MAYGROUP sp. z o.o.

Toruń

Opinie o MAYGROUP sp. z o.o.

majoro
użytkownik zarejestrowany

ale na jakie stanowisko konkretnie? oni zajmują się sprzedażą produktów potrzebnych do budowy najwyżej jakości, nie wiem czy to miałaby być produkcja, czy np. dział marketingu, bo tutaj zarobki wiadomo się różnią :) premie są w tym 2 przypadku np. za zrealizowane plany

geodeta

Wymigują się od zapłaty, wykonaliśmy dla nich sporą obsługę geodezyjną obiektu wraz inwentaryzacją powykonawczą. Prawie pół roku czekamy na zapłatę i ciągle brak pieniędzy. Sama budowa polegała na wynajdowaniu ciągłych problemów, żeby odroczyć termin końcowy, głównie bazują na podwykonawcach, a ich pracownicy to głównie ludzie z łapanki.

śruba

Podpisz się żebyśmy wiedzieli o kogo chodzi panie pracownik

[usunięte przez moderatora]wszystkich od podwykonawców po swojch ludzi mnie też oszukał

MMMMM

Mnie też oszukali, chcę złożyć sprawę do sądu. Szukam ludzi którzy zostali tak samo oszukani przez ta firmę Krzak w celu złożenia grupowego wniosku sądowego. Piszcie mirasw78@wp.pl

orlik

wymigują się od zapłaty , udają że kasy niema bo im nie płacą ,oszukują i gubią się w swoich krętactwach omijać szerokim łukiem!!!!!

Zostaw opinię o MAYGROUP sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAYGROUP sp. z o.o.