Opinie o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOYA Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOYA Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Szybki

Praca w toya Ok :) nie trzeba walczyć o wyniki , ludzie są na prawdę wporzadku :) nikt nie gania można pograć na telefonie :) lecz zarobki to 3000-4000 chyba ze zrobisz z 4 soboty dodatkowo .. ale jeżeli szukasz spokojnej w fajnym towarzystwie prace to polecam :) jeżeli chcesz iść tam zarabic kase lepsza to omijaj :)

Berek
@Szybki

ale spoko info! dzięki za jasne postawienie sprawy. rozważam pracę w toya i to dla mnie mega cenne uwagi!

Natalka
@Szybki

widziałam ogłoszenia od nich i myślę,że praca w toya to będzie coś dla mnie. najważniejsze, że atmosfera jest ok, bo miałam z tym niemiłe doświadczenia. czasem kasa ląduje niżej na liście priorytetów albo ktoś nie ma parcia żeby się o nią zabijać.

weronka
@Natalka

Zgadzam się!!! Atmosfera to i dla mnie numer jeden. Nie w jeden pracy już się na tym zawiodłam i przez słabą atmosferę po prostu nie dało się pracować. Zadania, pensja i obowiązki pracowe to jedno, ale klimat i ludzie to jednak kluczowa sprawa. Jeżeli w Toya miło się pracuję, to aplikuję jeszcze dziś!

Blondi
@Szybki

Hm, to o jakim stanowisku piszesz? Jakie obowiązki ma pracownik, skoro znajduje czas na granie na telefonie? Jeśli chodzi o te zarobki, to o ile więcej się zarobi, biorąc dodatkowo 4 soboty? :-) Szukam pracy, a w sumie w podobnej branży pracowałam..

Lidka

Z tym dostawcą przedłużam umowę już 3 raz. Jestem zadowolona zarówno z pakietów TV jak i internetu.

Honorka
@Lidka

3 raz???? rzeczywiście muszą być dobrzy. na razie patrzę na opinię, ale toya coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. chyba się zdecyduję.

Tymek
@Honorka

Decyduj się, decyduj. Dają radę jak chodzi o internet, pakiety tv też mają fajne. Kasa też się zgadza, normalne rynkowe ceny.

Mikołaj

W Toya najbardziej podoba mi się traktowanie klienta. Doradcy odnoszą się z szacunkiem i odpowiadają na pytania wyczerpująco. Zdecydowałem się narazie na sam internet, ale jestem z niego zadowolony, więc nie wykluczone że w tym roku wjedzie jeszcze TV. Tym bardziej że pakiet dobrze cenowo wychodzi.

Patryko
@Mikołaj

Mogłabym się podpisać pod tą opinią. Nie znam wśród znajomych nikogo niezadowolonego z oferty toya na internet.

caffee
@Mikołaj

Dla mnie to bardzo ważna kwestia, bo czasem obsługa klienta pracuje jak za karę. O ile rozumiem gorszy dzień, to całościowe słabe podejście wyklucza u mnie taką firmę. w Toya faktycznie są ok, nie zrażają się nawet prostymi pytaniami i są pomocni.

Ulka

Ciekawi mnie ogłoszenie na posadę Inżynier Sieciowy w Dziale Technologii Sieciowych, bo tam wymagają znajomości baz danych My SQL. Czy w związku z tym, czy rekruter daje zadanie rekrutacyjne, które to sprawdza? Ktoś to weryfikuje przed zatrudnieniem?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOYA Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
grizzli

Ja zawsze polecam toye, najlepiej z pakietem z telewizją, chyba że ktoś nie używa, ale to się opłaca. Poza tym nie mam uwag, bo wszystko jest ok a nie przepłacam.

fifek
@grizzli

bez pakietu też wychodzi dobrze. nie mam nawet tv wiec w moim wypadku to by było bez sensu. za to na platformach różnych oglądam i nie musze czekać az coś tam się załaduje. internet chodzi płynnie a awarie zdarzają się rzadko.

stomil
@fifek

To też przydatna informacja bo nawet nie mam telewizora i staram się ograniczać ten rodzaj pożeracza czasu, a internet potrzebuję konkretny, wiadomo.Także idę wybierać ofertę.

Edzia

Widzę ofertę dla przedstawiciela. Z tego co zrozumiałam, jest tam sama prowizja, czy można liczyć na podstawę? Jak to jest z rozwojem, są jakieś szkolenia?

Jakie są warunki zatrudnienia w TOYA Sp.z o.o.?

też się chętnie dowiem, myślę o zmiany branży a widziałem ogłoszenia, że w toya szukają pracowników

Diana

Właaaaśnieee. Niech wypowie się jakiś pracownik, pls. Chcę tu aplikować bo słyszałam pozytywne opinie, ale najpierw przyda się insight :D

Ida

W Łodzi szukają przedstawiciela handlowego i chyba będę aplikować, ale niech mi ktoś powie ile dostaje się tej stałej pensji? Jak dużo dokładają kasy do urlopu, zdarza się że pokrywają całe koszty czy tylko ich część?

Werka

Cały zeszły rok akademicki korzystałam z oferty studenckiej na internet od Toya i bardzo mi ona pasowała. Trochę ponad 50zł miesięcznie a za to necik szybki i jeszcze jakieś podstawowe TV. Nie było problemów z przerwami w dostawie raczej a w razie co z biurem kontakt raz dwa. Od października do nich wracam :)

Kamill
@Werka

nie wszędzie jest opcja studencka, dobrze że toya ma taki pomysł. sporo moich znajomych, oprócz mnie z tego korzysta

Kaziu

Firma sobie życzy, by Specjalista Działu Pomocy Technicznej był studentem lub absolwentem uczelni wyższej, najlepiej na kierunku - Informatyka, znał zagadnienia z obszaru IT i był odporny na stres. Zapomnieli jednak dodać, co od siebie mają do zaproponowania. Może tu mi ktoś pomoże i wyjaśni, w jakiej wysokości wynagrodzenie mogą proponować? Z jakich szkoleń mógłbym dzięki nim korzystać i jakie są szanse na awans w strukturach?

Inez

Kiedyś się spotkałam z ofertą na przedstawiciela handlowego. Może ktoś powiedzieć ze swojej perspektywy, jak wygląda kwestia tych celów, które są do osiągnięcia? Da się je w ogóle wyrobić?

Wendy

Od początku pandemii pracuję zdalnie na internecie od Toya i przyznaję, że jest to firma godna polecenia. Łącze jest stabilne a prędkość taka, jak obiecali. Jeśli jest awaria to szybko ją naprawiają. Na infolinii pracują w porządku osoby, które szanują klienta i starają się rozwiązywać problemy.

Tyśka
@Wendy

Wszystko się zgadza ;) Zdecydowałam się na Toya bo poleciła mi koleżanka i wzięłam od razu pakiet z TV. Obie usługi są na wysokim poziomie a cena za nie adekwatna.

Robi

Najlepsza oferta TV i net w takiej cenie, polecam

lax
@Robi

u mnie podobnie. cenowo są mega, ofertowo też. chyba na rynku w tej chwili sobie najlepiej radzą

Graz
@Robi

Jestem pozytywnie nastawiony do tej firmy. Działają tak, że człowiek od razu wie czego się spodziewać, za ile itd. Oferta jest świetna, ale to sobie trzeba porównać z innymi jak coś, tak zrobiłem i wziąłem Toya.

Kapitan Hak

mogę się wypowiedzieć jako klient- toya ma super podejście, dbają o klienta, umowa jest jasno sporządzona a warunki dotrzymane

Mariusz
@Kapitan Hak

Ja również z pozycji klienta, wystawiam pozytywną opinię. Także spotkałem się z profesjonalną obsługą. Oferta którą mi zaproponowali opiewa na pakiet tv i internet. Jestem z niego zadowolony. Osobiście polecam Toya.

Jarek
@Kapitan Hak

Faktycznie starają się mieć dobre stosunki z klientem, rozmowy są w miłej atmosferze i zwykle merytorycznie na dobrym poziomie. Z warunków owszem się wywiązują. Prędkość internetu jak w ustaleniach. Polecam.

mrówa
@Kapitan Hak

Zgadzam się. Do tego wychodzą z inicjatywą, proponują rozwiązania, i można znaleźć naprawdę godną ofertę u nich.

rosso
@Kapitan Hak

Dokładnie. Umowa jest ok, nie ma kruczków, spoko, że mają różne opcje łączenia neta z tv, i wychodzi to dobrze finansowo

jerzyk
@rosso

ja taki pakiet właśnie mam- tv i internet i z obu jestem zadowolony. cena za pakiet też jak najbardziej okej.

Lidka

Jaką kasę można na miesiąc wyciągnąć przedstawiciel handlowy? W ogłoszeniu widziałam, że dofinansowują wakacje, a jakie to są kwoty? No i skoro to praca w terenie to czy dostaje się auto firmowe?

pegi

mam porównanie z innymi dostawcami i zostaję przy toya. ten internet działa bez 2 zdań najlepiej :)

@pegi

Ja mam porównanie tylko z jednym dostawcą a w tym pojedynku również wygrywa toya. Dla mnie najważniejsze, że awarii nie ma często. Stałość łącza to coś na czym zależało mi najbardziej a Toya mi to zapewniła. I to w konkurencyjnej cenie.

Henk
@pegi

ja mam teraz przedłużoną umowę u nich. wszystko gra, inaczej szukałbym czegoś innego ;)

Wawrzyk
@Henk

Logiczne :PJa również nie mam potrzeby zmiany. Toya wywiązuje się z zapisów w umowie a to dla mnie kluczowe. Rozmawiać z klientem też potrafią.

lete
@pegi

też miałem do wyboru inne opcje ale ta firma wypada najkorzystniej, oferty są na budżet każdego więc warto mieć neta od nich

magical
@lete

z tym budżetem to dobrze powiedziałeś. to jest net na moją kieszeń. internet działa i nie muli.

Klinek
@pegi

Też zakupiłam internet od Toya, z tym że mam go krótko. Ale po tym czasie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona bo jest taki jak się spodziewałam!

maca
@pegi

trochę podobnie bo miałam neta z tv gdzie indziej, ale od toya dostałam lepszą oferte i po skończenu tamtej umowy przeszłam tu. zero zmartwień o sygnały, prędkości i takie rzeczy

Gabriela

Czy ktoś był u nich przedstawicielem handlowym? Mam na myśli to stanowisko, na które jakiś czas temu było wstawione ogłoszenie. Jaki procent pracy spędza się w terenie, tak w przybliżeniu?

Garett

I to się szanuje. Jak stosunek jakość- cena zachowany to i kient zadowolony. Ja też team toya.

Thomas
@Garett

Podbijam. Mają dobrą ofertę t o warto o tym mówić. Prędkość internetu bez zmian od początku umowy, obsługa jak coś do dyspozycji, więc duży plus.

Juan

Korzystam z ich oferty od 1,5 roku. Mam pakiet z TV i jestem zadowolony. Opłaty nie są wysokie, biorąc pod uwagę standard usług. Internet jest stabilny, szybki a w TV ogrom kanałów, również tych w HD. Ogólnie dostawca godny polecenia moim zdaniem.

gaszi
@Juan

to samo, też mam pakiet z telewizją, mają dobre oferty na to. ogólnie toya wg mnie to najlepszy wybór w mojej okolicy

Maro55
@Juan

Ja nieco krócej mam z nimi podpisaną umowę, bo w marcu będzie rok, ale też odpowiada mi poziom usług. Wykupioną miałem samą ofertę TV, ale widzę, że z internet też ludzie chwalą. Może czas rozszerzyć pakiet...

baia
@Juan

Zgadzam się, cena jest świetna w stosunku do jakości! Ja wybierałam spośród kilku i toya miała najlepszą ofertę.

Kazio
@Juan

U mnie również TV+ internet. Przerobiłem taki pakiet u dwóch innych dostawców i zawsze coś mi nie pasowało albo było niezgodne z ustaleniami. Tutaj nie mam takich problemów. Na tę chwilę trzymają się zapisów. Użytkuję prawie pół roku i polecam.

wojtek

Miło wspominam pracę w toya. Zawsze uwielbiałem klimat który tam panuje. Ludzie bardzo mili i ogarnięci. Czasami zdarzały się małe konflikty ale wspólnymi siłami wszystko da się rozwiązać. Ogólnie jestem zadowolony, że jakiś czas spędziłem w tym miejscu. Pozdrawiam :)

Edek
@wojtek

Pracuję tutaj od roku i jak na razie mam podobne odczucia. Jest spoko atmosfera no i z ludźmi da się porozmawiać, co nie jest takie oczywiste...

Claudia
@wojtek

Ja na koniec 2022 zakończyłam z nimi prawie 3-letnią współpracę. Dla mnie to też ludzie byli wartością dodaną. Zarząd w porządku w stosunku do pracownika. Zarobki też na okej poziomie ;)

Kamila
@Claudia

A czy na zakończenie współpracy wpłynęła firma czy to raczej twoja prywatna sprawa z nią niezwiązana? Pytam, bo sporo tu pozytywnych opinii. Chętnie też się dowiem jak wyglądały te zarobki na poziomie - dużo powyżej najniższej?

Claudia
@Kamila

Musiałam zrezygnować z powodów rodzinnych. Sama firma była w porządku. A zarobki to różnie, zależnie od stanowiska, doświadczenia, itp.

Julia
@Claudia

Powiesz na jaki stanowisku pracowałaś i ile Ci firma jednak płaciła? Miałaś jakieś premie albo bonusy, pochwalisz się kwotami? Jak firma podchodziła do tematu podwyżek, były dawane? Rozwiązanie współpracy przeszło bezproblemowo?

Zostaw merytoryczną opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TOYA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOYA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOYA Sp.z o.o.