Greenfone

Opinie o Greenfone

Julita

Czy macie jakieś powody żeby nie pisać na forum? Podoba mi się firma i chciałabym tu pracować. Może słyszeliście coś o pracy?

hghj

@ kunta kinte serio poi 5 zł? co tak strasznie mało?

kunta kinte

Napisze mi może ktoś jakie są ceny telefonów w tej firmie. Skupują po 5 złotych telefony a ,właśnie i p ile sprzedają. Można im zrobić koło pióra za wałki!

tobi

Atmosfera całkiem spoko, zależy od człowieka i jego usposobienia. Zarobki 9-10zł/h, praca 8godz./dzień, pn-pt. Nie ma opcji nadgodzin więc w długim miesiącu można wyciągnąć max 1500zł. Ogólnie praca spoko, mało wymagająca, ale z czasem się nudzi. Dla młodych na początek jak najbardziej ok. Pozdro.

hugon

Greenfone skupuje i odsprzedaje używane telefony, które nie są już potrzebne ich właścicielom. Później te telefony są znowu sprzedawane. Powiem wam że to jest całkiem dobry biznes. Czasem drobna rzecz jest popsuta a czlowiek chce wyrzucić. Nie wiecie czy szukają obecnie kogoś do pracy do naprawy/ wymiany zepsutych podzespołów ?

gościu

Jak jesteś cymbał to napewno się dostaniesz :-) jeśli wymagasz czegoś innego od życia niż praca murzyna u kogoś to nie zawracaj sobie nimi głowę.

siwider

Właśnie zauważyłem że firma Greenfone wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Firma Greenfone poszukuje pracownika na stanowisko: Serwisant telefonów komórkowych. Opis stanowiska pracy... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5689445?keywords=&region=

gość

Płacą co miesiąc jak trzeba. Niewiele - fakt, ale wszędzie tak płacą w tej branży. Na wejściu dostaniesz 1500 do ręki, później podnoszą co jakiś czas. premie za wyniki i świąteczne są - nie wiem, co może się nie podobać (może pracowałeś miesiąc i się nie załapałes? :). Zmieniłem potem kilka firm i było tylko gorzej. Jak dla mnie to stawka godzinowa jest OK. Wiem że serwisanci i telemarketerzy dostają stawkę za godzinę, pozostali chyba na umowę o pracę

gość

Każda minuta w tej firmie to stracony czas. (usunięte przez administratora)

anonymous

w ogłoszeniu była informacja, że jest możliwy awans, są premie za dobre wyniki, dobra atmosfera... ha ha ha! coś o premiach kidys mi sie obilo o uszy, ale to rzadkość, a awanse, możliwość rozwoju... szkoda gadać. Szefostwo ogólnie robi dobrą minę do złej gry. Do Ciebie niby się uśmiecha i jest wszystko dobrze, a za plecami nieźle Cię jadą... poza tym nie wyjaśnią do końca sprawy, a oskarżają Cię o (usunięte przez administratora), że to Twoja wina, a często się okazuje, że to po prostu są ich błędy, a potem nawet nie ma zwykłego przepraszam! zarobki takie, że szkoda gadać, a godziny pracy są wyliczane co do minuty. Ogólnie nie polecam, a kto już się zdecyduje tu przyjść to szczerze mu współczuję, bo to stracony czas.

Animus

Warunki fatalne, praca niczym w (usunięte przez administratora). Wypłata przychodziła regularnie co miesiąc, ale czas pracy liczony co do minuty (stawka godzinowa). Zero wolnego, a jak już to szefostwo patrzyło na to bardzo źle. Najważniejsze są normy. Atmosfera fatalna, źle działała na psychikę.

fgh

Płacą jak wszędzie, zaleta - terminowo i tyle ile się należy. Jasny układ z przełożonymi i dobra atmosfera.

warunki ok, wypłata co miesiąc na koncie co w czasach dzisiejszych jest rzadkością, super atmosfera

praca

Nie polecam nikomu kto ceni swój czas na więcej niż marne grosze.

odradzam, szkoda marnować sobie życie

anonim - 2010-10-16 16:24:24 beznadzieja! nie polecam!!! a coś konkretniej? czy tylko tyle możesz wpisać? co się nie podoba?

beznadzieja! nie polecam!!!

Zostaw opinię o Greenfone - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenfone