Adres: Strzelecka 17, 46-060 Złotniki

Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz

Filtruj opinie po kryteriach:

Emil
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem prawie 3 lata, miałem chyba z 5 podwyżek za każdym razem gdy uczyłem się na innej maszynie, robiłem swoje a później brałem plecak i szedłem do domu. Mi odpowiadało że o 14:30 byłem w domu. Robota ? Jak każda trzeba robić, Szef ? chyba jak każdy szef, zjeba czasem była za bajzel w szafce lub obok maszyny ale za to raczej si e nie chwali. Załoga? Jak wszędzie jedni denerwują samym wyglądem z innymi można iść na piwo. Kierownictwo? Chyba nie tutaj, wszyscy robią, Czy polecam ? tak, Jak na Polskę jest dobrze, jak na okolicę jest dobrze, ja odpuściłem bo wybrałem pensję w euro, żona, dziecko, dom, wszystko kosztuje.

Maja
Nazwa działu: Produkcja

Polecam, pracuję rok. Codziennie mnie dziwi skąd się biorą ci wszyscy ludzi jak jest przerwa, chyba miliony, w tym roku jadę pierwszy raz na darmową firmową wycieczkę, trochę się jaram. Wroce to zapodam jakieś zdjęcia.

Ralf

Nie wiem nie pracowałem, byłem na rozmowie z szefem, pokazał mi zakład wydawało się że był zainteresowany zatrudnieniem mnie, powiedział że zadzwoni w poniedziałek, czekałem tydzień i sam zadzwoniłem.Jedyne co ciągle powtarzał to ja cie przepraszam ale to nie ma sensu, w koło to samo nic konkretnego czemu mnie nie zatrudni itp, jak ktoś wcześniej napisał dziwny facet????dla mnie też

Tak1Nie1
Kasztan
@Ralf

Ralf nie wiem czy się żalisz czy chwalisz pracodawcę, Byłem na rozmowie o pracę i wszystko było sprawnie i krótko a dzisiaj idę na badania. Z tego co piszesz to chyba chwalisz tego szefa bo 1. rzadko sam właściciel oprowadza po zakładzie 2. lepiej przeprosić i nie zatrudnić jak przyjąć i po tygodniu wywalić... wtedy to jest nie fair 3. rzadko kiedy słyszy się słowo przepraszam z ust właściciela a tu ponoć było ono ciągle nie chcę nikomu ubliżać ale może spojrzał w Twoje CV i stwierdził że jednak to nie ma sensu, a może znalazł innego fachowca i ma już stan. a może jeszcze coś innego. Nie wiem nie interesuje mnie. Sumując lepiej że nie przyjął i przeprosił jakby przyjął i po tygodniu zwolnił.

@Kasztan

Słuchaj Kasztan,strasznie dużo wiesz, że szef rzadko oprowadza po firmie, że rzadko przeprasza a może ty jesteś jednym z tych wystraszonych pracowników biurowych, który tak mnie popedzał żebym jak najszybciej przyjechał bo szef czeka ha ha a propos cv moim zdaniem złe nie było????a ogłoszenia o pracę były nagminnie dodawane jeszcze przez kilka tygodni????

Kasztan
@Ralf

Raczej czytaj a nie słuchaj Bolek. Widzę że nie dostałeś posadki i nagle rzucasz mięsem na we wszystkich ale to chyba norma wylać złość na innych bo to przecież oni są bee... ...szef - w sensie jakikolwiek pracodawca w dowolnym zakładzie, ponieważ od tego ma jakiegoś Pientaszka (włącz myślenie kolego) Jesli chodzi o mnie to dla ciebie mogę być nawet szefem fadome. - nie wiem nie oceniam twojego cv bo go nie widziałem ale czy jest dobre dla kogoś jeszcze prócz ciebie tego też nie wiem. Dzisiaj pracowałem pierwszy dzień... w sumie standard zaprowadzili mnie na stanowisko, odkładałem elementy na palety o 9 tej zmiana stanowiska to taka sama robota Ralf nie chce mi się z Tobą szarpać w necie więc idźmy w pokoju i powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy. pozdro

@Kasztan

Nie szukam pracy, i wogóle nie żałuję że się tam nie dostałem tyle się nasluchalem o tej firmie że dziękuję, ale za to tobie życzę miłej i spokojnej pracy????

Tadziu

Pracuję w tym zakładzie już 3rok na wakacjach i polecam każdemu. Pracuję przy odkładaniu z maszyny lub przy pakowaniu mebli do kartonów, praca lekka a widzę że inni maja jeszcze lżej bo dają styropian albo piankę do paczki. Dla mnie liczy się kasa a ona zawsze jest na koniec miesiąca tak jak było ugadane i jak dla mnie jest dobra.

Uczony
Nazwa działu: Finanse

Gdy sztormy ustały, to podwyżki nastały... Niczym fale Dunaju rozlały się po zakładzie sięgając najdalszych zakamarków... dzięki ? I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem, A com widział i słyszał w księgi umieściłem ...

Nowy

Pracuję od 2 mcy i póki co jest okey, trochę duszno jak to w hali w lecie ale za to mineralki jest pod dostatkiem :D i widziałem wiatraki w różnych miejscach. Właściciel gdyby nie auto jakim zajechał to myślałbym że to pracownik :D Powiedział że na początek będą proste prace odkładanie elementów a jak będzie dobrze to będzie przyuczenie na jakąś maszynę i lepsza stawka. Póki co jak powiedział tak jest. Co będzie dalej napisze za jakiś czas. Pozdro600

Kojot77
@Nowy

Dzień dobry jestem kobietą mam pracować fadome musze tylko zrobić badania lekarskie i przyjść z dokumentami. .co za praca dla kobiet czy jest mega cieżka

Hetm@n

Normalny zakład

NOWA

Haha, to ja mam lepiej bo pracuję kilka tygodni ale za to w klimatyzowanej części hali, oklejamy drzwi folią. Pracują tam prawie same kobiety choć denerwują mnie czasem ich gadaniny co kiedy i gdzie robił ( masakra). Starsze pracownice pokazały co i jak się robi i jak chcesz pracować to robisz, cztery babki na maszynie wiec jest czas a jak go nie ma to dadzą piątą. Przerwa na śniadanie 30 min więc fajnie jest czas zjeść i na fajeczkę, ubranie i buty też daję a po plecach nie biją i to chyba tyle w temacie.

Zainteresowany

Wiecie coś o potrzebach kadrowych w firmie? Warto starać się?

Gość

Witam serdecznie ;) Można powiedzieć, że wiem bardzo dużo na temat tej firmy gdyż pracuje tam już od około 4 lat. Godziny pracy to 6:00 - 14:00, osoby które mieszkają najbliżej firmy czasami pracują od 14:00 do 22:00 bądź od 22:00 do 6:00. Dojazd z okolic Prudnika jest możliwy dzięki autobusowi, który zapewnia transport na poranną zmianę ( 6:00 - 14:00 ) stąd zmianę popołudniową lub nocną mają zazwyczaj osoby, które mieszkają najbliżej firmy lub które dojeżdżają samochodami. Atmosfera w firmie jest przyjazna. Co do rozpoczęcia pracy to czeka nas rozmowa z Szefem, dla którego bardzo liczy się zaangażowanie i odpowiedzialność. Oczywiście CV jak i podanie jak najbardziej trzeba ze sobą przynieść. Co do rozpoczęcia pracy ( jeśli już zostaliśmy przyjęci ) to najlepiej przed 6:00 czekać na głównej hali, koło biura, na któregoś z kierowników, którzy od razu nas zaprowadzą na stanowisko i pokażą co i jak mamy robić. Jeśli będą widzieć nasze zaangażowanie i oddanie pracy to będziemy bardzo często "przeskakiwać" na co raz to bardziej odpowiedzialne stanowiska. Jeśli będziemy piastować co raz to ważniejsze funkcje i będziemy rzetelnie pracować to nasze zarobki będą wzrastać. Co do kierowników to wszyscy są w porządku, chociaż jeden z nich o inicjałach J. Do. bardzo naciska na pracownika jeśli potrzebne są osoby na nadgodziny ... Opinie na temat tej firmy jest tak niska ze względu na to, że około 4 - 5 lat temu w firmie niektórzy pracownicy lubili sobie popić, a informacja ta przedostała się do internetu. Szef dowiedziawszy się o tym pozwalniał pijących pracowników dyscyplinarnie, a od tego czasu każda osoba która chociaż raz w takim stanie przyjdzie do pracy też będzie zwolniona dyscyplinarnie. Obecnie nie ma już w firmie osób pijących, jednak ślad w internecie o tym że w tej firmie są pijacy zawsze pozostanie, stąd tak niska opinia o firmie. Warto też dodać że raz w roku organizowana jest w pełni darmowa firmowa wycieczka, jeśli pracuje się ponad rok ( jeśli mniej to trzeba dopłacić ) Pozdrawiam ;)

Tak3Nie5
Lolek

Wydaje mi się, że nie bez powodu Szef podczas rozmowy o prace mówi "proszę nie czytać opinii w internecie" Dno. Nikomu nie polecam

Tak15Nie2
Dariusz
@Lolek

Czy brałeś w ostatnim czasie udział w rekrutacji do FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz? Jeżeli tak, to podziel się swoim doświadczeniem z nią związanym, a także oceną merytoryczności przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Twoja wypowiedź okaże się cenną wskazówką dla osób zainteresowanych aplikacją do firmy.

Janusz

FADOME ma opinię dobrego pracodawcy więc z całą pewnością nie robi czegoś co byłoby niezgodne z przepisami.

Tak1Nie2
Michał

Osobiscie nie polecam. Podczas rozmowy o prace, zapowiedzi szefa ze "moge tu zapuścić korzenie", zapewnia stabilnosc zatrudnienia i zlote gory, a tu 30 dzien miesiaca i "sorry ale nie przedluzymy umowy. Bez wyjasnienia, podania powodu. Jesli obijalbym sie, ok ale nie bylo dnia abym nie wylewalbym z siebie potu. Tak bylo we wrzesniu 2016. Jak jest teraz? Nie wiem ale tego nie zapomne temu Panu. Z dnia na dzien zostalem bez pracy bez slowa wyjasnienia, podania powodu. Porazka.

Tak45Nie1
Aa
@Michał

Ni przedłużył civunowy bo się człowieku nie nadawałes

Tak5Nie6
Karol

Firmy bez powodu nie wyrzucają ludzi, bądźmy poważni. Nie wszędzie jest idealnie ale takie jest życie!

Tak1Nie4
ari
@Karol

(usunięte przez administratora) wyrzuca bez powodu

Tak2Nie1
Cezary

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

nick
@Cezary

poczytaj komentarze

Jasiu

Szef to "wariat". W tej firmie nikt nie wie jak długo popracuje. Można wylecieć z dnia na dzień bez poznania powodu. A po 2 dniach otrzymać tel z firmy że chętnie widzieli by człowieka z powrotem w pracy.

Tak13Nie1

Maja

Godziny pracy to też ważna informacja dla kandydatów, napiszcie więc proszę jakich zmian można spodziewać się w tej firmie? Jak przebiega sam proces rekrutacji? Jaka panuje atmosfera w firmie? @Wiki, Twój komentarz niewiele aktualnie wnosi do dyskusji na forum. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na forum odnośnie FADOME postaraj się podać więcej konkretnych, merytorycznych argumentów.

Wiki

Idealnych firm nie ma, to fakt. Czy ludzie są idealni? Też nie!!!!

ciekawski
@Wiki

a co to ten post ma wspólnego z portalem? oczekujemy tutaj konkretów a nie babskiego marudzenia

TakNie1
Badruł

Słyszałem ze spoko firma jakie godziny pracy tam sa od ktorej do ktorej

TakNie2
gość

pracuje w tej firmie i nie żałuje , praca fajna , wynagrodzenie tak samo ... nie mam na co narzekać tylko pracować

Tak2Nie1
Rob
@gość

ja tak samo mogę potwierdzić to , praca mila , po za tym jak się angażujesz to wiadomo że dostać możesz awans

Tak2Nie2
Badruł
@gość

Jakie godziny pracy są w fodome jak mozna zapytac ?

Szach

Wpisy z 19 i 20 grudnia...zadziwiająco podobne...śmieszne i "baardzo wiarygodne"... Kolejny genialny pomysł guru??

Tak21Nie

wujek

Dzieciaki, takimi wpisami czasami osiąga się odwrotny skutek od zamierzonego, macie ludzi za kretynów, liczy się tylko prawda, a do sukcesu dochodzi się tylko uczciwą pracą a nie ściemnianiem,

Tak6Nie

Marysiaa

ja ostatnim razem zamawiała od nich meble do sypiali , obsługa dobra, części mebli przyszły wszystkie bez porysowań , wszystkie śrubki były . Jestem zadowolona.

Martyna

Ja jestem zadowolona wczoraj przyjechały meble i powiem szczerze zadowolona jestem ,ze złożeniem nie było problemu wiec to jest fajnie i żadnej części nie brakowało.

praca

Praca bardzo przyjemna jak dla mnie , a szef spoko jest .... po za tym wynagrodzenie jest dobre , a tak samo jeśli się sprawdzasz to możesz zostać awansowany.

TakNie3
iskra

Czytam te wypowiedzi niektórych osób i się zastanawiam o co wam chodzi. praca jest dobra , wynagrodzenie tez masz , godziny pracy tez są okey . Wiec Ja tez mogę polecić prace w tej firmie.

Romann

Ja nie rozumiem po co tu negatywne czasem opinie , jak ktoś pracuje i robi swoje itd , nie opierdziela się w pracy to wiadomo można dostać jakiś awans. Po za tym wynagrodzenie jest dobre.

Natalia

Ja zakupiłam niedawno pale mebli do salonu i jestem z nich zadowolona , przyszły w terminie , nie miały żadnych ubytków i problemów z przywozem . Ja polecam

TakNie1

T.

Praca jest w porządku i fajnie że organizuje szef wycieczki .... ja polecam prace w tej firmie.

Gosc

Ja polecam zakup ich produktów , niedawno kupiłam meble do salonu i powiem że nie było żadnych usterek wiec jestem mega zadowolona w raz wysyłką która się nie przedłużyła . Polecam

Zostaw opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

Chcę opublikować: