Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Opinie o Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Mała Syrenka

Nie wiem jak jest teraz, ale pracowałam tam jakiś czas temu i mam kilka wniosków. Ekipa jest raczej ok , ludzie sympatyczni. Natomiast jeśli chodzi o obietnice to mówiono mi, że dostanę umowę o pracę po 3 miesiącach a jej nie otrzymałam , po kolejnych 3 nadal nie więc podziękowałam za współpracę.

xxx

Ktoś był na rozmowie? Co proponują, jaka atmosfera pracy, jakie benefity, auto- czy można korzystać prywatnie. Jak sprzedają się te kosmetyki i urządzenia?

Baśka

Witam, pojawiła się oferta pracy na ph w tej firmie czy ktoś coś może napisać jak się u nich pracuje? Jakie zarobki, atmosfera, benefity? Z góry dziękuję

Wiesz coś nowego o firmie Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.