Opinie o MPL Power Elektro Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPL Power Elektro Sp. z o.o. w Gliwice

Czy istnieje możliwość rozwoju w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Wiadomo każdy po swojemu rozumie rozwój. W czym więc czujesz się tu przyblokowany, w wypłacie, dostępie do szkoleń?

Brodacz Nowy wpis

Nie rozumiem jak można wyrzucić z pracy pracownika , który od początku zatrudnienia deklarował , ze chce się nauczyć obsługi tej produkcji i chce kiedyś zostać liderem lub pomocnikiem lidera pomocnikiem kierownika. On chciał się nauczyć całokształtu pracy na tej produkcji ale niestety od początku kładziono mu kłody pod nogi udzielono mu nieprawdziwych informacji odnośnie sposobu wykonania tej pracy zrobiono to po to, żeby on się nie nauczył tej pracy i żeby został zwolniony a dla niego ta praca była wszystkim bo dawała mu szansę przeżycia. Pracodawca nie wie tego że dla tego pracownika ta praca była radością jego życia ona dawała mu to co najważniejsze dla niego czyli pewny dach nad głową, chleb , wodę , warzywa ,oraz leki ratujące jego życie. Gdy wyrzucono go z pracy zabrano mu to czyli to co go trzymało przy życiu. Był w ogromnym szoku przewrócił się na ziemię i nie mógł wstać. Jak trafił do szpitala powiedzieli mu że nie ma ubezpieczenia zdrowotnego i dostanie fakturkę za szpital. Pracownik walczył o przetrwanie jak prosił o pomoc to nikt mu tej pomocy nie udzielił. Ten pracownik mający grupę inwalidzka jest też człowiekiem i też ma prawo do życia. Zawsze nadrzędnym celem jego życia było niesienie pomocy innym większość życia poświęcił na niesienie pomocy osobie potrzebującej a nie myślał o własnym szczęściu tylko o dobru innego człowieka. On rozdał tysiące książek dla ludzi lubiących czytać robił to tylko po to by zrobić coś miłego dla ludzi bo mówią że książka jest tym najcenniejszym darem, który można dać. Ten pracownik nie miał nigdy żadnych dużych wymagań chciał tylko pracować i nie być zależny od innych. Nie interesowało go to co drogie i eleganckie był zwykłym szarym człowiekiem , który bardzo kochał swoją pracę i podziwiał kierownika za to że w natłoku spraw potrafi on sobie poradzić mimo różnych trudności braku pracowników psującego się sprzętu. On chciał pomagać kierownikowi a został wyrzucony z pracy i tuła się po tej ziemi. On zawsze żałował kierownika że kierownik człowiek bardzo wykształcony pracuje zarówno fizycznie jak i umysłowo żal mu było patrzeć jak ten wykształcony chłopak pracuje z wiertarką zamiast przy komputerze. Utrata pracy to utrata wszystkiego jeśli dotyka to osoby z grupą inwalidzką osoby bez renty bez środków do życia jest to tragedia dla tego człowieka a po utracie pracy jest tylko coraz gorzej bo problemy się nawarstwiają. Ten pracownik nie poddaje się i cały czas szuka pracy mimo to że ludziom brakuje tego co najważniejsze człowieczeństwa empatii zrozumienia i tego żeby umieć zrozumieć że człowiek jest najważniejszy jego dobro zdrowie i życie ludzkie jest największą wartością i o to trzeba walczyć o życie ludzkie . Ten człowiek ten pracownik który większość życia poświęcił na niesienie pomocy osobie potrzebującej sam walczy o swoje życie mimo trudności i będzie walczył do końca bo życie i zdrowie jest największą wartością . Więcej serca zrozumienia dla osób z grupą inwalidzką bo oni też chcą żyć. Oni też są członkami społeczeństwa tak jak ten, który niemalże na kolanach szuka i prosi o pracę w tym niedoskonałym kraju gdzie politycy się kłócą zamiast walczyć o ludzkie dobro.

Roma Nowy wpis

Myślisz, że powodem zwolnienia było posiadanie grupy inwalidzkiej? Przecież pracodawca ma spore korzyści. Za nadgodziny i soboty płacili nadgodziny?

Obecnie firma MPL Power Elektro Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Doradca Klienta. Czy ktoś składa CV?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO / KONSTRUKCYJNEGO
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
tiyp

praca spoko niestety kierownik słucha plotek i bardzo pracowity pracownik traci pracę przez zazdrosnych i fałszywych pracowników i przez ich kłamstwa. Zniszczyli człowiekowi życie i śmieją się z ludzkiej krzywdy. Szef wiele rzeczy nie wie.

czarnykanarek
@tiyp

Rybnik czy Zabrze tak Ci dało w kość?

Prawda
@tiyp

Ktoś pracowity może być ale jak nie kumaty i jeszcze się kłóci to go gnoją.W pracy trzeba myśleć. Mówi się do niego po milion to samo, robi milion razy to samo a pracowity pracownik wszystko psuje. Kumaci za niego wszystko robią.

@Prawda

Czyli sama pracowitość i dobre wykonywanie obowiązków nie wystarcza? Trzeba jeszcze trzymać z grupą? Ale przecież nie każdego się akceptuje więc co? Przez to mogą zwolnić?

miki
@Paweł

Nie zwolnią ale atmosfera będzie słaba.

B pracown1czka

na pakietach ludzie pomocni, ok atmosfera, konstruktor chlopak z duza wiedza, zawsze pomoze,,,, kierownictwo w porzadku, na plus, pojda na reke, kasa moglaby byc lepsza w tym okreisie negatywne komentarze od pracownikow kombinatorow pierwszej lapanki ktorym umowy nie przedluzyli,,

Zuzanna
@B pracown1czka

A jak już mowa o umowach, to na jaką umowę się tu pracuje?

Moja ocena pracy tutaj jest bardzo pozytywna . Ludzie są spoko, godziny pracy w porządku. Wiadomo, że stawki mogłyby być wyższe ale wszystko małymi kroczkami do przodu. Nie od razu dostaje się kokosy

Jacek
@pracownik

Czyli lekko narzekasz na zarobki... możesz podać kwoty jakie tu się zarabia? Mam nadzieję że chociaż jakieś widełki wrzucisz :P

Kinger
@Jacek

Niziutkie panie Jacku

Czy urlop w MPL Power Elektro Sp. z o.o. jest płatny 100%?

mimoza

Tak,nawet jak masz umowę zlecenie.

filen

Sześciu pracowników pastwiło się nad pracownikiem na produkcji był wyzywany zmuszany do pracy po godzinach pracy w mieszkaniu osoby na stanowisku. Był wyzywany tak, że zachorował na serce. Jeden z pracowników namawiał go do samobójstwa. Inny wyrzucał go z firmy. Inny mu groził. Nastawili kierownika przeciwko niemu. Został zaszczuty i zastraszony, wyrzucono go z roboty, a na najważniejszy dokument pracowniczy czekał prawie rok. Zniszczony został bardzo dobry człowiek.

Power w elektro

To kiedy ta wielka przeprowadzka na nową halę będzie i jak zarobki wyglądają. Czy szef wreszcie zaczął szanować pracowników, (chodzi o pieniądz) którzy mają więcej do zaoferowania i angażują się w robotę?

komosa
@Power w elektro

Nic się nie zmieniło,nowi pracownicy dostają na dzień dobry lepszą stawkę,niż starsi pracownicy-żenada.

ulo

praca fajna ale bardzo fałszywi i zazdrośni pracownicy. Pracownicy co potrafią zniszczyć człowiekowi życie. Potrafią zaszczuć pracownika mobbingować a pracodawca nie reaguje na (usunięte przez administratora) Mnie zniszczyli całkowicie. Ich plotki wyzwiska i oczernianie mojej osoby zniszczyło mi życie pozbawili mnie pracy i chleba. Nastawili kierownika przeciwko mnie i zabrali mi chleb, .

Cześć, mam prośbę, może ktoś odpowie na moje pytanie. Jaka jest w MPL umowa na start? Powiedzcie, czego się można w tej kwestii od nich spodziewać. Byłoby świetnie, gdyby zatrudniali na UoP oczywiście już na start: odnoszę wrażenie, że stabilność zatrudnienia jest najistotniejsza dla wielu osób.

Pawlo

Hej mam pytanie czy jest ktoś kto pracuje na dziale pakietów w placówce w Zabrzu na handlowej i opowie jak tam teraz wygląda sytuacja bo nie wiem czy jest sens się zatrudniać i czy wogole są jeszcze zatrudnienia

@Pawlo

Nie ma przyjęć zwalniają starych pracowników tłumacząc że nie mają tyle zapotrzebowania.Nowi zostają jak zwykle.

@Pawlo

Na ta chwile nie przyjmują.Ludziom którym kończy się umowa są zwalniani.W kwietniu zostało zwolnionych sporo osób po czym znów przyjęli i zwalniają.

Dawid
@Pawlo

Nie ma przyjęć są wstrzymane przez covida. Ja w środę dostałem wypowiedzenie po roku pracy.Zostaja ludzie z długim stażem.Pozdro

@Dawid

A ma jakim dziale pracowałeś?

Giero
@Pawlo

Tam się nigdy więcej nie zarobi ????????????

Praca w Mplu nie jest zła. Atmosfera jest fajna. Wporządku szef. Na początku dużo się nie zarobi. Przy kolejnej umowie można dostać większą stawkę. Jeśli chodzi o kierownictwo... szkoda słów. Szef wszystkiego niewie co się dzieje na produkcji. Prace polecam.

Zaczęły się właśnie zwolnienia nowych pracowników.Stary zostaje nowy ma wylot.Ci ludzie też mają rodziny czy jestesmy gorsi ?

@Marcin

Hej mam pytanie do pracowników czy jest ktoś kto pracuje na dziale pakietów na placówce w Zabrzu na handlowej i opowie jak tam wygląda teraz sytuacja bo nie wiem czy jest sens się zatrudniać

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

pppp

Oczywiście że tak,tam każdego przyjmą.

Bardzo dobry pracodawca ale sytuacja z pandemią zagraża wszystkim firmom oczywiście w różnym stopniu

Przez covida zaczynają się zwolnienia.Ludzie nowi wylatuja.To co tam sie dzieje jest nienormalne!!!

Tomasz

Czy macie jakiś powód , że od dawna nikt nie pisze?

@Tomasz

Nie piszą, bo nie mają czego się czepiać. Od ponad roku wszyscy pracują na umowę o pracę.Pojawiły się też premie.Godziny bez zmian.Jedna zmiana 7-15.Możliwość zostania po godzinach max 2 godz. Kierownictwo i szefostwo z wielkim serduchem.Zawsze pomocni i wyrozumiali.

robero volvo

0o to super ze dopiero od roku wszyscy mają umowy - biorąc pod uwagę od jak dawna istnieje firma . Pracowałem w jednej ze spółek , które namiętnie tworzą zeby wiadomo czego uniknąć. Szefostwo z wielkim serduchem - padnę . Zarobki słabe , cwaniactwo i Januszex - byle co , żeby tylko zysk się zgadzał - tam często szukają jeleni do pracy. Starzy ludzie odchodzą bo wstyd tam pracować

...
@robero volvo

Niestety ale taka prawda. Zapomnieli już szefowie jak zaczynali i że ludzi się szanuje. Teraz tylko kasa, kasa, kasa.. Byle im dobrze było a reszta się nie liczy.

Gustawson

Skoro firma jest bardzo dobra to pracuje się z zadowoleniem. Ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MPL Power Elektro Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPL Power Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPL Power Elektro Sp. z o.o.

MPL Power Elektro Sp. z o.o.