FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz

Złotniki

Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz

xxx111

witam pracowałem w tej fabryce dos długo i wrzyciu bym tam nie wrucił szef ludzmi pomiata jak by byli smieciami zwalnia ludzi nie podając powodu cała jego swita jest taka sama pomiatają tak samo ludzmi jak on sam nawet ukraincy juz niechcą tam pracowac jak kiedys ich było50 osób tak teraz zostało 7 osób ten kto tam chce isc powinien sie dobrze zastanowic

Iwona278

Co jak co ale na wycieczce w Wiedniu mi sie bardziej podobało ;p

x były

zle

SZEFIE, DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ WYCIECZKĘ DO BUDAPESZTU BYŁO SUPER - ZAŁOGA.

Junior

Nie spodziewajcie się wiele po tej firmie. Jak lubisz monotonną pracę w kurzu i hałasie, nie masz zbyt wielkich ambicji to faktycznie praca jest dla Ciebie. Operatorzy maszyn CNC mają się za nie wiadomo kogo. Reszta pracowników raczej w porządku. Jak jest 5 minut przestoju to i tak trzeba udawać, że coś się robi bo wielki brat czuwa... Praca zależy od stanowiska, ale raczej lekko nie jest. Te dwa tysiące na początek to wcale nie jest dużo. No i szef który jest niepoważnym człowiekiem i chorągiewką która zmienia zdanie. W jednym tygodniu obiecuje złote góry a w drugim mówi że nic z tego. Odradzam!

Maja

@kg jak to jest z tymi zwolnieniami? Zgodnie z relacją @stary pracownik są zatrudnione w firmie osoby od wielu lat. Kogo dotyczą zatem te nagle zwolnienia, które masz na myśli? Bezpieczeństwo zatrudnienia jest bardzo ważne dla niemalże wszystkich pracowników.

kg

Praca fajna, fajni ludzie, fajne zarobki, dobre podejście do pracownika tylko najgorsze jest to że nikt nie zna dnia ani godziny i naprawdę fajni pracownicy zwalniani są bez powodu szkoda

realista
@kg 25.07.2017 09:14

Ten smrodek ciągnie się za tą firmą od wielu lat, masz racje szkoda że tak tam się dzieje, ale coraz trudniej będzie właścicielowi znaleźć zastępców, przyjdzie dzień kiedy rynek wymusi na właścicielu trochę pokory i cierpliwości

Maja

@Szefunciu co sprawia, że nie polecasz pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz? Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. To co Tobie nie odpowiada, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też ważne jest podawanie konkretów. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie?

Szefunciu

Nie polecam...szczególnie pracy jako sprzedawca w Różowym...

Maja

@stary pracownikto ważne, że pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity. Rozumiem, że wycieczki, o których wspomniałeś zdarzają się co roku?

stary pracownik
@Maja 19.04.2017 11:03

Wcześniej były zabawy integracyjne w tym roku drugi raz organizują wycieczkę wszyscy się bardzo cieszą bo większość z nas nigdy tam nie była.

stary pracownik

Pracuję w firmie już 12 lat , faktycznie szef jest perfekcjonistą ale chce po prosu dobrze, szybko i tanio wyprodukować i ja to rozumiem zresztą większa część załogi też.Dostaję na rękę 2700 zł ,kobiety z tego co się orientuję ok 2000 zł. jak rozmawiam ze znajomymi to w fadome mamy naprawdę dobre warunki: pełny zus, wypłaty na czas, paczki dla dzieci na wszystkie święta, autobus bezpłatny dla pracowników, zdarzało się ze nawet na książki dla dzieci we wrześniu były pieniądze ,w zeszłym roku byliśmy w Wiedniu na trzy dni dziś zbierają już zapisy na wycieczkę do Budapesztu i to nie z pieniędzy socjalnych !!! Ludzie gdzie tak macie??moi znajomi chcieliby się wkręcić do firmy ale z tego co wiem na razie ciężko jakieś zwolnienia nawet chyba są.Był czas ze chciałem się zwolnić ale jak robiłem orientację na rynku pracy to wolę nie ryzykować. Generalnie naprawdę polecam, ale ciężko się tam wkręcić na stałe bo szef ma wysokie wymagania i w sumie dlatego cieszę się ze mnie zostawili :)

Maja

@Krzysztof a co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma? Chętnie usłyszymy coś więcej o Twoich doświadczeniach w firmie. Co uważasz za największy plus tej pracy?

pytający

To jakaś kryptoreklama tej firmy?

Człowiek legenda

Pracowałem i wiem Praca to monotonia i jedynym urozmaiceniem to zmienić stanowisko :) ale która robota nie jest monotonna? Wkładasz albo wyjmujesz element chyba że operujesz maszyną to jak masz obczajone to miodek. Czas leci. Są dni że operator na kur** biega bo się maszyna jeb** ale to lux dla Ciebie bo chwile staniesz ale nie jak szef myka po hali bo wtedy zamiataaaj choćby się dało jeść z podłogi (pfffff hehehe). Pomimo wielu opowieści o tym jaki szef jest kawał (dowolne przekleństwo) to z jego strony nigdy nie doznałem uszczerbku na godności. Zawsze traktował mnie jak człowieka. Podziwiam chłopa bo sam się dorobił. Postawił zakład od zera i teraz ludzie mają gdzie zarobić żeby dzieci nakarmić. Ma gest. Poza tym jak masz coś swojego to szanujesz i nie dajesz tego nie szanować innym. Praca? Jak chcesz pracować to zapie**** meble same się nie zrobią chyba że mykasz se wózkiem ale tu już musisz mieć obczajone. Lepsze stanowiska obstawione tak że i tak Cie wyjeb... albo po prostu nie nauczą. Fajnie było. Dużo ciekawych ludzi poznałem. Wróciłbym ale meble to nie dla mnie. Gluty jak z kopalni po szychcie i te dwie godziny jazdy autobusem :) Albo śpisz albo walisz wóde. Hajs jest po prostu dobry i zawsze na czas i jeszcze te imprezy integracyjne.. Zawsze jest jakaś opowieść po takim wyjeździe. Pozdrawiam i polecam

Krzysztof

Według mnie to praca nie jest zła.. Najgorsi są niektórzy ludzie. Jak pracują tam juz 2-3 lata to myślą ze sa niewiadomo kim... A gdy szef przechodzi gdzies obok to taka " osoba " specjalnie podejdzie do ciebie i zacznie dobitnie ci tłumaczyć co i jak jakbys nic nie wiedział . Zeby tylko szef zobaczył jaki to ktos jest obeznay we wszystkim. A jak szef odejdzie to znow rozmawia z tobą jak najlepszy przyjaciel.. Z takimi ludzmi odechciewa sie pracy

bosek

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna u nich? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a skoro wypłata dopisuje każdemu to dobrze o nich śwadczy. Dzięki

Neutralny

Nie wiem czy to wazne, ale w najbliższy piatek szef zaprosił cała załogę Fadome na 3-dniowa wycieczkę do Wiednia. Podobno na ful wypasie. Jak bedzie zobaczymy........ Wierze ze wrócimy z naładowanymi akumulatorami. ;)

Neutralny

Spriner v6

Zatrudnia ciągle ale uważaj na( usunięte przez administratora )Ha./.lmm

Były pracownik Fadome

Część powyższych opinii jest prawdą, a część ściemą wyssaną z palca. Prawda jest taka, że Andrzej Sz. to bardzo porządny gościu. Ma pod sobą ogromną fabrykę i czasami zdarzają mu sie odpały, ale przy takiej odpowiedzialności każdy by sfixował. Problemy w tej firmie zaczynają się dopiero na poziomie kierownictwa. Ogólne przyzwolenie na pijaństwo i mobing ze strony Jacka, Leona i Marysi są na porządku dziennym. Ogromny mobing występuje też na linii pracownicy starsi stażem czyli operatorzy ---pracownicy nowi. Socjal w firmie jest na odpowiednim poziomie, a jeżeli chodzi o wszechobecny syf to jest on winą samych pracowników. Z plusów mogę podać firmowy autobus dla pracowników, kasa na święta, paczki dla dzieci, pensja na przyzwoitym poziomie ok 2000 zł netto na początek, umowa o pracę, bardzo w porządku szef i kasa co miesiąc na czas. Z minusów: - jeb...te kierownictwo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wa atmosfera w pracy w relacjach na poszczególnych poziomach pomiędzy pracownikami, pijanstwo oraz kompletne nieprzestrzeganie norm jakie może dziennie pracownik spełniać. dla przykladu jeżeli pracownik ma w umowie 60 ton dziennie to prawie codziennie podwójnie lub i potrójnie przekracza te norme

Były pracownik Fadome

OOOOOO

Okleiny się zdarly bo to okleina papierowa gów......ooo . Proste T??? Nerwowa atmosfera w firmie pewnie przez Pana Le.....ka Majster który wyzywa ludzi od Ci.....itd to jak tam ludzie mają pracować.

zatroskany
@OOOOOO 01.07.2016 23:00

jeżeli jest tak jak piszesz to nagraj nadgorliwca, załóż mu sprawę o mobbing zapłaci karę to się nauczy szanować ludzi

alex

wy polacy to bez wysiłku fizycznego chcielibyscie zarabiać miliony, mój brat tam pracuje i jakoś sobie chwali bo nie ma nic za darmo a właściciel gdyby na początku sam nie zapierdalal to dzisiaj nie pracowalibyscie u niego bo raczej trzeba mieć lepetyne Nie od parady by taka fabryczka figurowała w spisie jego własności. Pozdrawiam wszystkich nierobów

OK

Właściciel żyje własnym życiem a fabryka własnym, piszecie o piciu cóż macie rację ale kto zdobędzie się odwagę żeby powiedzieć to PANU Andrzejowi, że właśnie tak jest. Nasz właściciel o pozornie dobry człowiek, bo czy widzieliście dobrego człowieka który nie ma przyjaciół? Nasz szef na niby przyjaciół tylko dlatego, że ma pieniądze, czyli praktycznie nie ma przyjaciół. Oceniacie Firmę a zasada oceny jest prosta Taka jest firma jaki jest jej właściciel. Człowiek który w swoim życiu stawia na pierwszym miejscu biznes, pieniądze nie jest dobrym człowiekiem. Naszego Szefa udają że szanują ci którzy potrzebują cos będą potrzebowali lub są uzależnieni od niego, albo się go boją. Dobry człowiek ma wokół siebie grupę przyjaciół na których w życiu może zawsze liczyć, ja pracuje w tej firmie długo i nie słyszałem żeby nasz szef miał przyjaciół. Tyle jest w tobie dobra ile przyjaźni dajesz ilu przyjaciół prawdziwych cię otacza. A nasz pan Andrzej otacza się tymi z którymi warto trzymać lub tymi którzy uznali, że jest tak potężny, że warto z nim trzymać Miarą człowieka jest przyjaźń a człowiek zaślepiony mamoną nikim jest. Taka też jest nasza firma. Wielkie nic.

czytelnik
@OK 18.06.2016 13:20

Jesteś pracownikiem, nie masz prawa oceniać prywatnego życia twojego szefa, to po prostu nie twoja sprawa, czy ktoś ma lub nie ma przyjaciół, ale na pewno jesteś tchórzem, nie mówiąc mu prawdy w oczy, ktoś kto prowadzi taką firmę nie jest idiotą i zrozumie że gdy coś złego się dzieje, to trzeba interweniować, i nie zgodzę się z twoją opinią, że jaki szef taka firma, ja twierdze że firma to ludzie, jacy ludzie tam pracują, taka jest firma.

BOS

Takie jest życie w Polsce obraz większości firm w Polsce jest idntyczny

klient

Bardzo kiepska firma.Produkują szmelc.Okleiny na biurku zdarły się po 6 miesiącach.Wymienili element.Niestety po następnych miesiącach efekt był taki sam.Chciałem dokupić feralny element dowiedziałem się że tego szmelcu już nie produkują.Chciałem kupić kawałek folii taka sama odpowiedż. No cóż firma na wsi i zachowanie wiejskie

t

Rekrutacja jest cały czas bo większość ludzi nie przepracowuje tam długo ze względu na slaby social, nerwową atmoswerę i akordową prace przy maszynach. Niektóre stanowiska są znośne na innych jest masakra. Trzeba robić szybko bo szef chodzi i patrzy na ręce a jak się mu nie spodobasz to zwalnia bez ostrzeżenia. Zarobki nie będą rewelacyjne bo skoro tania siła robocza z Ukrainy robi to tak samo dobrze to dlaczego polakom mają płacić od razu super stawki. Poza tym niezłą propagandę mają na tym forum w celu poprawy wizerunku firmy. Nie dajcie się zwieść.

Maszina

Tam robi pełno ukrainców podziwiam ich po 12 h Na jednej maszynie co wy na to ? Za 8 zł

ciekawski

powiedz mi dlaczego? co jest fascynującego w staniu przy maszynie przez 8 h i wrzucenie do niej jakiś elementów

pozór

Taa 3000 zl hyba jak tyrasz po 16 h no hyba że zarabiają długodystansowce 3000 zl i kulturalni majstrowie 3000 zł .

Pozór

Fabryka wielka trzeba tyrać na jednej maszynie .Nieprzyjemni majstrowie wyzwią od ... Zarobki spoko ....on

szukajacy pracy

pytanie do aktualnych pracowników napiszcie jakąś opinie o firmie taką prawdziwą obiektywną bez jadu tylko na temat co i jak ile za co itp. powyższych komentarzy nie rozumiem nie wiem o co autorom chodzi

Bolek

Kurcze czytając ostatnie opinie mam wrażenie ze to fajna firma. Nic tylko przyjść i pracować u Pana Andrzeja który jest równym gościem. I teraz tak, albo komety na górze to jakieś kłamstwo, a tak myślę bo pan Andrzej na pewno jest fajnym gościem, Albo w co nie wierzę ostatnie komentarze to próba odwrócenia uwagi od rzeczywistej sytuacji firmy i postawienie jej w dobrym świetle. Albo mówimy o dwóch różnych firmach :) pozdrawiam Bolek

małotlata

Ida wakacje i ciesze sie ze bede mogla juz po raz 3 popracowac latem w fabryce Pana Andrzeja. Swietna atmosfera,fajne zarobki. Polecam wszystkim i do zobaczyska :)

zatroskany

nie wypisujcie na tym forum rożnych głupot firma szuka cały czas pracowników którzy zerkają na takie fora jak mam sobie wyrobić opinie o firmie czytając te bzdury

janek

Z tym cha-mem to rozumiem był żart, bo PanAndrzej to równy gość i wszystkim życzę takiego szefa. (A na przyszłość była emerytka staranniej dobierając słowa. )

Przyszła emerytka

a mnie to juz wszystko jedno co o mojej firmie piszą. Za 7 miesięcy idę na emeryturę i mam przyrzeczenie od szefa ze tak jak inni będę mogła sobie trochę groszy do emerytury dorobić. Jakby na to nie patrzec to kawał czasu przeżyłam w tej firmie,z drugiej strony cieżko byłoby tak z dnia na dzień sie rozstać z koleżankami. A swoją droga jak czytam opinie o szefie to zgodzę sie ze to kawał cha-ma,zawsze jak przychodzi do nas na prasy to nam cukierki podkrada. Hahahaha

aktualny pracownik

Przypadkowo trafiłem na ten portal i zauważyłem pewną prawidłowość. Wszyscy piszą "pracowałem,pracowałam", a ja spróbuję króciutko scharakteryzować Fadome, jako aktualny pracownik. Rzeczy dobre,średnie i złe. Dobre: pracując prawie 11 lat zawsze kasa na czas, ZUS,paczki dla moich dzieciaków na Wielkanoc i Boże Narodzenie (ostatnio nawet na okulary-dostałem refundacje z Funduszu Socjalnego), bezpłatny!!! firmowy autobus,który dowozi i odwozi mnie z pracy (o ok. 15 jestem w Prudniku w domu)Rzeczy średnie: na rękę mam 2700 zł (nie pracując w soboty) mogłoby być wiecej. Rzeczy złe: trzeba pracować.Tyle w temacie.

ogór

Witam Osoby czytające niektóre komentarze mogą pomyśleć ze to przesada. I jeśli ktoś został zwolniony to wypowiada się źle na temat tej firmy. Niestety wiele wypowiedzi przedstawia prawdę o samej fabryce a co za tym idzie o pracodawcy. - Pijaństwo (kto by pomyślał,że jest tam na to takie przyzwolenie), puszki jawnie leżą w śmietniku w ubikacji, a od wielu osób czuć alkohol.Praktycznie na każdym kroku. - Pracodawca oszczędza na wszystkim przez co warunki socjalne są opłakane(syf) tak można je podsumować. - Pracodawca posuwa się do zastraszania pracowników zwolnieniami nawet jeśli nie ma do tego konkretnych powodów(czyni to w sposób jawny) - Ludzie nie są szanowani w tej firmie ani przez majstra ani pracodawcę, nie mają prawa głosu i faktycznie zostają zwolnieni często bez powodu(powód oczywiście zawsze można znaleźć ale nawet nikt nie stara się go wyegzekwować bo i po co) - W firmie przeważają umowy śmieciowe i pracownicy agencyjni najczęściej Ukraińskiego pochodzenia - Przez cały okres pracy w firmie nie otrzymałem nawet rękawic do pracy. - Praca Jest monotonna i polega na umieszczaniu materiału w maszynie w celu jego obróbki i wyjęciu a następnie ułożeniu na palecie lub pracy liniowej, jedynym urozmaiceniem jest fakt ze często jest się rzucanym na inne stanowisko. Dżony - napisał ze w pracy trzeba zapier... i wtedy są dobre pieniądze w tej firmie niestety nie ma dobrych pieniędzy bo stawki są opłakane a ludzie niewątpliwie zapier.. jak kolokwialnie wypowiada się Dżony który swoim wysublimowanym słownictwem pokazuje na jakim etapie rozwoju aktualnie się znajduje. Takich ludzi jak on w tej firmie nie brakuje i tacy harują tam za grosze. Jeśli wiec ktoś nie musi tam iść do pracy bo nie zmusza go do tego trudna sytuacja na rynku pracy, jeśli ma trochę ambicji i unika patologi oraz wyzysku to osobiście odradzam ten że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> pozdrawiam wszystkich pracujących w Fadomie i życzę doczekania emerytury w zdrowiu

Dżony

Jak tak se paczę na to śfierze pokolenia to mnie asz kref zalewa. Młode lódziska nie znają pustych sklepów a jusz by chcieli pełny portfel. Tera jak w robocie nie zapier5… zapieprzasz to nie masz dobrych pieniądzów. Czsami paczę i widzę same łamagi – w robocie jusz nie płacom za osiem godzin stania, a potem się dziwują że im szef dziękuje. Trza wziońć się do roboty, ftedy szef pochwali i da potwyszkę. Samym bidoleniem nikt nie dojcie do lepszych pieniądzów. Mam kumpla w Fadome. Robi tam kilkanaście lat i nie narzeka. M=ówi, że trza tylko robić sfoje z odrobinom ser ducha. A czy gdz9ie indziej jest inaczej? Tera na swoje gelty trza zapracować. Chyba że masz wujka lub śwagra w ratuszu czy gdzieś tam. Ale czy to jest ućcziwe?

kierowca

Mam takie pytanko, czy firma ma jeszcze własny transport i kierowców, czy wynajmuje spedycję?

Pani Marysia

Patologia jednym słowem, przyjmują i zaraz zwalniają niewiadomo z jakiego powodu, pijaństwo na produkcji. Nie polecam nikomu.

nowy

firma patologia mobing na każdym kroku naprawdę szkoda czasu na pracę w tej firmie nie znasz dnia i godziny kiedy cię zwolnią i nie wiadomo za co

nowy

to jak jest teraz w tej firmie

byly pracownik

witam pracowalem w firmie Fadome az 4 lata do czasu jak zachorowal ciezko moj syn musialem zrezygnowac z pracy na poczet zdrowia dziecka prace w tej firmie wspominam milo wiele zyczliwosci z strony szefa i pomocy a takze zrozumienia chetnie bym tam wrocil

kulczyk

dziekuje ze juz tam nie pracuje patologiczna firma :)

phil

Jeżeli nie musisz podjąć pracy w tej "firmie" to poszukaj sobie pracy gdzieś indziej, ten "zakład" różni się tylko tym od [usunięte przez moderatora] że pierwszego dostaniesz jakieś pieniądze no i nad bramą nie ma napisu z [usunięte przez moderatora] bo go ktoś wcześniej ukradł

markus

Opinia o meblach :) Kupiłem pewien zestaw ze względu na cenę i wygląd. Materiały użyte do produkcji wydają się dobre, natomiast już sama jakość wykonania czyli np; spasowanie, instrukcje, materiały do skręcania (kołki czy mimośrody) są fatalne. Niech dobrym przykładem na brak jakości w wykańczaniu będzie fakt, że wszystkie mimośrody i część kołków musiałem dokupić w sklepie z akcesoriami meblarskimi. Mimośrody się łamały a cześć kołków była albo za duża albo za mała. Instrukcje są fatalnej jakości i trzeba naprawdę dobrze pogłówkować co jest co na niej narysowane czy opisane. Ogólnie raczej nie kupię więcej produktów tej firmy.

mala Mi

a tam gadacie i marudzicie a że wam sie pracować nie chce i się szwendacie, chodzicie jak cieleta a to że wiele rzeczy s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] **** to juz niekt nie wspomina i gadacie o zwolnieniach weźcie sie konkretnie za robote a napewno to docenią.. nie chciałabym być tam szefam i sie za niego wkurzac na was.

x

pracowałam rok temu w wakacje, w tym rooku tez chce isc

Zostaw opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz