Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Opinie o Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

pracuje

Pracuje i nie narzekam... Czasami zdarzy się że trochę więcej do zrobienia ale to chyba normalne jak w każdej pracy. Wynagrodzenie na czas, a to najważniejsze

Sławomir

@Ula W każdej firmie zdarzają się okresy wzmożonej pracy, może akurat na taki trafiłaś? Jakie są warunki zdobycia premii w Chantarelle Prof.Cosmetica, napisałaś, że trudno ją zdobyć. Czy brak samochodu bardzo utrudniał Ci pierwsze zdobycie klientów? Może pracodawca chciał sprawdzić w ten sposób, jak sobie poradzisz? W jakiej kwestii właściciele wykazali się według Ciebie ignorancją? Może zajmowały ich inne sprawy. Powszechnie uważa się, że prowadzenie firmy to zajmujące zajęcie.

Ula

Nie polecam pracy w tej firmie,wykorzystują na Maxa,ciężko o premie. W dodatku na okresie próbnym brak samochodu to niby jak pracować. Blądynka dr.D.S.sprzedaży brak kompetencji. Robi tylko pod siebie! Właściciele totalni i ignoranci,byle sprzedać ich produkty. Piszę to również jako kosmetologia,brak profesjonalizmu. Masakra

Dziad

Tak - przestali płacić i komornik na nich siedzi

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Mała Syrenka

Nie wiem jak jest teraz, ale pracowałam tam jakiś czas temu i mam kilka wniosków. Ekipa jest raczej ok , ludzie sympatyczni. Natomiast jeśli chodzi o obietnice to mówiono mi, że dostanę umowę o pracę po 3 miesiącach a jej nie otrzymałam , po kolejnych 3 nadal nie więc podziękowałam za współpracę.

xxx

Ktoś był na rozmowie? Co proponują, jaka atmosfera pracy, jakie benefity, auto- czy można korzystać prywatnie. Jak sprzedają się te kosmetyki i urządzenia?

Baśka

Witam, pojawiła się oferta pracy na ph w tej firmie czy ktoś coś może napisać jak się u nich pracuje? Jakie zarobki, atmosfera, benefity? Z góry dziękuję

Wiesz coś nowego o firmie Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.