Opinie o Hurtap S.A. w Głogów Górnicza 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hurtap S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hurtap S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtap S.A. w Głogów Górnicza 2

Milena

Firma tragedia omijajcie szwrokim lukiem, wyzysk wyzysk i obłuda na czele z dyrektorem ktory kompletnie jest oderwany od rzeczywistosci urobil sobie kilka osob i tak gra matki zony i kochanki com.pl

Bas
@Milena

Milenko o którym oddziale piszesz.

Roksana
@Milena

Hej Milena, napisz coś więcej, bo wlasnie zastanawiam się nad praca w magazynie tam. O co chodzi z tym wyzyskiem? Że wynagrodzenie jest na akord to wiem...

Olga
@Roksana

Masz jakieś informacje? Składałaś CV? I jeśli tak, to na który magazyn? W Głogowie?

Czy pracownicy w Hurtap S.A. dogadują się między sobą?

Ol

Średnio niby można liczyć na pomoc ale w większości to układy , fałsz, obłuda

Łysy

Akurat atmosfera w Hurtap to chyba najlepsza część tej pracy...

Była

Firma porażka...

Malas
@Była

Napisz dlaczego bo ja dopiero zaczelam w leczycy.. Wlasnie poczatek spoko, szkolenie, dostałam taka ksiazeczke z wszystkimi info, ale tez slyszalam rozne opinie. Na razie pewnie sprobuje bo licze na dofinansowanie nauki

Jomachsla

Hej, czy ktoś z Was może powiedzieć coś o pracy jako ph? Zastanawiam się czy aplikować. Jaka jest podstawa, oraz premie? Czy plany są realne do wyrobienia? Ile wizyt dziennie i czy są wizyty podwójne? Samochód służbowy można użytkować prywatnie? Z góry dzięki za odpowiedź!

@Jomachsla

Pytałeś jakiś czas temu o zatrudnienie na stanowisku przedstawiciela handlowego. Nie wiem, czy zdecydowałeś się na pracę, ale jeśli tak, fajnie byłoby gdybyś opisał warunki zatrudnienia w szczególności wynagrodzenia i wysokość targetów do zrobienia. Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

Malas
@Jomachsla

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hurtap S.A..
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Iwona

@Lila a jak wygląda w Hurtap kwestia szkoleń? Firma organizuje je dla pracowników? Można podnieść tam swoje kwalifikacje zawodowe? Dla wielu osób zastanawiających się nad wyborem miejsca zatrudnienia, takie informacje będą bardzo istotne.

@Iwona

Szkolenia,podnoszenie kwalifikacji a to dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapomnij

Odpowiedź
@Iwona

Przychodzisz na godzine taką jak każdy oprowadzą Cie po hali gdzieś to trwa 30 minut i do roboty :) ja 2 tygodnie nie wiedziałam jak to działa bo nikt nie wytłumaczył mi tego dokładnie

Bożena
@Odpowiedź

Szkoda zatem, że przed podjęciem pracy w Hurtap nie specjalnych szkoleń. Ale chyba i tak byłabym skłonna do spróbowania tam swoich sił. Powiedz mi proszę coś o atmosferze. Czy można ją uznać za dobrą?

@pracownik

Rzeczywiście firma nie zapewnia żadnych szkoleń dla nowego pracownika? A może starsi stażem pracownicy są przydzielani do "opieki" nad taką osobą?

Zainteresowana

Witam. Mam pytanko. Jaki jest system pracy na stanowisku Magazynier? Oraz jak wygląda płaca? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

ol
@Zainteresowana

najniższa krajowa,sama praca nie jest zła ale na 2 zmianie 17-1 nigdy nie wiesz kiedy skończysz wszystko musi być zrobione może być 3-4 dobra premia to tylko dla tych co mają układy kolesiostwo sięga zenitu uczciwie pracujący raczej nie zarobi raczej się narobi

Zainteresowana
@ol

Są jakieś dodatki? Przy 12h pracy ile jest przerwy? Czy weekendy są pracujące? Jak wygląda to systemowo?

ANTEK

Cześć. Mam nie długo rozmowe i potrzebuje kilku informacji. Z góry dziekuje za pomoc - Jaka jest podstawa? - Jakie są premie? I czy są realne do zdobycia? - Jakie są targety? - Dostajecie od kierownika listę punktów, które macie odwiedzać, czy sami szukacie potencjalnych odbiorców? - Jaki samochód służbowy? - Czy w firmie jest socjal? Z góry dzięki za odpowiedzi ;

@ANTEK

Każde z tych pytań możesz również zadać potencjalnemu pracodawcy na rozmowie rekrutacyjnej - czy już ją miałeś, czy wciąż jeszcze czekasz? Jeśli jesteś już po przebytej rozmowie i zdobyłeś jakieś ciekawe informacje, to podziel się proszę nimi z nami tutaj, na forum.

Iwona

@Ala W Twoim wpisie negatywnie oceniłaś atmosferę w firmie i kontakty między pracownikami. Czy próbowałaś w jakiś sposób wpłynąć na poprawę atmosfery w firmie? Nie napisałaś nic o wynagrodzeniu. Czy firma Hurtap S.A. proponuje swoim pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie? Co z dodatkami socjalnymi i premiami za dobre wyniki. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

Suflerix

Po całym miesiącu pracy tylko 2100

@Suflerix

Rozumiem, że wynagrodzenie oferowane w firmie Hurtap Cię nie satysfakcjonuje, czy jednak informacja na temat konkretnej stawki jest zawarta w umowie? Sądzę, że przechodząc rozmowę kwalifikacyjną wyrażałeś zgodę na konkretną kwotę. Napisz proszę jeszcze, czy obecnie pracownikom przysługują jakieś premie i dodatki pozapłacowe. Takie dodatki potrafią w znaczny sposób zrekompensować podstawę wynagrodzenia. Firma HURTAP SA uważa, że ich największym kapitałem są ludzie. Oznaczać by to mogło, że dba o swojego pracownika. Może więc warto otwarcie porozmawiać z przełożonym na temat ewentualnemu podniesieniu wynagrodzenia? Jak myślisz?

@Iwona

Iwona ty chyba pracujesz dla hurtapu widząc twoje posty jest to oczywiste ciekawe ileczy tobie płacą za te sciemy..niepozdrawiam

John

"Dyskrecja" w czasie rekrutacji w Hurtapie polega na tym, że zaraz po otrzymaniu Twojego CV, szef tej firmy biegnie do Twojego obecnego szefa i informuje go o tym, że szukasz pracy.

@John

Prawda i mają tam szpiega który był milicjantem teraz ma tam stanowisko od infiltracji pracownikow koleś nawet wie o życiu prywatnym pracownikow,masakra się tam dzieje,najgorsze jest toto że większość ludzi tam godzi się lub siedzi cicho i też donosi...

Iwona

Hurtap otrzymała Certyfikat DPD, czyli Certyfikat zgodności z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej nr NOH.5103.2.2018.DD.1. Tym samym zakład został pierwszą pełnoprofilową hurtownią w Polsce, która w związku ze spełnieniem wymagań DPD otrzymała ten certyfikat. Zasady Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej opracowano na podstawie wytycznych Komisji Europejskiej oraz dyrektywy Parlamentu Europejskiego. Czy zauważyliście dokonujące się w firmie zmiany na przestrzeni lat w dążeniu do jego otrzymania?

@Iwona

Jedyne co da się zauważyć w tym kouchozie to brak szacunku i kultury osobistej ze strony pseudo-kierownictwa,mobbing,wyzysk,brak wypłat za nadgodziny nocne,tylko dobrze mają tam ludzie od dyrektorka prostaka...ciągłe straszenie odebraniem premii,i wiele innych ciekawych sytuacji..

......

Najgorsza firma jaka może być Pracownice bardzo nie miłe i mało wyrozumiałe

Lila

Bardzo nie polecam pracy w firmie Hurtap.Pracowałam tam kilka lat i o kilka za długo.Na wstępie wspomnę o kadrze zarządzającej, ludzie bez merytorycznego przygotowania i wykształcenia!! Począwszy od pana dyrektora, który zatrzymał się z rozwojem 10 lat wstecz, a zarządza jeszcze tym bałaganem z racji układów z pracownikami z centrali(układy dzięki 40%).Tą firma to jeden Wielki układ, dobrze mają tylko kumple dyrekcji i młode laski, które nie przejdą niezauważone obok dyrekcji.Komunikacja w firmie nie funkcjonuje,jeden Wielki brak kompetencji.Wynagrodzenie jak na dzisiejsze czasy to kpina,Prezes , właściciel kupuje kolejne konie za miliony a ludzie na magazynie zarabiają upokarzające pensje.Godziny pracy na magazynie pozostawiają wiele do życzenia,gdyby nie Ukraińcy już by to padło na ryj.... Niestety firma wykorzystuje koniunkturę braku pracy dla kobiet w tym górniczo- hutniczym mieście, mam nadzieję,że miasto doczeka strefy ekonomicznej z prawdziwego zdarzenia a takie dzi.dy jak ta firma zostaną przymuszone do refleksji i większego poszanowania szeregowego pracownika.Ja żegnam pachnące,wypacykowane miejsce pełne obłudy i wyjeżdżam do Poznania za lepszym jutrem.Tej firmie razem, że zmieniającym się rynkiem farmaceutycznym życzę upadku!!!

Iwona

@Igor znalazłam dwie oferty na stronie Hurtap, dotyczące pracy w Głogowie. Pierwsza z nich dotyczy stanowiska Pracownik Magazynowy, a druga Pracownik Działu Sprzedaży. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz tu: http://www.hurtap.com.pl/oferty-pracy.php Czy jest to dla Ciebie interesująca propozycja i planujesz wysłanie swojego cv?

niestety

Praca nie należy do lekkich: dźwiganie, znamiona akordu- ilość pozycji wykonanego zamówienia (na kontroli i na wykonywaniu zamówień WZ). Trzeba robić szybko bo kierowcy mają wyznaczone godziny wyjazdu z towarem. Przy braku kadry spore nadgodziny. W okresie jesienno-zimowym są one normą. Nie płacony dodatek od nadgodzin nocnych. Najczęściej każą je odbierać ale oczywiście oddadzą jak im pasuje (nawet jeśli to kierowniczka wyznaczy kiedy masz odebrać nadgodziny to zapomnij o ustawie, która mówi że powinna za jedną godzinę nadliczbową oddać półtora). Jeśli będzie za mało ludzi to nadgodziny się zbiera i zbiera. Jak płacą za nie to normalną stawkę i oczywiście aby nie zarobić za dużo utną z premii. Praca jak praca nie lekka ale nie jest najgorsza, głównym problemem jest wynagrodzenie i kadra kierownicza. Nie potrafią zarządzać ludźmi. Jedne osoby zasuwają inne się opierniczają za tą samą kasę, a czasem mniejszą w zależności od układów. A kierownictwo ma klapki na oczach. Jedyne co potrafią to pokrzyczeć i wprowadzać tak paskudną atmosferę że nie chce się pracować w tej firmie. Same też nie kryją że najważniejsze jest aby zamówienie zostało zrealizowane, nie obchodzi ich jakim kosztem . W ubiegłych latach praca po 10 nawet czasem 13 godzin(robisz dopóki zamówienia nie są zrealizowane). Obecnie nadgodziny są mniejsze dzięki Ukraińcom. Bardzo duża rotacja pracowników, większość zwalnia się sama z powodu nadgodzin nocnych. Dla niektórych praca zbyt ciężka a też i ludzie zwalniali się z powodu mobbingu. Kierowniczki otwarcie potrafią zbesztać osobę która się nie wyrabia lub im nie pasuje. Firma najczęściej zatrudnia przez umowy zlecenia, staże, a w tym roku też jak pisałam wyżej i Ukraińcy zawitali. Jak kończą się "tłuste" miesiące a pracowników za dużo po prostu nie przedłużają dalej umów. Plusy tej firmy pracujesz w ciepłym, wypłata na czas. Minusy: zarządzanie(głównie kadra kierownicza), nadgodziny-nieodłączna wizytówka tej firmy, zmiany godzin pracy wg potrzeb firmy (obecnie godz. pracy: 7:15,18-(do bólu), 10-18,18-(do bólu), sobota jedna lub dwie w miesiącu w zamian wolne w tygodniu, gdy są duże nadgodziny ludzie z ranek wzywani do pomocy czyli dodatkowe nadgodziny), zła logistyka( Panowie logistycy nie pytają pracowników jak ułatwić im pracę, gdy mają jakiś pomysł to jak "Pomysłowy Dobromił" wprowadzają go i najczęściej wychodzi z tego kicha), wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy.

Smutna rzeczywistość
@niestety

Masz racje niestety tez tam się pracowało jedna kierowniczka jest na tyle rozbestwiona ze tylko potrafi krzyczec ruchy dziewczyny k...ruchy a sama potrafi wprowadzać chaos że pracy jest jeszcze wiecej wstyd w 21 wieku,logistycy?jacy logistycy przecież oni wszyscy po ukladach..fakt praca zla nie jest tylko ta płaca i brak szacunku...zal mi było tych koleżanek co pikaja po 10 lub wiecej patrzac w te ekrany i te krzyki i chaos..brak słów...

Maggie
@Smutna rzeczywistość

Kto wozi leki dla Hurtapu? czy to jest jeden przewoźnik (jak się nazywa) czy wielu?

Iwona

@Dasza czy mimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum, zdecydowałaś się na to, żeby aplikować do Hurtap? Jeśli podejmiesz tam pracę, napisz nam jakie są Twoje wrażenia i jak oceniasz warunki zatrudnienia proponowane przez tę firmę. Będzie to ważna informacja dla osób, które tu zaglądają.

Dasza

Dzień dobry. Ja bym chciałam zapytać, czy hurtap jeszcze nabiera cudzoziemców?

Balba

Co się stało z forum na praca do kitu?

Patryk

Wszędzie ktoś kogoś zna ale to nie znaczy , że nie muszą ludzie dobrze pracować a i tak będą mieli lepiej!!!!

Zuza

Jak się komuś nie chce pracować to najlepiej pisać? Hurtap to dobra firma i tyle w temacie.

Ala
@Zuza

Zuza napisałaś że hurtap to dobra firma tak dla dobra dla tych co mają tam układy i są po znajomości ,znajomi dyrektora na pewno mają dobrze i nie napiszą ani nic nie powiedzą nic złego. Sam Pan dyrektor to osoba która nie powinna być na tym stanowisku . Wiem coś o tym bo tam pracowałam za długo i za dużo widziałam . Kierowniczki nie wszystkie ale ,większa jej część to potwory nie kobiety ,mam nadzieje że karma kiedyś do nich wróci. Praca jest ciężka ale nie jest zła ,tylko zle prowadzona i tu właśnie powstaje problem . Dużo można pisać o tej firmie ale nic pozytywnego. Jeśli ktoś chce tam iść do pracy na prawdę niech zastanowi się dwa razy.

Wiem, że zarobki w tej firmie nie są wystarczające, dlatego z chęcią pomogę w kwestiach finansowych. 512 310 938

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtap S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w Hurtap S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtap S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtap S.A.?

Hurtap S.A.