Opinie o Pakstation Venlo w Venlo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pakstation Venlo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pakstation Venlo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakstation Venlo w Venlo

była pakistanka

jak widzę temat Pakstation ciągnie się nadal(zupełnie jak brazylijski serial:)przepracowałam trochę w tej firmie i doskonale wiem o czym mowa i cieszę się,że ktoś wreszcie głośno nazwał to,co tam się dzieje:mobbing(że też ja na to wcześniej nie wpadłam:)Cóż-życie toczy sie dalej;praca nawet fajna,tylko ten klimat...

czy to prawda?

doszły mnie słuchy,że jak Łiljam staje na kole,maszynowe zwalniają maszynę,a jak nie zmieniają tempa,to dostawiają jeszcze gościa do pomocy?!?

MOBBING

[usunięte przez moderatora] spotkałeś się kiedyś z pojęciem [usunięte przez moderatora] zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników.Jeśli na pakistanie nie odczułeś tego zjawiska na własnej skórze,to znaczy tylko jedno:że jesteś wśród [usunięte przez moderatora] swoich wspólpracowników,być może nawet podwładnych!Co znaczy ,że za wolno pracujesz?czy ktoś Ci powiedział ile palet masz przerobić w ciągu godziny?Oni czują się bezkarni w swojej długoletniej praktyce:jak nie wazelinujesz,masz opcję wypruwania z siebie flaków w tej pracy-inaczej czerwona masa może stwierdzić,że źle,lub za wolno pracujesz-możesz wylecieć pod pretekstem np;nieprzyjemnego zapachu spod pachy:) Z niecierpliwością czekam na to,aż ktoś wreszcie to zgłosi(pamiętajcie o dowodach,jak filmiki,nagrania głosowe) i przytemperuje wreszcie [usunięte przez moderatora] itp (usunięte przez administratora) społeczne!NIE DAJCIE SIĘ PONIŻAĆ![usunięte przez moderatora] jest naruszeniem godności osobistej i podlega stosownym karom ,jak i również zadośćuczynienom finansowym.Czasem słabnie na sile,gdy się głośno nazwie sprawę po imieniu-w Angli pracodawcy zapobiegają [usunięte przez moderatora],jak tylko mogą,gdyż bez względu na to,kto z podwładnych stosuje [usunięte przez moderatora]-to pracodawca wypłaca wysokie zadośćuczynienie.Od dawna nie pracuję na pakistanie i żałuję,że nie mam zebranych dowodów,bo piętno pakistanu ciągnie się dłuuugie lata...pozdrawiam byłych,obecnych i przyszłych pracowników pakstation i życzę wiele sił;fizycznych i psychicznych

pakistaniec

[usunięte przez moderatora] trzeba bylo [pracowac to by cie nie wyzucili fakt bylo ciezko na poczatku ale tak jest wszedzie mi tam sie podoba super klimat nawet nie ciezka praca;) uwaga jedna to [usunięte przez moderatora] ale to wybryk natury

logo firmy Operator maszyn CNC
Venlo
Euro Labora
logo firmy Pracownik produkcji (sałatki)
Venlo
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
gosc

CI bezambini robole przewaznie [usunięte przez moderatora] za takich pol mozgich studenckow ktorzy przyjezdzaja na wakacje zarobic nie majac pojecia na czym polega praca i ktorym wszystko trzeba tlumaczyc i pokazywac jak 5 letniemu dziecku . nawet miotly nie ruszycie bo instrukcji obslugi nie ma. prawda jest taka ze przeyjezdzajac na dwa miesiace i przslizgujac sie przez ta firm wiekszasc czasu walicie w [usunięte przez moderatora] inni na was robia wiec miejcie chociaz tyle godnosci zeby nie obraz ludzi o ktorych zyciu i pracay na tej firmie nie macie pojecia

Elia

Ludzie piszac w taki sposob, sami oddajecie poziom pracownikow w Pakistanie. Pracowalam w tym roku kilka miesiecy w tej firmie i nie polecilabym pracy nawet wrogowi. Tempo pracy to jest masakra, 80% ludzi, ktorzy tam robia to najgorszy [usunięte przez moderatora]. Jesli chodzi o godziny, to ktos pisal, ze to wina posrednika pracy - sama prawda, przeciez to oni nas planuja. Ludzie piszacy, ze jada do NL zeby pracowac i pisza, ze to jest normalna praca, chyba nie maja zielonego pojecia o tym co pisza. Pracowalam wczesniej w dwoch firmach za te same, a nawet wyzsze stawki i nigdzie nie widzialam takiego syfu i [usunięte przez moderatora]. Mozecie sobie pisac, ze nikt na sile nie trzyma, akurat mnie interesowalo duzo godzin, bo bylam tylko na wakacje, wiec mialam to generalnie [usunięte przez moderatora]. Wspolczuje ludziom, ktorzy pracuja tam latami i kariera tasmowej czy czerwonego fartucha, to dla nich szczyt marzen. Poznalam kilka fajnych osob, ale glownie to osoby w moim wieku, studenci, ktorzy smieli sie z tych bezambitnych (usunięte przez administratora) , ktorzy za pare groszy wiecej potrafia sie tak zeszmacic. PS Moze gdyby ludzie ( Polacy tam pracujacy) mieliby troche oleju w glowie mogliby zrobic cos z sytuacja w Pakstation Venlo, ale maja to gdzies wola zapierdalac jak mazyny i lizac czerwonym fartuchom i panu [usunięte przez moderatora].

Żana

Ja tam pracowałam. Świetna robota. Pozdro dla Zigi. Izy, Ani, Andrzeja,

do zemsty

o co ciebie chodzi o czym ci pisac co na pakistanie czy co za ile gdzie i kiedy nie kumam n

monika

mógłby ktoś podać email do nich. Pracowałam tam przez firmę wiertz ale teraz chciała bym przez E&F ale nie moge nigdzie znaleść ich emaila mój nr gg 7686430

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Jestes poprostu[usunięte przez admina] tak opisujac prace bo tacy Ci..e z miacha nie umia normalnie pracowac .Mysla sobie tak \"fajnie tak osiem godzin posciemniac i euraski wpadna do portfelka \"ale kochaniutki niestety za granica tak dobrze nie ma ,trzeba zrobic swoje zeby kaska byla .A jak sie nie chce normalnie za granica pracowac to do prywaciaka w polsce zapylac a nie oczerniac inne firmy [usunięte przez admina]

A jak ktoś chce pracować od poniedziałku do niedzieli jest to normalne jak ta osoba twierdzi to jest w błędzie i życze jej powodzenia[usunięte przez admina]

normalny

to jest (usunięte przez administratora) stworzony przez Polaków dla Polaków pracowałem przez 4 lata na wyspach w kilkunastu pracach i z takim zachowaniem ze stronu ,,polaczków,, w czerwonych uniformach jak w Pakstation w Venlo się nie spotkałem wstyd żeby swój swojego rodaka poniżał ... szkoda słów ..... NIE POLECAM ZDECYDOWANIE I PRZESTRZEGAM

gosc

Och och nie ma tam wogole tak zle ,ja tez tam pracowalam i niestety z takimi bzdurami sie nie spotkalam jak ty piszesz.Jezeli przyjezdza sie do pracy to powinno sie pracowac ,a nie co niektorzy maja wszystko w [usunięte przez moderatora].Niestety tempo jest ale podejzewam ze w innych pracach tak samo czeba sie wykazac.Takze prosze sie zastanowic nad tym co piszecie.

gosc

właśnie wróciłam z tego obozu pracy i powiem tak praca jest nie najgorsza jak w szędzie trzeba pracować ale ludzie tam pracujący wykańczają człowieka psychicznie odnoszą się wulgarnie po prostu brak kultury owszem są osoby miłe pomocne ale takich osób jest garstka jak to pewien Pan mówił ''jak nie chcesz tu pracować nikt cię tu nie trzyma na twoje miejsce są tysiące ludzi którzy by chcieli tu pracować a prawda jest taka panie A że po rozmowie z ludzmi pracującymi w pakstation to pracują bo nie mają innego wyjścia a gdyby trafiła im się inna praca bez wahania by odeszli. pozdrawiam Panią Ize, Ewe, Anie, Natalie Pana Zygmunta, Przemka Romka to ta garstka ludzi naprawę jest w porządku napewno będe miło ich wspominać. nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi wysłuchiwać cytuję pewną panią maszynową pomidorów ''nie opierdalać się bank pusty leci" to na tyle chociaż mogłabym pisać i pisać ale dopiero co wróciłam i po co mam sobie przypominać co tam przeżyłam.

pakistanka

powiem tak pracuje tammiesiac i nie jest takjak bylo pisane wczesniej bez przesady; ludzie nie sa tam ponizani przez polakow,wiadomopraca ciezka jak to w fabryce nikt nie mowil ze bedzie lekko, owszem pracuje sie tam nawett i po 12godzin.ale bez przesady nie ma tam takiego terroru jak bylo pisane wczesniej. bardzo polecam ta prace,ludzie sa tam naprawde bardzo mili i naprawde atmosfera jest bardzo mila i mi to odpowiada:)

Gregor

Witam ja pracowałem w pakstation pół roku i to była moja naljepsza praca .Ludzie bardzo mili i nie wiem kto takie głupoty wypisuje z chęcią bym tam pojechał jeszcze raz ale nie mogę sobie załatwic może ktoś wie jak to załatwić to moje gg -20351847 z góry dziękuje pozdrawiam

origami

jeżeli jest tak jak mówicie że tam bija kobiety lub drą ryje polak na polaka to niech się modlą żebym tam nie pojechał bo zabije to (usunięte przez administratora) co się tam szerzy zawsze można się zgrać pamiętajcie ludzie że po to tworzymy naród żeby sobie radzić nawzajem a te (usunięte przez administratora) co bija kobiety znajdę i [usunięte przez moderatora] dwie rzeczy których nie trawię za które zabije bicie kobiet i pedofilia grrrr masakra ocena celujący bo już ich celuje

Na OBA tam praca z    ³ Pracy, szczegolnie pracowac z takimi ludzmi ktorzy tam sie dostali JAK ciut wyzej i czuja wladze nad pracownikami, wedlug burakami.ktos sa zwyklymi nikim Mnie Ãciach udac sie do inspekcji Pracy i zrobic z nimi pozadek, kazdy poniwaz ma Swoją godnosc i hasÃa gnebic moznz psychicznie, i fizycznie Druga osobe.nie Raz widziale JAK Kobiety plakaly bo hasÃa dawaly juz rady.zeby polak Polaka traktowal Tak, ABY sie miesci.turcy wagowych hasÃa glowie marokancy Zapora ogniowa trzymaja sie styczne, pomagaja Sobie sa mili siebie DLA, katolik Polak, Zapora ogniowa ma poprostu powolny hasÃa. odradzam i przestrzegam tam idzcie Nie.

gosc

witem . pracuje na pakstation 2 lata i racja jest tam ciezko ale to co zostalo wczesniej napisane to lekka przesada . trzeba tam pracowac tak jak wszedzie tempo jest szybkie a praca jest stresujaca. ale nie oszukujmysie nikt tu nie przyjechal odpoczywac. a jak ktos tam posiedzial miesiac i mial takie straszne przezycia to no to pech. ja tam lubie ta prace bynajmnij jest wesolo:)

packstation

witam miałam okazje tam pracować ...:( była tam miesiąc i staralam by mnie wyrzucono bo byłó wrecz tragicznie, praca na dwie zmiany po 12 godzin , czesto bylo tak ze mialam nocki dłuzej niz jeden tydzien,bylam totalnie wyczerpana , dodatkow za nocki nie było.praca jest stresujaca przez polakow, ktorzy dostajac sie na wyzsze stanowiska wyzywaja sie na tych zwyklych, (zapomnial wól gdy cieleciem był) co tam sie działo to poprostu tragedia.dziewczyny były bite( jestem tego swiadkiem, ja tylko zostałam popchnieta i na tym sie skonczyla praca tam, bo nie wytrzymały mi nerwy ) na nockach ponizane i wyzywane od [usunięte przez moderatora].płakały nad tasma doslownie mam nadzieje ze kiedys ktos bedzie miał ochote powiedzieć otwarcie i podać ich do sadu, za znecanie sie nad ludzmi , pracowłam w wielu firmach w holandii byłam tam ok 4 lat.ale czegos takiego to jeszcze nie widziałam, i nie jestem wybrzydzajaca pania w tipsach.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Pakstation Venlo - Venlo

• Jak się pracuje w Pakstation Venlo?

Zobacz opinie na temat firmy Pakstation Venlo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pakstation Venlo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pakstation Venlo?

Kandydaci do pracy w Pakstation Venlo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pakstation Venlo