GoodJob Marcin Pawlikowski

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GoodJob Marcin Pawlikowski

Xd Nowy wpis

Nie polecam. Problem z płatnościami i komunikacją. Mieszkania są strasznie zaniedbane.

Filip Nowy wpis

Bardzo polecam, profesjonalizm i zaangażowanie, a co najważniejsze życzliwi i sympatyczni ludzie w Good Jobie. Szczerze polecam :) Jako dodatkową informację dodam, iż moja pierwsza współpraca z agencją zapewniła mi wyższe wynagrodzenie niż wcześniej sam zarabiałem. Co więcej - po ostatniej współpracy dostałem propozycję jeszcze lepszej pracy. Ostatecznie polecam przede wszystkim za to, że współpracując z Marcinem i Gabrielą jesteście w stanie poczuć szczere zaangażowanie z ich strony w wasze zadowolenie z potencjalnej umowy.

Pracownik die Rostocker

Bardzo polecam agencje GoodJob, trafiłam na nich przez czysty przypadek. Wyświetliło mi się ogłoszenie o prace w firmie pakujacej wędliny die Rostocker wurst w miejscowości Rostock gdzie aktualnie przebywałam wiec tego samego dnia napisałam ze jestem zainteresowana praca i jakie było moje zaskoczenie gdy telefon zwrotny dostałam tego samego dnia :) kontakt świetny wszystko poszło gładko i sprawnie. I kilka dni później byłam już w pracy :) polecam serdecznie i w razie jakichkolwiek pytań nie bać się zadać. Ludzie tam pracujący są jak znajomi, pozytywni i sympatyczni

Miras Nowy wpis
@Pracownik die Rostocker

Czy praca gdzie obecnie pracujesz jest ok i jakie nastroje są w tej pracy i ile na ręke można zarobić? Pzdr.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w GoodJob Marcin Pawlikowski?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie GoodJob Marcin Pawlikowski na stanowisko Kelner / Kelnerka? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Niestety nie polecam współpracy. Pieniądze były z dużym opóźnieniem, nerwowa sytuacja podczas wyjazdu, brak wsparcia i utrudniony kontakt. Nie polecam za dużo nerwów

Dzień dobry, Bardzo nam przykro z powodu napotkanych przez Pani/Pana trudności. Weryfikujemy pracodawców i nawiązujemy współpracę z godnymi zaufania firmami. Pomagamy w transporcie, zakwaterowaniu, w kwestiach natury dokumentowej. Zawsze jesteśmy dostępni na komunikatorach czy pod naszymi numerami telefonów, żadnego zgłoszenia nie zostawiamy bez odzewu. Nie raz stawaliśmy na głowie, żeby niwelować skutki niespodziewanych sytuacji. Tym bardziej nie możemy darować sobie, że nie mieliśmy szansy Pani/Panu pomóc gdyż nie mieliśmy od Pani/Pana takich informacji. Zawsze jesteśmy po stronie Pracownika i nigdy żadna osoba, która zwróciła się do nas z pytaniem czy po pomoc nie została przez nas pozostawiona bez reakcji. Prosimy o kontakt w celu omówienia tej sytuacji i wyciągnięcia z niej wniosków na przyszłość. Pozdrawiamy Zespół GoodJob

Niestety napisany komentarz nie jest jednoznaczny z rzeczywistością. Dobrze przygotowany opis nie odzwierciedla rzeczywistości, problemów z kontaktem, brak wypłat w terminie oraz nerwowej sytuacji. Nie polecam

Czy w GoodJob Marcin Pawlikowski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, forma umowy nie jest uzależniona od okresu próbnego. Pozdrawiamy Zespół GoodJob

Bezimienna

Witam,czy do mięsa potrzebujecie ,2 osoby do pracy?? Większość ,naszej pracy to,,mięso,, hehe ,świnie,kurczak,indyk,oto.pakowanie krojenie .....

@Bezimienna

Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 573 966 600. Pozdrawiamy Zespół GoodJob

Klaudia

Po raz pierwszy w tym roku pracowałam za granicą a dokładniej w Niemczech, mimo dość sporego stresu z pomocą agencji cała papierologia i opisanie dokładnie stanowiska ułatwiło stresujący początek pracy.Warunki były dokładnie takie same jak opisane w ogłoszeniu dodatkowo przy jakimś problemie zawsze mogłam liczyć na pomoc koordynatora.Pracowałam jako sprzątaczka przez okres wakacyjny, dlatego w następnym roku z chęcią spróbuje innej pracy, która oferuje agencja. Polecam agencje Good Job jeśli ktoś chce przeżyć wakacyjna przygodę bez stresu :)

Wiktoria

Jak najbardziej polecam agencję GoodJob, super opcja, jeśli chce się pierwszy raz wyjechać do pracy za granicę (i kolejne razy również :)). Już drugie wakacje z rzędu mam okazję pod okiem agencji pracować w Niemczech, w zeszłym roku na zmywaku, a w tym na sprzątaniu obiektów. Cała papierologia bywa przytłaczająca, zwłaszcza, gdy się nie zna niemieckiego, ale pracownicy agencji pomagają, gdy się czegoś nie rozumie i doradzają. Wypłaty przychodzą na czas. Zawsze można liczyć na wsparcie. Ponadto agencja pomaga przy rozliczeniu podatkowym - doradza, gdzie należy się zgłosić i jakie kroki podjąć.

Firma konkretna pracowałam sporo czasu dla nich nigdy nie było kłopotów ,praca fajna za bardzo dobre pieniądze terminowe wypłaty sympatyczne i ugodowe szefostwo pomagają z każdym problemem ja jestem zadowolona ze współpracy gorąco polecam????

Marcin@Pracodawca

Serdecznie polecam agencje pracy Goodjob miałam przyjemność skorzystania ze współpracy, Jestem bardzo zadowolony ze współpracy dodam dzisiaj faktura jutro pięniądze .Przesympatyczny Kontakt z szefem Panem Marcin Pawlikowski .Czas i szacunek do drugiej osoby wyczuwalny w rozmowie telefonicznej..Dodam pieniadze expresowo na koncie..

@Marcin@Pracodawca

Bardzo chciałabym pracować u Pana Marcina Pawlikowskiego . Jestem kandydatką .

W GoodJob Marcin Pawlikowski trwa rekrutacja na stanowisko Sprzedawca. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Wiesław

Firma godna polecenia! Wszystko jest ok. Wypłaty zawsze zgodnie z umową, jesteśmy z partnerką bardzo zadowoleni z pracy na pięknej wyspie Amrum. Na Pana Marcina i Panią Gabrysię możemy zawsze liczyć i nigdy się na nich nie zawiedliśmy. Pracujemy od 5 miesięcy ale z pewnością będziemy kontynuowali współpracę. Jest naprawdę super!!!!

Natalia

Serdecznie polecam agencje pracy Goodjob miałam przyjemność skorzystania z ofert pracy, jestem bardzo zadowolona ze współpracy . Pan Marcin i Pani Gabriela byli przy mnie cały czas w razie najmniejszego problemu od razu mogłam liczyć na ich pomoc . W roku 2022 miałam przyjemność pracowania nad niemieckim morzem praca i wakacje w jednym !

Renata
@Natalia

Brzmi bardzo w porządku. A jak w takim kontekście umów i wynagrodzeń? Też wszystko ok?

Natalia
@Renata

Wszystko co miałam podane w umowie , godziny i wynagrodzenie było spełnione. Nie miałam nigdy problemu z wypłata pieniędzy

Gabriela
@Natalia

Hej tak dla jasności to tylko ci wymienieni tutaj przez Ciebie wyżej Państwo to wszystko koordynują czy jest możliwość wybrania jeszcze innego pracownika?

Gabriela

Ja to bym miała pytanie ale odnośnie pracy tutaj w agencji. Na czym polega i jak konkretnie jest wynagradzana? wiadomo ile osób obecnie jest tu zatrudnionych i na jakich warunkach pracują?

Zuzia

Już drugie wakacje wybrałam tę agencję pracy z polecenia mojej koleżanki i skorzystałam z oferty pracy nad morzem, wszystko było ok i planuję skorzystać też za rok. plusem jest to że agencja pomaga zorganizować przejazd i doradza w wielu kwestiach np rozliczenie podatku, ubezpieczenie.

Weronika

Pani Gabriela pracownik Agencji zorganizowała dla mnie i mojej koleżanki pracę za granicą w Niemczech. Od samego początku bardzo starała się, żebyśmy ją dostały, była bardzo zaangażowana. Zawsze była pod telefonem ,można było do niej pisać kiedy tylko się miało jakiś problem, a Pani odpowiadała jak najszybciej mogła. Po drodze kilka rzeczy się różniło od tego jak było to mnie i mojej koleżance przedstawiane na samym początku, jednak było to spowodowane decyzjami pracodawcy. Pani Gabriela raczej nie miała zbyt dużego wpływu na to, żeby coś zmienić, choć próbowała. Jesteśmy wdzięczne, że udało nam się finalnie wyjechać i zarobić atrakcyjne pieniądze:)

Ada

Polecam serdecznie, zawsze świetnie uzyskuje pomóc ????????

Zostaw merytoryczną opinię o GoodJob Marcin Pawlikowski - Toruń

• Jak się pracuje w GoodJob Marcin Pawlikowski?

Zobacz opinie na temat firmy GoodJob Marcin Pawlikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoodJob Marcin Pawlikowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GoodJob Marcin Pawlikowski