Top Vitro

Marki

Opinie o Top Vitro

Rafał. Bar

Pracowałem w tej firmie w Katowicach miała kiedyś swoją hurtownie. Wcześniej był to top glass i przekształcił się w top vitro. Było bardzo dobrze a 2002 zamknięcie hurtowni. I zwolnienia Ja sobie poradziłem bo byłem i nadal jestem kierowcą. Ale to była naprawdę rzetelna firma.

Joanna

@Damian może nie jest to optymalny stan w dzisiejszych czasach, ale jest wiele firm, które nadal nie mają strony internetowej, albo informacji na niej jest bardzo mało. To nie musi za wiele znaczyć, chociaż może. Jak wygląda aktualna sytuacja firmy?

Damian

ubawiłem się, w sumie rozbawiłem się do łez.. firma ma swoją stronę internetową a na niej co? Dane kontaktowe i teleadresowe, nic więcej. Gdzie tu miejsce na dobry marketing, nie mówiąc już o zatrudnianiu nowych pracowników.. dziwna sprawa jak dla mnie

antek

Bardzo miło wspominam tą firmę i mam nadzieje że jeszcze tam kiedyś wrócę Pozdrawiam ludzi którzy tam pracowali

I po co te głupie wpisy od administratora ile można wyciągnąć jak tej firmy już prawie nie ma od paru lat. Można tam wynająć magazyn jak ktoś chce. A była taka dobra firma niestety kryzys słabi ludzie zarządzający i brak kontroli ze strony szefów zrobił swoje.

Top Vitro to było to... dobre zarobki, fajna atmosfera - dobry przełożony (kto pracował to wie:)), tylko dyrektorzy (nie mowie o prezesach) byli słabi ... i to bardzo, pewnie to rozwaliło firme. Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, pozdrawiam tych najciężej pracujacych przy towarze

ja

nie wiem czy byla taka dobra dla przedstawicieli bo z tego co pamietam to tez ostro narzekali... kiedys byla to prezna i dobrze prosperujaca firma ktora zostala rozpieprzona przez beznadziejne i bezmyslne zarzadzanie zero kontroli... a poza tym brak szacunku wobec pracownikow zwlaszcza nizszego szczebla...

Top-Vitro to była najlepsza Firma.....pod wieloma względami przynajmniej dla przedstawicieli.................

Zostaw opinię o Top Vitro - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Vitro