Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Nie wiem kto

Czy ktoś wie jak pracownik do 26 roku życia się rozlicza ze skarbówką? Czy dostaje się zwrot podatku i ile?

@Nie wiem kto

Za co chcesz dostać zwrot skoro podatku nie płacisz

Jak to jest ze firma za każdy wolne na telefon czy też monitor nie przyznaje się premii. Pracuje tu nie długo i prubuje to sobie wytłumaczyć bo tak naprawdę nikt z moich przełożonych tak naprawdę nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi czy to Kierownik Z czy Produkcji kto jest w stanie i w sposób logiczny na takie pytanie odpowiedzieć. Kto ustala tak idiotyczne zasady brak słów i jak później pracownicy mają się pozytywnie wypowiadać na temat firmy.

Xyz
@Nowy

Zarząd premia jest "w uznaniu za pracę" więc to oni decydują czy masz dostać ale spokojnie jak braknie do minimalnej krajowej to dopłacają żeby wyrównać

@Xyz

Rozumiem że premia jest uznaniowa ale dlaczego firma działa w taki sposób że nie przyznaje premii za to co się należy pracownikowi. A tak naprawdę nikt w logiczny sposób nie potrafi tego wyjaśnić więc pytam na forum. Za co osoby na stanowiskach biorą pieniądze to że nikt się nowym pracownikiem nie interesuje a na rozmowie rkruatacumyjnej dział HR opowiadał jak to nie będzie pięknie. Szkoda ze jedna mówią a co innego robią.

Damian
@Nowy

Jaka firma takie zasady,ustawowo na rok należą się 4 dni na telefon i w żadnym wypadku nie powinni tej premii zabierać ewentualnie w przypadku przekroczenia tej liczby dni a skali roku kalendarzowego czyli za dzień 5,6,7 itd ale niestety we firmie gdzie nie ma związków zawodowych gdzie obowiązuje tzw wolna amerykanka tego nigdy się nie doczekamy.chora firma i pora pomyśleć o innej pracy.

Pikowarki

Dziwna sprawa ze znikającymi negatywnymi opiniami na temat kierownika, musi mieć naprawdę spore plecy

.........
@Pikowarki

To już chyba nie chodzi o plecy tylko o osobę która będzie miała przyjść na jego miejsce. Co zrobią jak będzie inteligentniejsza od swoich zwierzchników,tak przecież nie może być. Tak jest figurant który sam nie podejmie żadnej decyzji a to wszystkim odpowiada.

Tymon

Witam jestem nowy i mam chodzić na 12. Zdziwiony jestem bo jeszcze nic nie umiem a latam po wszystkich stanowiskach i wszystko chcą na już. Powiedzcie mi co to jest ta chmura. Mówi mi o jakimś grafiku wpisują i zmieniają go jak im się podoba a jak nie przyjdę to nie dają jakieś premii. A te wypracowane niby nadgodziny wypłaca w połowie roku. Ziomki na lini mówią ze nic mi nie wypłaca bo niedługo Wielkanoc i majówka i co kalendarz bede siedział w domu dzięki tum godzinom w chmurę ale mi nie zapłacą bo niby już mi zapłacili. (usunięte przez administratora)Jak wyspie godzicie na takie brednie. Dajcie znać bo nie ogarniam a nie spytam się czerwonego człowieka bo jedno ze go nigdy nie ma a drugie mówią ze oni nic nie wiem a jedyne co umie to straszyć.

@Tymon

Płacona jest goła godzinówka bez premii

Ewelina

Oj... A ile tej godzinówki macie na produkcji, teraz kiedy taka drożyzna w sklepach?? :/

Bigos
@Ewelina

No grosze ale nie w tym problem. Problem polega na tym ze ludzie się na to godzą. Nie ma kasy nie ma pracy. Kasa za pół roku. Nie żartujcie.

Leszno
Hmmm

Co do stanowisk to jak najbardziej są tylko po znajomości zwłaszcza na Piko jak nie rodzinka pani menadżer G ,to brygadziści którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) kierownikowi i tak to jest w tej firmie ,już dawno prezes powinien przejrzeć na oczy i co niektórych zredukować że stanowisk ...

Usuwają

Ooo usuwają niewygodne komentarze

Ewelina

Podziwiam, że macie takie problemy, jak strój brygadzisty, czyżby do Was inflacja nie dotarła? Mam pytanie, bo szukają teraz Specjalisty ds. jakości (umowa na zastępstwo). Na jak długi czas potrzebują i czy jest szansa zostać na stałe, nawet jak ta osoba wróci do pracy?

Maria
@Ewelina

To jest pytanie do HR .

......
@Maria

Jaki dział HR osoby z calkowitym brakiem kompetencji gdzie poziom prowadzenia rozmowy nie do opisania. Pani Agnieszka P nie wiem czym góra kierowała się wybierając taką osobę na tego typu stanowisko. Ona sama nie wie na czym polega jej praca i jaką funkcje dział HR powinien pełnić w firmie. Bo tego typu traktowanie pracowników pokazywanie całkowitego braku szacunku i wywyszanja się pokazuje całkowity brak kultury osobistej. Ale przykład idzie z góry więc wygląda to jak wygląda.

Doll
@......

Ta kobieta z HR nie ma nic wspólnego, jedyne co ją interesuje to plotki i romanse,zero wiedzy i kompetencji,porażka...

@Doll

Dokładnie na spotkaniach z prezesem jej postawa porażka co by nie powiedział to razem z tą drugą chyba szefowa z kadr bo nikt jej nie zna przytakywały wyglądało to,, komicznie,, W sumie co się dziwić jak na spotkaniach z pracownikami większość czasu była wpatrzona na telefon a wszystko komunikował menager bo Kierownik znając życie by się nie wysłowił a ona nawet nie wiedziała o co chodzi. Pewnie nie miała za bardzo czasu bo się spieszysła na kawkę do dyrektora u którego większość czasu przesiaduje. Takimi osobami nikt się nie zainteresuje tylko szary pracownik jest najbardziej kontrolowany. Ciekawe czy sam właściciel wie co tego typu osoby czy też stanowiska za które pewnie płaci nie mało wnoszą do formy. Bo to nic sobą nie reprezentuje wyglądu brak tak jak i pozostałych kompetencji jakie powiny tego typu osoby na takich stanowiskach mieć.

Strandmony

Dokładnie tak hahahahhah nawet Kierownicy się z niej śmieją, zadając im pytanie kim ona jest i czym się zajmuje odpowiadają Nikim a co robi przytakuje Prezesowi i utwierdza go w jego przekonaniach które defakto najbardziej odczuwamy my pracownicy. Tak zwana chorągiewka jak większość z nich jak by chociaż część z nich miała jakieś..... i potrafiła zająć stanowisko może by w tej firmie się coś zmieniło ale po co.... Najwazniejsze żeby im było dobrze. Dziś tłusty czwartek więc już chodzą podekscytowani bo będą sobie zajadać pączki z dyrektorem a nam wyliczają minuty że stoperem a swoich posiadowek nie widzą. Tak w tej firmie definicja pożądany pracodawca funkcjonuje, ale chyba nie dla wszystkich.

Bri
@Strandmony

Bo ona nie jest dla pracowników tylko dla dyrektora,każdy to wie i dlatego nikt do niej nie chodzi bo od razu wszystko się roznosi Nikt nawet dobrze nie wie co ona tak naprawde robi

Rafik

To nie firma. To katastrofa. Nie polecam. Samochód na czas, a załadunek 24 godziny. Katastrofa. Nie normalna firma. Nie polecam.

Start

Jak tu ręka rękę myje. Kierownik to jakiś kuzyn Kobzy co razem z Błaszczykiem rozkręcił to więc jest sentyment Maryla dyryguję bo jest na papierze wydajna mimo że nie ogarnia co się dzieje pod nią, Magazyn wali buble ale kierownik z Piko nie powiem nic złego bo kuzyn jego jest brygadzistą a jeszcze długo i dużo można by pisać o powiązaniach rodzinnych w tym przedsiębiorstwie. Niestety żyjąc w swojej bańce brygadziści kierownicy i managerowie nie mają pojęcia że istnieję świat po za com40 i tam ich rodzinne kompetencje będą miały małe znacznie gdy dojdzie do pokazania umiejętności, więc zamiast dbać o swój grajdołek wszyscy ambitni dążą do autodestrukcji

abc

Dlaczego uważasz, że kierowniczka szwalni materacy to dopiero ewenement???

Januszek
@Start

Nie wiem kto uparł się na powiązania rodzinne bo ich akurat w tej firmie jest znikoma ilość. Dlaczego nikt nie zajmie się wszędobylskim kolesiostwem, tego jest pełno szczególnie na Piko Panel!! Koleżaneczki jednej lidereczki co na przerwie jedzą z jednej miseczki haha. Jak masz ja za kumpele to nadgodzin nie musisz robić, chodzić po innych maszynach. Poustawiała się koleżankami od H2 do H11 z drobnymi wyjątkami. I jeszcze sugerowała na której maszynie opłaca się zostać... Za to powinni się wziąć! A kiero piko spoko gościu!

Bakalia
@Januszek

A ja popieram w 100 procentach. Poczekajmy jeszcze chwilę zrobi się ciepło to znów będzie latać w mini że ledwo (usunięte przez administratora) U. P. S. K. O widac. Nie czaje ze kierownicy to widzą i nic. Chyba jakaś kultura chociażby ubioru w tym baraku powinna obowiązywać. Ale dużo można by pisać jeśli chodzi o kulturę tej pani. Wypowiedzi do podwładnych upokarzające. Nic ta kobieta sobą niereprezentuje

Do Prezesa

Może czas poruszyć temat Kierowników Zmianowych którzy mają w firmie jakas funkcje która w następstwie przekłada się na wynagrodzenie. Chyba ze firmy wymagania są lansowanie się trzymając ręce w kieszeni i podrywając co nie które z osób pracujących. Jeżeli tak ma wyglądać pomoc dla Nas Liderów to podziękujemy i możemy sobie radzic sami tak jak to robismy dawniej oczywiście są małe wyjątki ale to jest znikoma ilość. Wcześniej byliśmy w stanie ogarnąć dwie linie produkcyjne a czasem i więcej i była praca wykonana. Chyba że Kierownicy Zmianowi są dla Kierowników Produkcji aby oni w rezultacie mogli sobie spijać Kawki w swoich norach z których wyłaniają się podczas wizyt Prezesa, Dyrektora czy też Ikea i w tedy wielce się interesują pracą i porządkami żeby tylko się później nikt do nich nie miał powodu doczepić. Ale jak dostaną po (usunięte przez administratora) to w tedy jacy to oni nie są zaangażowani. Miejmy nadzieję że to się zmieni i ktoś podejmnie kroki w tym temacie. Niech osoby które nie dawno były liderami spojrzą w lustra bo po zmianę stanowisk co nie którym się w głowach pomieszało Panowie przychodzicie do pracy więc się za nią weźcie. Pozdrawiamy Liderzy.

Artur
@Do Prezesa

Kierownik pan Sz albo pije kawę ,albo siedzi na fajce albo wpatruje się s oczy okularnicy i tak kasa leci

@Artur

W końcu ktoś nie wytrzymał i prawdę napisał. Firma szuka oszczędności na produkcji a stanowisk które niczemu nie służą nie widzi, gdzie jest dział HR i cały nadzór. Osoby ktore były największymi sciemolami łamały wszelkiego rodzaju zakazy a teraz jacy to oni nie są Michał T najsłabszy z liderów jedna wielka ściema cały czas na zwolnienia uciekał bo się pracować nie chciało gdzie wszyscy o tym wiedzili a teraz Zmianowy ps. Zaszyjcie mu kieszenie w spodniach. Teraz razem z Markiem J tworzą duet i te dwa pozostali....... Jeden wielki przerost treści nad forma. Może w końcu ktoś się za to weźmie bo Menager i cała reszta widać że ma to gdzieś ale najlepiej jest gnębić tych najsłabszych.

@Do Prezesa

A liderzy niech zdejmą swoje dżinsowe spodnie i też wezmą się za pracę to chyba nie jest odpowiedni ubiór nic nie robią dlatego nie boją się że się pobrudzą

@Do Prezesa

Pamiętam jak pan Oczachowski zaczynał pracę w Skalmierzycach. Na początku obszedł większość stanowisk jako zwykły pracownik to mu dało świetny obraz jak wygląda praca od kuchni. Tego tej firmie trzeba, coś w stylu kryptonim szef zobaczyć jak to wygląda z perspektywy dnia codziennego

Start

W Mahle tak jest. Liderzy to zwykli pracownicy. Ale to światowy koncern a nie firma w której liderami są znajomi sąsiedzi i kuzyneczki

Sprawiedliwa
@Strandmony

Świat był by piękniejszy bez hien które widzą wszystkich dookoła a czubek własnego nosa nigdy, najlepiej oceniać innych niż siebie samych! Proponuję wziąć się za siebie i zmienić pracę :) po co się denerwować jak wszystko i wszyscy w tej firmie są źli.

Ili
@Sprawiedliwa

Oho, zapewnie biuro doszło do głosu...haha

Robol
@Do Prezesa

Przyjdźcie na Podkocką, dopiero zobaczycie cyrk.

Szczerość
@Robol

Chyba takiego (usunięte przez administratora)jak u nas nie ma nigdzie. Co chwilę jakieś zmiany decyzji brak konkretnych spotkań a jak już są to stanowisko działu HR jest upokarzające. Nawet nie wiem jak ta śmieszna pani ma na imię bo się nie przedstawiła tylko bawiła telefonem.

Sprawiedliwa
@Ili

Oho i tutaj cie zaskoczę, jestem zwykłym pracownikiem fizycznym, pozdrawiam ✌️

Mala
@Start

No tak zgadza się firma już dawno straciła poszanowanie w oczach zwykłych pracowników,ale niestety jak się to wszystko widzi lider,brygadzista,kierownik, menadżer, większość tych stanowisk jest tylko farsą i nabijanie kieszeni nierobom.Pracuje w tej firmie 15 lat kiedyś był tylko lider który miał pod sobą 3O osób i poprostu miał co robić a teraz jest za dużo osób nadzorujących i jest coraz gorzej .

@Mala

Cała prawda. Pamiętam a gdzie są liderzy którzy byli w stanie zapanować nad 4 liniami bo jak już mieli dwie to się nudzili a teraz przy jednej to już ledwo co dają radę hahaha Do tego kierownik zmianowy który jest po co...... chyba po to żeby wyręczać Kierownika Produkcji i przy okazji wchodzić mu w (usunięte przez administratora) a ten z kolei ma siedzic w swoim ciepłym kontenerku i spijać kawkę bo czasu żeby przyjść na produkcję i zainteresować się swoimi pracownikami już nie ma. Poważnie nikt tego nie widzi ale szukać oszczędności to najlepiej u nas pracowników co przekłada się na coraz więcej zwolnień bo ile można (usunięte przez administratora) A czy zwalniają się Liderzy czy też pozostałe osoby...... po co mieli by to robić jak się ma ciepła posadkę bez wymagań i z dobra płacą to trzeba grzać fotel nad tym nikt się nie zastanawił dlaczego. Gdzie zwolnienia Kierowników Zmianowych czy też Produkcji. Szukacie oszczędności o zobaczcie na te stanowiska. Zastanawia mnie to czy ktoś w ogóle to czyta i myśli sobie może coś w tym jest i warto by się było zastanowić nad tym tematem ale chyba nie bo po co.....

Kolega

Wiadomo już w jakim terminie są urlopy letnie?

Pyrka

Ale bzdury wypisujesz, urlopu musisz mieć 2 tygodnie ciągiem :) ale jak się prawa nie zna tak jest

Lideros

Jak to jest że my musimy mieć odzież roboczą a liderzy od pana modnisia już nie muszą? Co są lepsi? Pani blondi nowa i panowie ze strandmonow to się noszą lepiej niż do kosciola.

Agula
@Lideros

Jest zmiana Liderzy zaczęli chodzić w odzieży roboczej super, ale jeszcze proszę to zmienić na okuciach tam pracownice też pracują w swojej odzieży czy tam nikogo nad nimi nie ma aby to zmienić

Prawda
@Agula

Utosiamiaja się ze swoim przełożonym. Coś trzeba robić w pracy oni postawili na wygląd bo pracy za dużo nie mają to chociaż chcą się pokazać w inny sposób.

Lisia
@Prawda

A to widac że pracy nie mają pogaduszki,cukiereczki, śmiechy tak to można pracować oczywiście w swojej odzieży bo przecież te panie nawet nie mają czym pobrudzić co dziennie to inne spodnie,bluzeczki i patrzą na ciebie jaką ty brudna jesteś

@Prawda

Jeśli twierdzisz że nic liderzy nie robią to trzeba było sie zgłosić jak szukali. Też byś nic nie robił/ła i ładnie wyglądał/ła w pracy.

Start

Żeby zostać liderem trzeba do (usunięte przez administratora), nie mieć własnego zdania być fałszywym i oddanym . Czyli (usunięte przez administratora) która za dwieście złoty odda godność

@Start

Dokładnie tak. Nie ma już osób które patrzą na swoich pracowników tylko na swoje (usunięte przez administratora) Brak odwagi żeby zabrać głos a może by się coś zmieniło ale po co najlepiej dbać o swoje (usunięte przez administratora)

@Start

Nie trzeba być takim jak piszesz tylko mieć trochę kultury wiedzy i umiejętności. Żadne znajomości itp. Nie są potrzebne aby zostać liderem. Przede wszystkim trzeba przejść testy na lidera. A tam sprawdza czy umiesz się zachować w trudnych sytuacjach itp. Zapraszam! Z tego co wiem to szukają kogoś na Stolarnie

Strandmony

Co ty bredzisz o jakiej kulturze mówisz jak firma nie ma już kogo brać na stanowiska i bierze kogo popadnie. Przykład Michał T i Marek J u naszego Kierownika nie mieli już szans żeby iść na lepsze stanowiska dlaczego bo przede wszystkim obrabiali mu (usunięte przez administratora) za plecami tak samo Menagerowi i całej górze a teraz jacy to oni nie są. I to jest przykład osób które mają kulturę wiedzę i umiejętności. Przestań pisać takie brednie bo szkoda słów. Może kiedyś firma zauważy swoje błędy ale to już chyba będzie za późno. U nas lidera może nie być i tak sobie poradzimy można zapytać Michała T bo jego nigdy nie było niczym się nie Interesował a i tak cały czas narzekał jak to nie jest ciężko na tym stanowisku. Śmierdzący lej bo inaczej tej osoby nie można nazwać.

Strandmony 2
@Strandmony

Ale głupoty piszesz o Michale. Był moim liderem i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jesteś zazdrosny że to on dostał awans pod Markiem a Ty wciąż siedzisz i dłubiesz ten fotel i myślisz że jesteś bogiem bo na Strandmonach.

Start

Byłem 5 lat o wiem z czym to się je. Mieliśmy zgraną ekipę, norma wyrobiona, premia też , szedłem na rękę jak chłopacy chcieli iść na krew bo wychodziłem z założenia że jak ja będę wporzadku do ludzi to oni będą dla mnie, to działało do momentu od górnej nagonki na krwiodawców. A o przypadkach jak kierownik wyznaczał brygadzistów na magazynie w Skalmierzycach zanim było ogłoszenie i oni szli na testy a już wiedzieli że będą nie trzeba chyba nikomu przypominać ????

@Start

No przecież kierownicy, liderzy nie bronią iść oddać krew, i to nie ich wina że są takie wprowadzone zasady w naszej firmie. Każdy mógł startować na kierownika mistrza lidera. Czemu nie aplikowaleś? Tym bardziej że piszesz ze wiesz na czym to polega. Na pewno chodziles w swoich rzeczach a teraz opisujesz innych.

Bizon

Startować na mistrza. Tam w (usunięte przez administratora) u menago już nie ma miejsca na nowego mistrza. Wszystko wypełnia ten wystrojony zielony kierownik. (usunięte przez administratora)

Start

Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem Po drugie lider brygadzista nie powiem tego wprost co dzieje się na cyklicznych spotkaniach z kierowaniem i menadżerem. Jesteś posłuszny nie masz kręgosłupa morlanego i grasz jak zatańczą pasujesz do ich utopi. Masz swoje zdanie stoisz po stronie pracowników odpadasz z tej gry

Ogólnie firma tragedia a szczególnie czerwone kapturki i ich odkleje, nie wiem za co ci ludzie dostaja 2x wiecej kasy odemnie chyba za chodzenie pierdo***ie glupot wychodzenie na fajeczki i walenie w wała a szczególnie kobiety codziennie inaczej ubrane jak na wybieg mody chodza i tylko (usunięte przez administratora) i przeszkadzaja ludzia ktorzy faktycznie pracują wiecznie cos nie odpowiada 0 pojęcia o robocie i co robic w razie gdy zachodzi problem za taka robote jaka one wykonuja to nawet najnizsza krajowa sie ni3 należy a to grubo ponad 4 dostaja, ha tfu

Lepewz
@.

Chodzenie na fajki nie jest tragedią kiedy pracujesz. Inny temat to lidery, przykładowo jak mlody polak ze stradmonow - (usunięte przez administratora) caly swoj zespol, doklada wszytcym za dużo pracy, i mowi - nie zrobisz otrzymasz wypowiedzenia. Sam chodzi na fajki po 10 raz oraz na stołówce po godzinie siedzę.

Mm

Czy to prawda że będą zwolnienia w firmie?

Magdalena
@Mm

Pytanie tylko skąd taka informacja tak w ogóle? I czemu miałoby do nich dojść, pracy nie ma w ostatnim czasie?

Nikt
@Mm

Zwolnienia są cały czas bo coraz więcej starych pracowników się zwalnia a czy firma będzie zwalniać. W tym cyrku nigdy nic nie wiadomo.

Xxx
@Magdalena

Chyba nie pracujesz w tej firmie

Ktos

Witam czy słyszał ktoś o wolnym we ferie zimowe podobno na podkockiej już mają informacje...

Nikt
@Ktos

Znając życie czekają do ostatniej chwili bo nic nie wiedza. Ja bym nie czekała na twoim miejscu i jeżeli chcesz mieć jakieś wolne w ferie to wypisuj UW i po problemie.

h15
@Nikt

nam mówił kieras dzisiaj że nie ma wolnego na ferie normalnie pracujemy rok temu było wolne teraz nie

Szczerość

Jak da się zauważyć co nie które komentarze są usuwane jak ten ostatni o Pani z działu HR i nie tylko. To jest wolność słowa widać że prawda zabolała.

Pracownik na szczęście już byl

Ten zakład to porażka życiowa. Wyzysk człowieka ludzie pracują za 15zl na godz po 12 godz jak (usunięte przez administratora) Nie wspomnę że zachowanie pracowników co niektórych i przełożonych jest jak w przedszkolu!jeden donosi na drugiego a później razem wódkę piją. z czystym sercem NIE POLECAM tego (usunięte przez administratora)

KA-LA

Droga firmo planując urlopy prosimy nie planować już pierwszym tygodniu czerwca, za wcześnie. I szkoda że firma planuje nam sama kiedy mamy wziąść urlopy letnie .Sami byśmy chcieli zadecydować choć raz

@KA-LA

Ciekawe czy osoby nadzorujące idą też na urlopy w tych przedziale co praciwnicy. Pewnie nie........ Bo jak by tak było można zrobić przecież w tej firmie są równi i równiejsi. Proponuję zgłosić wcześniej swojemu przełożonemu termin urlopu letniego aby mógł za Twoje miejsce ustawić zastępstwo nie dajmy się zwariować.

Byku
@KA-LA

Wiesz. Jaki numer kiedyś odje ba Li na podkockiej. Dali ludziom urlopy letnie. Tak letni urlop na przełomie lutego i marca. Wiec twoimi prośbami to oni się podcierają. Jak co roku dostosujesz się do nich i nie kozacz bo tak będzie. A co do urlopów tych na gorze. Biorą kiedy im pasuje. Dlatego ze musi byś ciągłość pracy administracyjnej we firmie.

NICK
@KA-LA

Ciesz się że w czerwcu a nie tak jak kilka lat wstecz kiedy to jednego roku wysłali ludzi na urlop letni w lutym innego roku w kwietniu.

Ktos

Kasa będzie dziś czy jutro???

Magazyn

Panowie Brygadzisci proponuję zabrać się do pracy bo inwentura również dotyczy was. Główny nadzór znika a wasza praca razem z nim jedno wielkie (usunięte przez administratora)......

Magdalena
@Magazyn

a można prosić o rozwinięcie tematu inwentury? jaka zazwyczaj wam wychodzi jakie są dalsze konsekwencje tego skoro każdy je ponosi?

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.