Business Work and Coaching

Wachtendonk

Opinie o Business Work and Coaching

Agata

Dawno nie było nowych opinii na temat tego jakim pracodawcą jest Business Work and Coaching. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Na co mogą liczyć nowi pracownicy? Wasze doświadczenie będzie bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy.

Dan ilie

Hola! Soy nuevo aqui...habla alquien español o Rumaní?de que se trata en esta empresa? Es seria?!?!

arko

mam z tej firmy propozycje za 1700e 3 na 1 rozwozenie spozywki moze ktos cos podpowiedziec

JAgi

Bakkary pojechałem miało byc 2000eur netto system 3/1 okazało sie ze zarobki to max 1500 za 12 godz.i bez sytemu - 200 euro za nocleg z Rumunami itp. porażka do pracy 12 km trzeba dojechać. Wszystkie formalnoći trzeba samemu ogarnąć jak meldunek konto niemieckie bo walutowe nie może być co okazało się dopiero na miejscu. A okres próbny 2-3 tyg. pracuje się za free to dowiadujesz sie dopiero po podpisaniu umowy.Panie z biura są miłe dopóki nie podpiszesz umowy później nawet tel. nie odbierają.Pozdrawiam

byly

Pracuje juz u nich ponad rok. Na poczatku nie bylo latwo,musialem zalatwic wszystkie numery itd. teraz nie mam wyplaty ponizej 2tys euro za 3 tyg pracy. wywalaja i owszem ale tych co maja lepkie raczki albo ciagle cos rozpier...mozna zarobic ale trzeba cos zrobic

rasta

hej ,czy ktoś z Was jeszce wyjeżdżał z Business Work and Coaching do pracy i może potwierdzić te opinie które powyżej można przeczytać ? znalazłem kilka ofert od nich i miałem zamiar się nimi głebiej zainteresować, ale jeżeli to wygląda w taki sposób w jaki opisujecie to chyba nie ma zupełnie sensu tracić na to czasu

Zostaw opinię o Business Work and Coaching - Wachtendonk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Work and Coaching