Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Wynagrodzenie wychowawcy na bardzo niskim poziomie. Jakie ma to stwarzać możliwości? W jaki sposób ma zachęcać czy motywować do pracy? Naprawdę jest mi smutno,że wychowawca tak mało zarabia.....

On

Jak żyć za taką wypłatę ludzie kochani??!!!

otto
@On

A czy ktoś się tym przejmuje?

Hans i wilhelm
@otto

No właśnie nikt... I to jest przykre ,bo wymagania ogromne a co w zamian ?

on...

Ludzie Wy serio po studiach pracujecie tu za troche wiecej jak NAJNIŻSZA KRAJOWA ??? Jak tak to podziw... hahahahahahahahha

Jaaaa

Smutne jest to, że Panie odejdą a bałagan zostanie, a wartościowi pracownicy którzy odeszli już nie wrócą.

Nareszcie
@Jaaaa

Nareszcie porządki w tym OHP !

Jaaa
@Nareszcie

Jakie porządki? Co rozumiesz "nareszcie" pod pojęciem porządki?

Pudel
@Jaaa

Wywalimy tych ktorzy nie sa znami. Kto nie znami ten przeciwko nam! Kto OSiW tyka ten znika! My mamy poparcie, pamietaj! Suczki gora! xD

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
On

Serio tak słaba tu płacą?? Pytam bo chciałem podjąć pracę,ale po przeczytaniu komentarzy się wycofałem.

Onaa

Tym co non stop narzekają powiem że dostaliście wczasowe i należy cały czas być profesjonalista w pracy a nie ciągle narzekać. Potrzeba ludzi pracujących rzetelnie i z uśmiechem na twarzy. Diceniajcie to co macie w tak pięknej firmie !! Co byście robili gdyby nie Ohp ? .... Zastanawiam się ...

@Onaa

Pięknej firmie, a w czym to piękno się przejawia! Poczekaj w planach, wskaźnikach i najniższej krajowej... Rzeczywiście ambitna ta Twoja firma ????

On

Brawo..Wstyd po studiach takie pieniądze zarabiać !! Wymagania jak na Wall Street a płacą żenada ! Ludzie zróbcie strajk!

Amisz
@On

Jak piszą nastronie OZZP "Pani minister prosiła o nie zadawanie pytań dotyczących wynagrodzeń ponieważ zna szczegółowo ich wysokość". Ubaw po pachy, a tak serio to chyna kpina...

on
@Amisz

Kolego "Amisz" zgadzam się z Tobą. To jest Kpina do kwadratu !! to kto ma to wiedzieć ? pleban, Sołtys, ??? ahahahaha temat ciekawy dla wielu stacji tv- oczywiscie tych wlasciwych...

on

widze , że sporo komentarzy nie tylko w wielkopolskiej ohp, ale i w kujawsko pom też. No tak macie drodzy na ile sobie pozwalacie. Chyba w Wlkp są bardziej charakterni ludzie w sensie, ze lepiej walczą o swoje niż wy. Pozdrawiam.

Ona

Większość non stop narzekać, a co w zamian daje ??? Pisać skargi to jeszcze trzeba potrafić a nie " Kali jesc, Kali pić". Radzę się wziąć za pracę !! Powinniście być wdzięczni ,że możecie w takiej pięknej firmie pracować !!

Kali
@Ona

Pisać trzeba potrafić. Czytając ten jakże merytoryczny komentarz myślę :"czy to max Twojego intelektu"?

Jaaa

Święto OHP? Pewnie te panie już to święto zlikwidowały....

Rejtan

A,wiecie, gdzie znaleźli pracę byli pracownicy? Napiszcie, bez nazwisk. Moze to ułatwi innym decyzję o zmianie, trzeba szukać pracodawcy, który docenia kompetencje i efektywność

Pan Tadeusz
@Rejtan

Urząd Marszałkowski...który szanuje przede wszystkim...SZANUJE...

@Rejtan

Dostali prace w szkołach, w jednostkach samorządu terytorialnego. Wszyscy których znam, większość to tzw. Poprojektowi, bardzo sobie chwalą zmianę pracy. Pozdrawiam

Teresa

Z Waszej wymiany zdań z @Rejtan i @Pan Tadeusz wnioskuję, że nie polecacie KPWK jako pracodawcy, jednak osobie spoza OHP trudno się zorientować, o co chodzi. Czy możesz podać plusy i minusy pracy w komendzie, tak, żeby Twoja opinia była pomocna dla osób zainteresowanych zatrudnieniem? Będę Ci wdzięczna.

KotAli
@Pan Tadeusz

Ciocia zatrudnila cie w OHP to szanowala, teraz zatrudnila w UM to dlaczego ma cie nie szanowac?

Miki

Za tą pensję ma się człowiek utrzymać przez cały miesiąc ???? Kpina !! Z wyższym wykształceniem wychowawca zarabia tyle ??? Za chwilę to nikt tam nie bedzie chciał pracować !!!!

Czaro liga

Fajnie, że tylko złe królowe mają dzieci i są matkami. Dla dziecka szarego pracownika nawet ciastko się nie należy.

Jaaa praca

Praca jak praca, tylko kompetencji na górze brak, jak i tym nowym tak i tym co utracili ciepłe stołki a dalej pracują. Choc z tymi drugimi gorzej bo teraz na siłę chcą się wykazać i robią przez to bałagan i zlą atmosferę.

Joanna
@Jaaa praca

A jaki dokładnie bałagan masz na myśli? Jak odbija się to wszystko na pracownikach OHP? I dlaczego ktoś w firmie utracił jak to nazwałeś 'ciepły stołek'? Jaki był tego powód?

Olef
@Joanna

Komenda?? To miejsce nie ma nic związanego z komendą, nazwa to jakiś oksymoron!!! Można to zwać pokojami do popijania kawy i karmienia się własną pychąą !!! Wyniosłe panie kiedyś zgubi ich zuchwałość i nadęcie. Sztuczne miejsce, które wyciąga kasę od państwa i wyrzuca w błoto... (poza premiami itd. które przecież kluczowe!!) Niech żyje ten CYRK I OBŁUDA !!!! "Komedna" i Osiw.. Duet wart siebie

Hahaaaa
@Olef

I co z tym zrobicie

Czy pracodawca Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Avatar

Trudno mówić tu o motywacji, chyba ze dla kogos motywacja jest sytuacja kiedy ktos na niego pokrzykuje z lekka i upadla raz na jakis czas, tak motywuja

motyw

nie ma motywaci , totalny brak szacunku , panie władczynie (mysle,ze wiadomo o ktore panie chodzi --- te z dlugim stazem pracy) mają ludzi za ścierki od podłogi

Boston

Ludzie sa lojalni, ot co , motywacja nie ma tunic do rzeczy bo nie istnieje

Chester

Nie ma motywacji, po co motywować, plany wykonane, kierownictwo ma efekty, to po co dbać o personel? Nie ci to inni przyjdą i przez pewien czas będą się wykazywać z nadzieją, pitem odejdą i tak w koło

wiwu

Dlaczego niektórzy dostaną w czerwcu nagrody a inni nie? jakie przyjęto kryterium???, warto sprawdzić EIK, i to jest sprawiedliwość!!! a chcą żeby ich wybierać i głosować na nich!!

lotek
@wiwu

jedni zasłużyli, inni nie - proste

wł=tor
@lotek

no tak tak oczywiście....... tym bardziej że decyduje 1 osoba, która bardzo dobrze jest zorientowana w terenie jak ludzie pracują......., brawo , brawo.....

animex
@wiwu

kryterium jest poziom sympatii do pracownika przez osoby przyznajace nagrode, no i czas jaki siedzisz przy stołku, im dluzej tym mozesz liczyc na wiecej, przyznawanie sobie nagrod zamuje tam sporo czasu kierownictwu

Otto

W czerwcu?!

Dexte

A właśnie, że jest dobrze. Są osoby lojalne wobec firmy i kolegów s pracy, dla takich osób codziennie rano wsiada się do trsmwaju i jedzie do roboty. Polityka polityką, ale to z kim się pracuje jest ważniejsze. I tacy pracownicy dają watość tej firmie

Obiektywizm
@Dexte

W jaki sposób następuje rozwój zawodowy? Żaden. Podwyżka? Żadna. Jeżeli ktoś ma swoje zdanie i obiektywim, ponadto poczucie własnej wartości, a nie "lizidupstwo, wówczas staje się opozycją. Współczuję osobm, które za marne, b.marne pieniądze zabijają się i udają, iż mają takie samo zdanie, jak góra, chociaż w rzeczywistości inne. Myślicie, że tego inni nie widzą. Doskonale to widzą i wasza wartość jest równa zeru. Zero kompetencji u dyrektor ceipm...

duszno, czuć stęchliznę i zagrzybienie mimo wielu remontów i malowań jakie serwują sobie stare wyjadaczki,.....cóż jacy ludzie taka atmosfera - wiec jeden wileki Stęch,,,,....co iinnego w sytuacij byci jednym z wybranców i bycie pomazańcem wyjadaczów wystarczy poczytac inne komentarze na forum.....mowią wszysko, nic dodac nic ująć

Sylwester
@odpowiedz

Nowa p. Komendant zafunduje stechliznie ozonowanie ???? będzie zabawa, będzie się działo...

hmmm.......atmosfera?? nic jej nie pomoże dopóki połowa wspaniałych pracownic nie odejdzie na emeryturę lub jakkolwiek od koryta panie z komendy/ pracownicy/kierownictwo ośrodka szkolenia i wych. czują że to ich prywatny folwark, mająą pewność i poczucie własnej nieomylności i za grosz poszanowania osób spoza grupki plotki, picie kawy, przekladanie pracy i problemów na innych, ciągłe ciasteczka noooooo i podział między siebe nagród/premii/kasy, co za hipokryzja!!! rzekomo dzieciak najważniejszy - FESTIWAL OBŁUDY i DWULICOWOŚĆI Komenda OHP i OSIW temat rzeka............................a raczej bagienko

Joanna
@Marek

Odpowiadacie na główny post, w którym autor pisał, że atmosfera w miejscu pracy jest dobra i właśnie z tego powodu chce się chodzić do pracy. Natomiast tu pojawia się odpowiedź zaprzeczająca temu. W co w takim razie wierzyć? Jak jest?

leleo

@Joanna głowny post brzmi brzmi "Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?", czytajmy ze zrozumieniem

Inol

Można zastanowić się na pytaniem retorycznym: Dlaczego prawie wszytskie pracownice tego budynku po 35 roku życia mają podobne podejście do pracy i sposob myślenia perfidny... Hipokryzja panuje wszem i wobec !!!!! i tak opanowały tą atmosferę grając w swoim teatrzyku ... nie polecam tego miejsca

Czy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP panuje luźna atmosfera?

Atmosfera

Jaka? Luźna? Na pewno... Dlatego taka cyrkulacja stanowisk... Stanowisko z-cy:trafiło się ślepej kurze... ????

@Atmosfera

To sie narobilo. Ciekawe co zrobi aby nie wyszlo ze wyniki przez nia od dawna leza. Wezowisko odzylo... od razu widac kto rzadzi, my mamy pracowac lub isc na chorobowe a zaufani siedza w domach na pracy zdalnej ktora podobno jest zabroniona. Juz leca glowy osob z poza ukladu, a na dniach plotki mowia ze poleca kolejne. Czekac tylko na to az zaufani znowu beda zastraszac i klamac aby tylko sie przypodobac.

sateila
@Atmosfera

No to zróbcie cos wreszcie, tylko narzekać potraficie?

Ja WK

Praca w WK OHP? Dla wiadomości tych co chcą podjąć się tego wyzwania: łatwo nie jest, praca stresująca, jednak satysfakcja, że dzieciak skończył szkołę, zdał egzaminy i chce czegoś więcej w życiu wynagradza wiele. Przecież w tej pracy chodzi o młodych. Wynagrodzenie? Wiele do życzenia- jak w każdej pracy- realia rynku pracy w PL. Ta praca jest dla tych którzy to czują i chcą, nigdzie nie jest łatwo- praca z ludźmi zawsze do trudnych należy.

Bat
@Atmosfera

Możżże wyjżeć za żaluzji a nie "bo się porobiło". Każdy idzie do pracy i dostaje: realny koszt zatrudnieniea pracowni3.500zł do ZUSu a w przyszłym roku 5.600. No przecież nie 500+

Atmosfera

luźna? raczej w powietrzu czuć atmosferę sprzyjającą gnębieniu, natomiast osoby obsadzone na stanowiskach w Komendzie wykazują kompletny brak szacunku dla ludzi spoza tej kliki.

Trala
@Atmosfera

Tak to prawda. Powinni sprawdzić co tam się dzieje

jóżek

zanieczyszczona atmosferka przez osobiki siedzace na gorce i pracujace X lat uwazajace reszte swiata za śmieci,,,,,,, generalnie tak samo w Osrodku na dole...... z panem i paniami majacymi podobne podejcie, oni PANY... ludzie spoza grupy trzymajacej wladze - OD[PADY !!!!!! ogolnie udaja zapracowanych ze prenznie dziala instytucja, a generalnie to nie pomaga mlodziezyy , ale kase chetnie miedzy sobą podziela.... miejsce do mijania szerokim lukkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaka umowa obowiązuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP podczas okresu próbnego?

O pracę

Skobel

Dlaczego? Coś jest nie tak jak powinno?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Poziom wynagrodzenia beznadziejny, pracownicy klepią biedę - jak ktoś nie ma dobrze zarabiającego współmałżonka albo nie dorabia to ma naprawdę ciężko, wypłata "zwykłego" pracownika, to około 1800 -2000 netto, żadnych premii i do tego nic nie ma być na święta, bo ponoć kasy nie ma a co z oszczędnościami etatowymi? kto do cholery bierze te pieniądze przecież ludzie chorują, wszystkie etaty nie są obsadzone a tylko słyszymy że na święta nic nie będzie. Ludzie kto bierze nasze pieniądze ??? a za realizowane projekty - nie ma nic.....niektórzy głosowali na Partię i teraz są mocno rozczarowani następnym razem na pewno na nich nie zagłosują

Walter

To tylko dowód, że partia nie ma znaczenia, czy dba się o pracowników, to zależy jedynie od człowieka, a nie ma żadnych działań skierowanych na poprawę sytuacji pracowników

Po co te kłamstwa? Jestem od października 2019 i na święta dostałam sporą nagrodę.Ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP