Opinie o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Agencja Po

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Jakub

Do “byłego” pracownika. Mam wyjechać wkrótce jako inżynier na platformy off-shore przez tą agencję i tak gwoli pewności i dla świętego spokoju, ma prośbę do tzw. "byłego pracownika" abyś przynajmniej podał Twoje imię, lub inicjały i okres kiedy pracowałeś w tej agencji. Sprawdzę czy tak było i wtedy może Twoja wypowiedź będzie wiarygodna. Bo tak naprawdę to ja też mogę napisać, że jestem Naomi Cambell lub że z nią spałem, lub że pracowałem jako kierowca królowej Elżbiety II i że "widziałem to i owo". Oczerniać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Osobiście przeczytałem wszystkie posty "forumowiczów" na temat tej agencji i ... o dziwo, negatywne opinie pochodzą od tych co nigdy przez agencję nie wyjechali, trochę to podejrzane, natomiast te pozytywne są akurat od tych co wyjechali. Wniosek może być tylko jeden: ktoś ze znanych sobie pobudek usiłuje "wyrobić" negatywną opinię rzetelnej agencji. Czy takie masz intencje? Konkurent czy nie mający co robić psychopata ? Chyba najlepszej weryfikacji dokonuje sam rynek: skoro agencja istnieje od VI 2005 i jako firma od VIII 1993 ( ja zadałem sobie trud i to sprawdziłem ) to oznacza tylko jedno : robią dobrą robotę czy to się komuś podoba czy nie. Czekam na Ciebie "były pracowniku" abyś pozwolił zweryfikować czy i co jest prawdą w Twojej wypowiedzi. Już wiem, a może Ty zostałeś zwolniony za brak kompetencji i się "odgrywasz" ? No to jak to jest z Tobą ?

Właścielka szkoły językowej

Jako lektorka angielskiego i właścicielka szkoły językowej ze stylu i błędów, które są zawarte w tej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś Polką / Polakiem i masz za zadanie bezczelne oczernianie innych. Może twoich bezpośrednich konkurentów. Dowodem na bezpodstawne szkalowanie jest brak znajomości prawa i podstaw prawnych zatrudniania lektorów w szkołach językowych. Tym bardziej tych pochodzących z innych krajów. Większość prywatnych szkół językowych zatrudnia na umowę o dzieło, tym samym ma prawo nie płacić ZUS i ma mniejsze podatki. Ale za to płacą więcej lektorom. WSZYSTKO ZGODNIE Z PRAWEM. Nie znam tej szkoły, ale bzdety, które napisała ta "osoba" o podstawach prawnych zatrudniania lektorów godzi w dobre imię nie tylko tej szkoły, ale też i innych i może podważyć zaufanie naszych klientów. Również moich. Dlatego też moja wypowiedź.

Czytając Wasze pozytywne wypowiedzi aż nie mogę uwierzyć i myślę, że na pewno pomyliliście Agencje, lub sam pan właściciel zamieszcza posty mające uchronić jego i tak mocno nadszarpniętą reputacje. Jako były pracownik dołączam się do wypowiedzi moich kolegów. Pan [usunięte przez moderatora] chce tylko jakoś opchanąć kogoś za granicę, nie patrzy na warunki w jakich pracownik będzie pracował i mieszkał.Może wysłać człowieka w kosmos, jeżeli tylko mu za to zapłacą. Nie mówiąc już o tym w jaki sposób traktuje swoich pracowników...

Lektor

I worked for this firm "agenca pracy" many years ago when it was only a language school. The owner of the Panpol language school used to [usunięte przez moderatora]employ immigrant workers to work in Poland without work visas, without paying tax or national insurance for them. Mr. [usunięte przez moderatora] who owns the company even employed a 16-year-old Scottish schoolgirl called Angela to teach English in his school. It was all completely[usunięte przez moderatora] It says everything about his suitability as an employer, and now that he is running an employment agency, it indicates exactly what sort of level of professionalism you can expect from your dealings with PanPol. In your dealings with Mr [usunięte przez moderatora], expect nothing but dishonesty and [usunięte przez moderatora] You have been warned

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Bogdan

A nie przyszło Ci do głowy, że końcowy klient mógł zmienić Ci pracę, bo taką miał potrzebę lub takie nowe zlecenie dostał? Jeszcze pilniejsze od tego na które Cię ściągnął. Dlaczego od razu oczerniasz tych, którzy Ci pomogli zarobić na chleb, że niby nie wiedzą gdzie Cię wysyłają. Prawda jest taka, że wysłali Cię do danego klienta, który może Ci dać różne prace do których się nadajesz jako spawacz. Przecież nie powiesz, że jak przyjechałeś spawać statki a pracodawca Ci każe spawać blachy za tą samą stawkę to jest to niepoprawne. Jak masz trochę praktyki w zawodzie to wiesz doskonale, że to norma. Jedno zlecenie się kończy, drugie zaczyna. Itd. Najważniejsze, żeby była praca i uzgodniona płaca. A tak było w Twoim przypadku. To zamiast ganić, powinieneś podziękować. Ale chyba Cię na to nie stać.

Bogdan

Wyjehalem przez agencje PanPol w maju tego roku do Holandi jako rzeźnik. Wszystko jest jak w ksiazce pisze. A że jusz pracowalem kilka ładnych lat za granicą na różnych kontraktach to mam poruwnanie. Konkretne pytania, konkretne odpowiedzi. Żadnej ściemy. Po prostu kawa na ławę. Chcą pracować z fachowcami i musiałem trochę nazbierać papierków, żeby udowodnić, że nim jestem ( ponad 20 lat w zawodzie ). Sprawdzone na własnej skurze więc polecam. Nawet po wyjezdzie sie interesuja co sie ze mna dzieje i sprawdzaja czy wszystko OK. Dzięki serdeczne.

Spawacz Łukasz

Jechałem przez nich do Holandii. Proces rekrutacji trwał trochę, ale się opłaciło bo dostałem się do super pracodawcy i jestem ustawiony na kilka lat. Dzięki. Agencja jest wymagająca i bardzo konkretna. Jeśli jesteś fachowcem z kwalifikacjami, których oni szukają to warto się potrudzić i skompletować wymagane dokumenty.

daro

Panie [usunięte przez moderatora] proszę o kontakt...wysłał Pan juz do mnie emaila i smsa na telefon...wysłałem Panu aplikacje,skany dokumentów,oraz informacje o samochodzie który jest dużym plusem w Holandi...[usunięte przez moderatora]

roza1234

witam.ja mialam z nimi wyjechac i teraz nie wiem co zrobic.niny oglaszaja sie caly czas na infopraca,ale to troche dziwne ze prowadza ciagle rekrutacje na te same stanowiska.naprawde.pozdrawiam

i chyba mamy najlepsz� rekomendacje - od samych pracowników ...

x

Jako były pracownik - znający praktyki w/w agencji - nie polecam korzystania z usług tej agencji. Przykre, ale prawdziwe.

mac

lada dzien mam wyjechac do holandii czy naprawde warto sa to koszty dosc wielkie jak na bezrobotnego moze ktos pracuje obecnie dla nich i powie cos ciekawego mam stracha i tyle

mac

to miałeś szczęscie! ja kiedys wyczekalem sie na wyjazd i nic z tego, tylko narazili mnie na koszty, glupi czekalem, a wyjazdu jak nie bylo tak nie ma do tej pory, a teraz nawet patrzylem na strone i juz nawet maila nie podaja, tylko na inforpaca.pl Pewnie ludzie zaczeli im pisac, co o nich mysla hehe

Tu masz racje wysylaja czlowieka ale nie maja pojecia gdzie.Ja jechalem jako spawacz na statki a spawie kompresory ale nie zaluje.Kasa jest taka jaka obiecali.

no nie wiem

jefrey_jm

Mam na imię Jerzy jestem przez Firme Panpol od kwietnia w belgii. Ale niestety już mi się kończy kontrakt za kilka dni bo firma która nas zatrudniała przegrała przetarg i musiała zrezygnowac z nas,troche przykro bo naprawde dobrze mi się pracowało.Jeżeli chodzi o samą firme Panpol z mojej strony uważam że to firma jest godna zaufania .Niemiałem żadnych problemów w kontakcie z nimi tak przed wyjazdem jak i w trakcie trwania umowy.Umowa którą otrzymałem przed wyjazdem w kraju nie odbiegała od tej na miejscu poza kilkoma nieścisłościami ale to były banały do przyjecia.Warunki mieszkaniowe super, wiecej mógłbym pisać ale i tak większość z na forum bedzie uważało mnie za pochlebcę.Kocham cie Polsko.Pozdro.... Jerzy

??

no to szkoła czy agencja to jest?

A ja juz 3 razy wyjeżdzałem z ta agencja i jak narazie niczego niepokojacego nie zauwazyłem tak jak ktos wczesniej napisał wszystkie te wasze opinie to raczej domysły agencja pracy tak działa ze zbiera kandydatów a nie zapewnia prace jak sa oferty wysyła wystarczy przeczytac oferty (poszukuja kandydatów na stanowisko.....itd)

Bardzo dziwna sprawa z tą agencją PanPol. Pan prezes jest oburzony komentarzami, ale prawda jest taka, kilka razy sam na daną ofertę odpowiadałem, posiadam wymagane kwalifikacje - certyfikaty, staż pracy wszelkie uprawnienia, doświadczenie w pracy za granicą i nic, żadnej odpowiedzi a za parę dni na info znowu ta sama oferta "Spawacze 135,136,141 i tak dalej" . Naprawdę nie wiem o co tu chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy PanPol - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Pracy PanPol?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy PanPol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy PanPol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy PanPol?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy PanPol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy PanPol