Opinie o Chatham Financial sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chatham Financial sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Chatham Financial sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chatham Financial sp. z o.o. w Toruń

Jak szefostwo w Chatham Financial sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

ja Nowy wpis

Potencjalnych nowych pracownik - nie. CO do reszty nie wiem.

Jakie są warunki zatrudnienia w Chatham Financial sp. z o.o.?

asd Nowy wpis

Umowa o pracę. Nie potrzebowałem na razie wiedzieć więcej.

Marcelina

Ludzie każda firma ma prawo wybierać sobie pracowników. Pewnie nie widzieli potencjału w was i podziękowali,

asd
@Marcelina

Tak, mają takie prawo. Oczywiście że mogą podziękować. Ale... jeśli lansją się na firmę wychodzącą poza schematy, dbającą o pracownika, etc. a później totalnie zlewają kandydatatów to sami wystawiają sobie laurkę odnośnie tego w jaki sposób będą postrzegani. Raptem dwa zdania, że nie przyjęli. Brak konstruktywnego feedbacku. Argumenty przeczą temu, że mnie zapraszali na kolejne etapy. I na koniec poświęcenie ponad 4 godzin, by pogadać sobie z ludźmi którzy u nich pracują, tylko po to by później dostać dwa zdania? Podobno zatrudniają świetnych specjalistów, którzy chyba powinni być na tyle ogarnięci by napisać coś więcej i faktycznie odnieść się do stanu faktycznego, a nie wrzucenie standardowej formułki właśnie z gotowego szablonu. Moja rada odnośnie tej firmy to żeby po każdym etapie żądąć konstruktywnego feedbacku. Powinno to pomóc w uniknięciu bycia potraktowanym jak śmieć.

@asd

Ja mam pytanie trochę z "innej beczki". Choć nie wiem, czy będziesz w stanie mi odpowiedzieć, bo rozumiem, że nie zostałeś zatrudniony w Chatham Financial? A chodzi mi o elastyczność czasu pracy w dziale IT - może coś się dowiedziałeś z rozmowy?

asd
@Ewa

Krakowski oddział bardzo blisko współpracuje z oddziałem amerykańskim. Zespoły nie są wyłącznie polskie lub amerykańskie, są mieszane. Spotkania zwykle odbywają się popołudniami - okienko na spotkania z USA. I przez to nie ma całkowitej elastyczności.

Patrycja

@akakaka @Borys - a jak dokładnie wygląda proces rekrutacji? Czy jest wymagane doświadczenie zawodowe? W lipcu pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko ISDA Documentation Specialist - warto aplikować?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chatham Financial sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
akakaka

Nawiązując do posta Borysa, mam takie samo wrażenie - to łowienie talentów w ich przypadku polega raczej na robieniu finansistów z biologów, historyków i wszelkiej maści absolwentów "niszowych" kierunków. Ciężko mi sobie zatem wyobrazić, aby firma ta różniła się czymkolwiek od standartowych krakowskich outsorców (a tym się przecież ma najbardziej wyróżniać), gdzie do pracy można przyuczyć każdego (jeden z ich pracowników jest z np. z wykształcenia biologiem, a przed dołączeniem do firmy pracował przez 7 mc jako kupiec (Linkedin).

Borys

właśnie dostałam odp. że nie przechodzę nawet do 1 etapu rozmowy, chociaż z wszystkich cv jakie wysłałam w ciągu ostatnich kilku mc, ta oferta pracy naprawdę najlepiej pasowała to oferowanego stanowiska. Na tej podstawie zastanawiam się, czym kierują sie przy rekturacji, bo doświadczeniem zawodowym i kompetencjami chyba nie bardzo..

artur

Sporo słyszałem na temat Chatham Financial sp. z o.o. - podobno bardzo dobra firma. Słyszałem, że jest dobrze zorganizowana. Ktoś to potwierdzi? Faktycznie oferty pracy są dość obiecujące. Ja jeśli się zdecyduję, to będę aplikował na stanowisko Devops Engineer

waznezebyhajssiezgadzal

na db admina to szukaja i szukaja, pewnie trza być szalenie utalentowana jednostka aby dostac te 5 tys, wymieniajac wczesniej mejle po angielsku (bo przeciez korpo i nie mozna wyjsc poza schemat) z dominika dutkiewicz.

Dotlinkers

Jahot, jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, odezwij się do mnie na priv kamil małpa dotlinkers kropka pl. Opowiem Ci o nim trochę więcej :) Pozdrawiam

hghdf

Ty chyba kpisz. 5000 dla administratora DB z takimi bazami jakie mają to dużo? Jakby stawka była w EURO to by było dużo, ale w PLN to dobrego admina od baz SQL Server za 5 tyś. to nie znajdziesz. Na chyba że pół albo ćwierć etatu.

admin

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Chatham Financial sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Chatham Financial sp. z o.o. - Toruń

Chatham Financial sp. z o.o.