Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji.

Obowiązki

  • Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy w zakładzie który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją soków i sałatek owocowo-warzywnych
  • Obowiązki:
  • Pakowanie
  • Krojenie/mycie warzyw
  • Sortowanie
  • Inne proste prace produkcyjne

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • • pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika
  • • załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • • dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
  • • możliwość długotrwałej współpracy
  • • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • • atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową
  • • cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy
  • • dodatek wakacyjny i urlopowy
  • • dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1