Opinie o Greenfone w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Greenfone. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Greenfone o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenfone w Warszawa

Ava Nowy wpis

(usunięte przez administratora). zabrali mój telefon, nie płacąc mi ani nie odsyłając go do mnie. Kontaktowałem się kilka razy bez odpowiedzi.

Alicja Nowy wpis

Parę lat temu pisaliście, że atmosfera była w porządku, czy nadal tak jest? Widziałam też info o niezbyt wysokich zarobkach, zastanawiam się, czy sytuacja się poprawiła, jakie są teraz stawki? Można uzyskać jakieś premie, jeśli się jest mocno zaangażowanym, czy to raczej niemożliwe?

Gf Nowy wpis
@Alicja

Mozna dostać podwyżkę. Osoby angażujące się zawsze są doceniane. Premii nie ma. Jest podnoszona podstawa. Place waloryzowane co rok i wypłacane terminowo. Atmosfera ok.

Julita

Czy macie jakieś powody żeby nie pisać na forum? Podoba mi się firma i chciałabym tu pracować. Może słyszeliście coś o pracy?

Wcale nie Swietłana
@Julita

Praca spoko, relacje z szefostwem też. Ale odpowiedzialność materialna za towary na magazynie o dużej wartości, które nie są odpowiednio zabezpieczone to masakra (sprzątaczka ma do nich dostęp). Inwentaryzacje zjadają dużą część wypłaty. Chyba że to się zmieniło odkąd tam pracowałem. Pozdrawiam Bronka ;)

A może jednak Swieta? Nowy wpis
@Wcale nie Swietłana

Oczywiście chodziło mi o 2kroki. W Greenfone jest lepiej i polecam ;)

hghj

@ kunta kinte serio poi 5 zł? co tak strasznie mało?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
kunta kinte

Napisze mi może ktoś jakie są ceny telefonów w tej firmie. Skupują po 5 złotych telefony a ,właśnie i p ile sprzedają. Można im zrobić koło pióra za wałki!

tobi

Atmosfera całkiem spoko, zależy od człowieka i jego usposobienia. Zarobki 9-10zł/h, praca 8godz./dzień, pn-pt. Nie ma opcji nadgodzin więc w długim miesiącu można wyciągnąć max 1500zł. Ogólnie praca spoko, mało wymagająca, ale z czasem się nudzi. Dla młodych na początek jak najbardziej ok. Pozdro.

hugon

Greenfone skupuje i odsprzedaje używane telefony, które nie są już potrzebne ich właścicielom. Później te telefony są znowu sprzedawane. Powiem wam że to jest całkiem dobry biznes. Czasem drobna rzecz jest popsuta a czlowiek chce wyrzucić. Nie wiecie czy szukają obecnie kogoś do pracy do naprawy/ wymiany zepsutych podzespołów ?

gościu

Jak jesteś cymbał to napewno się dostaniesz :-) jeśli wymagasz czegoś innego od życia niż praca murzyna u kogoś to nie zawracaj sobie nimi głowę.

siwider

Właśnie zauważyłem że firma Greenfone wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Firma Greenfone poszukuje pracownika na stanowisko: Serwisant telefonów komórkowych. Opis stanowiska pracy... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5689445?keywords=&region=

gość

Płacą co miesiąc jak trzeba. Niewiele - fakt, ale wszędzie tak płacą w tej branży. Na wejściu dostaniesz 1500 do ręki, później podnoszą co jakiś czas. premie za wyniki i świąteczne są - nie wiem, co może się nie podobać (może pracowałeś miesiąc i się nie załapałes? :). Zmieniłem potem kilka firm i było tylko gorzej. Jak dla mnie to stawka godzinowa jest OK. Wiem że serwisanci i telemarketerzy dostają stawkę za godzinę, pozostali chyba na umowę o pracę

gość

Każda minuta w tej firmie to stracony czas. (usunięte przez administratora)

w ogłoszeniu była informacja, że jest możliwy awans, są premie za dobre wyniki, dobra atmosfera... ha ha ha! coś o premiach kidys mi sie obilo o uszy, ale to rzadkość, a awanse, możliwość rozwoju... szkoda gadać. Szefostwo ogólnie robi dobrą minę do złej gry. Do Ciebie niby się uśmiecha i jest wszystko dobrze, a za plecami nieźle Cię jadą... poza tym nie wyjaśnią do końca sprawy, a oskarżają Cię o (usunięte przez administratora), że to Twoja wina, a często się okazuje, że to po prostu są ich błędy, a potem nawet nie ma zwykłego przepraszam! zarobki takie, że szkoda gadać, a godziny pracy są wyliczane co do minuty. Ogólnie nie polecam, a kto już się zdecyduje tu przyjść to szczerze mu współczuję, bo to stracony czas.

Animus

Warunki fatalne, praca niczym w (usunięte przez administratora). Wypłata przychodziła regularnie co miesiąc, ale czas pracy liczony co do minuty (stawka godzinowa). Zero wolnego, a jak już to szefostwo patrzyło na to bardzo źle. Najważniejsze są normy. Atmosfera fatalna, źle działała na psychikę.

fgh

Płacą jak wszędzie, zaleta - terminowo i tyle ile się należy. Jasny układ z przełożonymi i dobra atmosfera.

warunki ok, wypłata co miesiąc na koncie co w czasach dzisiejszych jest rzadkością, super atmosfera

praca

Nie polecam nikomu kto ceni swój czas na więcej niż marne grosze.

odradzam, szkoda marnować sobie życie

anonim - 2010-10-16 16:24:24 beznadzieja! nie polecam!!! a coś konkretniej? czy tylko tyle możesz wpisać? co się nie podoba?

beznadzieja! nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Greenfone - Warszawa

• Jak się pracuje w Greenfone?

Zobacz opinie na temat firmy Greenfone tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenfone?

Kandydaci do pracy w Greenfone napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenfone