Ekobautech Sp z o.o.

Toruń

Opinie o Ekobautech Sp z o.o.

pracujacy przed laty

Firma z potencjałem ludzkim i produkcyjnym.Niestety nigdy się nie rozwinie na miarę możliwości.Nieudolna kadra kierownicza trzymająca się stołków przy pomocy "uprzejmie donoszę" właścicielowi spółki.On to uwielbia i wywyższa ich ponad innych.Zarobki co kilka miesięcy obcinane bez szans na ich przywrócenie.Jednym słowem spora kicha. Kto chce tam rozpocząć pracę musi twardo wywalczyć dobre warunki. Generalnie obiecanki cacanki.

Zostaw opinię o Ekobautech Sp z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobautech Sp z o.o.