Opinie o ALKAM SECURITY

Ga

Witam.Pracowałem w firmie Alkam security jako magazynier. Mam mieszane odczucia z jednej strony pod pewnymi względami było ok ale cały czas był nacisk na handel i wyścig szczurów kto sprzeda więcej.Praca handlowca ciężki kawał chleba tym bardziej jeśli ktoś zaczyna od zera.Rotacja spora ale takie życie.Jedni przychodzą drudzy odchodzą.

Ikarus

Jestem już byłym pracownikiem firmy Alkam Security. Byłem na stanowisku magazyniera przez pięć lat. Nie mam uwag. Jeśli swoją pracę wykonywało się tak jak powinno to z zarządem nie było problemow. Wypłata na czas, z urlopami bez problemu. Wiadomo, że do pracy idzie się pracować. Atmosfera fajna. Jak praca była wykonana to i można było usiąść. Wypowiadam się oczywiście z perspektywy swojego stanowiska. Rozstałem się z firmą za porozumieniem stron. Nie z powodów złych stosunków zawodowych, a z powodu zmiany charakteru pracy. Teraz wykonuję coś co lubię i coś co sprawia mi przyjemność. Jestem kierowcą autobusu w komunikacji miejskiej w Warszawie. Mogę polecić Tego pracodawcę. Są tam osoby, które pracują już długo nie myślą o odejściu. Trzeba być tylko porządku w obec pracodawcy jak i całej ekipy tam pracującej. Pozdrawiam wszystkich.

gość

Przyzwoity pracodawca. Polecam.

imagine

No widocznie nie poszukują teraz żadnych specjalistów ds. sprzedaży, bo nie potrzebują przeprowadzać dodatkowej rekrutacji, a atmosfera i tak każdemu teraz odpowiada. Ciekawi mnie jednak czy pojawiają się premie.

handlowy

byłem handlowcem, praca przyzwoita, kasa zawsze się zgadzała, klimat ok, z szefostwem w razie potrzeby można się było dogadać w różnych sprawach a więc polecam! Panowie co tu tak hejtują Alkam mają widocznie teraz zbyt dużo czasu wolnego - żałosni jesteście.

do syfa

Takiego syfa jak ty trudno zapudrować... Pomyliły Ci sie syfie portale.... Może Ty i ja przedstawimy sie na tym pseudo forum ale nie sadze abyś miał na to odwagę bo jestes mizernym planktonem którego mozna szybko rozdeptać.

Szczery

Rotacja to normalna sprawa w każdej firmie jeżeli komuś zależy na pracy to pracuje, w Alkamie pracują ludzie którym zależy na pracy i sa to ludzie którzy sa z tą firma od wielu, wielu lat ale jest rownież rotacja tych którzy z jakiś powodów pracowali i juz nie pracują. Prowadzę podobny biznes i powiem tak, tam gdzie sa ludzie tam i problemy, idealnie byłoby gdyby ludzie, pracownicy nie byli potrzebni do pracy. Tylko co wtedy robiliby Ci mniej ogarnięci pewnie wyszliby na ulice i zaczęli jęczeć, ze to wina Tuska lub Kaczyńskiego. ALKAM to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie musi tam pracować, jak sie komuś nie podoba. Pozdrawiam wszystkie niedojdy które trolują tą lub inne firmy (byłych pracodawcow).

lin

Gdyby było tak super i znośnie w tej firmie ,to dlaczego jest tak duża rotacja pracowników ?...a pewnie dlatego że to właśnie pracownicy są kiepscy i wszystko co złe to ich wina .....Nie polecam pracy w tej firmie no chyba że ktoś nie ma innej perspektywy i pomysłu na siebie bo tylko tacy tam zostają .

ex-technik

A za co wyleciał ex-technik?

Do byłego...

Znośnie hehe dobre;-) Ciekawe dlaczego byli pracownicy już tam nie pracują jak było tak dobrze;-)

gość
@Do byłego... 15.09.2016 01:44

Bo pracownik a szczególnie handlowiec musi na siebie zarabiać a nie siedzieć tylko i czekać do 10tego na przelew!

Opinia.

Miałem swój epizod w tej firmie i mogę powiedzieć tak, firma handlowa nastawiona na ostrą obsugę klientów, klienci liczą sie nade wszystko - jak to w firmie handlowej nastawionej na zysk. Osobiście nic złego nie mogę powiedzieć, kasa zgadzała sie ustaleniami, płacona w terminie, większość zespołu to naprawdę fajni ludzie. Z firma rozstalem sie w zgodzie poprostu to nie moja bajka, mam wykształcenie kierunkowe wyższe i praca handlowca to jednak nie to co chciałem robić... ale chciałem spróbować i spróbowałem. Rade która mogę sprzedać ludziom którzy dowodzą w tej firmie to to aby podnieśli poprzeczkę w kwestii rekrutacji ludzi. Bo za moich czasów było kilku takich którzy nie powinni pracować w tej spółce byc może sa to te trole które w tej chwili trolują ta firmę w necie. Żałosne. W mojej ocenie na sześć punktów przyznał bym tej firmie cztery z plusem. Jeżeli ktoś ma predyspozycje aby pracować w charakterze handlowca to śmiało polecam. Pzdr.

Szukajcie a znajdziecie;-)

Podziękowania dla firmy Alkam bo dzięki nim dowiedziałem się jak wygląda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i brak kasy na podstawowe narzędzia do pracy i znalazłem firmę która inwestuje w nowoczesny sprzęt i pracowników. I nie ma tutaj szarpania się o 20 zł na pistolet do kleju. Wszyscy tną koszty ale trzeba znać umiar. Szkoda tylko że straciłem niepotrzebnie czas ale z drugiej strony doceniam aktualną sytuację. I nie sugerujcie się tymi 4 gwiazdkami na podstawie opinii bo piszą je pracownicy tej firmy.

Były pracownik !
@Szukajcie a znajdziecie;-) 18.08.2016 17:25

Nie dali Ci 20zl na pistolet do kleju(!?) Biedak. Napisz proszę jak sobie radziłeś bez tego pistoletu:) bo kilka ładnych lat przepracowałeś:) A tak na serio, to jak patrzę na wynik finansowy tej spółki to wydaje mi sie ze łżesz... a może chcieli Cie poprostu wy...ać ale w taki sposób abyś sam do tego "dorósł" - wiesz może ktoś z dobroci serca nie chciał Cie juz bardziej upokorzyć/zdołować niż los ktory Cie (przecież) nie oszczedzil........... Korzystając z okazji - Pozdrawiam kolegów i koleżanki z ALKAM Security, nie przejmujcie sie ex-technikiem ktory wyleciał wiadomo za co:)) Korzystając z okazji:) Gratuluje otwarcia nowego oddziału Krakow, trzymam kciuki !!! Były pracownik.

jari II

jasne, właściciele:) a negatywne opinie piszę konkurencja..... i niedojdy !

jari

wszystkie pozytywne opinie na temat tej firmy piszą "właściciele" lub zmuszeni do tego pracownicy. Jeśli chcesz pracować na stanowisku telefonisty, call center będzie lepszym rozwiązaniem.

henno

słaby jesteś, od kiedy paradox to tanie chińskie. nie znasz się ani trochę

tresor

Tanią chińszczyznę.

Heros

Ja aplikuję po raz kolejny do tej firmy.. mam znajomego kolegę/handlowca który jest zadowolony z pracy w tej firmie, kolega pracuje już kilka ładnych lat. Na targach Securex w Poznaniu Panowie i Panie z Alkam Security dali czadu - szacun ! Nasze stoisko w porównaniu do stoiska Alkam było trochę śmieszne - (usunięte przez administratora)

jegomość

Sprawiedliwy, z Twojej wypowiedzi dość jasno wynika, że staniesz murem za firmą ALkam Security. W sumie tacy pracownicy są na pewno w cenie, ale nie wiem czy to ma sens. Firma może zła nie jest, z tego co czytam, ale nieco mogliby poprawić w swoim funkcjonowaniu.

Riki-Tiki-Tak

Meritum, Ci którzy dostali kopa w du.pe i wylecieli z tej lub innej firmy dziś piszą w necie negatywne opinie na temat byłych pracodawców, bo co mogą zrobić więcej - jak nic nie mogą ? Jest to banda lamusów i życiowych fajt-ułap (plankton który zawsze będzie stanowił żarcie dla innych, bardziej ogarniętych), natomiast ludzie ogarnięci nie mają czasu na takie pudelkowe wpisy bo mają to w du.ie BO pracują, szkolą się, zarabiają, po prostu ŻYJĄ ! Ja osobiście gdzieś mam tą firmę ale jak widzę niektóre wpisy to nóż mi się w kieszeni otwiera.

Do nox

A czy ja robię z tego problem? Jak ktoś Cię obsmarowuje to chyba mam prawo powiedzieć co o tym myślę? Nie ja zacząłem te wywody tylko "piesek" z Alkamu.

Do Mieczu

"Pracuję na stanowisku handlowca. Z moich obserwacji wynika, że w firmie są dwie grupy pracowników, pierwsza to ludzie oddani i pracowici którzy pracują w Alkam Security od kilku ładnych lat, jest i dryga grupa, są to "leniwi karierowicze" którzy otrzymują szansę pracy w stabilnej firmie.. Nie wykorzystują jej bo nie są "stworzeni" do pracy, (usunięte przez administratora) Klienci, fakt są dla spółki najważniejsi ale Ci sami klienci (np. instalatorzy) potwierdzą fakt, że ludzi którzy ich obsługują w Alkam pracują od wielu, wielu lat ! " Nie było tutaj mojej opinii bo nie jestem człowiekiem który obsmarowuje innych. Nigdy nie pisałem źle o firmach w których pracowałem jednak jakaś "miła" osoba z Alkamu pisze w moim imieniu. Poczytajcie wpisy osób o nikach 123 oraz Alan. Wszystko co napisali jest prawdą o tej firmie. Dobrzy instalatorzy już dawno odeszli z tej firmy. (usunięte przez administratora)A co do handlowców to sa tam fajni ludzie (usunięte przez administratora)Ja zakończyłem z nimi współpracę i niech męczą się inni którzy nie pracowali w porządnych firmach i nie mają pojęcia jak może być.

ALAN

Pracowałem w dziele handlowym i w pełni zgadzam się z kolegami na temat negatywnej opinii , telemarketing , telemarketing i jeszcze raz telemarketing kierownicy w oddział to porażka lizusy i d.. włazy. Wyzysk i brak szacunku do pracownika to cechuje to firmę!

Mieczu.

Pracuję na stanowisku handlowca. Z moich obserwacji wynika, że w firmie są dwie grupy pracowników, pierwsza to ludzie oddani i pracowici którzy pracują w Alkam Security od kilku ładnych lat, jest i dryga grupa, są to "leniwi karierowicze" którzy otrzymują szansę pracy w stabilnej firmie.. Nie wykorzystują jej bo nie są "stworzeni" do pracy, ciągłe zwolnienia, urlopy (etc.) oraz inne pomysły jak tu zrobić aby zarobić i się nie narobić:) I do tej właśnie grupy można zaliczyć byłego ex-technika który przedstawił w/w. opinię. Klienci, fakt są dla spółki najważniejsi ale Ci sami klienci (np. instalatorzy) potwierdzą fakt, że ludzi którzy ich obsługują w Alkam pracują od wielu, wielu lat !

Praca w firmie Alkam sprowadza się na każdym stanowisku do pracy telefonisty. Nie robisz nic wiecej jak tylko dzwonisz i odbierasz telefony. Firma stawia przede wszystkim na klientów, nie ważni są dla nich pracownicy. Jeśli jesteś handlowcem pracujesz dopóki masz obroty - jeden gorszy miesiąc i do widzenia. Płaca cały czas ta sama - 0 podwyżek pomimo coraz większej ilości pracy. Atmosfera w pracy też taka sobie. Handlowcy cały czas biorą udział w wyścigu szczurów, żeby tylko nie mieć najniższych obrotów. Serwis za to cały czas prowadzi rozmowy z klientami, którzy są odsyłani przez oddziały do serwisu technicznego po wszelkie porady. Wystarczy, że poskarżysz się na Ciebie oddział a od razu wylatujesz. Szczerze nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o ALKAM SECURITY - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALKAM SECURITY