, a jeżeli już się zdecydujecie to dokładnie i szczegółowo wypytajcie o warunki pracy i przede wszystkim rozliczenia

Red Girl
@Oszukana

A jak Cię oszukali ??

OO
@Oszukana

To, że ktoś czegoś nie zrozumiał nie oznacza, że został oszukany. Moim zdaniem opinia czysto subiektywna.

adam

akurat teraz mają ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Łodzi, nie bedzie tak trudno tym bardziej, że na telewizję cyfrowa czy internet jest zapotrzebowanie

Toto

Domek, piszemy o TOYA Sp. z o.o. w Łodzi, a nie TOYA SA we Wrocławiu.

A455

Ja też tam pracowałem.Piękne bajki Pani Redgirl

@A455

tak ?? a jakie ja bajki opowiadam ??

REDGIRL1910

tego akurat nie wiem, ale chyba nie złe bo rotacja jest mała

REDGIRL1910

ehhh, czy tam te wasze wypociny i aż oczy bolą.. Pracuje w tej firmie od grudnia 2012r do dnia dzisiejszego 19 stycznia 2016. zaczynałam na sorzedaży po pół roku awansowałam na obsłuę telefoniczną a od września kolejny awans na specjalistę ds obsługi abonenta w biurze... zaznaczę bardzo ważną rzecz nie jestem córką/siostrą/kuzynką/żoną/narzeczoną ani w żaden sposób osobą spowinowaconą z kimkolwiek w tej frmie... jak ktoś nie chce pracować to nie zabrobi.. ja mam teraz jakieś 2500 srednio na rękę... amosfera bardzo pozytwna na kazdym szczeblu... także życzę powodzenia w narzekaniu na brak pracy jak robic się nie chce.

@REDGIRL1910

I jeszcze jedno dodam umowę o pracę dostałam po 3 mc od 1 awansu.... na sprzedaży rzeczywiście jest umowa zlecenie za którą odprowadzane są wszystkie składki. więc jak czegoś nie wiecie po prostu się nie wypowiadajcie...

REDGIRL1910

taka że na um zlecenie nie masz urlopu... umowe zlecenie masz na samym poczatku pracy tam...

Zostaw merytoryczną opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TOYA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOYA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOYA Sp.z o.o.