2 Dodaj opinię
2 450 887 5 1

Opinie o Jupiter

ciekawska lama :D Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dzisiaj wysłałam odpowiedź na ich ogłoszenie przy pakowaniu owoców i warzyw bardzo szybko otrzymałam kontakt zwrotny, z którego dowiedziałam się ze minimalnie miesięcznie zarabia się 1400e netto po odjęciu wszystkiego, czy mogę tu liczyć na jakąś rzetelną odpowiedź w temacie tej agencji czy tylko jadowite komentarze bo szczerze po przeczytaniu kilku dalej brnąć w jad nie będę , czy mogę prosić o odpowiedź w temacie - zamieszkania - godzin pracy - wypłaty oraz rodzaju umowy ? Nie interesuja mnie koordynatorzy i cpanie polaków , które jest wszedzie . Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz tyle . Interesuje mnie tylko rzetelna informacja :) DZIĘKI :)

Jakub Pogorzelski Nowy wpis
@ciekawska lama :D

W umowie nie ma gwarancji godziny, a więc te 1400 to jedt kolejne kłamstwo. Warunki zakwaterowania sa okropne. Pozatym firma nie przestrzega praw pracowniczych. Naprawdę jest to najgorsza firma dla jakiej pracowalem w ciągu 20 lat mojej pracy.

dziabong Nowy wpis
@ciekawska lama :D

zapomnij o 1400e pracowałem tam dosc długo ,jak obiecali ci prace w pakstations ,to tam masz skarbonkie praca w akordzie i wyzwiska i wszystko a zarobisz 250e tygodniowo za poniżanie ,ale jak chcesz jedz zobacz

rafal

(usunięte przez administratora)ściągają ludzi a pracy nie mają i karza opuszczać zakwaterowanie z dnia na dzień. Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe.

Tak5Nie1
Ewa
@rafal

Potwierdzam tragiczne warunki

Tak3Nie1
Czk
@Ewa

Witam możesz mi wysłać zdjęcia jakie są warunki w tym Venlo. Proszę to ważne dla mnie bo chce tam jechać na order picker. Prosze czekam na kontakt (usunięte przez administratora)

Cuba Libre Nowy wpis
@Czk

Dobrze radze nie zaczynaj tej pracy

dziabong

Kto ci tam pomorze w tej firmie nikt jak masz problem,ludzi mają za nic i jaka tam jest pomoc polskiego koordynatora ,ktorego jak cos sie stanie w (usunięte przez administratora) cie mają,większosc zakładów to obozy pracy gdzie wykorzystują ludzi ,za pare groszy szkoda słów jak ktos nie wierzy niech jedzie sie przekona jak jest powodzenia zyczę

Marek

Ludzie jeszcze troche ukaze sie cala prawda o jupiterze

Ja1
@Marek

Życzę tej agencji żeby wszystko co tam się dzieje ukazało światło dzienne bo się w głowie nie miesci co się tam dzieje ludzie odradzam wam ta agencje

civilian

Witam, widzę że same złe komentarze pojawiają się na temat firmy Jupiter, a czemu? Może przez osoby które zostają "wywalone" za ćpanie, picie i nie chodzenie do pracy nie wspomnę o osobach które notorycznie się spóźniają.. Jestem osobą która pracuje w firmie 2 miesiące i mieszkam na Maasbree z czym bardzo polecam, nie spodziewałam się że wyjeżdżając mogę trafić na takie warunki ^^ nie mówiąc o pełnym wyposażeniu na domkach i hotelu czy darmowym dojeździe do pracy;) Bujda jest to co piszecie że jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jedziecie po kordynatorach jak po szm*tach.. Nie wspomnę o mieszkającym na Maasbree Dawidzie.. Ma największą grupę osób zarządzania, więc nie dziwcie się że będzie się pie*dzielił z osobami którym nie zależy na pracy. Pomoże każdemu aby było jak najlepiej, nie powiem złego słowa nawet;) Mówicie że nie ma godzin ani płacy, to ile wy chcecie zarabiać.? "Czerwony dywan" rozłożyć i najlepiej nic nie robić.. Płacą normalnie i systematycznie co tydzień:) Polecam zdecydowanie firmę Jupiter, i nie kierujcie się złymi komentarzami bo to jest bujda co piszą.! Przyjeżdżajcie, polecam ^^

Tak6Nie12
Ja
@civilian

Hahha dobre. A ja tam pracowałem 5 lat i to co piszą jest prawdą.Ja nie mogłem narzekać co prawda, ale trzeba też przeczekać swoje i mieć twarda dupe.I nie broń tak tej firmy bo to (usunięte przez administratora) jest, a ty chyba nie miałaś jeszcze poważniejszych problemów ze zdrowiem czy wypłaty chorobowego, więc (usunięte przez administratora) głupot i nie zachęca ludzi do przyjazdu tam.

Tak9Nie1
@Ja

5 lat mówisz? Wytrzymałeś w Jupiter tyle czasu.? Ja bardzo dobrze się czuje ^^ i nie potrzebuje żadnej wypłaty chorobowego, przyjechałam aby pracować a nie chorować;d siedzę w Jupiter i będe siedzieć, właśnie takie komentarze obniżają poziom firmy:< Polecam firmę Jupiter, i nie czytajcie takiego pier***elenia.. ;)

Tak2Nie4
Ja
@civilian

Jaka ty jesteś głupia. Nie mówię żebyś chorował, ale jak coś się stanie to nie otrzymasz żadnej pomocy tylko wyślą cię do domu. Mi też nic nie było przez ten czas, ale naogladalem się różnych rzeczy dlatego to pisze. Ty jesteś krótko, więc (usunięte przez administratora) możesz powiedzieć o tym co się tam dzieje. Więc przestań pisać, że komentarze takie coś robią tej firmie, bo większość wie jak jest.

@Ja

Nie rozśmieszaj mnie, ciekawe czego się naoglądałeś;d jestem może i krótko ale wiem i widzę jak tu jest. No wiedzą bo jak zostają wyjeb*ni z firmy za pierdzie*enie się ino no to wiedzą ;

rozpierdol

jak to mówią taksówkarze i mają rację że Jupiter to największa (usunięte przez administratora) Z pośród 3Agencji ja o mało nie straciłem życia dzięki Marcelowi oraz Dawidowi. Obydwaj cpają ile fabryka da a poza tym w sobotę 28 grudnia znaleziono martwego Polaka niedaleko work and stay po którego przyjechał bus z Polski żeby go do domu zabrać to jednak nie wszystko Dawid i Marcel Potrafią podrzucić narkotyki niewygodnym ludziom którzy im niepasują @civilian kogo ty bronisz ciebie też ruchają

Tak8Nie
Rob
@civilian

Nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać...

anka
@civilian

SPOZNIC SIE NIE DA BO JEZDZIMY BUSEM! ROBOTY NIE MA !!

maciek
@civilian

to niech ktos da fotkę jak wyglada pokoj.. metr na metr i JAK JEDNA OSOBA WSTAJE Z LOZKA TO DLA DRUGIEJ NIE MA MIEJSCA!! ludzie k..wa nie da się zyc na metrze za 100 euro tygodniowa i pralka 5 euro i nie ma w weekend do niej dostepu, prnie ręczne:D kuchnia wyposazona?? :D na 4 ludzi jeden garnek.. no ja wyposazenie mega :D

Cuba Libre

Ty jestes bujda

gruby

a te dobre komentarze ,to kto sam pan (usunięte przez administratora)czy panie z biura wystawiają ,frajerska firma i tyle ,przyjezdzasz do pracy to na miejscu lokum ci szukają,jedna wielka (usunięte przez administratora)a napewno tam nie zarobisz ,chora firma ale jak ktos nie wierzy niech jedzie i się przekona powodzenia życzę

Szymon

Czy ta firma daje dodatki zmianowe?

ewka
@Szymon

nie daja dodatkow, nie masz nawet gwarantowanych godzin czlowieku

post09

Jaka jest atmosfera w pracy, czy są normy ? i czy na bungalach dobrze się mieszka ?

Tak1Nie1
My
@post09

Przeczytaj komentarze to będziesz wiedzieć.

Tak1Nie1
ziga
@post09

tak mieszka się super ale kup sobie broń:) na klasztorze nawet telewizja była bo ktoś kogoś dzgnął.. :D

Piotrula

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć jak jest w Jupiterze naprawdę to zapraszam do komentowania, możemy porozmawiać telefonicznie, przez messenger lub jakkolwiek inaczej. Siedzę tutaj piąty miesiąc i nie miałem nigdy żadnych rezerw ani wolnych dni bez powodu.

Tak2Nie2
#freepiotrula
@Piotrula

XD mrugnij dwa razy jeżeli ktoś Cię tam zmusił do wystawienia takiego komentarza. Jestem tutaj drugi tydzień, łącznie przepracowałam 3 dni, chociaż koordynator z Polski zapewniał że pracy jest ogrom. To biuro do niczego się nie nadaje, bo tak niekompetentnych ludzi jeszcze na swojej drodze nie spotkałam. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Beata
@Piotrula

A przy czym pracujesz? I gdzie?

jupiter
@Piotrula

hahaha:D a dzisiaj juz 3 ci dzien wolnego mamy.. 15 godzin za caly tydzien przepracowany a nowych dalej przyjmumją człowieku co Ty pie... isz.. siedzę tu i muszę wyzyc za te 15 godzin, pewnie ktos z biura pisze

Marzena Frydel

Ja byłam dwa razy w Jupiterze, na sezony , jest ciężko, ale jak ktoś się pracy nie boi da radę, są godziny i można zarobić, lepiej nie sluchac opini samemu spróbować, jak się nie będzie podobać to nikt nikogo nigdzie nie trzyma , nikt nie chce pracownika który, ćpa ,pije, i nie przychodzi do pracy, ja sama osobiście polecam, być może dlatego że ja przyjeżdżam do pracy zarobić.. każdemu radzę samemu się przekonać. na pewno sama się jeszcze wybiore tam. Pozdrawiam.

TakNie2

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Elżbieta
@Pytanie

Dajcie sobie spokój z ta agencja

Elżbieta

Zgadzam sie z ooinia cpuny kryminał i tym pidobne lydzi traktują jak śmieci (usunięte przez administratora) Zero zainteresowania nowymi młodymi ludźmi moga cie zabić i nikogo to nie interesuje mam ostatnio rozne nagrania jak byl traktowany chlopak m9jej córki, i niestety zglisilam to b9 kiedyś moze ktos stracic tam życie. Nikt nie jest wzorowy ale nie m9zna tak traktiwac ludzi zwlaszcza na baarlo domek 26 a ostatnie sytuację. Mam nadzieję ze moje interwencję doklnaja tego ze bada tam kontrolę całego biura koordynatorow itp pracowników. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta

Orek

Nie pakujcie się w tą agencję bo będziecie tego żałowac.W Polsce w biurach okłamują ludzi że wszystko super a na miejscu wychodzi co innego.Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Robert Ślipek
Nazwa działu: Marketing

Firma Jupiter.Przegladając ogłoszenia na stronie Niedziela.NL w internecie.W roku 2019 miesiąc Listopad.znalazłem ogłoszenie o przyjęciach do pracy na wózek widlowy.Po rozmowie z Panią Sandrą uzgodniłem pracę na ciepłym magazynie,wózek jezdzący tył przód tak zwany kombi truck.Co się okazało pracy takiej nie było i mogła być inna na zimnym magazynie i innym wózku.Czyli finał jest taki że nie ma 300 euro w kieszeni.Myślę że takie załatwianie spraw niech pozamyka wasze firmy. Z poważaniem i szacunkiem do pracy. Robert Ślipek

Anka

Siedzimy od tygodnia sciagnieci z Polski i nie ma dla nas pracy to jedna wielka porażka nikomu ale nikomu nie życzę tu trafić. Dostaliśmy gwarancję że zaczniemy pracę od środy a tu cisza masakra i porażka☹️☹️☹️

Jakub Pogorzelski

Proszę unikać za wszelką cenę. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Zostałem (usunięte przez administratora) przez biuto jupiter na kilkaset euro. Nie zostały mi wyplacone przepracowane godziny, urlop i dodatek wakacyjny mimo, ze minęło juz 2 miesiace od kiedy jupiter wyrzucił mnie na ulicę nie wywiazujac sie z umowy, ktora mowie ze są 2 dni na opuszczenie lokum. Jupiter nie przestrzega żadnych praw pracowniczych. Od 15 lat pracuje w rozmych zagranicznych biurach ale to biuro to jest (usunięte przez administratora). Warunki mieszkaniowe dużo gorsze niż w więzieniu. Dodam, ze pracownik administracji jupitera sugerował mi, zeby przynieś falszywe zaswiadczenie o nie karalność . Odnosnie nie wypłaconych mi pieniędzy za moją pracę to próbowałem załatwić to z jupiterem wielokrotnie, bezskuteczne . Teraz jestem zmuszony wystapic na drogę prawną.

Tak4Nie
Adam
Nazwa działu: Produkcja

Dramat traktuja ludzi jak niewolnikow bez zadnego ostrzezenia zwalniaja lamiac wszelkie prawa pracownicze jesli znacie jezyki omijajcie ta pseudo agencje pracy w Venlo do koordynatora tez sie nie dodzwonisz bo tel ma zastrzezony uklady mafijne

Cichy
Nazwa działu: Produkcja

Jedna z najgorszych agencji pracy na rynku... Biuro ma (usunięte przez administratora) na ciebie. Te najważniejsze informacje na temat warunków pracy są w głowie u szewowej, a nie w twojej umowie. Zakwaterowanie to jeden wielki żart. Pokój 4x2 to dwójka z piętrowym łóżkiem... A koordynator? Nie będę się wypowiadać na jego temat

Rafał
Nazwa działu: Produkcja

Znacie to uczucie gdy wprowadzacie się na nową lokację a współlokatorzy albo też ledwo nowi albo chcą spier :-) ... heh. Ah te niezawodne pierwsze wrażenie. Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe w tzw. "Hotelu Niemcy" to pominąwszy sympatyczne Panie...SKANDAL... Pokój dwuosobowy okazał się 4 osobową norą. Budynek nie posiadał WiFi (chyba konstrukcja ścian nośnych nie pozwalała sic!) Na skargi typu brak wifi, prośby o dostarczenie szafek na rzeczy osobiste, turecki przedstawiciel agentury( tak, umyślnie patologizuje, przeinaczam) w pierwszej reakcji było stwierdzenie, że od 10-u lat, tfu...15-stu nikt nie narzekał,po czym padała obietnica zapewnienia ( zresztą prawnie zagwarantowanych) sprzętów (norma Nen4400 SNA)Jupiter zresztą chętnie się chwali posiadanymi cert. : https://www.jupiteruitzendbureau.nl/certificaten Jak możecie się domyślać... Szafek nie wyprodukowano.... ;-) No...uff... Teraz praca... Na miejscu w biurze okazało się, że nastąpiła pomyłka przy kierowaniu mnie do pracy. Zaproponowano mi więc inną.. Nie, nie była to praca w administracji (za szybko na awans pionowy). Nie, nie wiązała się z podwyżką wynagrodzenia. Nie, nie marnowałem w niej zbyt dużo czasu- bo mało jej było. I WY nie marnujcie czasu i nerwów. Pzdr.

gruby

Ta Agencja to jedno Wielkie bagno,ludzi zatrudniają a starym pracowniką dają wolne,panie w biurze to są nie miłe i chamskie,a jak bedziesz za duzo upominał sie o swoje to specjalnie dadzą ci wolne nawet cały tydzien ,co do ich aplikacji z planem pracy to porażka ,wyślą ci godzine o ktorej zaczynasz tylko nie masz godziny wyjazdu i musisz czekac do 21.30 lub 22.00 i isc patrzec na szybe na liste co nie ktorzy maja wyjazd juz o 3.00 w nocy bo pan Dawid zapracowany i ma w (usunięte przez administratora) ze ktos rano wstaje ,a zarobki przecietne to 250 euro za 38 godzin,co nie ktorzy mają 2 lub 3 dni pracy w tygodniu wolne ,teraz szukają głównie na pakstations gdzie człowiek jest poniżany wyzywany itp i tam trzeba pracowac na akord a stawka godzinowa jak juz z reszta w wieksząsci ich firmach tak sie robi ,dostajesz grosze a (usunięte przez administratora) jak głupi,A co do badanie alkomatem przed pracą to pierw by pana Dawida trzeba było sprawdzic ,bo nie raz z rana był pod wpływem,a dobre komentarze to od tych co tam długo siedzą i nie mają wyjscia,a co do jakiej kolwiek pomocy od nich zeby isc do lekarza lub cos pomogli załatwic zapomnijcie ,w (usunięte przez administratora) cie mają ,i wieczny problem z dojazdami jak i z zrana tak i popoludniu,non stop czekac nieraz to i 1.30 trzeba czekac na busa po pracy ,zatrudniają ludzi z wyrokami do odśiadki ,cała agencja patologia z z panem koordynatorem panem D to za łapówki ci pomorze wszystko bo za darmo nie bardzo,większosc ludzi w tej agencji to cpuny i alkoholicy jedna patologia a jak masz problem to w niczym ci nie pomogą radz sobie sam ,powodzenia zyczę wybierającym sie do jupitera.

Tak4Nie
Rosa
@gruby

Hej mam do Ciebie pare pytań możemy się zgadać telefonicznie . Też mam tam jechać ale widząc taki komentarz trochę się obawiam ???? napisz do mnie (usunięte przez administratora)

Zuzia 36
 Problem

Przyjmujecie ludzi którzy są karani w ubiegłym roku 03.09.2019 przyjęłchal do was (usunięte przez administratora) mieszkał na gemente w hotelu później piją i cpaja i nie wiadomo co jeszcze robią a koordynator(usunięte przez administratora)dziwi się później że karty do bankomatu giną w tym roku też się wybiera tam na gemente

Tak2Nie2
Nusia
 Problem

Później giną karty do bankomatu dziwne zeczy

Nusia
 Problem

Przyjmują ludzi karanych 04.09.2019 przyjechał do pracy nie jaki (usunięte przez administratora) na hotele na gemente mieszkał piją cpaja i nie wiadomo co jeszcze w tym roku też ma jechać i co dalej go przyjmniecie do pracy uprawnień na wózki też nie ma

Tak1Nie2
Sznycel z frytkami
Nazwa działu: Produkcja

Siema, robiłem 2 miechy, początek ujowy ale się da przyzwyczaić, spanko na Maassbre, 2/3 ludzi to cpaki lub menelixy, uważajcie na tego chudego przecpanego szczura co przesiaduje u Dawida i Marka bo ma lepkie ręce, zajumal ziomkowi telefon, chodzi po domkach i (usunięte przez administratora) do mordy szuka. Praca jak praca trzeba wstawać (usunięte przez administratora) do roboty a nie walić gruchę. Bywały dni wolne, wtedy z ziomami jeździliśmy do Venlo po najlepsze skuny i jaraliśmy w opór, polecam gruzzz. Pozdro młodych i ekipę Kozaka.

Tomas

Witam nie polecam tego biura (usunięte przez administratora) na wielu ludzi moi znajomi i uciekaliśmy z tego biura Kobiety z biura bardzo chamskie są i (usunięte przez administratora) by na domkach zarobić.

Rob

Znalazłem ofertę pracy przez Jupiler ale czytając.komentarze chyba sobie raczej dam spokój. Widzę nie ciekawie się dzieje w tym venlo...

Tak5Nie
Martyna

@rafal to sprowadzają was do pracy a nawet nie mają jej zaklepanej dla was? To bezsens.

Szymon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Hej czy ta firma daje dodatki zmianowe albo za nadgodziny

Brunett1995
Nazwa działu: Produkcja

Hej właśnie niedawno z mężem zaczęliśmy prace i jestem mile zaskoczona pozytywnym nastawieniem do ludzi,Pana Kordynatora Dawida. Poprostu przesympatyczny człowiek który nam bardzo dużo pomógł i to mu bardzo zawdzięczamy. Przed wystawieniem naszej opini czytaliśmy poprzednie opinie o Dawidzie i jesteśmy zażenowani tym co ludzie wypisują o tym człowieku. Ludzie poprostu się mszczą za to ze człowiek który jest koordynatorem,wyrzuca z pracy osoby które są pod wpływem alkocholu,albo tak inaczej nazwać wczorajsi. Czytaliśmy również o budzeniu rano po ktoś zasypia do pracy. Ogolnie moje zdanie jest takie albo się przyjeżdża do pracy pracować uczciwie i być człowiekiem dla drugiego człowieka,albo się przyjeżdża tylko po to żeby się dobrze bawić,wiec brawo dla tych mściwych ludzi,ale pamiętajcie ze Karma Wraca. Pozdrawiam ;)

Tak4Nie1
Monika

Hej ja jestem tutaj miesiąc. Praca jak praca jeśli ktoś przyjechał pracować to będzie pracował a nie imprezował. Co do biura hm panie trochę nie mile ale każdy może mieć '' zły dzień ''. Co do Dawida super koordynator, wszystko idzie z nim załatwić jeśli jesteś do niego w porządku to i on będzie ok. Więc nie rozumiem opinii ludzi którzy piszą je negatywne widocznie przyjechaliście się bawić a nie pracować albo nie wiecie co to praca w Holandii zawsze można trafić gorzej,. Pozdrawiam ☺️????

Tak1Nie3

Zostaw opinię o Jupiter - Venlo