Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

hujmataki

Firma dno, wszystko dzięki finansowemu, który chce się wykazać Finom i nie ma pieniędzy dla polskich murzynów . Sorry ale czasy się zmieniły, albo będziecie płacić ludziom albo biznes przenieście do afryki. Ciekawe kto ostatni zgasi światło, Grucha czy Skuter...

Kolo
@hujmataki

A kto to skuter???

@Kolo

Stara ksywa heby

Zapracowana

Czas na zmianę dyrektora!!!

ciekawy
@Zapracowana

A którego ? :-)

Aldona
@ciekawy

tego nowego ;-) na co wszyscy czekaja

Bodzenka
@Aldona

Obaj są nowi, ech dyrektory

Butla
@Bodzenka

Hehe odejdą przyjdą nowi i i tak nic się nie zmieni....bo grucha i heba to jest podstawa problemu ...

Gliwice
@Aldona

Moze dyrektor jan wruci ?

Nikt
@Butla

No niestety zgadzam się z Tobą Gruche przerosła firma a Heba Itak o wszystkim decyduje w tym o wynagrodzeniach...Czy Jan czy obecny za wiele nie zmienia dopóki powyzsci beda na szpicy...

robyn

Pracuję tam kilka lat nie jest źle do czasu objęcia stanowiska przez nowego dyrektora Jana K. zwykły pozorant niemający pojęcia o pracy w tej firmie, czasem mam wrażenie że stara doprowadzić się firmę do upadku !!! miejmy nadzieję że jego żady szybką się skończą!!!

Rychu
@robyn

Ciekawa opinia tylko od kogo? Bo własnie o tym dyrektorze opinie wsrod załogi w czeladzi są dobre. Jedna z nielicznych osób które chcą coś zrobić.

ela 235
@Rychu

nie pracuje długo jako pakowaczka bo od ubiegłego roku ale dyrektor produkcji w czeladzi to jedyna osoba z biura ktura przychodzi codzinnie na produkcje i wita sie z kazdym pracownikiem to rzadkie. Czy warunki pracy w Siemianowicach sa podobne?

Maro
@robyn

Ale głupoty piszesz ciekawe jaki troll z ciebie i kiedy dyrektor produkcji nie dał ci podwyżki. Jedyna osoba która próbuje coś zmienić i interesuje się produkcją to on

max
@robyn

Niezły gość z ciebie pracuje w Huhtamaki 10 lat obecny (chyba) dyrektor produkcji to jedyna osoba która chce aby firma działała wspólnie czyli wszytkie wydziały. Pewnie ma ze cel poprawy wyników taka jego rola. Jednak od miesiaca widać ze odsuwa się od utrzymania (usunięte przez administratora) i produkcji wiem ze w Siemianowicach takze to ludzie widzą. Jest nowy dyrektor który myśle że go zastapi a szkoda jak zwykle decyzje złe dla Huhtamaki. Zobaczycie jak bedzie sie wam pracować pod nowym dyrektorem. Ja to widzę myśle ze inni takze bo o tym sie mówi.

Regina
@robyn

Robin zastanawiam się czy pracowałeś gdzieś poza Huhtamaki. To moja trzecia firma obecny Dyrektor Produkcji Jan K jak napisałeś to według mnie jedyna osoba w Huhtamaki z Kierownictwa która ma szacunek do ludzi oraz wiedze i chec zmian w zakładzie. Zobacz co dzieje sie w Siemianowice. Komu z Kierownictwa najbardziej zalezy na ludziach. Jestes frustratem i cos ci nie pasuje to zmien otoczenie.Wpisz swoją odpowiedź

Monia
@max

Zgadzam sie z opinia obecny Dyrektor Produkcji Jan jak go wszyscy nazywają został zastąpiony przez nowa osobę i jak wszyscy mówia Dyrektor Jan będzie wspierał Huhtamaki Gliwice. Ludzie mówia juz ze go brakuje w Czeladz i Siemianowice. Zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie bo wiele osob chce aby wrocil

Emil
@robyn

Hej robin hejterze i jak teraz bez racjonalizatora dyrektora jana jak wiem jest w Gliwicach? U nas w czeladzi teraz pod nowym dyrektorem fatalnie he he zmiany jak zwykle na minus.

Elwira
@robyn

I co blaznie jak pisałeś tak się stało brak dyrektora Jan i jak w Huhtamaki??? Dla mnie porażka od wielu miesięcy. Jako pracownik biurowy widzę zmianę na gorsze. A inne posty mówią za siebie

@Elwira

Gliwice też zaczynają się sypać bez Jana. Czy w Huhtamaki nie ma już dyrektorów z prawdziwego zdażenia?

Wrap 1
@Zibi

Moze grucha otworzy oczy i zrobi porządek. Faktem jest ze dyrektor jan umiał stworzyć zespół a.wady miał hm jak każdy. Może wróci......

@Wrap 1

Może i miał bo był człowiekiem ...

Góral z Sosnowca
@Zibi

Zgadzam się dyrektor Jan był człowiekiem. Patrzył nie tylko na firmę ale i ludzi. Obecny dyrektor gra do gruchy a ten nic nie widzi. Pozorant i dekownik. Pytajcie o niego w Dąbrowie a wiele się wyjaśni

@Góral z Sosnowca

Piszesz o Gliwicach cz Czeladzi?

Góral z Sosnowca

O Czeladzi

Dominika

@Pot z d..y Powiedz mi, proszę, czy fakt, że na hali panują zbyt wysokie temperatury został zgłoszony firmie Huhtamaki Foodservice? Z jakim efektem, czy odpowiedzią? Są to informacje, które będą bardzo istotne, zachęcam zatem do udzielenia jej. @pabloverso Dlaczego tak właściwie twierdzisz, iż szkolenie BHP polega na "zastraszaniu pracowników"? Czy możesz napisać, jak ono wyglądało? Co jak co, ale takie zarzuty nie mogą zostać bez konkretnych argumentów. Dlatego prosiłabym Cię, abyś je napisał. Dzięki nim Twoja opinia będzie bardziej rzetelna oraz wiarygodna.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Dominika

@Butla a czy dla osób, które nigdy nie pracowały w Huhtamaki Foodservice Poland możesz rozwinąć te kwestie? O jakich niespełnionych obietnicach firmy mówisz? To brzmi dość niepokojąco i bez poparcia konkretami może utrudniać podjęcie niektórych decyzji zawodowych. Wszystkie dodatkowego informacje na ten temat będą rzucały nowe światło na sytuację w firmie.

Na jakie zarobki można liczyć w biurze?

Dominika

@JAN a Ty jak osobiście oceniasz warunki pracy i zatrudnienia w Huhtamaki Foodservice Poland? Możesz napisać coś w tej kwestii więcej? Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że nie do końca zgadasz się z wypowiedziami osób, które na prace narzekają. Wszystkie opinie konfrontujące względem innych będą ciekawym sygnałem i informacją dla innych.

Szakal

Z tego co mam wiedzę to niestety problem jest od samej góry Generalny Grucha nic bez swojego Pana nie zrobi bo się boi na każdym kroku podjąć jakąkolwiek decyzję Temat go przerósł i to już dawno.Brak kręgosłupa i silnej ręki przez tej skali firmy przerasta chłopa. gość od finansów największy twardogłowy i hamulcowy tej firmy,który procz tego że kopie dołki pod każdym nic nie wnosi....taki zarząd firmy jaka firma ot co...

mlody
@Szakal

Tutaj się zgodzę. Nie ma że zrobi się coś z niczego.

kiedys bylo fajniej...
@Szakal

No jakbym Cie znal, takie same mam mysli i oceny obecnej sytuacji..

Moja bogini

W firmie Huhtamaki Czeladź najlepsza jest Ania z recepcji, miła, zawsze uśmiechnięta, cudowna - mój ANIOŁ :) Pozdrawiam gorąco!

Dominika

@Anonim w jakim sensie nie można liczyć na pomoc? To dość powszechna praktyka, że firma prowadzi szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników. Jak inaczej miałby ktoś poznać wszystkie procesy, jakie w firmie zachodzą? Możesz napisać o tym coś więcej?

Finish Huhta
@Dominika

Jakie szkolenia? - w tej firmie nie ma żadnych szkoleń, wieczny brak ludzi do pracy. Przychodzi nowy pracownik i po 2 dniach pracuje z innymi w ich tempie a że maszyny pracują z wydajnością z jaką pracują to mało która osoba daje rade. Nikomu nie polecam pracy w Huhta w Gliwicach, wstyd by mi było polecić tą pracę znajomemu nawet za kasę z systemu poleceń. (usunięte przez administratora) brak organizacji pracy, małe zarobki, żadnych dodatków, w ciepłe dni straszny gorąc na hali, duży hałas no i zajob niesamowity, olbrzymia rotacja pracowników i ciągły ich brak ale nie ma co się dziwić jak uciekają po jednym czy kilku przepracowanych dniach.

Lalala
@Finish Huhta

He he no co mogę powiedzieć, cała prawda....

Randstad
@Finish Huhta

Dobrze powiedziane - uciekają. Przepracowałem jakiś czas w tej firmie i nie wspominam tego za miło, ludzie fajni ale totalny brak organizacji, duży natłok roboty, w lecie temperatura pracy na granicy ludzkiej wytrzymałości, duszno, całkowity brak wymiany powietrza tylko jakieś mizerne i rozklekotane wiatraczki z castoramy. W dzisiejszych czasach pracodawcy prześcigają się z różnymi dodatkami dla pracowników żeby ich ściągnąć i zatrzymać a w huhtamaki nic, goła mizerna wypłata. Do pracy tam przychodzą w większości tacy pracownicy gdzie w innych firmach ich nie chcą bo się nie nadają a tu biorą każdego

@Randstad

Teraz na hali w Gliwicach panują takie warunki pracy że tragedia. Wstyd że firma o takim globalnym zasięgu pozwala na takie coś. Smażenie pracowników żywcem, a dziwią się że nie chce nikt pracować i nowi uciekają szybciej niż przyszli. Budynek szczelnie zamknięty, brak dopływu świeżego powietrza, duszno i masakrycznie gorąco.

eustachy

Dyrektor produkcji to cwany zawodnik, to tylko jego gra, on tylko udaje, że mu zależy, że wysłucha i takie tam, jak przyjdzie co do czego to wszystko co o tobie wykorzysta bez mrugnięcia okiem. Taka cwana cyniczna persona, trzeba uważać na niego, bo inaczej wbije szpile

Leon
@eustachy

Pewnie Dyrektor produkcji nie dał ci podwyżki. Dla mnie potrafi pomóc i jest jedna z nielicznych osób której zalezy na firmie

Alina
@Leon

Zgadam sie jestem nowa i pracuję prawie rok miałam problemy z jednym z kierowników i dyrektor produkcji rozwiązał go szybko. Dziś jestem na innej zmianie i pracuję jak inni dyrektor przyjdzie zapyta o sytuację nie jest jak inni warchoł

eustachy
@Leon

Akurat się mylisz, pewnie nie masz za dużo z nim do czynienia, ja miałem bardzo często, dodam że nie pracowałem na produkcji. To co on robi to tylko taka poza, on chce byś myślał, że jemu zależy i że jest OK, niestety nie jest w porządku i nie dotrzymuje wcześniejszych ustaleń. Na szczęście to już nie mój problem, wyleczyłem się z tej firmy raz na zawsze

Majka
@eustachy

Jak takze jestem byłym pracownikiem tej firmy i dyrektor produkcji nie był moim pośrednim przełozonym. Ja takze nie pracowałam na produkcji. Mogę potwierdzić że dyrektor produkcji to osoba która wstaw sie za pracownikiem takze doradzi. Uwazam ze w moim nowym miejscu pracy byłby przydatny jako mentor pomocy i wymagajacy - tak go wspominam. Mam awersje do dyrektora finasowego lub z drugiej strony innych osob ktore nie podejmuja decyzji w firmie. Powodzenia dla Was jak mysle zwiekszacie produkcji dalej upychajac maszyny bez odpowiednich ludzi i wsparcia z dzialu personalnego a szkoda.

Roman
@eustachy

He he he chyba pracowałeś w dziale rozwoju produktu. Pamietam twoje bledy ktore nasz duzo kosztowaly na produkcji. Nie ladnie nie ladnie nie pisać wszytkich faktów kolego.

marcel
@eustachy

He he Eustachy jak widzę dyrektor produkcji został czasowo przesuniety jako wsparcie do Huhtamaki Gliwice - taki jest komunikat do jego zespołu w czeladz i simianowice. Obecnie jego zadania ma nowy dyrektor i jak widac zmianilo sie wszytko w druga strone he he mysle ze teraz to masz wiele do myslenia hehehe...

Lena w Siemianowicach
@marcel

Potwierdzam dzis potwierdzenie do zespołu w Siemianowicach ze Dyrektora Jana przenoszą do Gliwic a szkoda. Mija pewien okres w tym pzypadku w Siemianowicach powodzenia nasz dyrektorze

Sebek
@marcel

To dopiero sensacyjne zmiany, a nasz banita za co został zesłany do miasta Gleiwitz? Jakaś dupno reklamacja, wydajność za niska? To kto teraz zastępuje małego rycerza, kto promienieje w białym kitlu na produkcji?

grucha
@eustachy

Janek nie wygłupiaj sie, przecież widać że to wszystko to Ty piszesz tylko nicki zmieniasz, poznam wszędzie Twój styl

Małolat
@grucha

hahahahahahaha, wez tam gruszka tempo podkreć

Maria
@Sebek

Jak wiem dyrektor jan zostal niedoceniony i tyle a szkoda byl dobrym eksperem

Marian
@Maria

Zgadzam sie brakuje Dyrektora Jana kazdy ma swoje plusy i minusy ale dla czeladzi i siemianowic oddal duzo tyle wiem . Obecny dyrektor to figurant produkcja i firma go nie interesuje

Comexi
@eustachy

Ty Eustachy myślę burak byłeś w Huhtamaki bo dyrektor Jan zawsze dbał o swoich ludzi he he glupoty i tyle fale news he he teraz to dopiero jest czas pod nowym dyrektorem (usunięte przez administratora) i tylko haos ludzie odchodzą a kierownicy bladza he he

Kubek z Maka

A jak Wam się podoba nowy dyrektor (usunięte przez administratora) po kilku miesiącach pracy???

wrap
@Kubek z Maka

Straszny dzięcioł z niego, nie potrafi podjąć żadnej decyzji, spychologia na wszystkich dookoła, zupełne przeciwieństwo poprzednika

Armand
@wrap

Nowy dyrektor to pustak i slup

Eps
@Kubek z Maka

Nowy dyrektor ? Figura i pion do wyników (których brak) równie pochyla uciekać i tyle robota jest w innych firmach . Od kiedy rok temu dyrektor Jan odszedł a dyrektor generalny ma inne zadania wydzial umiera a szkoda .....

Robert

Może trzeba poprawić wyniki w Gliwicach i czasowo przenoszą dobrych managerów. ?

Ala
@Robert

Czesc zgadza się Gliwice dostaly najlepsze rozwiązanie dyrektora Jana. Pomoże wam na pewno u nas w Siemianowicach go brakuje szczególnie sytuacja z covesis jest niewiadomą. Kiedyś były spotkania teraz ich brak co miesiąc z dyrektorem Janem a szkoda nie ma kogo pytać a innychnic nie obchodzi tylko wolumen

Luba
@Ala

Mam wrażenie że to dobre zeczy pisze zesłany do Gliwic dyrektor kurdupel który był cwany że o rany... Nie mogę czytać tych głupot jaki to on wyrozumiały przeca to on sam se pisze chyba !!!

@Luba

Polecam lekcję gramatyki! Wspolpracowalam z dyrektorem janem profesjonalny manager z odwagą w decyzjach. Obecny manager to porażka

Pmc
@Luba

Jaka gramatyka taka wypowiedz. 0soby które kwestionuja kierowanie dyrektora Jana muszą porównać sytuację która jest w Czeladź i Siemianowice od kilku miesięcy. Pod obecnym kierownictwem radzę zmienić pracę. Szoda bo było trudno kiedys ale było wsparcie i zrozumienie współpraca! Teraz .... dno

Dominika

@kiedyś było fajniej:( to naprawdę bardzo długi staż pracy. Czy czujesz, że pracodawca docenia Twoje doświadczenie? Dla osób, które szukają wieloletniego zatrudnienia, to poczucie bezpieczeństwa jest aspektem kluczowym. Czy uważasz, że Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. Ci je zapewnia? @Krzychu F. @Marcin @pracownik finish dzięki za informacje. Czy w takim razie pracodawca zapewnia inne elementy zapobiegawcze - stały dostęp do wody, może chociaż wiatraki?

Krzychu F.
@Dominika

Woda jest, wiatraki teraz też ale co z tego jak wieja gorącym powietrzem a na hali duszno, brak tlenu. Patrząc na to co dzieje się w Huhtamaki to ewidentnie nastawiają się na rotacje pracowników, w żaden sposób o nich nie dbając, traktując tylko jako liczby w słupkach. Na produkcję w Gliwicach przyjmują wszystkich jak leci, licząc że po 2 tygodniach z 10 osób zostanie chociaż 1-2 na kolejne 2 tyg. W biurach raczej większej rotacji nie ma.

Zed
@Krzychu F.

Rotacji nie ma ale zwolniły się już 4 osoby w ciągu 3 m-cy a na ich miejsce kandydatów brak.

Dominika

Właśnie @Tedi w sumie nie wiadomo o jakich stanowiskach wcześniej pisali użytkownicy, bo nikt tego nie precyzował w swoich wypowiedziach, i są one też dość nieaktualne. @kubekzmaka, pisał ostatnio, że zmienił się dyrektor, więc może wraz z nim przyszły zmiany i teraz w Huhtamaki warunki pracy wyglądają inaczej, ktoś się orientuje?

Eps
@Dominika

Zaklad w Siemianowicach umiera powrot dyrektora Jana oraz wizyty generalnego uratują zaklad. Obecny dyrektor to figurant i spych zloty

Nikomu nie polecam tej pracy, ponieważ za dużo wymagają a za mało płacą - 1850 na rękę to jest śmieszne. Liderzy niekiedy stosują mobbing i nawet nie ma co liczyć na pomoc od nich jako nowy pracownik tej firmy.

Tedi

Jestem ciekawy jak się pracuje osoba na magazynie w tej firmie. Czy maja podzielone obowiązki czy wszyscy robią wszystko w jak nie kktórych zakładach czyli macie to zrobic i nie obchodzi jak(polecenie kierownika) jaka jest atmosfera i czy są jakieś premie itp . Wyczytałem ze magazynier wyrzuca śmieci tzn? Zajmuje się magazynem i sprzata? Chodzi o prace w gliwicach.

@Tedi

Atmosfera jest niefajna, borykają się cały czas z brakiem ludzi do pracy a co z tym jest powiązane to ci co pracują mają za dużo do roboty. Obiecywali podwyżki, dodatki itp. ale chyba z tego nic nie będzie, podobno ma być jakaś mizerna premia ale pewnie i tak będą tak robić żeby pracownik jej nie dostał. Magazynier robi wszystko, od załadunków - rozładunków, dostarczania materiałów na produkcję po porządki. Ogólnie to nie polecam, większość ludzi mówi cały czas o zmianie pracy.

Luidzi

Nawet dobra firma ma swoich hejterów!!!

jan
@Luidzi

Dobra firma to płaci dobrze swoim wszystkim pracownikom a nie jest hojna tylko dla wyższego kierownictwa

Niezapominajka
@jan

Prawda....

@Luidzi

Podwyżki tylko obiecują że będą ale jak narazie to ich nie widac i pewnie ich nie zobaczymy. Zwlekają pewnie żeby udało się zatrudnić więcej nowych osób bo zdają sobie sprawę że u niektórych w najbliższym czasie skończy się cierpliwość na czekanie na obiecanki i odejdą z pracy - nowi zresztą też odchodzą po kilku dniach.Z urlopami dalej problemy więc ludzie idą na L4 - nie ma się co dziwić. Jak potrzebowali ludzi na nadgodziny to udawało się zorganizować sporo chętnych w kilka godzin - jak człowiek potrzebuje jeden dzień urlopu to nikt nie raczy podjąć decyzji w 2 tyg albo i dłużej

praco
@pracownik

podwyzki tylko dla nie licznych

Tedi

Jak się pracuje na magazynie? Dbają o pracownika czy wyzysk

Kobalt

Widziałem ofertę na magazyn Gliwicach pytanie ile mozna dostać na ppoczątku 8 lat pracuje na wysokim składzie kobalt

huhtasamarytanin
@Kobalt

2400 brutto, gola wyplata, nie ma zadnych premii, dodatkow, benefitow, nadgodzin tez juz raczej nie bedzie

Niezapominajka
@huhtasamarytanin

To prawda ,będąc pod agencją masz 2400 brutto po pół roku przechodząc pod firmę masz 2500 brutto,niema nic żadnych podwyżek i premii ani dodatków typu 20 procent za nocki nic zeroooo.Stagnacja i sflustrowanie ludzi doprowadza do ciągłych zwolnień pracowników a jak przyjdzie lato to będzie się działo. Wycieczki nowych pracowników i wręcz ucieczki z zakładu tak tu jest.

huhtasamarytanin
@Niezapominajka

Z jedną sprawą się nie mogę zgodzić, za nocki jest ustawowy dodatek. Problem jest z urlopami, nie ma kiedy wybrać nawet za poprzedni rok, wniosek się składa nawet z 2-3 tyg. wyprzedzeniem i nikt nie raczy nawet odpowiedzieć czy się dostanie czy nie. Pracownicy którzy pracują już jakiś czas odchodzą, na ich miejsce nie ma chętnych. Lawinowy wysyp L4, ale nie ma się co dziwić, jak ktoś nie może dostać jednego dnia ze swojego urlopu to idzie na L4 ale już nie jeden dzień tylko z tydzień. Często maszyny na niektórych zmianach stoją bo nie ma ludzi do pracy. Jakieś dziwne podejście szefostwa, w innych firmach robią wszystko żeby zatrzymać dobrych pracowników, dają podwyżki, multisporty, medicovery, premie itp. a tu nic, goła wyplata, nawet w tym wypadku bez możliwości dorobienia na nadgodzinach. Niby Huhtamaki taka korporacja, uważają się za potentata a pod względem zarobków dno totalne

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.