Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Jack

Wielka totalna porażka , szef zrypany ma lep , nie polecam tej firmy , a po zatem większość pracowników to konfidenci , uważajcie co mówicie .

Nie wiem

Czytam i czytam i tak się zastanawiam, po co pisać głupoty o zarobkach. Każdy ma inne. Na ile zasługuje. Teraz dobrze płacą. Ostatnio były podwyżki. Każdy ma na tyle ile zasługuje. Lepiej przyjść i pogadać niż zadawać takie pytania.....

Przemysław
@Nie wiem

Ile było tej podwyżki? Każdy dostał tyle samo, to znaczy była podwyżka procentowa, czy w zależności od stanowiska? Kilka setek czy więcej?

nie wiem
@Przemysław

nie prowadzę takich ankiet, a ile było to chyba nie twoja sprawa ? zacznij pracować to pogadamy:)

Tessa
@Nie wiem

A możesz powiedzieć jak wygląda praca dla kobiet. Tzn czy jest bardzo ciężka trzeba nosić paczki itp no i jak są tam traktowane?

nie wiem
@Tessa

hey, myślę że są traktowane normalnie, jak każdy :) jeśli pytasz o pracę to kobiety pracują głównie w 3ch działach ( więc jest też raźniej) pakowanie, karuzela i birkle, na każdym stanowisku nie ma tam ciężkiej pracy ale wiadomo pracować trzeba. Od noszenia paczek są męzczyźni bądź roboty których też nie brakuje

Tessa
@nie wiem

Dzięki za odpowiedź.

Tallin

Czytam tutaj różne opinie więc podzielę się również swoją. Dla mnie praca w Fadome jest bardzo spoko. Obowiązki i wypłata zgodnie z ustaleniami. Wszystko na co umawiałem się w trakcie przyjęcia do pracy jest dotrzymane.

Przemysław
@Tallin

No i super że jesteś zadowolona. Jeśli chodzi o wypłatę to napiszesz na ile się umawiałaś, bo też chciałbym aplikować i interesuje mnie jaka jest stawka na początek. Oczywiście jeśli to nie tajemnica :)

Iksi

Czy praca dla kobiet jest ciezka? Na czym polega?

Maja

Wypłata jest zawsze na czas. Można się dogadać oprócz tego na różne dodatki, ekstra ubezpieczenie albo socjal itd. Jak jesteś fair oni są fair. Tak jak wszędzie. Idziesz do pracy żeby popracować . Firma idzie do przodu i to jest super. Można się dużo nauczyć.

MAX

Jak wygląda ścieżka awansu i zarobki w Fadome?

@MAX

możesz awansować jak pracujesz, a nie (usunięte przez administratora) albo wychodzisz co chwile zapalić. Zazwyczaj nie wytrzymują ciśnienia ci, co maja najwiecej do powiedzenia, a niewiele do zrobienia.

Aurelio

W firmie Fadome dobrze się pracuje. Zarobki też są niezłe. Wszystko zależy od rozmowy. Większość osób które tu narzeka to ludzie pokroju bardzo prostego za plecami dużo mówią a wprost nic. Ja oceniam firmę dobrze.

Ta firma to porażka ludzie w biurze nieogarnieci A szefunciu jak ma zły dzień to zwolni cie bo ma taki kaprys. Szkoda gadać nie polecam

Nicko

to zaskocz szefa i nie zrobi tego, moze i w nowym biurze beda mieli kompetncie. bedzie 2:0 dla Ciebie.

Kamil

Szef to totalna porażka, kapryśny jak kobieta w ciąży a nawet gorzej! Bez podanego powodu potrafi zwolnić pracownika. Jeśli masz swoje zdanie i nie dajesz się (usunięte przez administratora) za coś czego nie zrobiłeś to nie polecam tej firmy ????

Czy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ozi

Co miesiąc wędruje po zakładzie ankieta w ktorej możesz opisac problem lub pomysł na polepszenie warunków pracy

Partyzant

Nie dogadasz się że sztabami...

ALII

Inni płaczą a My dalej pracujemy na pełnych obrotach, tylko się cieszyć :)

Stich

Pracuje w firmie 5 lat dla mnie wszystko ok wypłata w terminie wszystko rozpisane co i jak na pasku, strój roboczy z dobrych materiałów obecnie nie narzekam jest praca umowa na stałe socjal urlop płatny, firma dla ludzi chcących stabilizację ja osobiście polecam

Lisek

Praca jak praca idąc na produkcję czy taśme nie oczekiwałem ze będę tam artystą.

Atol

W trudnych czasach było miejsce na podwyżkę. Miło.

Error

Sa teraz przyjęcia na produkcję ?

Hitman
@Error

Jak masz coś do zaoferowania to tak

@Error

Nie staraj się szkoda nerwów i czasu teraz cie przyjmą a jak już nie będą potrzebowali ludzi to cie wyrzucą.

Lebok
@Gość

Racja nie warto się starać zero szacunku do pracownika i krzyczący Leon który sam się nie zna. Praca przy jednej maszynie

Max
@Gość

Niestety prywatne firmy nie mają pieniędzy z budżetu państwa które można rozdawać bez odpowiedzialności finansowej. Tu się liczy ekonomia która jest bezlitosna Jak cię zatrudnili to pewnie się cieszyłeś a jak zwolnili to psioczysz? Ogarnij się i podziękuj chociaż za pracę którą ci dali i z której byłeś zadowolony. .

Czy pracownicy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz dogadują się między sobą?

Ghgjvg

Nie .w tej firmie to jeden drugiego jest w stanie w łyżce wody utopic ...

Paul

Robię co do mnie należy i spokojnie o 14tej wychodzę w kierunku domu :)

Kondzio

Duża dynamika pracy ale przynajmniej coś się dzieje. Nie lubię monotoni więc mi odpowiada. System myślę że jest ogarnięty

Wieczny Student

Z perspektywy czasu i prac tam wykonywanych dobrze mi się tam pracowało

Choco

Nie wiem czy to wspieranie rodzimego rolnictwa czy cos innego ale bonus witamin jabłko i gruszka liczy się na +

Zostaw merytoryczną opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

• Jak się pracuje w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Zobacz opinie na temat firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Kandydaci do pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz
3.5/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Strzelecka 17
    46-060 Złotniki