Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nowy komendant

Co u was slyuchac? oddano sluzalcze pokłony nowemu komendantowi? pewnie komendantka hufca z Torunia juz byla z kwiatami i całą delegacją :) wężowisko z ostatniego pokoju pewnie też było potwierdzic swoje poddanie i uprzejmie doniesc kogo trzeba wyrzucic :)

Beata

A co to się stało z dyrektorką Centrum z Torunia? Woził wilk razy kilka powieźli i wilka :-) Znowu zacznie pisać :-)

T...

I się zaczęło.... praca za minimalne wynagrodzenie, oto dobra zmiana???????????????????????? - nowy ład, nowy porządek pań Gowina.

Praca

Jest dobrze

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy na brak. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5300 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń.

Sprawdź
Hgf
Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista ds. Kadr - do dnia dzisiejszego brak informacji zwrotnej! Szkoda czasu na nich!

Majster
@Hgf

Kolesiostwo, kwitnie w ohp!!

Yyp
@Hgf

Do mnie, ròwnież nie dzwonili!

@Yyp

A ile już minęło od waszych rozmów? Może warto im się przypomnieć?

Robol
@Zofia

Słyszałam, że papiery na rekrutację składał chłopak, ktòry był na zastępstwie w archiwum. Widać, nie dali jemu szansy! Znajomi gòrą

koleś
@Robol

Pamiętam go, sympatyczny i miły chłopak!!!!! Szkoda, że nie dali mu szansy - w końcu pracował u nas. Jak widać, woleli kogoś innego.

Idziak
@Hgf

Oczywiście, że szkoda czasu na taki chłam

babka
@koleś

Chcesz pracować w OHP-ie Toruń - musisz znać ludzi!!!!!! Inaczej nie masz szans!!!!!!

ardg
@babka

Zastanawiam się, co w ogóle robią w ohapach? Trudno znaleźć informacje o ich poczynaniach!!! W mas mediach cicho o nich!!!!!

inna
@Hgf

Ja dowiedzialam sie od kolezanki z ktora skladalam dokumenty ze bylam za ladna i za duzo wiedzialam :)))))

@inna

A skąd niby koleżanka dostała takie informacje?

Bzdury
@inna

Co ma uroda wspólnego z pracą w OHP? Jako pracownik odpowiadam - nic. Pracuję tu już jakiś czas i to są bzdury wyssane z palca. Więc albo ktoś szuka uwagi, albo musi lepiej dobierać znajomych. Ale na pewno nie wypisywać takie głupoty w Internecie, bo takie wpisy tylko uwłaszczają osobom, które tu pracują.

Ładna Nowy wpis
@Bzdury

Bo u was nadal pracuje xD Uwlaszcza... no no no... nie denerwuj sie tak bardzo :) Chwalila sie ostatnio, ze macie pisac na goworku ze wszystko jest ok :) Jak widze pasuje do was idealnie... dla kariery zrobi wszystko :)

Administrator Nowy wpis

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w mieście Gdańsk poszukiwała pracowników na Specjalista Ds. BHP. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Centrum Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy to prawda ze w centrum toruń nie będą przedłużane umowy na czas określony? Ktoś wie dlaczego to tajemnica? Czy można się przenieść do ośrodka lub biura?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko INSTRUKTOR NAUKI ZAWODU STOLARZ?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Toruń
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Optimal Technologie Mirosław Szczepanik
(4 opinie)
logo firmy Konsultant ds rekrutacji
Toruń
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
(72 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
T...

zmagas
@T...

Praca za minimalne byłą już wczęsniej nie tylko teraz. smutno, bo niektorzy mieli nadzieję ze teraz sie poprawi a nic takiego. fajnie byłoby mieć szefostwo take co robi cos dla pracownika

Ala

Aga
@T...

Wymagania jakbyśmy pracowali w miedzynarodowej korporacji, a płaca zza ściany wschodniej... Do tej pory chociaż żenujący poziom pensji rekompensowały jakieś nagrody i fundusz socjalny. Teraz nowe Panie w nowym ładzie nawet o tym nie pomyślały....Aaaa nie pomyślały pewnie to taki planik.

Pterodonna
@T...

Wyniki same się nie zrobia , a o personel sie nie dba, nie ma nawet kurtuazyjnych spotkań jak przy poprzednich komendaturach

Kosa
@T...

Zaczęło?! A kiedy było więcej noż minimalne, chyba w prlu

KotAli
@T...

Wiadomo czy beda pieniadze na dzien OHP czy tez juz nam sie nie naleza?

KotAli
@T...

Czy beda pieniadze na dzien OHP czy tez sie pracownikom juz nie naleza?

Taka prawda
@T...

Jaka praca - taka płaca !

ona
@KotAli

chyba sie nie naleza , bo za co ??

Kazimierz
@Pterodonna

Czy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery? Szkolą tu jakoś? I ile można zarobić na start? Czekam na odpowiedzi!

@T...

w OHP zawsze była glajcha z kasa. Rządząca opcja polityczna nie ma tu nic do rzeczy. Pracowałem na terenie Łódzkiej WK, Było to konkretnie jeden z MCIZ-ów, i w Komendzie Głównej także. Ogólnie były to lata 2001- 2007. Zawsze była straszna bryndza z kasą, a poziom wymagań odwrotnie proporcjonalny do zarobków- były i pewnie są nadal te wymagania na poziomie Himalajów. Siłą OHP byli ludzie, mam na mysli takich jak my szaraków. W OHP poznałem milion wspaniałych ludzi, większość podobnie jak ja dawno zwinęła żagle stamtąd. Wielki, ogromny żal, że OHP nie potrafi zatrzymać świetnie wyszkolonej kadry, pełnych zapału ludzi, w których wpompowano dużo kasy- szkolenia, kursy etc. W latach wczesnych 2000-ych mieliśmy naprawdę wiele szkoleń. Niestety, zarobki oscylujące na granicy najnizszej krajowej- a tak jest do dzisiaj- skutecznie odstraszają.

Jola
@Kazimierz

Zarobić na start??? Tyle samo co będziesz zarabiał za 20 lat jak zostaniesz w OHP :))) Najniższa krajowa to szczyt możliwości :))

Kamil
@Jola

Nie ma żadnych podwyżek, żadnej kasy za wysługę lat?

Firma Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Pośrednik. Czy dalej można tam aplikować?

Beata

...
@Beata

Tofilka, skończ wstydu oszczędź...

Lidia
@...

Nie życzę sobie podszywania sie pod moją osobę i wypisywania bzdur w moim imieniu. Jesli, ktoś sie czegos obawia...to nic lepszego jak wziąć się za pracę i wykazać swoimi kompetencjami. Co do choroby, to każdemu życzę zdrowia...sama wiem coś na ten temat. Życzę wszystkim sukcesów

UWAGA

Informuję, ze zgłaszam fakt podszywania się pod moją osobę, pisania w moim imieniu oraz szkalowania mojej osoby Nazwiskiem na POLICJE. Z tego co jestem zorientowana Policja ma możliwość sprawdzenia i zlokalizowania osoby piszącej. Wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do osoby, która pisze posty w moim imieniu. Żeby nazwać się człowiekiem- to właśnie trzeba mieć sumienie i nie podszywać się pod kogoś, wypisując bzdury. Co do rachunku sumienia- czas usiąść i dokonać samemu.

"
@UWAGA

Pomogę:autor tekstu:Rysiek Rydel ????????

Stary znajomy
@"

Ojjj, nie strasz. Nie tędy droga...

@UWAGA

W obecnej sytuacji będąc naj bez szczurów miałabym to "gdzieś". HELP-MALTA????

Batman

Jest super. Granice zamknięte na zawsze. Przynajmniej nierób nie będzie mówił, że maliny rosną w Portugalii.

Klient

Jak spaść to z Wysokiego Konia... Kobyły ????

Bad.Bitch93

Nowe komendantki, zamknięte w swoich jakby luksusowych gabinetach, nie rozmawiają ze zwykłym pracownikiem, jedynie z wybrańcami liżącymi im (usunięte przez administratora), licząc na podwyżki. Stara komendantka chodząc po biurach MOŻE i gadała, ale wykonywała swoją pracę i wiedziała co się gdzie w jakiej jednostce dzieje. Ciekawe co dalej partia nakaże tym paniom zrobić bo same błądzą. Ważne by kasa im się zgadzała.

ty
@Bad.Bitch93

J23 znowu nadaje... za chwile z nowego stanowiska...

@ty

Czyli?

Ha
@ty

Mozna juz skladac gratulacje? :)

@Ha

Komu? Za co?

@Ha

Komu ? Za co?

Hahaha
@Ty

Bedzie zabawa, bedzie sie dzialo... :)

Typowa
@Hahaha

Ktos mysli ze rzadzi calym wojewodztwem... a nie tylko mala jednostka :) Ktos znowu obudzi sie z reka w nocniku :D

Firma Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP dodała ofertę pracy na stanowisko Pośrednik Pracy. Warto składać swoje CV?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Główny Specjalista ds. BHP w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Stus
Kandydat

(usunięte przez administratora) !!! SZTUCZNY TWÓR ADMINISTRACJYNY DOLIKWIDACJI. A PRACOWNICY KOMENDY POWINNI IŚĆ DO "PRAWDZIWEJ PRACY " ,A NIE UDAWAĆ PRZEZ TYLE LAT ŻE COŚ RROBIĄĄ!!!

@Stus

A czemu sugerujesz, że udają że coś robią? Próbowałeś coś załatwić i nie wyszło, czy co?

Praca

Jest dobrze

Nikt
@Praca

Więc też sztuczny urząd nadal funkcjonuje ........... po co? Tylko po to, żeby stare wyjadaczki sobie premie wypłacały i piły kawkę, ŻENUJĄCE KREATURY !!!!!

@Nikt

A to nie pracują? Skąd wiesz co robią przez cały dzień?

Ciekawa

Jakie kwalifikacje trzeba miec aby pracowac w programach miedzynarodowych? Jak spojrze przez okno to co chwile ktos idzie na papierosa, w biurze ciagle tylko kawa lub plotki u kolezanek.

Koleżanka
@Ciekawa

Pomówienie

@Ciekawa

Cały czas pracy tak spoglądasz przez okno? :D Na pewno widzisz jak wygląda ich cały dzień pracy? :D

Marzena

Serio? Przyjmują bez doświadczenia lub wykształcenia? Douczają później ?

Zainteresowana pracą
Kandydat

Widziałam ofertę pracy na stanowisko wychowawcy. Proszę o informację co do płacy, warunków i atmosfery.

Luk
@Zainteresowana pracą

Daj sobie z tym spokój i poszukaj czegoś sensownego ????

Kazimierz
@Luk

Czemu tak doradzasz? Pracujesz lub pracowałeś w OHP? Jeśli tak to ile tu można realnie zarobić i jakie są perspektywy na rozwój? Liczę na Twoją odpowiedź! :)

Luk
@Kazimierz

Pracowałem Panie Kazimierzu. Kasa marna ! Po studiach wyższych zarabiać nieco więcej niż MINIMALNA KRAJOWA ?? KPINA pani Kazimierzu ! Takie grosze za tak ciężką pracę,za prace3zmianowa,za pracę weekendami w internacie osiw? Słabo

Pudel
@Zainteresowana pracą

My w Toruniu nie możemy narzekac.Jestesmy same babeczki i 3 factów. Wystarczy powiedziec ze sie nie wiedzialo, nie widzialo, nie slyszalo, samo sie popsulo, ze dawno zgalaszals. Kolezanki ciebie popra. Mamy fajny nadzor. Pani Malgosia szepnie slowko glownej i zaraz ktos dostanie upomnienie i zrobi za ciebie robote a ty popratrzysz. Musimy jeszcze zmienic kierownika ale to jeszcze troche i bedziemy RZADZIC. Suczki gora! xD

Edk
@Pudel

Straszne... Poraża mnie inteligencja wpisów na tej stronie... Hmmm... Kadra pedagogiczna i wychowawcza nawet pisać poprawnie nie potrafi. Natomiast o słabych zarobkach prawi. Żenada.

Teresa
@Edk

Ja raczej jestem zdziwiona tonem Pudla który widocznie drwi z faktu że wychowawczyniami są w większości kobiety. Aż takie są iskry na linii mężczyźni-kobiety? Jak tam się pracuje w takim "sosie", gdy koledzy porównują koleżanki do zwierząt...

Na jakie benefity można liczyć w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Danny

pracowałem co prawda w innej komendzie (ŁWK OHP, potem przez chwilę KG) i to dość dawno (kariera w OHP w latach 2001-2007), ale serdecznie pozdrawiam twardzieli, którzy mają siłę i zapał tyrać w tej instytucji. Szczerze- najlepsze życzenia dla Was na nowy rok. I niech wreszcie góra zacznie doceniać Wasze kompetencje i wynagradzać adekwatnie do wymagań.

Agnieszka
@Danny

I pewnie dalej tam pracują ci sami ludzie co wtedy z Tobą, bo to zazwyczaj stara gwardia trzyma się stołków, nieważne jak by źle było. Tacy ludzie starej daty, którym brakuje odwagi do zmian...

@Agnieszka

W KG (jeszcze na Kolejowej) szeregowi pracownicy nie mieli kokosów, uwierz. A ja tam bylem szeregowcem od czarnej roboty przy Wordzie i Excelu. Przyznam, że nie wiem, jak jest tam teraz i kto został ze starej gwardii. Oczywiście dużo ludzi poodchodziło, to jednak jest kawałek czasu, kiedy tam pracowałem. Faktem jest i to zawsze będę powtarzał, tak w terenie jak w Głównej- zarobki do bani, obciążenie bzdurnymi obowiązkami posunięte do Himalajów absurdu, ale ludzie (współpracownicy) bardzo, bardzo OK. Całe grono przefajnych, kochanych ludzi. I to jest ta siła OHP, ten potencjał, których ta instytucja nigdy nie umiała docenić, dowartościować i wykorzystać w dobrym tego słowa znaczeniu.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Informatyk. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Nowy komendant

Nie
@Nowy komendant

Co Ty za bzdury wypisujesz??? Zastanów się nad sobą.

@Nowy komendant

Dobrze ktoś napisał... jeżeli u mnie były to do nowego komendanta nie pójdą? .....zastanawiam się....

I co nie mowilam?

Ona

Wszystkim wypisujacym negatywne komentarze radzę się wziąć za pracę. W OHP potrzebujemy osób,które będą rzetelnie wykonywać swoje obowiązki z uśmiechem.. Osób ,które będą wierzyć w Profesjonalizm kadry kierowniczej , a nie non stop narzekać..Raz jeszcze PRACUJMY NA WSPOLNE DOBRO , A NIE HEJTUJMY.

On
@Ona

Profesjonalizm kadry kierowniczej ???????????? gdzie tego szukać??

Prawda
@Ona

Dajcie, ludziom przyzwoitą pensję, a nie tylko przydupnikom!!. Nie dziwota, że kibitki zaciążają i idą na chorobowe, a ściągacie na zastępstwo innych.

Majster
@Prawda

Doris, musi szukać ludzi na zastępstwo!!

Juan

Zakres obowiązków olbrzymi a wypłata jak na bogate w gruncie rzeczy Kujawy i Pomorze CIENKA!! Bez komentarza nawet. Byle tabelki i statystyka się zgadzały. Byle był porządek w papierach. Jak mawiał klasyk- papier wszystko przyjmie..... Podziw dla osób które za te śmieszne grosze tam pracują o się produkują by statystyka była wzorowa! Ludzie otwórzcie oczy. Jestem pewien że gdyby każdy z was wykonywał jakiś ruch by sytuację finansową zmienić - to by coś się ruszyło! A tak? Wszystko praktycznie po staremu! Jest tyle pracy za o wiele wiele wiele lepsze pieniądze , uwierzcie! Pozdrawiam

ostatni gwizdek
@Juan

Zgadzam się w 100%, problem istnieje od początku istnienia firmy w "nowym wymiarze"

Nikt

W archiwum, pracował taki młody, fajny wysoki chłopak. Ktoś wie, czemu już nie pracuje?

Nikos
@Nikt

Może nie był już potrzebny ???

abc

był na zastępstwo

Komendant
@abc

Chyba, wiedział że marta wraca

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii klientów firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP