Opinie o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

benek

Firma OK, dział hurtu jeździ mercedesami A klasa ta nowa, przemysł Vito i jest to Van Sellin g, zarobki ok 2700brutto + premia, Firma fajna nie korporacja, jedyny problem to ten przemysł który nikt nie wie po co to ma być i chyba wszyscy wiedzą że nie ma szans na wypalenie. Szefostwo fajne, Polecam do hurtu ale tam jak na razie nikt się nie wykrusza, w przemyśle jest dopiero 4 handlowców z czego jeden został niedawno zwolniony na okresie próbnym. Daje to coś do myślenia. Jak uda wam się trafić do hurtu to polecam, z przemysłem nawet nie zawracajcie sobie głowy szkoda czasu bo to praca na parę miesięcy.

mati

Byłem na rozmowie w sprawie pracy - pomorskie i dział przemysł. Już na starcie mnie zdziwiło czy też zaskoczyło, że osoba prowadząca rozmowę ubrana w T-shirt i rozczochrana. Na ale nie zrażałem się - może dziś takie standardy. W każdym razie myślę, że najlepszy handlowiec nie zdziała w tym temacie cudów tym bardziej, że chyba i firma nie mam na to pomysłu tak wnioskuję z rozmowy. No ale droga wolna i jak ktoś chętny i czuję się na siłach to niech działa. Powodzenia

ala

Jeżeli dla Ciebie decydującą sprawa jest auto którym masz jeździć to powodzenia życzę.widać że albo pracujesz w tej firmie albo bardzo krótko w handlu.

Ameobi

Chcą działać na przemyśle z 40-stoma produktami chemii???Gratuluje.Myślałem,że szukają do normalnego handlu.Raczej nie skorzystam,Pozdrawiam

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Toruń
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
xyz

otwierają nową gałąź, chcą wejść w przemysł..generalnie nie polecam..bez bazy klientów oczekują szybkich wyników...informacje z pierwszej ręki

znawca rynku
@xyz

to drobni geszefciarze

witek

Mam pytanie.Pojawia sie caly czas ogloszenie o prace w tej firmie,o co chodzi?taka rotacja ze ogloszenie wisi non stop,a moze warunki?

Jeśli dla Ciebie Wurth Berner itp są konkurencją dla CX-80 to gratuluje Twojej wiedzy handlowej.Napewno Wurth,Berner maja większy asirtyment ale ten który ma CX jest o wiele tańszy i jakościowo o wiele lepszy,pzdr

Znawca

Najwyraźniej opisał firmę ktoś tam pracujący, ale nie koniecznie PH, troszkę mało rzetelnie i superlatywy same, ale bez konkretych szczegułów. Moim zdaniem firma jakich wiele na rynku, idąc tam musicie liczyć się z potężną konkurencją typu: Wurth, Berner, Forsh oraz setki marek własnych i lokalnych firm handlowych.

piroman

Jest naprawdę fajnie.Mimo,że firma handlowa i wymagany jest wynik ludzie bardzo pomocni i życzliwi.Szefostwo na wielki plus,obsługa telefoniczna na wielki plus.Produkt bardzo ciekawy i najważniejsze sprzedajny.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony Pozdrawiam

mazur

Witam.Pojawiło się ogłoszenie na jednej ze stron.Czy ktoś może przybliżyć jak wygląda praca w CX-80?Jaka flota samochodowa,jakie profity,jaka atmosfera i najważniejsze,jakie zarobki,albo chociaż podstawa,dziękuję bardzo i pozdrawiam.Mazurski

Zostaw merytoryczną opinię o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. - Toruń

• Jak się pracuje w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Kandydaci do pracy w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.
  • łęgowa 8
    62-800 Toruń

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.