Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

50+

Wielkie dzięki, spróbuję.

mala

cały czas poszukuja operatorow, daja im podobno dosc niezle stawlki i sa zatrudniani od razu przez firme a nie przez agencje jesli spelniasz ich wymogi to uderzaj tu masz link: http://develey.pl/kariera.php?adr=1&opis=ok

poszukuję zatrudnienia

Facet 50+ poszukuje pracy, ile można u Was zarobić i czy można zatrudnić się od razu przez Firmę. Wiem, że piszecie, że praca ciężka i atmosfera troszkę różna. Czy można liczyć na dobre przeszkolenie jako operator maszyn. Dla mnie liczy się przede wszystkim możliwość stabilnego zatrudnienia.Czy pracuje ktoś może z dawnego Z.P.T. z Radzymińskiej

bibigaba

stokrotka5434 - 2012-08-08 10:28:06 witam kochani ale głupoty tu wypisujecie. develey to b.dobra firma. ja pracuję przez randstad i nie poczułam do tej pory tzn w ciągu miesiąca, żeby mnie ktoś gorzej traktował, nawet jak coś ciężkiego to pytają czy dają radę. od razu dostałam szafkę, kluczyk, po pracy biorę prysznic, dostałam strój. przerwa 25min, w każdej chwili możesz wyjść do łazienki czy się wody napić, zastępuje Cię obsługa linii bezproblemowo, a 2 razy w ciągu zmiany oprócz przerwy oczywiście sami pytają czy nie chcesz wyjść. praca przy taśmie produkcyjnej. a czy to ciężka praca? ja mam 25 l, po pracy mam siłę iść na zabawę, więc sami sobie odpowiedzcie. osoby, które takie bzdury wypisują, pewnie zostały wywalone za (usunięte przez administratora).tylko trzeba pracować!!!!Zgadzam się z opinią stokrotki. Jeśli ktoś chcę pracować, a nie się obijać, to nie będzie miał problemu w tej firmie. Odnośnie szafki i kluczyka to akurat zależy u kogo się jest na zmianie-na jednej nie dostałam tych rzeczy przez 2 miesiące, na innej pierwszego dnia. Baby jak to baby, węszą w poszukiwaniu najnowszych ploteczek i powodów do sporów, ale i to da się przeżyć. Poza tym, zarówno kierownik, jak i brygadzista mają dobry kontakt z pracownikami- nie raz widziałam jak stawali za kogoś na linii i pomagali. Normalni ludzie!! Zazdrość i zawiść zżera co niektórych.. Oczywiście jak się (usunięte przez administratora) to i opieprz jest, ale zawsze musi być do tego powód. Praca jest ciężka- nie da się ukryć, czasem ręce odpadają, ale innego dnia nawet nie odczuję się negatywnego jej wpływu. Odnośnie płacy- jeśli przychodzisz przez wszystkie dni od pn do pt plus jakieś weekendy (o które ciężko) to może 2 tysie będą. Agencja na nas zarabia, dlatego tylko tyle.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
an

mam problem z Develeyem, twierdzą, ze mnie przeszkolili a wcale tak nie było, postawili przy tasmie i tyle czy ktos mial podobna sytuacje. prosze o info(usunięte przez administratora) z góry dzięki za pomoc

lab

(usunięte przez administratora)i nie potrafią tak wami zarządzić, żebyście przestrzegali procedur i pracowali w czystości i porządku. zwykła zawiść odbiera wam rozum i próbujecie zmieszać z błotem czyjąś prywatność, ale mam nadzieję, że dyrekcja dostrzeże w końcu ten olbrzymi problem i poleci parę głów, a wtedy reszta nauczy się szanować to co ma - pracę i płacę za ten niewielki wysiłek jaki wkładacie każdego dnia. mam nadzieję, że dziwnym trafem ukarani zostaną najbardziej zasłużeni. tak jak ty nieznajoma, która dodajesz jeszcze uśmiech do swego nicku. a jutro pewnie pójdziesz do kościoła.

stokrotka5434

Operator

Witam, proszę napiszcie coś na temat pracy OPERATORA w Develey, płaca, warunki pracy, atmosfera it. z góry dzięki

ola.j
@Operator

Ma ktos namiary i czy jest mozliwosc dostania sie tam na sezon bez znajomosci niemieckiego?

ja chcem piwa

Art. 94 Kodeksu Pracy § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za prace, ustalane na podstawie odrębnych przepisów.

xyz...abc

x - 2012-03-17 11:22:09 czemu DEVELEY boi się prawdy i usuwa opinnie na forum? PRZECIEŻ po to jest te forum żeby pisać co się dzieje w fabryce.Pozdrawiam tego co usuwa wszystkoArt. 212. Kodeksu Karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

x

fit

idzie nowe na razie słabiutko czyżby coś się zmieni

rubin

nie narzekaj dużo ludzi ma podobne warunki pracy pobierasz kartę i masz prysznic pozdrawiam '

rubin

słabe tam zarobki 8 euro praca z turkami

baśka
@rubin

słabe były ale jest progres, mój znajomy pracuje aktualnie w Niemczech - zarobki wzrosły w porównaniu do roku poprzedniego ale również zatrudniono większą ilość pracowników także śmiało próbuj :)

Hej, ja zaczynam pracę w Niemczech od 6 czerwca, proszę o kontakt osoby, które też tam będą pracować, gg:2555805

kolega

witam , jak w firmie wyglada praca na magazynie ?? tez jest taki ostry zapier...?? mozna przez agencje przełamac bariere 2000zł netto bedac magazynierem?? sa jakies systematyczne podwyzki? pozdrawiam

dawid

Witam a pracował ktoś z was w Niemczech na bawarii? Byłem ostatnio na spotkaniu i brali tylko tych co mieli własny samochód. Jakie tam są warunki, potrzebuje każdej informacji

zainteresowana

Hej :) dziękuję za odpowiedzi :) troszkę czasu nie miałam dostępu do neta. Ale jeśli jeszcze tu zaglądacie to byłabym wdzięczna za info na temat zarobków, oraz jak by ktos z was coś słyszał o przyjęciach to byłabym bardzooo wdzięczna za informację :))) mój mail : (usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie

hej zainteresowana. praca kiedys w develey była bezposrednio ale teraz to raczej przez firme i dopiero póżniej mozna sie starac bezposrednio o prace. masz jeszcze jakies pytania ?

na razie przestój poczekaj albo coś innego poszukaj w kwietniu się ruszy powodzenia R

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.