Opinie o MPL Power Elektro Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPL Power Elektro Sp. z o.o. w Gliwice

@Ja, czy zgłaszałaś swoje uwagi, jeśli czułaś się niekomfortowo w miejscu pracy? Jeśli, wnioskując po tym co napisałaś, praca była nudna to co skłoniło Cię by podjąć zatrudnienie w tym miejscu? Podziel się z nami swoja opinią. Być może od czasu gdy użytkownik @Ja pracował w firmie zaszły w niej jakieś zmiany pod względem finansowym? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

M.

Pracuję jakiś czas w MPL. Pomimo niewielkich zarobków warto tu przyjść. Panuje wysoka kultura pracy, ludzie inteligentni, kulturalni i trzymający się razem. Jest wesoło. Kierownik produkcji-człowiek do rany przyłóż. Zawsze idzie na rękę, nigdy nie ma problemu, jeżeli potrzebny jest dzień wolny od pracy czy wyjście wcześniej. Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę. Respektowane są wszystkie prawa pracownicze, zapewnione dostateczne warunki BHP i wygodne fotele (Praca siedząca). Czysto w łazienkach, pokój socjalny, szafki... Polecam :)

@M.

Dobry żart hehe

@M.

Kierownik do rany przyłoż hala dobre sobie to chyba sam on to pisał to (usunięte przez administratora) a nie człowiek pracowałam tam i był okropny bo jak można krzyczeć i poniżej pracownika przy innych to zrozumiały człowiek... Praca nudna siedząca dla starych emerytów lubiących nudę. Zarobki żenada najniższa krajowa. Nie polecam

Sorry za literowke

mwj

Falszywe baby na hali Niskie zarobki ogolny balagan w firmie i kierownik ktory zupelnie nie nadaje sie do tej roli krzyczy po pracownikach ktorzy nie wchodza mu w (usunięte przez administratora)

Rozumiem @była pracownica, to rzeczywiście dość mało zachęcające bo taki awans na pewno byłby motywujący. O premiach też pisałaś, że ich brakuje..jak w takim razie MPL Power Elektro Sp. z o.o. zachęca pracowników do osiągania lepszych wyników w pracy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO / KONSTRUKCYJNEGO
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Dzięki za odpowiedź @Karolina, na pewno w każdym miejscu pracy tak jest, że niektórzy pracownicy są bardziej faworyzowani od innych. Powiedz czy w perspektywie miałaś jakąś zmianę przed sobą, awans?

@Karolina

Nic z tych rzeczy. Niestety :) są pracownicy którzy pracują już pare lat i nie ma perspektyw na awans

@byla pracownica możesz napisać więcej szczegółów, przez które właśnie tak oceniasz pracodawcę? Jak wyglądały warunki, na których byłaś zatrudniona? Wszystkie konkrety są ważne z puntu widzenia osób poszukujących pracy.

@Karolina

Godziny pracy w porządku. To był jedyny plus tej pracy. Od 7-15. Kto chciał mógł siedzieć dłużej. Ja robiłam na umowie o dzieło. Śmieciowa umowa, wiadomo. Nie mówię, że wszyscy byli fałszywi. Ale jestem tego zdania, że nie patrzy się na innych tylko na siebie aby dobrze wykonać swoją pracę. Zarobki... Ja dostawałam najniższą krajową. Przychodzi się do pracy przed 7 bo o 7 musisz już siedzieć na swoim stanowisku. Jak się spóźnisz to patrzą na Ciebie jakbyś kogoś zabiła (oczywiście nie o wszystkich tutaj mowa). Nie ma żadnych premii, podwyżek... Są osoby, które "udają, że coś robią" chodzą po całej firmie, gadają, a innym zwracają uwagę jak powiedzą dwa słowa za dużo. Każdy jest traktowany inaczej. Zazwyczaj Ci co najmniej robią i się podlizują mają lepiej od tych którzy zapierdzielają ;) PS. Nie wiem jak jest teraz... Minął jakiś czas odkąd tam nie pracuję. Także może coś się zmieniło na lepsze

kobaltowy dż

ja mimo wszystko nadal chcę się zatrudnić u was, pozostaje tylko kwestia czy jako pracodawca możecie być konkurencyjni w kwestii premii i prowizji dla opiekuna klienta

SAMO ZLO

Jak dla mnie firma dno pelno falszywych nieinteligentnych ludzi na wyzszych stanowiskach ktorzy nawet nie potrafia dobrze wytlumaczyc jak co zrobic bo sami tegoo dobrze nie potrafia i oczywiscie zazdrosne babska.Umowe najszybciej dostaja ludzie ze stopniem NIEPELNOSPRAWNOSCI a zdrowi to maja umowe o dzielo i obiecanki duzo by tu pisac zlego ale szkoda czasu na ta firme Nie polecam.

@SAMO ZLO

popieram w 100%, szkoda czasu... fałszywi i zawistni ludzie. A najgorsza jest "elitka" bab które tam pracują. Pozdrawiam "serdecznie"

M.

Z tego, co wiem zależy do jakiego trafi się działu. Niektórym jest dobrze, innym nie, firma bardzo się rozrosła. Dla mnie szefostwo zawsze było w porządku, nie mogę narzekać. Pensja zawsze na czas na koncie. Odkąd pracowałem zawsze dawali szansę nowym osobom- ale teraz nie jest łatwo nowym handlowcom, rynek zaorany, ciężko zarobić kokosy. Szkoda, że nie ma żadnego socjalu.

Ela

Witam poszukuje pracy na ranna zmiane , mozecie mi napisac o co chodzi z umowami i jaka stawka na konkretnych umowach i o co chodzi z tym wpisem ze bhp kuleje i jest na poziomie 1 na 20 pkt pozdrawiam Ela

Szostak

Ile za godzinę płacą ?

STARY

No cóż. Jednym się udaje innym nie!

Mario

Miałem pracować jako asystent głównego projektanta, zostałem handlowcem,bo okazało się że za dużo potrafię, nikt nie chciał kupować produktów MPL, dostałem 850 zł za cały miesiąc styczen, zwolniłem się, polecam innym frajerom pracę w tej firmie

jedna z wielu

Powiem tak. 98 procent to ludzie którzy pracuja w MPL lata a 2 procent to tacy jak ci co piszą bzdury bo nie wyszło. Naprawdę trzeba się postarać, być zerem i leserem aby wylecieć czy nie dać rady. Wiecej nie trzeba komentować.

Mario
@jedna z wielu

Wczasie gdy tam pracowałem to rotacja pracowników była duża i mogę policzyć na wszystkich palcach włącznie z nogami to około 15 w ciągu 5 miesięcy czyli 50 procent zatrudnionych

Seba

Witam serdecznie, za parę dni jadę na rozmowę w sprawie pracy na Floriańską 51a. Chciałbym aby ktoś konkretnie napisał jak praca wygląda itp. Moje Gadu-Gadu: 13758344 Pozdrawiam

płaca 1350 netto, jedna zmian 7-15, idą na rękę z urlopami, zadnych podwyżek, premii tylko obiecanki, bhp poziom 1 w skali 20, liderzy zmian ludzie bez matury i lubiący trochę się wyżyć, oczywiście lutowanie przy wyciągu słabszym niż oddech, na start umowa o dzieło(są ludzie, którzy tak pracują x lat), malowanie plastikiem, mycie benzyną i birolem BEZ wyciągiem, mało inteligentna większość załogi, wbrew temu co na stronie net piszą nie zwracają uwagi na umiejętności, doświadczenie lub kwalifikacje na produkcji. Pracaowalem długo, ok rok.

,,,
@.

Zastanów się co ty piszesz za głupoty, jak się obijało to się nie dostaje ni podwyżki, ni premii.Jeśli chodzi o liderów to skąd wiesz czy mają maturę,czy nie?widocznie mają więcej w głowie niż ty skoro zostali tymi liderami.Naprawdę długo,aż za długo tam pracowałeś.Życzę ci powodzenia w nowej pracy o ile ją maszzzzz!

....

Więcej handlowców i zarządu niż pracowników na produkcji, a "nas kobiet z 30", gdzie ja się pytam, a płaca jak wszędzie NA STREFĘ TYRAĆ PO 12H JAK CHCECIE ZAROBIĆ KOKOSY, najczęściej wypowiadają się TE osoby które przepracowały MAX MIESIĄC

Baron

MPL - musicie tak samoistnie doceniać się na forum?. Jaka jest rzeczywistość wszyscy to widzą po rotacji pracowników. Jednym słowem żenada - nie polecam. Nowi handlowcy przyjmowani są tylko po to aby elita MPL-u przejęła nowe kontakty do klientów.Smutne ale prawdziwe

jedna z wielu

W MPL pracuje nas kobiet z 30.Warto przyjść do pracy i samemu przekonać się ,że jednak na świecie są dobrzy pracodawcy a nie tylko pretensjonalni nieudacznicy.Potem taki wypisuje na forum.

jedna z wielu

W MPL pracuje nas kobiet z 30.Warto przyjść do pracy i samemu przekonać się ,że jednak przekonać się, że na świecie są dobrzy pracodawcy a nie tylko pretensjonalni nieudacznicy.Potem taki wypisuje na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MPL Power Elektro Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPL Power Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPL Power Elektro Sp. z o.o.

MPL Power Elektro Sp. z o.o.