opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

JUPITER

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 57 ocen
Opinie(41)
Dodaj opinię

Opinie(41)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Profil działalności
  • .
  • Podstawowe wartości
  • .
  • Pracownicy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Szkolenie
  • .
  • Kontakt

O firmie

Profil działalności

Podstawowe wartości

Pracownicy

Zakwaterowanie

Transport

Szkolenie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o JUPITER

Opinie

Opinie o JUPITER Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconJupiter

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o JUPITER!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Realista

    31.12.2025 18:12

    Były pracownik

    Nie polecam stare busy biorące olej , zepsuta klima na wyjazd dobrze że sprawdziłem latem i nie wsiadłem do tego dziadostwa , brudno syf po kimś auta nie posprzątane śmierdzące żulem , palone było w środku , na korytarzu słyszałem jak kierowca prosil się o pieniądze po zjeździe . Chore ludzie . Odradzam nie polecam szkoda czasu i nerwów na jupiter .

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Adam busiarz

    21.12.2025 22:16

    Były pracownik

    Nie polecam problemy z wypłacalnością , stare busy , jazda na zapałkach po 20 godz na dobę, jedzenie na kolanie . Nie polecam dziad trans z Kielc małe pieniądze

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Były kierowca Auta

    29.11.2025 17:43

    Były pracownik

    Firma dziad trans z Kielc . Transportowa . Busy biorące oleje stare złomy , jazda po unii od 14-20 godz na dobę , nie wypłacają pieniędzy po zjeździe wszytkich , oszukują na wypłatach , nie tylko ja się nabrałem , mnóstwo ludzi odeszło dobrych kierowców. Młode dziewuchy bajerantki w biurze pracują , natomiast szefostwo widać nie jeździło nigdy busem bo nawet busy nie są wyposażone w podstawowe rzeczy jak trójkąt gaśnica kamizelka odblaskowa klucz koło zapasowe o wszystkim trzeba pamiętać za nich i zgłaszać , zdezelowane z dużymi przebiegami złomy a nie busy . Omijać tą firmę . Typowy dziad trans i niewypłacani są . Centusie dorobkiewicze . Odpada ta firma . Piszę ku przestrodze . 3 tyg w trasie czasem 4 tyg bez zjazdu i o kasę trzeba się prosić . Porażka ta firma jupiter z Kielc . Typowy dziad trans

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Piotrek

    10.11.2025 22:40

    Były pracownik

    Nie polecam tej firmy z Kielc typowy dziad trans . Jazda po unii 18-20 godz na dobę , latem klima nie działa a zimą webasto nie działa , busy stare biorące olej , mechanicy porażka amatorzy , bez pojęcia , biuro paniusie wyżej sr..ą niż d..ę mają , niskie zarobki . Szkoda czasu na takie śmieszne firmy co kierowców nie szanują . Nie polecam są lepsze firmy jak się dobrze poszuka i odwiedzi a tu dziadostwo ten jupi jupiter
    ReviewUserIcon
    Kielce

    23.10.2025 17:18

    Pracownik

    Odradzam, śmieszne pieniądze,praca po 15 godzin dziennie,stare samochody(bez klimy, wielotysięczne przebiegi),kierowcy to większości alkoholicy lub fani wspomagaczy, beznadziejni spedytorzy którzy mają cię za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    10.12.2024 18:56

    Były pracownik

    Są 2 jupitery jakieś śmieszne . Pierwsza firma w Kielcach porażka i druga w Holandii w venlo . Obie dziadostwo . Słabe zarobki praca za Psi grosz . Auta stare bez klimy i zima bez grzania webasto . Psujące się ciągle . Małe zarobki . Pełno pijaków i (usunięte przez administratora). Są lepsze firmy . Szkoda czasu i zdrowia na jakiegoś Jupitera
    Company logo
    JUPITER

    11.12.2024 08:48

    Pracodawca

    Drogi Pawle, nie mamy i nigdy nie mieliśmy oddziały w Kielcach, więc chyba mylisz Jupitery ... Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2023 10:29

    Inne

    Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w JUPITER?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.01.2023 09:59

    Pracownik

    W ogóle to jest jakieś dziwne wszystko raz za tyle samo godzin w tygodniu i o tej samej porze godzinowej mam tyle euro a za tydzień za taką samą pracę mam mniej i tak samo jedni mają więcej od drugich a pracują identycznie.....te agencje są dziwne i płacą chyba jak w roskiej ruletce
    ReviewUserIcon
    golec

    22.01.2023 14:18

    Pracownik

    no ja tez mam podobnie,pracowalem tak samo z kumplem a on ma wiecej niz ja o 17 euro....
    ReviewUserIcon
    Pracownik dziadtrans

    24.12.2022 23:26

    Były pracownik

    Samochody często bez przeglądów.. praca za psi grosz
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.05.2022 16:37

    Inne

    Jak w JUPITER wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?
    ReviewUserIcon
    Pracujebomusze

    23.12.2022 18:23

    Pracownik

    Jak będziesz wchodził w (usunięte przez administratora) to i owszem albo zostaniesz mianowany na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ŁSBAŁ

    25.06.2022 01:43

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Przepracujesz 10 ,15 dni i nie daj bóg przydarzy ci się że będziesz musiał pójść na zwolnienie np.10 dni to ci policzą z najniższej krajowej co masz na umowie!!Nie ważne że przez te 10,15 dni pracowałeś po 11 godzin i powinneś zarobić około 172 zł na dzień. Zarobisz około 63 zł na godzinę czyli mniej niż na zwolnieniu!!!!UWAGA NA BARTUSIA Który jeździ na KAT B po manu i obiecuje złote góry to kawał(usunięte przez administratora)Auta niby mają być nowe A to złomy jakich mało.I dziennie w(usunięte przez administratora) punktów na których skrupulatnie sprawdzają makro bo (usunięte przez administratora) Więc spodziewać się trzeba około 12 godzin pracy !! STANOWCZO ODRADZAM TĄ FIRMĘ!!A wiem co mówię. PS.Pamietaj Bartuś to to niby brygadzista kierowców A tak naprawdę szuja!!!!ZDALA OD TEJ FIRMY
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.10.2021 11:32

    Inne

    Czy JUPITER oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?
    Company logo
    JUPITER

    27.06.2022 15:45

    Pracodawca

    każde zdanie zaczyna Pan od pytania? Pyta Pan co znaczy umowa o pracę - znaczy to samo, co na całym świecie - jak pracownik się sprawdzi (firma jest z niego zadowolona), spodoba mu się praca i warunki (on jest również zadowolony), podpisujemy z nim stałą umowę. Mamy pracowników, którzy są z nami od wielu lat. Mamy też takich, którzy są tylko sezonowo. Zapewniam Pana, że "po fazie A" - nikt nie "wywali" wartościowego pracownika - bo po co? Widzi Pan, że rekrutacje wciąż trwają. Szukamy najlepszych!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.06.2022 16:57

    Były pracownik

    Firma dziatrans!!!omijac z daleka ,majo stare samochody i (usunięte przez administratora)przy wyplacie .Wyzysk !!!!

    Kontakt - JUPITER

    Kielce

    Jupiter
    ReviewUserIcon
    Damian

    29.12.2021 14:41

    Pracownik

    Jak najbardziej polecam, nie rozumiem negatywnych komentarzy typu praca za darmoszkę itd. - skoro chcesz zobaczyć jak praca wygląda to chyba w Twoim interesie? Ja jestem zadowolony, wypłata na czas, idzie negocjować warunki, szefostwo idzie bardzo na rękę w wielu sprawach co się teraz rzadko zdarza.
    ReviewUserIcon
    Mr.

    12.10.2021 12:41

    Kandydat

    I po co usuwacie prawdę ktora się pisze na temat pracy,warunków. Tego że dzień próbny jest za darmoszke. Ze nikt z tobą z kierowników nie po rozmawia oprócz niby lidera z Łodzi. . Naprawdę wstydzić się bo ludzie idą zarobić a nie zostać na kasę zrobinym... nie polecam (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jupiter łódź makro

    17.07.2021 15:13

    Pracownik

    Dlaczego prawda którą się pisze zostaję w krótkiej chwili usunięta??? Prawda w oczy kole
    ReviewUserIcon
    Kierowca Łódź makro

    17.07.2021 15:04

    Pracownik

    Zdecydowanie nie polecam. Szefostwo jak i biuro włącznie z kierownikami maja totalnie w (usunięte przez administratora) kierowcę. Cała wina spada tylko na kierowcę jak jest coś nie tak to sam sobie musisz wyjaśniać i radzić. Jak ci się nie uda to masz wyciągane konsekwencje. Chłodzenie samochodu z rana około godz czasu bo nikt nie raczy podłączyć z koordynatorów. Coś się dzieje z samochodem to dostaniesz odp to sobie zadzwoń i się umów. Zaprowadzisz samochód to zazwyczaj nie ma kto cie odebrać. Kary za zwiezienie klienta 150zl, za brak założonego fartucha ,czapki maseczki po 50zl, brak pieczątki z mycia samochodu bądź paki 50zl. Problem z urlopami. Jednym słowem jeden wielki (usunięte przez administratora) !!! Szef Jupitera nie raczy nawet przyjechać na rozmowy z.kierowcami. porażka.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.07.2021 11:58

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w JUPITER?
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    16.07.2021 15:48

    Były pracownik

    polecam poczytać opinie.
    ReviewUserIcon
    krzyś

    13.05.2021 20:50

    Były pracownik

    firma odrzuca negatywne komentarze, a tak na serio to (usunięte przez administratora) nie płacą, na umowie podstawa, nic dodać nic ująć
    ReviewUserIcon
    ada

    12.07.2013 19:25

    Inne

    Jejku...ja nie weim czy czytam na serio o Jupiterze. Pracuje tam od stycznia i nie mam zadnych problemow! Kasa na czas, normalny hausmeister, pani przez ktora tu pojechalam powiedziala mi wszystko tak jak bylo. czasem sie zastanawiam czy tych wpisow nie wpisueje ktos z konkurencji Jupietera np. Felxipol. Ja nie narzekam. Pozdrowienia dla ludzi z Maasbree!!!
    ReviewUserIcon
    Ja@

    06.04.2021 19:57

    Były pracownik

    Wy sobie chyba żartujecie. Wszystko co tu piszą ludzie o was, to szczera prawda.
    Company logo
    JUPITER

    07.04.2021 09:08

    Pracodawca

    na szczęście piszą też dobrze! Choć, niestety, na forach zwykle wypowiadają się niezadowoleni - nie zawsze my jesteśmy tego przyczyną, proszę mi wierzyć. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    tobiasz

    04.05.2019 18:52

    Inne

    Odradzam prace jako kierowca w Zabrzu. Jak zawsze brak na umowie konkretów, które są ustalone na "gębę". Czyli większość kasy na lewo idzie. Jeździcie pod makro. Problem polega na tym, że w ciągu miesiąca jest zbyt mało rozwożenia żeby zarobić rozsądne pieniądze. Firma ma problem z rozliczeniem szkolenia oraz RODO. Nie polecam współpracy z ta firmą. Są inne firmy bardziej wiarygodne za rozsądne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    olo

    09.02.2020 11:15

    Inne

    Tobiasz coś więcej możesz powiedzieć jak to tam dokładnie wygląda w Zabrzu ??
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    05.06.2019 14:08

    Inne

    Solidna i uczciwa firma, pracuję już ponad rok i jestem zadowolony, mam nadzieję, że tak będzie dalej.
    Company logo
    JUPITER

    06.06.2019 09:03

    Pracodawca

    Bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony. Robimy wszystko by tak było :) :) :)
    ReviewUserIcon
    kierowca

    17.07.2019 15:36

    Inne

    pracodawco odpowiedź na pytanie ile można zarobić mając 13 zł za jeden sklep a tych sklepów w ciągu dnia jest 6,7 i tak każdego dnia od poniedziałek do piątku? wiem, że jesteś ze wsi, ale my w mieście jesteśmy bardzo konkretni, więc czekamy wszyscy na wiadomość odnośnie płacy...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w JUPITER?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    TOMEK

    19.06.2019 12:51

    Inne

    brak kasy za szkolenie!!! moze pracodawca sie wypowie czemu nie placi za szolnie pracownika ktory nie podjal pracy a uslyszal ze szkolenie jest platne ?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    04.12.2018 16:46

    Inne

    Uważam, że nie ma co narzekać. Zarobki są zadowalające i co najważniejsze - zawsze na czas. Nie bez znaczenia jest również atmosfera panująca w firmie, która jest zdecydowanie lepsza niż w poprzednich miejscach pracy, w których miałem okazję pracować, polecam.
    ReviewUserIcon
    xyz

    03.09.2016 07:19

    Inne

    a zarobki pożal sie boże

    Zostaw merytoryczną opinię o JUPITER

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.