Jupiter

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter

Pani Wilusiu - życzymy powodzenia w pracy i w życiu. Miłego dnia. Ps. Na stałe pracuje u nas około 1000 osób, głównie w magazynach i na produkcji. Jesteśmy agencją z 27 letnim stażem, tak na marginesie (-:

@Jupiter

Na stałe pracuje 1000 osób to jest agencja pracy tymczasowej wiec skończ opowiadać bzdury tam większość pracuje Max miesiąc

widzę, że zna Pan - Pani świetnie naszą firmę,,,, dlaczego nie chce się Pan - Pani przedstawić? Po pierwsze: nikt nam nic nie zamyka - wprost przeciwnie, po drugie - alkohol i inne używki są powodem natychmiastowego zwalniania pracowników - stąd między innymi taka duża ich rotacja. Czyja to wina, Pana zdaniem ? Nieustannie szukamy solidnych ludzi do pracy - narodowość nie ma znaczenia. I bardzo proszę nie siać hejtu - dość go na świecie. Jeśli chce Pan - Pani o czymś jeszcze porozmawiać - proszę do nas napisać, zadzwonić - ale nie anonimowo. Pozdrawiamy

@Jupiter

Ojjjj znam was znam i to aż za dobrze co mi da dzwonienie i pisanie jak standardowo macie to gdzieś XD a co lokacje Valkenswaard i Houthalen samo się zamnkneło ? Propo ludzi co kraina zażywają narkotyki i sprawiają problemy nie zwalniacie tylko przenosicie wiec proszę przestać się pogrążać bo mógłbym wymieniać całymi stronami to co tam zapbserwowałem podczas mojej krótkiej miesięcznej współpracy z wami chociaż z drugiej strony noe dziwie ci się że tak wybielasz wszystko jak to tam jest super taka twoja praca

na szczęście mamy się bardzo dobrze - a propos ostatniego zdania (-:. Jeśli chodzi o pracę, wygląda to tak, że oprócz stale zatrudnionych ludzi, przy nowych kontraktach, do nowych magazynów - potrzebni są nowi pracownicy. I wtedy ich szukamy. Teraz, na przykład głównie do magazynów - z angielskim, ale mamy też oferty dla osób bez znajomości języka - na przykład do krojenia truskawek. Oczywiście - może się zdarzyć przestój w pracy - na przykład, jak nie dojedzie transport owoców - ale wtedy zawsze staramy się znaleźć coś zastępczego. Trzeba być elastycznym.... Podsumowując: robimy wszystko, by nasi pracownicy byli zadowoleni. Naprawdę! Zadowolony pracownik=lepsza praca=większe zyski dla wszystkich - to oczywiste... Choć nie jesteśmy idealni - też zdarzają nam się wpadki.... Pozdrawiamy wszystkich!

Szanowny Panie (chyba Panie - bo nie podpisał się Pan...) bardzo łatwo jest obrażać, wylewać swoją złość anonimowo - zupełnie nie wiemy, o co Panu chodzi, poza nienawiścią - właściewie to nie wiadomo, do kogo. Odpowiadamy, bo ten post trafił na nasze konto. Jeśli ma Pan jakieś pytania, uwagi - proszę je sprecyzować, podpisać się a my chętnie wtedy odpowiemy. Ewentualnie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - numer telefonu, mail znajdzie Pan na naszej stronie. Przy okazji dodam, ze jesteśmy agencją z 27 letnim stażem, zatrudniamy pracowników z całej UE. Pozdrawiamy i życzymy więcej optymizmu i wiary w ludzi.

Kolas

Witam mam pytanie czy orientuje się ktoś jakie warunki mieszkaniowe są na lokacji Monchengladbach koordynatorem jest tam Kondrat

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Polish

Kilka lat temu miałem pracować przez jupitera w NL. Dostałem w Polsce namiary i pojechałem. Miało być normalne mieszkanie(swój pokój,łazienka,kuchnia) normalna praca i normalni ludzie, po za tym okazało się że stawka za godzinę pracy też mniejsza jak mówiono mi w Polsce. Zastałem pokój gorszy niż niewiem co, toalety wspólne brudne i kuchnia na 100 osób i również totalny (usunięte przez administratora) pogadałem z ludźmi co tam byli a była to w większości (usunięte przez administratora) nr1 z Polski...robili za marne pieniądze i niemieli jak wrócić do kraju nawet bo alko i (usunięte przez administratora). Byłem w biurze gdzie pani Patrycja opowiadała bajki, chciano żeby dowód osobisty zostawić bo muszą podpisywać wszystko itp. no jacyś nienormalni.. no i stwierdziłem że wracam do kraju bo to jedna wielka (usunięte przez administratora)

Jupiter Polska

Szanowny Panie, po pierwsze: NIE MA takiej możliwości, żeby pracować w Holandii bez ubezpieczenia. Po drugie: admin kasuje posty zawierające wulgaryzmy, nie merytoryczne, obraźliwe itp. Jeśli pracowałeś/pracowałaś w naszej agencji i chcesz coś wyjaśnić - zapraszamy do kontaktu, no ale chcielibyśmy wiedzieć, z kim rozmawiamy...

Były robotnik

Uważajcie i pilnujcie się sprawdzajcie czy was ubezpieczyla bo było że nie ubezpieczali i były problemy z dostaniem się do lekarza

Jupiter Polska
@Były robotnik

System działa automatycznie - osoba, która u nas zostaje zatrudniona, musi mieć ubezpieczenie - bez tego NIE MOŻE PRACOWAĆ - nie bardzo więc rozumiem, o czym Pan pisze...

Przestrzegam przed ofertą pracy ze strony jobble jako kordynator !!! Średnia rotacja w tej funkcji wynosi 2-3 tygodnie w tej agencji pracuje jedna wielka śmietanka (Konrad Kamil Adam i pracownicy z biura Marcin Patrycja i Sandra) którzy szukają problemów na sile w niczym ci nie pomogą a w razie zwrócenia uwagi lub podważenia ich pracy obrobią ci cztery litery by sobie narobić plusów w efekcie zostaniesz wywalony z pracy Kamil Konrad i Adam to stali kordynatorzy wykorzystują nowe osoby tak by najmniej się narobić podrzucają tzw zgniłe jaja (ludzi z innych lokacji z którymi są problemy narkotyki alkohol bójki itd) opowiem po krótce jak wyglada proces rekrutacji po rozmowie z P.S.Sadowską odzywa się główny kordynator o imieniu Marcin który przeprowadzi z tobą rozmowę 450€ na tydzień z możliwością podwyżki ( na miejscu dostaniesz odpowiedz że możesz zapomnieć ) Ford transit pokój jedynka za darmo Hilive i tak dalej na miejscu idziesz na szkolenie do Kamila z Maasbree który nic ci nie pokaże w skrócie siedzisz w biurze w poczekalni a Kamilek bajera i meldowanie u Sandry po tygodniu przenoszą cię na lokacje i wtedy zaczyna się zabawa dostajesz telefon służbowy bez ładowarki i bez laptopa który ci tam przysługuje na pytanie w biurze czy otrzymam laptopa z dostępem do P4F usłyszałem sarkastyczną odpowiedż po co ci laptop do netflixa ? Po karte paliwową bywa że musisz jeździć czasem 200km do biura bo nie dadzą ci jej do ręki przy zakupie breloków do kluczy, robią ci problem swoje własnego zaniedbania i lenistwa podczas kiedy miałem kolizje z samochodem z nie mojej winy miałem przez prawie miesiąc wstrzymaną wypłatę gdzie według prawa nie jest to legalne po tym wszystkim zrezygnowałem i nie polecam nikomu jak znasz język NL i EN to lepiej poszukaj sobie innej oferty i nie pakuj się w ten (usunięte przez administratora) co tam jest

Kasia G

Agencje Jupiter uważam za dobrą, z każdym można się dogadać, zawsze dostawałam urlop w wybranym przez siebie terminie,wszystko było zawsze na czas. Jeśli będę miała taka potrzebę to z chęcią wrócę do tej agencji .

Robert&Gosia

Witamy mamy pytanie co do pracy w Jupiter,jakie wypłaty,zakwaterowanie putte,praca w Berg oo zoom.

@Robert&Gosia

Dzień dobry. Praca w magazynie wysylkowym Bleckmann, jest to praca jako order picker. Jest to magazyn z oryginalną odzieżą i obuwiem. Pracujemy na jedną zmianę w tym momencie od godziny 7 lub 8 czasami później ,do maksymalnie 10h dziennie. Praca od poniedziałku do piątku plus soboty, niedziele zazwyczaj są wolne. Stawka godzinowa 11.92 euro brutto. Jest to praca, w której wymagana jest znajomość języka angielskiego. Jeśli jesteście zainteresowani - zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy Zakwaterowanie 108 euro tygodniowo, 34 euro ubezpieczenie. Zakwaterowanie : Putte ( zdjecia lokacji w zalaczniku podsyłam :) ). Praca Bergen Up Zoom - z tego co wiem sa to 3 osobowe domki, jeden pokój podwojny i jedynka :) Niezależnie od oferty pracy: Transport: Bezpłatny z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (autobusami z naszymi kierowcami) Osoby z prawo jazdy kat B dodatkowo dostają 60 euro miesięcznie za dowoz pracowników Praca w magazynie wysylkowym Bleckmann, jest to praca jako order picker. Jest to magazyn z oryginalna odzieza i obuwiem. Pracujemy na jedna zmiane w tym momencie od godziny 7 lub 8 czasami póżniej ,do maxymalnie 10h dziennie. Praca od poniedzialku do piątku plus soboty, niedziele zazwyczaj sa wolne. Stawka godzinowa 11.92 euro brutto. Jest to praca z jezykiem angielskim. Zakwaterowanie 108 euro tygodniowo, 34 euro ubezpieczenie. Zakwaterowanie : Putte ( zdjecia lokacji w zalaczniku podsyłam :) ). Praca Bergen Up Zoom - z tego co wiem sa to 3 osobowe domki, jeden pokój podwojny i jedynka :) Niezależnie od oferty pracy: Transport: Bezpłatny z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (autobusami z naszymi kierowcami) Osoby z prawo jazdy kat B dodatkowo dostają 60 euro miesięcznie za dowoz pracowników

Chciałbym dodać że koordynator o imieniu Adam jest osobą chamską i bezczelną i nieogarniętą na pytanie kiedy będzie plan zaczął się wydzierać często chodzi pod wpływem alkoholu raz było to zgłoszone (wysłany filmik) do biura a biuro jak to oni mają to zwyczajnie gdzieś myśle że układzik ten gość ma jakiś

Kolesiostwo w tym biurze kwitnie pełną gębą osoby nowo przybyłe mają przywitanie jak w więzieniu albo jak w wojsku (tzw fala)te biuro to idealny przykład jaki Polak jest dla drugiego za granicą sam byłem tam zastraszany zwolnieniem na pytanie czy dostanę laptopa z dostępem do P4F dostałem odpowiedz ,,zapomnij po co ci laptop do netflixa” i zostałem wyśmiany (usunięte przez administratora)w pracy jest robią to w taki sposób by cię nie zwyzywać ani grozić poprostu podkładają świnie i sieją plotki. Byłem namawiany by pracowników którzy byli wywalani (a nie chcieli się wyprowadzić) bym ich pobił i wywiózł na dworzec (nigdy tego nie zrobiłem) I bym to robił tak by szefowa o tym się nie dowiedziała

L

A gdzie w tych komentarzach są państwo obrażani ....bo chyba czytamy nie te KOMENTARZE.... gratuluję ....to co tam jest napisane to PRAWDA .... WSZYSTKO ... chyba kandydaci do pracy jak się zorientują czym to grozi to szybciutko opuszczą państwa i wspaniałe lokację a na razie to to co napisała dziewczyna o wydarzeniach na klasztorze to prawda ....takich ludzi jak im płacicie takich zatrudniacie ...

Swoją drogą nie polecam tej agencji i będę to powtarzać do skutku (mi się to nie znudzi) jest dużo ofert jako koordynator wymagania prawo jazdy i inglisz lytyl bid dostajesz 450€ na tydzień pokój jedynka i Ford transit (każde auto ma rozbitą przednią szybę) w biurze praktycznie dowalają się o wszystko i szukają problemów na sile nawet jak pracujesz perfekcyjnie to i tak znajdą na ciebie powód by cię zrepremendować najczęściej to są powody wyssane z palca a najgorszy to jest koordynator o imieniu Konrad (koordynator z DE) wali głupie uśmieszki obrabia cztery litery jest arogancki bezczelny i chamski . A propo pozostałych ofert to nie polecam nie ma godzin ludzie siedzą bez pracy i pieniędzy pani z biura co sie tym zajmuje (nie podam imienia bo znowu usunie komentarz) ma to gdzieś na lokacjach same elementy i śmietanka najczęściej są to osoby z Interpolem na koncie lub osoby bezdomne

Bo już mają tak spapraną opinie że nikt nie chce tam iść do pracy proponuje opinie skopiować i dodawać na nowo moje też usuwają mimo że nie zawierają wulgaryzmów ani obraźliwych słów poprostu to są dla nich niewygodne fakty

@Piotr

Szanowni Państwo, usuwane są komentarze nie merytoryczne - najogólniej mówiąc, często przez admina. Przypominamy, że obrazić można kogoś również nie używając wulgaryzmów. Zapewniamy, że kandydatów do pracy mamy sporo, proszę się nie martwić. Na wszystkie pytania dotyczące pracy, zawsze chętnie odpowiadamy. Pozdrawiamy.

Chciałbym dodać że od ludzi dowiedziałem się że na lokacjach kwitnie handel narkotykami te osoby co handlują pracują tam po kilka jak nie kilkanaście lat jak dla mnie to biuro jak i kordynatorzy przymykają oko na to na Maasbree jeszcze niedawno od ludzi pobierali haracz za mieszkanie , przeprowadzkę, pokój jednoosobowy lub nawet za rower ja się pytam jak taka agencja może funkcjonować od 1994r jedna z najgorszych agencji z jaką miałem nieprzyjemność współpracować

A niby wymagane jest zaświadczenie o niekaralności :D podczas przyjęcia wypisujesz taki druczek z wnioskiem do sądu który na bank nie idzie do sądu sztuka musi się zgadzać nieważne czy to ćpun,kryminalista, bezdomny

chciałem jeszcze wspomnieć że kilka lokacji zostały zamnknięte Houthalen (BE) iValkenswaard najwidoczniej nie tylko jednej osobie to biuro podpadło że nonstop Arberidinspectie wpada na kawę w odwiedziny :D usuwaj Sandra usuwaj opinie ja i tak spowrotem dodam ja też się nie mogę doprosić o swoją wypłatę będzie to około 600€

Chciałbym wszystkich przestrzec przed pracą w tej agencji, pracowałem tam jako koordynator przy przyjęciu tą prace przedstawiano mi kolorowo i wszystko idealnie co okazało się kompletną bzdurą po tygodniowym szkoleniu (którego prawie nie miałem bo koordynator Kamil zamiast mnie szkolić to(usunięte przez administratora) ) dostałem lokacje w Lommel blauwe meer gdzie pracowałem z drugim koordynatorem(usunięte przez administratora)Na tych lokacjach ściągali ludzi do pracy nie zapewniając im godzin bywałych przypadki że ludzie siedzieli po kilka tygodni bez pracy, nagle dostałem nakaz że mam jechać na inną lokacje konkretnie w Venlo gdzie miałem pracować z kordynatorem Kamilem gdzie ta osoba nie zna wcale języka angielskiego jest niekompetentna w swoich obowiązkach jest w tej pracy pewnie tylko dlatego że wchodzi w cztery litery każdemu potrafił mi wysłać smsa kiedy już spałem o 23:00 bym się pojawił na odpisach o 04:00 później się skarżył w biurze na moją nieobecność ???? kiedy byłem na tej lokacji kordynatorzy by się nie szarpać z osobami którzy sprawiali problemy ((usunięte przez administratora)bójki kradzieże i alkohol) (usunięte przez administratora) Po tym całym (usunięte przez administratora) co tam jest nie chciałem tam zostać ani chwili dłużej i zrezygnowałem na końcu nie otrzymując swojej wypłaty i wakacyjnego kiedy dzwonię do biura to jestem cały czas zbywany sprawę zgłosiłem już do inspekcji pracy i oddacie mi wszystko wraz z odsetkami !!!

W końcu Prawda
@Piotr

Jak najbardziej zgodzę się z tym panem, firma nie wypłaca pieniędzy na czas , gdy człowiek się zwolni od razu nie płacą

A tak swoją drogą już 3 tydzień czekam na moją wypłatę czy kiedykolwiek ją dostanę ???

@Piotr

Dzień dobry, czy kontaktował się Pan z naszym biurem w tej sprawie? Jeśli nie, proszę to zrobić, telefonicznie lub mailowo: s.sadowska@jupiterpolska.pl T +31 (0)77 321 16 67

C

Wystarczy czytać tekst że zrozumieniem odradzam pracę w firmie Jupiter brak godzin .... Oglosili rozpoczęcie sezonu 2tygodnie temu na Facebooku a pracy na 10 -15 godzin w tygodniu opłaty jak za pałace a warunki tragiczne .... Ta dziewczyna opisała prawdę wymagają zaświadczenia o niekaralności a to kogo spotkasz na miejscu to dramat ....i te małe Polaczki które mają dłuższy staż to dramat bo tak naprawdę poza wyzywaniem się na nowych pracownikach to nie mają do czego wracać do kraju bo albo przepili solaria albo nie potrafią odłożyć albo nie mają za co wracać ....takich ludzi tam spotkacie a na pomoc że strony agencji nie macie co liczyć taka brutalna prawda

@C

Teraz do świąt nie ma co liczyć na dużo godzin jeśli chcecie zarabiac to po świętach zacznijcie teraz jest martwy sezon

@C

wspomniałeś o tym zaświadczeniu, sam sprawdzałeś czy faktycznie tego nie weryfikują? może to pozory wśród niektórych osób, no bo czemu mieliby iść na jakieś ustępstwa tak właściwie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter