counter
4 119 86 5 1
Kandydat

Hej mam pytanie czy jest ktoś kto pracuje na dziale pakietów w placówce w Zabrzu na handlowej i opowie jak tam teraz wygląda sytuacja bo nie wiem czy jest sens się zatrudniać i czy wogole są jeszcze zatrudnienia

Marcin Nowy wpis
@Pawlo

Nie ma przyjęć zwalniają starych pracowników tłumacząc że nie mają tyle zapotrzebowania.Nowi zostają jak zwykle.

Pracownik Nowy wpis
@Pawlo

Na ta chwile nie przyjmują.Ludziom którym kończy się umowa są zwalniani.W kwietniu zostało zwolnionych sporo osób po czym znów przyjęli i zwalniają.

Dawid Nowy wpis
@Pawlo

Nie ma przyjęć są wstrzymane przez covida. Ja w środę dostałem wypowiedzenie po roku pracy.Zostaja ludzie z długim stażem.Pozdro

Pawlo Nowy wpis
@Dawid

A ma jakim dziale pracowałeś?

Marcin

Zaczęły się właśnie zwolnienia nowych pracowników.Stary zostaje nowy ma wylot.Ci ludzie też mają rodziny czy jestesmy gorsi ?

Tak1Nie
@Marcin

Hej mam pytanie do pracowników czy jest ktoś kto pracuje na dziale pakietów na placówce w Zabrzu na handlowej i opowie jak tam wygląda teraz sytuacja bo nie wiem czy jest sens się zatrudniać

TakNie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

pppp
@Pytanie

Oczywiście że tak,tam każdego przyjmą.

Adam

Bardzo dobry pracodawca ale sytuacja z pandemią zagraża wszystkim firmom oczywiście w różnym stopniu

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przez covida zaczynają się zwolnienia.Ludzie nowi wylatuja.To co tam sie dzieje jest nienormalne!!!

Tomasz

Czy macie jakiś powód , że od dawna nikt nie pisze?

@Tomasz

Nie piszą, bo nie mają czego się czepiać. Od ponad roku wszyscy pracują na umowę o pracę.Pojawiły się też premie.Godziny bez zmian.Jedna zmiana 7-15.Możliwość zostania po godzinach max 2 godz. Kierownictwo i szefostwo z wielkim serduchem.Zawsze pomocni i wyrozumiali.

Tak2Nie2
robero volvo
@Pracownik

0o to super ze dopiero od roku wszyscy mają umowy - biorąc pod uwagę od jak dawna istnieje firma . Pracowałem w jednej ze spółek , które namiętnie tworzą zeby wiadomo czego uniknąć. Szefostwo z wielkim serduchem - padnę . Zarobki słabe , cwaniactwo i Januszex - byle co , żeby tylko zysk się zgadzał - tam często szukają jeleni do pracy. Starzy ludzie odchodzą bo wstyd tam pracować

Tak4Nie2
...
@robero volvo

Niestety ale taka prawda. Zapomnieli już szefowie jak zaczynali i że ludzi się szanuje. Teraz tylko kasa, kasa, kasa.. Byle im dobrze było a reszta się nie liczy.

Tak1Nie1
Power w elektro

To kiedy ta wielka przeprowadzka na nową halę będzie i jak zarobki wyglądają. Czy szef wreszcie zaczął szanować pracowników, (chodzi o pieniądz) którzy mają więcej do zaoferowania i angażują się w robotę?

Gustawson

Skoro firma jest bardzo dobra to pracuje się z zadowoleniem. Ja polecam

Tak3Nie1
Karolina

@Ja, czy zgłaszałaś swoje uwagi, jeśli czułaś się niekomfortowo w miejscu pracy? Jeśli, wnioskując po tym co napisałaś, praca była nudna to co skłoniło Cię by podjąć zatrudnienie w tym miejscu? Podziel się z nami swoja opinią. Być może od czasu gdy użytkownik @Ja pracował w firmie zaszły w niej jakieś zmiany pod względem finansowym? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

M.

Pracuję jakiś czas w MPL. Pomimo niewielkich zarobków warto tu przyjść. Panuje wysoka kultura pracy, ludzie inteligentni, kulturalni i trzymający się razem. Jest wesoło. Kierownik produkcji-człowiek do rany przyłóż. Zawsze idzie na rękę, nigdy nie ma problemu, jeżeli potrzebny jest dzień wolny od pracy czy wyjście wcześniej. Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę. Respektowane są wszystkie prawa pracownicze, zapewnione dostateczne warunki BHP i wygodne fotele (Praca siedząca). Czysto w łazienkach, pokój socjalny, szafki... Polecam :)

Tak4Nie1
@M.

Dobry żart hehe

Tak4Nie1

Ja
@M.

Kierownik do rany przyłoż hala dobre sobie to chyba sam on to pisał to (usunięte przez administratora) a nie człowiek pracowałam tam i był okropny bo jak można krzyczeć i poniżej pracownika przy innych to zrozumiały człowiek... Praca nudna siedząca dla starych emerytów lubiących nudę. Zarobki żenada najniższa krajowa. Nie polecam

Tak5Nie
Ja
@Ja

Sorry za literowke

TakNie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w MPL Power Elektro Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Tak4Nie

mwj

Falszywe baby na hali Niskie zarobki ogolny balagan w firmie i kierownik ktory zupelnie nie nadaje sie do tej roli krzyczy po pracownikach ktorzy nie wchodza mu w (usunięte przez administratora)

Tak15Nie1

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w MPL Power Elektro Sp. z o.o.? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w MPL Power Elektro Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Karolina

Rozumiem @była pracownica, to rzeczywiście dość mało zachęcające bo taki awans na pewno byłby motywujący. O premiach też pisałaś, że ich brakuje..jak w takim razie MPL Power Elektro Sp. z o.o. zachęca pracowników do osiągania lepszych wyników w pracy?

Karolina

Dzięki za odpowiedź @Karolina, na pewno w każdym miejscu pracy tak jest, że niektórzy pracownicy są bardziej faworyzowani od innych. Powiedz czy w perspektywie miałaś jakąś zmianę przed sobą, awans?

@Karolina

Nic z tych rzeczy. Niestety :) są pracownicy którzy pracują już pare lat i nie ma perspektyw na awans

Karolina

@byla pracownica możesz napisać więcej szczegółów, przez które właśnie tak oceniasz pracodawcę? Jak wyglądały warunki, na których byłaś zatrudniona? Wszystkie konkrety są ważne z puntu widzenia osób poszukujących pracy.

@Karolina

Godziny pracy w porządku. To był jedyny plus tej pracy. Od 7-15. Kto chciał mógł siedzieć dłużej. Ja robiłam na umowie o dzieło. Śmieciowa umowa, wiadomo. Nie mówię, że wszyscy byli fałszywi. Ale jestem tego zdania, że nie patrzy się na innych tylko na siebie aby dobrze wykonać swoją pracę. Zarobki... Ja dostawałam najniższą krajową. Przychodzi się do pracy przed 7 bo o 7 musisz już siedzieć na swoim stanowisku. Jak się spóźnisz to patrzą na Ciebie jakbyś kogoś zabiła (oczywiście nie o wszystkich tutaj mowa). Nie ma żadnych premii, podwyżek... Są osoby, które "udają, że coś robią" chodzą po całej firmie, gadają, a innym zwracają uwagę jak powiedzą dwa słowa za dużo. Każdy jest traktowany inaczej. Zazwyczaj Ci co najmniej robią i się podlizują mają lepiej od tych którzy zapierdzielają ;) PS. Nie wiem jak jest teraz... Minął jakiś czas odkąd tam nie pracuję. Także może coś się zmieniło na lepsze

kobaltowy dż

ja mimo wszystko nadal chcę się zatrudnić u was, pozostaje tylko kwestia czy jako pracodawca możecie być konkurencyjni w kwestii premii i prowizji dla opiekuna klienta

SAMO ZLO

Jak dla mnie firma dno pelno falszywych nieinteligentnych ludzi na wyzszych stanowiskach ktorzy nawet nie potrafia dobrze wytlumaczyc jak co zrobic bo sami tegoo dobrze nie potrafia i oczywiscie zazdrosne babska.Umowe najszybciej dostaja ludzie ze stopniem NIEPELNOSPRAWNOSCI a zdrowi to maja umowe o dzielo i obiecanki duzo by tu pisac zlego ale szkoda czasu na ta firme Nie polecam.

Tak9Nie

@SAMO ZLO

popieram w 100%, szkoda czasu... fałszywi i zawistni ludzie. A najgorsza jest "elitka" bab które tam pracują. Pozdrawiam "serdecznie"

M.

Z tego, co wiem zależy do jakiego trafi się działu. Niektórym jest dobrze, innym nie, firma bardzo się rozrosła. Dla mnie szefostwo zawsze było w porządku, nie mogę narzekać. Pensja zawsze na czas na koncie. Odkąd pracowałem zawsze dawali szansę nowym osobom- ale teraz nie jest łatwo nowym handlowcom, rynek zaorany, ciężko zarobić kokosy. Szkoda, że nie ma żadnego socjalu.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MPL Power Elektro Sp. z o.o. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MPL Power Elektro Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wschodnia 40