Opinie o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rąba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rąba o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Arek

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji w firmie?

Kylos
@Arek

pracuje i nie narzekam, jest ok

@Arek

Ja pracowałam na pół etatu i spokojnie mogłam łączyć studia z pracą

Karlik
@Arek

Ja akurat nie pracuję już, ale cała ekipa została i chwalą sobie nadal pracę w Rąbie

migo

dobre podejscie do pracownikow, umowa ok

Enteer
@Arek

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół.

Piotrek
@Arek

Wszystko okey, a co ma być. Piekarnie sprzedają jak przed covidem. Kasa na czas.

Wojtek
@Arek

Pewna umowa, jestem juz tutaj kawal czasu i nie zamierzam zmieniac pracy

Piekarz43
@Arek

Najniższa krajowa na umowie,(usunięte przez administratora)

miko

Jest dobrze

Goten
@Arek

Dobre warunki. Z ludźmi szło się jakoś dogadać. Już nie pracuje, ale ogólnie mam kontakt z ludźmi co dalej pracują i są zadowoleni.

Kamilek
@Arek

Jeśli masz okazję to spróbuj swoich sił, bardzo dobre miejsce na zarobek, poza tym panuje tam ciekawa atmosfera.

@Arek

Moje odczucia są bardzo pozytywne, pracodawca zachowuje się póki co wzorowo- miejmy nadzieję że tak pozostanie.

Paul
@Arek

Dobra opcja żeby się sporo nauczyć. Dobra kasa i pewna umowa

piekarz
@Arek

Jest dobrze. Płacą zgodnie z tym co w papierach. Pieniądze swoją drogą dobre, ekipa też spoko

minis
@Arek

fajna praca i dobre warunki, raczej nie ma na co narzekać

Magoo

Jest dobrze

fortis

dobre podejscie do pracownikow, umowa ok

Doom
@Arek

Jest dobrze. Bez problemów jak na razie.

Bakero
@Arek

Ci co pracują to nie narzekają

@Arek

Pracuję tu od jakiegoś czasu i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalem. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

Martis

jest ok :)

Kanio
@Arek

Pracowałem dłuższy czas i nadal z ekipą mam kontakt. Podobno nadal dobre warunki zarówno jeśli chodzi o kase i umowę

Jarosław
@Kanio

To czemu odszedłeś jak było tak dobrze? :D

Kanio
@Jarosław

Bo wyprowadziłem się w okolice Trójmiasta.

@Arek

Jest ok, dobre warunki pracy

Zadowolony
@Arek

Jest w porządku. Człowiek wie co ma robić. Płacą na czas. Obsuwy z wypłatami nie ma, a to dla mnie najważniejsze. Atmosfera ok, idzie się dogadać.

ok
@Arek

Każdy może mieć swoje zdanie. Według mnie jest ok. Dobre pieniądze, jasne zasady współpracy i pelne wsparcie.

Emi
@Arek

Polecam! Dobra firma do współpracy.

Blackos

jest ok

@Arek

Jest dobrze. Kasa na czas, dobre warunki.

zadowolony
@Arek

moim zdaniem dobre warunki pracy jak na polskie realia, nie ma problemow z kasa, ekipa też ok

byly
@Arek

ogolnie praca ok, robilem tam kilka lat i moge polecic, w kazdej kwestii da sie dogadac

Wiwoz
@Arek

Ogólnie praca ok. Dobra kasa i pewne warunki współpracy.

@Arek

Dobra umowa, jasne warunki, opoznien w wypłatach nie ma.

@Arek

Pracowałam i było ok. Dobra umowa, pewna kasa.

Ampi
@Arek

Dobre warunki do rozwoju, można się naprawdę dużo nauczyć.

Beata
@Ampi

Fajno, a napiszesz ile się zarabia? Bo rozwój w czasie stagflacji trochę mniej ma znaczenie, a bardziej, żeby dzieci nie głodowały. Ile kierowca w piekarni bierze?

Paula
@Arek

Moim zdaniem dobre warunki pracy. Jasno określone obowiązki.

Jozi

Warunki są dobre.

Edyta
@Jozi

No ja widzę tutaj, że piszecie, że są dobre warunki, że jasne obowiązki, jasne warunki, kasa, umowa. Ale mnie interesuje inna strona pracy tutaj, czyli benefity. Są jakieś benefity pracownicze? Jakieś dodatki poza pensją są np. prywatna opieka medyczna?

Aga

Świetne miejsce! Obsługa miła i zawsze zagada i doradzi.

Agnieszka

Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie w piekarni? Wyczytałam tutaj, że oceniacie warunki pracy jako dobre, ale przydałoby mi się coś więcej. Zarobki są niezłe jak na te czasy? Premie jakieś wpadają? I czy można uzyskać umowę pracę na czas nieokreślony?

Paula

Polecam. Świetne pieczywo :)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Meggie

Pieczywo jest spoko, ale słodkości u nich to poezja :) Sprawdźcie sami

Polecam, dobre pieczywo i w dobrej cenie.

Regularnie kupuję tutaj pieczywo. Też biorę od czasu do czasu różne słodkości i jest ok.

Ludwik

Pracowałem niegdyś, miło wspominam ten czas. Bardzo fajni ludzie i czas. Pozdrawiam załogę:)

Pysznie i pachnąco. Gorąco polecam.

Świetne, naturalne pieczywo. Gorąco polecam!

Tripi

Lubię pieczywo od nich bo to nie jest jakaś lipa tylko smaczne i przede wszystkim nie jest napompowane.

Iga

Jakościowo na pewno jedni z najlepszych. Ceny też ok.

@Iga

Ja uważam że najlepsi bo trzymają ten poziom już wiele lat.

Pączki pierwsza klasa, torty najlepsze, ciasta super. Obsługa zawsze uprzejma, miła i pomocna!

Jedna, z już niewielu piekarni z tradycją, i robiącą wyroby według starych receptur. Smaczne i świeże, ceny ok.

Olga
@Ewa

ceny ok? czyli tanio nie jest? a pracownicy, jaką ocenę mogą dostać?

Polecam!!! Ostatni zamówiony tort pyszny (smak czekoladowy) i pięknie wykonany.

Renata

Sympatyczna i profesjonalna obsługa klienta.

Alicja

Tort zamówiony na chrzciny znakomity. Niebo i rozkosz dla podniebienia. Nie spodziewałam się że tort może być aż tak smaczny i piękny jednocześnie.

Szeroki asortyment pieczywa, ciast. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Ewelina

Przepyszny chleb i pączki, jedne z lepszych jakie jadłam w całym życiu, a trochę ich zjadłam haha

Agata

Moim zdaniem miejsce do pracy bardzo dobre, kontakt z klientem, dobre pieniądze, nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.

Kamil
@Agata

A jak z wynagrodzeniem? Płacone na czas? Czy zdarzają się jakieś opóźnienia? Większość ostatnich opinii jest pozytywna, może powiesz coś więcej.

Agata
@Kamil

Płaca na czas, nie ma żadnych opóźnień. Ogólnie Rąba ma opinie dobrego pracodawcy, więc nie dziwię się że ludzie wyrażają się pozytywnie.

Olek
@Kamil

normalnie placa na czas wiec jest dobrze

@Kamil

Mordeczko byle wszyscy się trzymali tak jak Rąba. Z wynagrodzeniem wszystko zgodnie z umową, nie ma opóźnień nigdy, a pozytywne opinie są bo to dobry pracodawca.

`Irek
@Olek

Dużym plusem jest przewidywalność. Masz określone zmiany i tygodnie pracy. Więc nie ma problemu z tym aby dostosować to do reszty obowiązków. Co więcej zawsz znajdzie się ktoś z kim da się zamienić godziny pracy. Kierownik spoko.

Piekarz43
@Agata

Widzę, że nawet prawa ręka p. Sławka tutaj dodaje opinie i nie tylko pod falszywymi nickami, ale również ze swoim imieniem. W firmie max. 30 pracowników, a na gowork ponad 350 opinii. Śmiech na sali jeśli ktoś w to wierzy.????????????????????????

zgadzam sie, +1

@Agata

Zgadzam się, z kasą problemów nie ma

Wiwoz

Zgadzam się, jest dobrze

Dobrze wspominam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rąba - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Piekarnia Rąba?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rąba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rąba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 94 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Rąba?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Rąba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Rąba
4.7/5 Na podstawie 389 ocen.
  • ul. Janowicka 189
    43-344 Bielsko-biała