Umowa o pracę7 400 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
  • Dla naszego klienta firmy z branży budownictwa poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój eksportu na rynki zagraniczne (Niemcy, Szwajcaria, Austria)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży materiałów budowlanych.
  • Wyższe wykształcenie mile widziane.
  • Asertywność w działaniu i podejmowaniu decyzji.
  • Chęć ciągłego podnoszenia wiedzy oraz gotowość do udziału w szkoleniach.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimalnym B1-B2 umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie z kontrahentami zagranicznymi.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Podstawę plus system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Benefity

Możliwość pracy zdalnej
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1