Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Elonisk

Jezeli ma to byc szczera opinia, to odradzam prace w tej zabrudzonej mleczarni , zjeby od dyra to tam nie rma, kieras to w ogole nie wie co jest grane a jak mozna to sam w (usunięte przez administratora) Leci, w razie co i tak zwali na Ciebie , a zarobki to jest tragedia , 14zl/h i niby jakies premie . Szvzerze odradzam bo to co oni tam pakuja na sprzedaz to jest tragedia, widzialem na wlasne oczy plesn dodawana do produktu a pozniej ludzie nieswiadomi to kupuja - szok

To, że w tej firmie panuje (usunięte przez administratora)i wyzysk to pomówienia czy może to, że produkty których zostało zrobionych na zapas maja przebijane daty po dłuższym leżeniu na magazynie?

Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowni Państwo, Apelujemy o rozważne wyrażanie opinii dotyczących działalności firmy oraz jej pracowników. Osoby pomawiające firmę OSM Łowicz oraz konkretne osoby przedstawione w komentarzach powinny liczyć się z możliwymi sankcjami prawnymi i konsekwencjami wynikającymi z naruszenia 212 Paragrafu Kodeksu Karnego, czyli zniesławiania. Przypominamy jednocześnie, że forum to służy wyrażaniu opinii o firmie jako pracodawcy, a nie do krytykowania konkretnych osób.

Uht
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Dziale prawny, mam pytanie? Czy u Was wszystko jest zgodne z prawem pracy? Czy listy obecności pracowników się zgadzają? Czy czas pracy jest przestrzegany? Czy warunki BHP są zgodne z normami? No chyba nie do końca i dobrze o tym wiemy, my wszyscy pracownicy i wy też więc proszę nie straszyć.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w O.S.M. Łowicz?

Reksio
@Bulbulator_mleka

A co się dziwisz jak stanowiska obejmowane są po znajomości. Klub wzajemnej adoracji, układy układziki. Kompetencje schodzą na drugi plan. Tak było i jest i niestety będzie. Welcome in OSM Łowicz

Świerzak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jest tu ktoś kto pracuje jako magazynier,wozkowy na chłodni w Łowiczu ?

Jeleń Mózg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak tam smrodki? Co słychać na dziale okrojonych (m.in. z premii i godności)? Wprowadzili już Wam te bransoletki zliczające czas przerwy w kiblu? Pozdrawiam i smacznej kawusi ;*

Siemka, ja też właśnie jak ktoś tu kiedyś chciałem sprawdzić jakie deputaty tu dają, bo w ofercie na produkcje o nich piszą ale nikt nie odpowiedział. To działa na takiej zasadzie, że są po prostu paczki dla każdego czy można samemu sobie wybrać?

Liza

Dzień,Dobry czy u państwa w zakładzie na stanowisku magazynier obowiązuje system 4-brygadowy? Czy jak to wygląda?

@Liza

Też bym potrzebował wiedzieć, co i jak z godzinami pracy :/ Piszą tylko, że wymagają teraz, w tym swoim ogłoszeniu dla magazyniera, gotowości do pracy w systemie zmianowym. Ale również, co i jak z podstawą oraz jaka premia oraz dodatki z funduszu socjalnego? Piszą jeno o jakimś dodatku antyinflacyjnym, no i że ponoć wynagrodzenie atrakcyjne. Wie ktoś z pracujących, czy ma to pokrycie w rzeczywistości?

System pracy 4 brygadowy po 12H. Teoretycznie dzień noc dwa dni wolne

Inter

A jak z zarobkami?

@h Nowy wpis

Teoretycznie. Hah. Dokładnie tak tam jest. Czasem cały miesiąc dzień noc jeden dzień wolnego ( na odespanie) i znów do pracy. Dopisywanie zmian z dnia na dzień bez informowania na porządku dziennym. Taki komplet superlatywów. Brakuje tam ludzi do pracy i próbują jakoś wiązać koniec z końcem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Logistyka też szukają i chyba to będzie praca dla mnie, o ile ją dostanę. W ogłoszeniu podana jest możliwość rozwoju i to, że nie trzeba mieć wykształcenia kierunkowego. Czy wtedy ten rozwój jest właśnie dla takich osób czy ludzie, którzy chcą się doskonalić w zawodzie też mogą na to liczyć?

Dobrze patrzę, że pracownika na produkcję szukają? Tak mi wyskoczyło na jednym portalu i w ogóle pisali, że praca jest zmianowa. Jak ktoś wie to niech da znać, o jakie godziny pracy chodzi dokładnie, i po ile te zmiany są.

Ktosiu.

Praca po 12 h tzn 2 dni pracujesz 6-18, 18-6 potem 2 dni wolne i tak przez cały miesiąc , albo na 3 zmiany po 8 h.

Czy O.S.M. Łowicz organizuje staże dla studentów?

MOHER

Witam! Potrzebne informacje o pracy jako kierowca c+e mleczarnia oddział TORUŃ *wymiar,czas lub system pracy *zakres obowiązków poza prowadzeniem zestawu *wynagrodzenie i sprzęt Czy można liczyć na zarobek minimum 4500netto? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Jejjejdjdjdkkksksksksksj
@MOHER

To zależy jakim będziesz kierowcą ???? na legalu napewno nie ???? ale wspomaganiem się woda oraz probkami to będziesz miał na reke dużo więcej ????

git
@MOHER

Niestety tyle nie zarobisz.....praca kierowcy nie jest w tej firmie jeszcze na tyle szanowana.Same minusy przy Twoich zapytaniach

@MOHER

Kadry i kierownictwo stosuje sprytny chwyt marketingowy,opowiadaja bajki o pracy i zarobkach,najpierw podpiszesz umowe a dopiero potem masz szkolenie i okazuje sie jakie tutaj jest bagienko i szara rzeczywistość. nie polecam

MOHER
@były pracownik

Dziękuję za normalna odpowiedź bo co niektórzy to tycha mają grupę przyznana ZUSU jak czytam komentarze.

Ogrodnik

To prawda

Xx
@były pracownik

Opowiadają bajki to fakt w kadrach mówią co innego a jak wchodzisz na hale to też sie okazuje co innego dlatego lepiej szukać czegoś lepszego A w święta chyba sie nie uśmiecha przyjść Bożego Narodzenia i Wielkanoc ?

Ali
@Xx

A co innego było na hali, niż gadali w kadrach? I niezrozumiałem, co z tymi świętami, chcieli byś przyszedł?

@MOHER

Hmm jak dostaniesz wszystkie premię bo 50% wynagrodzenia to premie które nagminnie są zabierane . No i nie będziesz miał obciążenia za paliwo i z 4 weekendy w miesiącu przepracujesz to może koło 4000 zarobisz. ????Szkoda czasu na ten zakład. Nie szanują zupełnie pracownikow. Obiecują zarobki po 4500 netto a po miesiącu wychodzi 3500 jak na kasie w biedrze????. Porażka

O te 4 500 zł ktoś się pytał ze trzy lata temu… to obiecywanie mnie jednak zaciekawiło. W którym momencie się tak dzieje? To nie jest w żaden sposób spisane w umowie, że tak miałoby wyjść?

Witajcie, a co w zestawieniu z przedstawionymi teraz niedawno warunkami na produkcji może się dziać w biurze? o sama higienę w miejscu pracy także mi chodzi, czy zatrudniana jest firma sprzątająca? Jaka jest ogólna atmosfera i na których stanowiskach można pracować w pełni zdalnie?

XYZ

Nie polecam pracy w tym miejscu. Zacznijmy od tego, że merytoryczna rozmowa o pracę trwała jakieś 2 minuty. Obiecywano złote góry w kwestii wynagrodzenia i warunków pracy aż przyszła szara rzeczywistość... Z wynagrodzenia 4800 brutto w dniu rozmowy kwalifikacyjnej zrobiło się nagle 3000 brutto + dodatki w dniu podpisania umowy (najniższa krajowa na tamten moment to 3600 brutto podstawa) !!!! Najgorsze czekało na produkcji. Kierownictwo co drugie słowo to wulgaryzmy, więźniowie czy alkoholicy, o których każdy wie i sobie z tego żartuje na porządku dziennym. Ukraińcy, którzy (usunięte przez administratora) jak dzikie woły za wynagrodzenie bez żadnych premii czy dodatku za pracę w porze nocnej ! O czystości nie ma, co się wypowiadać, toalety i szatnie wołają o pomstę do nieba. Zdecydowanie odradzam, ale niestety smutne jest to, że zdecydowana większość zakładów produkcyjnych w naszym kraju tak wygląda.

Jest oferta teraz dla pracownika produkcji, którą jestem zainteresowany. Po komentarzach widzę, że jest jakiś system premiowy, ale ciężko bywało z wyrobieniem planów. A jak jest teraz z tym? W ogóle to w ogłoszeniu piszą, że uprawnienia UDT są mile widziane. Jeśli je zrobię to mam szansę na wyższą stawkę? Czy firma ewentualnie współfinansuje takie kursy pracownikom?

Irek

@Kandydat. Witam. Jak w tej chwili wyglądają zarobki magazyniera? Znajomy mi też wspomniał, że dają deputat 200zł w postraci produktów. To fakt?

Specjalista ds. HoReCa nadal poszukiwany? Chciałem spytać, czy jest nowy wakat, bo ostatnie ogłoszenie sprzed 4 lat wisi. Nic nowego by od tamtej pory nie było? Jestem zainteresowany jak coś i proszę o informację

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w O.S.M. Łowicz?

Bardzo proste. Jest tylko jeden kierownik (i to nie z produkcji) z którym mozna pogadac, bo jest normalny facet , a reszta to królowie i królowe życia co gnoją ludzi i traktują za (usunięte przez administratora)

Kierownik

Taki zawód kierownika!

@Kierownik

Jeżeli uważasz, że bycie d@pkiem kreuje dobrego kierownika to współczuję Ci życiowych wartości ????

To słabo że ludzi są tak traktowani przez innych kierowników. Jak to wygląda w praktyce? Podnoszą głos czy zarzucają obowiązkami i nie ma żadnej dyskusji?

operator

Pełny nacisk i presja, nie wspomnę o poniżaniu. Pełną parą (usunięte przez administratora)!!!

@operator

Znaczy czemu się tak czujesz, co Ci niby robią? Mocne słowa, ale chciałabym się dowiedzieć, czy faktycznie coś za tym stoi. Bez urazy, ale nie zrezygnuje z oferty potencjalnej od tak, bo ktoś coś napisał w necie.

Kamil33

Jeżeli myślisz o tym co ja za sciany, to facet spoko gość, z tego co słyszę jest czasami wymagający ale rozumie ludzi, reszta to snoby.

@Kamil33

To czego wymaga właściwie? Dobrze byłoby wiedzieć, na czym się dokładnie stoi i czy człowiek się nadaje do tej pracy. Trzeba znać obce języki?

Kamil33
@Danuta

Łacine i Rumunski żeby dogadać się z nowymi.

Hej Kolego

Powiem tak, 90% kadry kierowniczej nie ma bladego pojęcia od zarządzaniu ludźmi. Masz plecy jesteś kierownikiem. Tak to działa. Sama sobie odpowiedz o podejściu do pracownika. A najlepiej im wychodzi ucinanie premii????. Pozdrowienia z UHT????????

Bulbulator_mleka

Pracując tam mam wrażenie że kierownictwo gubi się we własnych słowach i nie rozumieją powagi sytuacji z niektórych rzeczy takim na przykład jak brak wystarczającej ilości sprzętu do komasacji

Reksio
@Bulbulator_mleka

Cześć, jak oceniacie te 4brygdówkę? Ja jeszcze na takim systemie nie robiłem, a tu ktoś napisał, że jest dzień, noc i dwa dni wolne. Jak szybko się przestawię? Od dwóch tygodni potrzebny jest operator i tak wstępnie myślę czy by nie spróbować. jakie macie teraz zdanie odnośnie pracy? i jak w tym roku obchodzicie święta? : )

ALEKS

Widziałem że pojawiła się u Państwa oferta - Kierownik Zmiany. Jakie zarobki na początek?

Pracownik Produkcji
@ALEKS

Premii nie zobaczysz, bo żadnych wyników nie jesteś w stanie zrobić. No i na dzień dobry teksty typu (usunięte przez administratora) Cię z stąd' jeśli plan produkcji pójdzie nie zgodnie z planem

Zainteresowana
@Pracownik Produkcji

Kto jest kierownikiem zakładu? Jakaś spoko osoba ? Nie wiem czy warto przyjść do tej firmy. Chciała bym coś więcej wiedzieć?

Dominika
@Zainteresowana

Hej, ja także, zwłaszcza ze produkt znam a warunków pracy dla kobiet jeszcze niekoniecznie. Zastanawiam się czemu pytasz wprost o osobę kierownika? co to zmienia? na wyższych stanowiskach w ogóle ludzie rotują czy nie bardzo? ktoś wie?

Nikt po prostu
@Dominika

Dziwne właśnie w osm Łowicz to wszystko jest w porządku a kierownicy to nad podziw za pracownikami swoimi to murem stoją

@Nikt po prostu

Ej no to super. A kierowników to właśnie zawsze biorą z zewnątrz czy awansować też można na to stanowisko? Jest jakaś realna szansa na awans w tej firmie?

Dark

Witam.... mam pytanie jak praca na magazynie chodzi mi o atmosferę , zarobki i podejście kierownictwa do pracownika?? Dziękuję za obiektywną odpowiedź.

Oki
@Dark

Hej, super pytanie. Czy na magazynie pracuje się zmianowo? Czy są zmiany i w jakich godzinach? I czy na magazynie pracuje się także w weekendy, nocki, święta?

ZDZISŁAW

Jaka pensja jest dla kierownika produkcji?

Ex
@ZDZISŁAW

Pracujesz po 12 h (dzień, noc) przez 2 z rzędu, potem teoretycznie 2 dni wolnego i tak przez 365 dni w roku. Wszystko na twojej głowie. Pensja jak jest początkujący to może 3500 zł do ręki zarobisz ze wszystkimi dodatkami. Starzy Kierownicy produkcji (zmianowi) mają 5000 tys. zł ze wszystkimi dodatkami na rękę. Uważam że tyle godzin, co do zakresu obowiązków i czasu pracy to nędza raczej (usunięte przez administratora) Poszukaj pracy w Łowiczu lub okolicach gdzie 5000 zł netto zarobisz na rękę.

@Ex

To ze pracuje 2x12 a potem dwa dni wolnego to mi akurat pasuje. Ciekawa jestem co się dzieje później z pensja na wstępnie 3500 a później jest opcja wynegocjować podwyżkę? Jeśli tak to jakiego rzędu?ile tak mniej więcej?znasz firmy w Łowiczu gdzie lepiej płaca a praca podobna ?

Było, minęło.
@Danuta

Podwyżka podczas podpisywania kolejnej umowy. I to też musić mieć farta, jeśli nie masz znajomości, albo dobrze włazić w(usunięte przez administratora)prowadzących, albo kierowników. Nie sumienną pracą stabilizuje się tam swoją pozycję, tylko tym, czy ktoś kogoś lubi i jak się (usunięte przez administratora) Jak Cię nie polubi taka stara (usunięte przez administratora)brygadzistka to już do końca ma się przesrane, bo weryfikowanym jest się subiektywnie (na podstawie kłamstw na Twój temat). Mi pożałowali 50gr podwyżki, rozumie Pani?.. 5 lat w tym smrodzie się taplałem za 8zł/godz, a nie dołożyli mi do stawki godzinowej tylko dlatego, że zakład wtedy robił duże zakupy za milionowe kwoty. Bo "zarząd nie wyraził zgody".... Nie poznałem niestety łaski pana... Jeszcze kierownica fochy strzelała jak dawałem wypowiedzenie. Nie pozdrawiam jej. Praca tam może być przydatna tylko po to, aby nauczyć się jakim(usunięte przez administratora)może obdarzyć człowiek drugiego człowieka. Być wyczulonym na zło i nauczyć się go unikać. W jakiś sposób zahartować się do dalszego życia. Na rok, albo dwa i wystarczy. W międzyczasie iść sobie na jakiś kurs i szukać nowej pracy. TAK, DA SIĘ!!! Na dłuższą metę praca tam skutkuje tym, że można stać się takim samym ch...jkiem jak niektórzy. Nie oszukujmy się. Tam się nie da zarobić. Amen

Czy nowo zatrudnione osoby w O.S.M. Łowicz otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kupaż

Po rozeznaniu się w strukturze firmy mogę z pewności opowiedzieć wam : Zaczynając oczywiście od zarobków to mogę firmie naprawdę pogratulować za jej kreatywność jak zwykły Janek dostaje 14zl na godzinę plus trzy premie po 15% to nie wychodzi nawet minimalna krajowa ale każdy z pracowników pracuje na swoją premię . Dziwie się niektórym pracownikom co wstają o 5 rano i jadą do OSM są to fachowcy wysoki stopień flexibility i potrafią rozwiązać każdy problem i są niedocenieni i jeszcze opr. Muszą wysłuchać Pracownik co ma fajny pomysł Kaizena na usprawnienie produkcji poprawę 5S na stanowisku czy BHP słyszy tekst żeby się nie wtrącał, lub sam kombinuje cos po cichu żeby usprawnić prace którą wykonuje zero podziękowania za super pomysły ale co się dziwić jak kierownik nie wie co to reguły Six Sigma

Serek homo
@kupaż

A jak kierownik ma wiedzieć jak tam większość po znajomości w większości bez fachowej wiedzy? Większość ludzi siedzi przez tak zwane zasiedzenie i z lenistwa nie szuka innej roboty wmawiając sobie, że gdzie szukać? Niestety takie są realia. Na temat zarobków, sprawa godna tv jak ludzie dali się robić w jakieś premie i premie premii????

Laurka

Może nie tyle mentalność. Bo jednak jest lub było tam pare osób które chciały coś więcej coś osiągnąć lecz przez chamstwo ze wsi tam zatrudnione niestety zostało sprowadzone do rynsztoku, zmieszane z reszta ludzi bez ambicji. Można przecież walczyć o swoje, ale jak walczyć jak na 10 osób 9 jest ze wsi z hektarami i przyszło zarobić na prąd, więc maja wywalone za ile beda pracować. A jak wspomina się o podwyżkach to każdy chętny ale gdy trzeba coś isc załatwić to ich nie ma - bo po co ryzykować. A o kierownictwie to tam już jak ktoś wspomniał ksiazki pisać można. Jak nie wyzywają ludzi to premie zabierają. A jak maja dobry dzień do raczej zaszkodzić może nie zaszkodzą ale wyciagnac rękę to jedyne złudne marzenie. Jak pracy dużo jest to będą się prosić przyjdź do Pracy przyjdź. A jak maja zwolnić to z minuty na minutę… ale co się spodziewać było po kierownikach: Magdzie, Szymonie, Monice - jak z żelem intymnym do prezesa się idzie.może kierownictwo ale to są dobiera ludzie bez ambicji i jakichkolwiek kompetencji

Serekchomo
@Laurka

To fakt, wieś w tej firmie niestety robi swoje. Ale niestety to temat nie do ruszenia jak ta wieś to praktycznie większość po znajomości. Tak jak piszesz. Dokładnie mam takie samo zdanie. Popatrz na UHT. Kierownik za pracownika to leń a dziś ludzi goni do roboty i jeszcze premie zabiera. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielenciem był ????

Laurka
@Serekchomo

Temat nie do ruszenia bo po 1: po znajomosci a po 2: opłaca im się mieć takich ludzi. Mniej kłopotu dla firmy. Ludzie nie będą się stawiać. A pan kierownik uht B. To już szczyt arogancji, chamstwa i głupoty. Nie chce mi się już o nim gadać. W sumie to gadać tylko zostało. Z krojonych kierownik tez po znajomosci,

Serekchomo
@Laurka

Wszystko dokładnie tak jak piszesz. Jeszcze chodzi i premie zabiera ????. A później pyta się czy nie mamy kogoś z rodziny lub znajomych do pracy w OSM. Niech zaprosi swoich do pracy na produkcji. Pewnie będą szczęśliwi ????

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz