Arkus S.C. Telewizja Kablowa Stanisław Błaszczuk Jerzy Niski

Orneta

Opinie o Arkus S.C. Telewizja Kablowa Stanisław Błaszczuk Jerzy Niski

Bartłomiej

Od wielu lat jestem użytkownikiem firmy Arkus, od kiedy pamiętam, zawsze był problemy z usługami. Zarządzanie usługami na bardzo niskim poziomie. Montrzey internetu oraz telewizji kablowej poniszczyli całe ściany, wiercąc dziury pospadał tynk, po którym chodzili co oczywiście zniszczyło panele podłogowe. Wystarczyłoby zwykłe „przepraszam” lecz tego nie usłyszałem. Na mojej posesji jest studzienka, od której idzie kablami internet do sąsiadów. W czasie kiedy sąsiedzi zażyczyli sobie internet, wszystkie kable musiały iść przez moje podwórko. Pracownicy puszczając kable pod ziemią podeptali, powyrywali wszystkie ozdobne drzewka. Oczywiście nie powiedzieli nawet przepraszam. Moja praca wymaga ciągłego dostępu do internetu i nawet z tym jest ciągły problem. Mimo iż wszystko jest podłączone poprawnie to praktycznie dzień w dzień są momenty gdzie nie ma internetu. Raz jest to 5 minut, a raz kilka godzin. Mieszkam w Olsztynku, rozmawiając z innymi klientami tej „firmy” odnoszę również wrażenie, że tez nie są zadowoleni z tego względu, iż często mają takie same problemy, jak ja. Wspomnę przy okazji również iż telewizja i oferowane pakiety są niezgodne z rzeczywistością, posiadam średni pakiet, który nazywa się chyba „brązowy”, około 20% wszystkich programów mimo poprawnego nastrojenia nie działa. Wytłumaczenie ze strony firmy wyglądało mniej więcej tak „prawdopodobnie przez chwile były jakieś problemy, zaraz to sprawdzimy i za 30 min powinno być wszystko w porządku” oczywiście typowa gadka na spławienie klienta. Cały incydent miał miejsce około rok temu. Do dziś nie ma wielu programów, a minęło troszkę więcej niż 30 minut. Kończąc moje wypociny, każdemu serdecznie odradzam korzystania z ich usług. Szkoda nerwów. Pozdrawiam.

pani karolina

odlaczyli mi kablowkie i twierdzo,ze nie placilam im piniendzy. dzwonilam i mowilam,ze mnie nie bylo i juz wrocilam i chce oglondac telewizje, a oni ze mam zaplacic, a ja muwie nie.

Veber

Internet na papierku 150Mb ale tylko na papierku. 65 zł miesięcznie teraz na wskaźnikach mam od 2-4Mb żarty jakieś gdzie te 150Mb się pytam. Nic nie można zrobić przy takim łączu. Dziwne jest to ze `czasami` jest połowa tej prędkości a około 22-23 godziny spada do minimum czujesz się jak przy pierwszych internetach od neostrady. Jak się nie zmieni ta sytuacja bo place rachunek za coś czego nie mam i jestem okradany to zaproszę koleś żeby zabrali swoje modemy. Na chwilę obecną odradzam szkoda nerwów.

Polo

Internet od dwóch miesięcy działa fo dupy dziś wogole niby pracę konserwacyjne od kilku miesięcy płaci się za nic. Orneta 1 goaja jak.i.sienkiewocza pionierów ciągle problemy ze stabilnością odradzam

Jak traktuje się pracownika w firmie Arkus S.C. Telewizja Kablowa Stanisław Błaszczuk Jerzy Niski? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Arkus S.C. Telewizja Kablowa Stanisław Błaszczuk Jerzy Niski - Orneta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkus S.C. Telewizja Kablowa Stanisław Błaszczuk Jerzy Niski