Opinie o ALKAM SECURITY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALKAM SECURITY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ALKAM SECURITY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALKAM SECURITY w Warszawa

Ilona

W ALKAM SECURITY trwa właśnie rekrutacja. Można ubiegać się o takie stanowiska, jak na przykład Handlowiec czy Technik serwisu. Odsyłam Was już bezpośrednio na stronę firmy: https://www.alkam-security.pl/praca/ Podpowiedzcie mi, czy w firmie chętnie przyjmują osoby z raczej niewielkim doświadczeniem zawodowym?

Witold

Na forum nie piszemy o konkretnych osobach związanych z firmą, więc bardzo proszę o powstrzymanie się od tego typu wypowiedzi. Pracowałeś w ALKAM SECURITY? Tak wnoszę, skoro wypowiadasz się w wątku poświęconym tego pracodawcy. Chciałabym więc Cię prosić o rzetelną, rzeczową opinię o pracy w tym miejscu.

Martyna

Jeszcze nie słyszałam, żeby jakaś firma pracowała dla idei

Kuba

Konkurencja tak bardzo inspiruje do pisania?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ALKAM SECURITY.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Stefan

Czy firma normalnie działa? Tak dobrze się pracuje? Taka cisza, dlaczego?

Ga

Witam.Pracowałem w firmie Alkam security jako magazynier. Mam mieszane odczucia z jednej strony pod pewnymi względami było ok ale cały czas był nacisk na handel(usunięte przez administratora)Praca handlowca ciężki kawał chleba tym bardziej jeśli ktoś zaczyna od zera.Rotacja spora ale takie życie.Jedni przychodzą drudzy odchodzą.

Ikarus

Jestem już byłym pracownikiem firmy Alkam Security. Byłem na stanowisku magazyniera przez pięć lat. Nie mam uwag. Jeśli swoją pracę wykonywało się tak jak powinno to z zarządem nie było problemow. Wypłata na czas, z urlopami bez problemu. Wiadomo, że do pracy idzie się pracować. Atmosfera fajna. Jak praca była wykonana to i można było usiąść. Wypowiadam się oczywiście z perspektywy swojego stanowiska. Rozstałem się z firmą za porozumieniem stron. Nie z powodów złych stosunków zawodowych, a z powodu zmiany charakteru pracy. Teraz wykonuję coś co lubię i coś co sprawia mi przyjemność. Jestem kierowcą autobusu w komunikacji miejskiej w Warszawie. Mogę polecić Tego pracodawcę. Są tam osoby, które pracują już długo nie myślą o odejściu. Trzeba być tylko porządku w obec pracodawcy jak i całej ekipy tam pracującej. Pozdrawiam wszystkich.

gość

Przyzwoity pracodawca. Polecam.

imagine

No widocznie nie poszukują teraz żadnych specjalistów ds. sprzedaży, bo nie potrzebują przeprowadzać dodatkowej rekrutacji, a atmosfera i tak każdemu teraz odpowiada. Ciekawi mnie jednak czy pojawiają się premie.

handlowy

byłem handlowcem, praca przyzwoita, kasa zawsze się zgadzała, klimat ok, z szefostwem w razie potrzeby można się było dogadać w różnych sprawach a więc polecam! Panowie co tu tak hejtują Alkam mają widocznie teraz zbyt dużo czasu wolnego - żałosni jesteście.

Szczery

Rotacja to normalna sprawa w każdej firmie jeżeli komuś zależy na pracy to pracuje, w Alkamie pracują ludzie którym zależy na pracy i sa to ludzie którzy sa z tą firma od wielu, wielu lat ale jest rownież rotacja tych którzy z jakiś powodów pracowali i juz nie pracują. Prowadzę podobny biznes i powiem tak, tam gdzie sa ludzie tam i problemy, idealnie byłoby gdyby ludzie, pracownicy nie byli potrzebni do pracy. Tylko co wtedy robiliby Ci mniej ogarnięci pewnie wyszliby na ulice i zaczęli jęczeć, ze to wina Tuska lub Kaczyńskiego. ALKAM to nie (usunięte przez administratora) nikt nie musi tam pracować, jak sie komuś nie podoba. Pozdrawiam wszystkie niedojdy które trolują tą lub inne firmy (byłych pracodawcow).

ex-technik

A za co wyleciał ex-technik?

Do byłego...

Znośnie hehe dobre;-) Ciekawe dlaczego byli pracownicy już tam nie pracują jak było tak dobrze;-)

gość
@Do byłego...

Bo pracownik a szczególnie handlowiec musi na siebie zarabiać a nie siedzieć tylko i czekać do 10tego na przelew!

Opinia.

Miałem swój epizod w tej firmie i mogę powiedzieć tak, firma handlowa nastawiona na ostrą obsugę klientów, klienci liczą sie nade wszystko - jak to w firmie handlowej nastawionej na zysk. Osobiście nic złego nie mogę powiedzieć, kasa zgadzała sie ustaleniami, płacona w terminie, większość zespołu to naprawdę fajni ludzie. Z firma rozstalem sie w zgodzie poprostu to nie moja bajka, mam wykształcenie kierunkowe wyższe i praca handlowca to jednak nie to co chciałem robić... ale chciałem spróbować i spróbowałem. Rade która mogę sprzedać ludziom którzy dowodzą w tej firmie to to aby podnieśli poprzeczkę w kwestii rekrutacji ludzi. Bo za moich czasów było kilku takich którzy nie powinni pracować w tej spółce byc może sa to te trole które w tej chwili trolują ta firmę w necie. Żałosne. W mojej ocenie na sześć punktów przyznał bym tej firmie cztery z plusem. Jeżeli ktoś ma predyspozycje aby pracować w charakterze handlowca to śmiało polecam. Pzdr.

jari

wszystkie pozytywne opinie na temat tej firmy piszą "właściciele" lub zmuszeni do tego pracownicy. Jeśli chcesz pracować na stanowisku telefonisty, call center będzie lepszym rozwiązaniem.

henno

słaby jesteś, od kiedy paradox to tanie chińskie. nie znasz się ani trochę

tresor

Tanią chińszczyznę.

Heros

Ja aplikuję po raz kolejny do tej firmy.. mam znajomego kolegę/handlowca który jest zadowolony z pracy w tej firmie, kolega pracuje już kilka ładnych lat. Na targach Securex w Poznaniu Panowie i Panie z Alkam Security dali czadu - szacun ! Nasze stoisko w porównaniu do stoiska Alkam było trochę śmieszne - (usunięte przez administratora)

jegomość

Sprawiedliwy, z Twojej wypowiedzi dość jasno wynika, że staniesz murem za firmą ALkam Security. W sumie tacy pracownicy są na pewno w cenie, ale nie wiem czy to ma sens. Firma może zła nie jest, z tego co czytam, ale nieco mogliby poprawić w swoim funkcjonowaniu.

Do Mieczu

"Pracuję na stanowisku handlowca. Z moich obserwacji wynika, że w firmie są dwie grupy pracowników, pierwsza to ludzie oddani i pracowici którzy pracują w Alkam Security od kilku ładnych lat, jest i dryga grupa, są to "leniwi karierowicze" którzy otrzymują szansę pracy w stabilnej firmie.. Nie wykorzystują jej bo nie są "stworzeni" do pracy, (usunięte przez administratora) Klienci, fakt są dla spółki najważniejsi ale Ci sami klienci (np. instalatorzy) potwierdzą fakt, że ludzi którzy ich obsługują w Alkam pracują od wielu, wielu lat ! " Nie było tutaj mojej opinii bo nie jestem człowiekiem który obsmarowuje innych. Nigdy nie pisałem źle o firmach w których pracowałem jednak jakaś "miła" osoba z Alkamu pisze w moim imieniu. Poczytajcie wpisy osób o nikach 123 oraz Alan. Wszystko co napisali jest prawdą o tej firmie. Dobrzy instalatorzy już dawno odeszli z tej firmy. (usunięte przez administratora)A co do handlowców to sa tam fajni ludzie (usunięte przez administratora)Ja zakończyłem z nimi współpracę i niech męczą się inni którzy nie pracowali w porządnych firmach i nie mają pojęcia jak może być.

Zostaw merytoryczną opinię o ALKAM SECURITY - Warszawa

• Jak się pracuje w ALKAM SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy ALKAM SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKAM SECURITY?

ALKAM SECURITY
3.3/5 Na podstawie 66 ocen.

ALKAM SECURITY