Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Opinie o Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

Jerzy

Bardzo różnie piszecie o firmie, może dowiem się z czego to wynika? Może każdy ma inne podejście do pracy?

Ula

Nie polecam pracy w tej firmie,wykorzystują na Maxa,ciężko o premie. W dodatku na okresie próbnym brak samochodu to niby jak pracować. Blądynka dr.D.S.sprzedaży brak kompetencji. Robi tylko pod siebie! Właściciele totalni i ignoranci,byle sprzedać ich produkty. Piszę to również jako kosmetologia,brak profesjonalizmu. Masakra

oszukany kontrahent
@Ula 22.03.2018 01:04

Zgadzam się z opinią. Mam dokładnie takie same negatywne odczucia. Uzgodnienia z pracownikami w Prof Cosmetica w Łomiankach to jedno, a praktyka stosowana przez nich to drugie. Nie warto tracić czasu. Odnoszę wrażenie że po prostu bardzo często (lub notorycznie) nie mają pieniędzy. To może być zły bodziec do tak brzydkiego, zachowania. Jeżeli tak jest to i tak nie tłumaczy postępowania Prof Cosmetica Łomianki. Nie dajcie się zwieść uśmiechom lub sztucznej grze!

o?
@oszukany kontrahent 24.10.2018 12:49

Znowu są winni pieniądze? ;-) Widać, że firma Prof Cosmetica ma długi i to nie małe. Przykład z brzegu: 147 /"PROF.COSMETICA" Sp. z o.o. wierzytelność w kwocie: 43 357,41 zł ... Cóż, będąc uczciwym mogliby po prostu powiedzieć, słuchaj nie mamy kasy, sorry., stoimy, nie robimy nic doi puki nie wyprostujemy długów, mogli by co? Z pustego to i Salomon. Ale jak to u niektórych bywa widocznie i tutaj? Lepiej oszukać? To Spółka z o. o. i może im się wydaje, że uciekną od obowiązków ale to się tylko wydaje. Dzisiaj prezes spółki z o.o. i właściciele, zarząd, odpowiadają , także finansowo własnym majątkiem. Nawet jak go będą niby po cichu, po kolei przemieszczać to nic nie da. Mogą wpędzić tylko innych w możliwe do zaistnienia (usunięte przez administratora) Ludzie są po prostu nieroztropni. Zamiast być szczerym i uczciwym wolą wkręcać się w jakieś cyrki.

oszukana
@Ula 22.03.2018 01:04

omijac szeokim lukiem ta firme i jej kosmetyki

oszukany kontrahent

Firma Prof Cosmetica Sp.z o.o. z adresem strony chantarelle.pl to bardzo niepoważny kontrahent. Żadne uzgodnienia nie są respektowane. Jak w firmie Prof Cosmetica Łomianki Sirakowska 29 czegoś potrzebują to natychmiast (niemal panika i błaganie o szybkość) i dostawali po za kolejnością (bo przecież pilnie). Ale w drugą stronę, wywiązać się firmy Prof Cosmetica z prostych obowiązków wobec ludzi, wywiązywać się z deklaracji i obiecanek to już wielki problem. Ostrzegam przed współpracą z firmą Prof Cosmetica Łomianki Sirakowska 29 (http://cantarelle.pl), nie warto. Strata czasu! Wszystko brać tylko na piśmie. W razie w/w kłopotów polecam od razu składać pozew i do komornika, bez skrupułów! Moja opinia o Prof Cosmetica Łomianki Sirakowska 29 = negatywna! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

pracuje

Pracuje i nie narzekam... Czasami zdarzy się że trochę więcej do zrobienia ale to chyba normalne jak w każdej pracy. Wynagrodzenie na czas, a to najważniejsze

Sławomir

@Ula W każdej firmie zdarzają się okresy wzmożonej pracy, może akurat na taki trafiłaś? Jakie są warunki zdobycia premii w Chantarelle Prof.Cosmetica, napisałaś, że trudno ją zdobyć. Czy brak samochodu bardzo utrudniał Ci pierwsze zdobycie klientów? Może pracodawca chciał sprawdzić w ten sposób, jak sobie poradzisz? W jakiej kwestii właściciele wykazali się według Ciebie ignorancją? Może zajmowały ich inne sprawy. Powszechnie uważa się, że prowadzenie firmy to zajmujące zajęcie.

Dziad

Tak - przestali płacić i komornik na nich siedzi

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Mała Syrenka

Nie wiem jak jest teraz, ale pracowałam tam jakiś czas temu i mam kilka wniosków. Ekipa jest raczej ok , ludzie sympatyczni. Natomiast jeśli chodzi o obietnice to mówiono mi, że dostanę umowę o pracę po 3 miesiącach a jej nie otrzymałam , po kolejnych 3 nadal nie więc podziękowałam za współpracę.

xxx

Ktoś był na rozmowie? Co proponują, jaka atmosfera pracy, jakie benefity, auto- czy można korzystać prywatnie. Jak sprzedają się te kosmetyki i urządzenia?

Baśka

Witam, pojawiła się oferta pracy na ph w tej firmie czy ktoś coś może napisać jak się u nich pracuje? Jakie zarobki, atmosfera, benefity? Z góry dziękuję

Wiesz coś nowego o firmie Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chantarelle Prof.Cosmetica Sp. z o.o.