counter
1 1 6 5 1
Cecylia Nowy wpis

Szanowni klienci zwracajcie uwagę gdzie są kierowane opinie gdyż to jest forum pracownicze

bogbor@gamil.com Nowy wpis

w dniu 6 czerwca zakupiłem czujnik do halogenu nr 7244005112 przez internet nie było wpłaty wiec była zmiana na przesyłkę pobraniową teraz przeszło potwierdzenie esemesem że z konta zdjęto mi 50 złoty wiec zapłaciłem dwa razy za te samom rzecz proszę o sprawdzenie i zwrot pieniędzy ja posiadam paragon. z góry dziękuje za załatwienie.

Dariusz Nowy wpis

Firma Mediamar zajmuje się internetową sprzedażą wysyłkową. Czy właściciel posiada współpracowników, którzy pracują w firmie jako sprzedawcy? Zależy mi, żeby wypowiedział się pracownik firmy i napisał, jakie są warunki pracy u tego pracodawcy i jakich kwalifikacji wymaga firma, żeby ubiegać się o zatrudnienie? Napiszcie też o atmosferze i warunkach wynagrodzenia. Każda opinia będzie pomocna.

gość Nowy wpis

Towar zamówiłem w ilości 12sztuk. Po telefonie z Państwa strony otrzymałem informację, że posiadacie Państwo tylko 10szt. Sprzedawca (właściciel firmy podający się za swojego pracownika)wystawia przedmioty w dużych ilościach, których nie posiada. Z tych 10szt ,które otrzymałem 2 szt były rozbite. Po telefonie do sprzedającego otrzymałem informację aby wysłać zdjęcia sms - wysłałem zdjęcia. Firma miała się zemną skontaktować w tej sprawie. Dziś zadzwoniłem dlaczego nie skontaktowano się ze mną i otrzymałem informację że jednak reklamacji nie uznają!!! Ogólnie Pan właściciel używał w stosunku do mnie obraźliwych słów, które powszechnie są uznane za niecenzuralne. Zastraszał mnie również sądem jeśli nie usunę opinii negatywnej. Nie polecam chyba że chcecie stracić czas i pieniądze bo o zwrotach i reklamacjach nie ma co mówić. Potwierdzam opinie poprzedników i uważajcie na zakupy w tej firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anonymous

Zakupiłam przedłużacz o dł 30 m a otrzymałam 27 m, co uważam że w tym momencie jest oszustwem. Po rozmowie telefonicznej sprzedający dosłał mi 4,7 m przedłużacza używanego składanego , przecież zapłacono za nowy i oryginalny a nie składany. Uważam, że ze strony sprzedającego powinnam otrzymać przedłużacz nowy oryginalny i chociażby słowo PRZEPRASZAM. Nie polecam firmy Media Mar, której właścicielem jest Pan Marcin Nowak

Gość

Właściciel firmy Pan Nowak podający się za pracownika swojej firmy oddzwania do klientów, którzy wystawili negatywną opinię i zastrasza sądem jeśli nie usunie negatywnej opinie o swoim sklepie. Wydzwania wieczorami i zastrasza. Nieprzyjemny i opryskliwy. Uważajcie na zakupy - nie wystawia nawet dowodów zakupu towaru.

Zostaw merytoryczną opinię o Mediamar Marcin Nowak - Legionowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad