Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.

pankracy

Praca no czasem jest ciężka ale wiadomo bo to produkcja, idzie sie przyzwyczaić. Przynajmniej dobrze płacą.

Moś

Dużo ludzi tu gada na temat tej firmy jaka ona nie jest , praca jak każda inna , mnie zadwala bardzo . Dobre zarobki , .Więc jakie tu są ale , ja ich nie widzę .

Tom.
@Moś 21.11.2017 11:48

ludzie nauczycie się pisać i mówić po polsku... Nie rozumiem w ogole ostatniego zdania. Wytłumaczysz?

anonymous
@Tom. 22.11.2017 10:05

Chyba chodziło o to, że nie ma żadnych ''ale'' :P

czarownica

podoba mi się organizacja pracy na produkcji, wszystko jest jak należy, sprawnie wszystko działa, a oprócz tego płacą całkiem spoko.

KOKOGUT

DLA MNIE GIT DOBRA PRACA CO MEISIAC PEWNY HAJS W KIESZENI

domin

To jest moja druga praca w piekarni na produkcji. W popzedniej było lekko muwiąc- słabo. Tutaj jest duuuzo lepiej. Płacą lepiej, lepiej traktują. Z urlopem nie robią problemów. A i co jeszcze warzne wypłaty zawsze w terminie. To się ceni.

łukasz

ej jak dla mnie spoko normalna pracadobre warunki daja i dobrze traktuja mnie sie podoba

Tom.

Na produkcji źle nie jest, złotych gór nie obiecywali toteż nie jestem jakiś rozczarowany. Atmosfera jest przednia i wypłaty na czas czyli dla mnie dwie najwazniejsze rzeczy.

A.g.

Dobrze pracujesz- to Cię będą dobrze traktować i doceniac. Ja już tu pracuję 2 lata i jest bardzo okej. Kieroniczka- świetna kobieta. Wypłaty na czas. Jestem po prostu zadowolony z tej pracy.

Jakub

Dobra firma, stabilna, wyplacalna. Dzięki niej mam od paru lat satłe zatrudnienie, do tego nigdy nie ma opoxnien z wyplatami co w niektorych firmach jest nagminne. Polecam.

Dona

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że lubicie żyć w ciągłym stresie...

okradziony

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.

były pracownik GP

(Warszawa) Firma beznadziejna. Pracowałam tam przez 3 miesiące nie mogąc doprosić się o umowę od samego początku. Ciągle były jakieś problemy, wypłaty na czas nigdy nie było, zawsze natomiast jakieś wytłumaczenie. Po rezygnacji z pracy PIENIĘDZY W OGÓLE NIE DOSTAŁAM. Aktualnie sprawę zgłosiłam do PIP-u i do sądu. Żałosne zachowanie ze strony pseudopracodawcy, unika kontaktu, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na SMS-y. Zgłosiłam to bo to niedopuszczalne. Zdziwi się chłopaczek...

nick 200

żenada.

Zostaw opinię o Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski Gorąco Polecam Sp. z o.o.