Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

OKOCIM

To stały numer SUPER DARIA ,zastraszyć,zeszmacić,tak działa już kilka lat.Dario powinien być izolowany od społeczeństwa.

@OKOCIM

Jakiego kierownika macie na myśli?

Denis

Napewno jeszcze trochę się zwolni a reszta ze złamaną psychi trochę pociągnie

Harnas

Ile jeszcz musi sie zwolnic osob w okocimu aby firma zrozumiala ze to wszystko przez jedna osobe.

XxX

Czy ktoś może napisać cokolwiek o nowym projekcie Ambasadorów? Chociażby o kadrze jaka ma być? :)

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

To ja Ci pomoge

Kolego, jak tak ci zle, to po co nadal pracujesz w Carlsberg? Świat stoi otworem!

Uzależniony

Nie kuś! Bo się zdecyduje

Nie musisz pomagac
@To ja Ci pomoge

Ja juz nie pracuje w tym bublu od pewnego czasu i jakos mi nie zal. Przynajmniej teraz nikt mna nie pomiata i godziwe pieniadze daja. @Uzalezniony ja cie kusze bo firm jest od groma a przynajmniej bedziesz mogl spac spokojnie nie tak jak w bublu ktory sie nazywa carlsberg

Kibic
@To ja Ci pomoge

Mieszko, Tomku, obiecywaliście nie pisać na forum. Przy okazji...jak Wasze wyniki bizesowe? Jakie wymówki w tym roku macie na topie?

@Nie musisz pomagac

Nie pracujesz ale chyba bardzo tęsknisz skoro siedzisz na forum o Carlsbergu... musisz być strasznie zrozpaczony że nie spełniłeś wymagań firmy i Cię pożegnali.

@Uzależniony

Nie rób tego! Bez Ciebie ta firma nie bedzie istnieć!

Nie musisz pomagac
@To ja Ci pomoge

Do twojej informacji: sam sie zwolnilem. Szach mat xD

Jasiek

Czy firma prowadzi rekrutacje aktualnie? Do nich można bezpośrednio czy przez agencję?

Bomber

Ja też Os Poznań. Super atmosfera, dobre pieniadze, samochód, benefity i nowoczesne narzedzia pracy. Cieszę się, że tu pracuje hihi. Pozdrawiam ekipe. Jak ktoś narzeka to znaczy, że sie nie zna. Hihi

Hose Gruba P.
@Bomber

Polecam z całego serca ???? Pozdrawiam serdecznie

Kawosz

Wystarczy że nie robimy planów a już widać prawdziwe oblicze kierownika wyładowującego frustrację na zebraniach. To będzie jeszcze narastać bo firma założyła przyrosty na rynku który spada. To wie każdy ph. Jak widzimy plany założone na poszczególnych przedstawicieli to odnoszę wrażenie że ktoś nam zrobił kiepski żart. One są nie do zrobienia. Kosowie mają odwagę poniżać na zebraniach i spotkaniach ale żaden z nich nie odezwie się w jakim kierunku idzie firma. Za to idealnie im wychodzi robienie cyrku w czasie wizytacji. Ludzie którzy nie będą robić planów i zarabiać pieniędzy będą zdemotywowani. We wrześniu dadzą tego wyraz w opinii. I jeszcze parę słów do "sfrustrowanej" Skoro Cię nie przyjęli to widocznie słabo wypadłaś. Nie ma jak zaczynać robotę i skarżyć na ludzi z zespołu. W Warszawie w klimatyzowanym biurze robią sobie przerwy kiedy chcą. Przedstawiciele w upale, deszczu, mrozie wymieniają zgrzewki, czekają na piwo po kilka miesięcy a jak coś mają zrobić to na już. Najlepiej żeby złożyli zamówienie i piwo wyjechało w ten sam dzień. Mają więc prawo do przerwy. Mogą zjeść gdzie chcą i kiedy chcą. Lepiej niech założą kamery w biurze jak wyglądają zebrania. Mam dość przekleństw, trzaskania drzwiami, rzucania telefonami i porównywania mnie do.... . Ciężko mi będzie wysilać się dla firmy jak po spotkaniu z kierownikiem czuje się tak że mam ochotę się zwolnić.

@Kawosz

Zwalniaj się stary,widać siadły ci już nerwy,robię 9 lat,i co roku jest to samo,pierwszo podwyżka harnasia,potem ambitne plany,i tak co roku nic nowego,zwalniaj się zanim się wykonczysz,ja też w grupie nie chce mieć osoby,którą mi narzeka,i demotywuje,szukaj rozwiazan.Stary inne firmy na Ciebie czekają,nie wiem co tu jeszcze robisz,idź do biura,pij ciepła kawe,ciesz się wolnością,ZACZNIJ FUNKCJONOWAC.I to nie pisał hr.

@Kawosz

Kawosz Ja przez 8 godzin jestem w stanie zrobić,wszystkie zadania,plan sprzedażowy i do tego policzyć kapsle,ale muszę przyznać że trzeba ostro zasowac,i przy tym myśleć,widać po raz kolejny że,sobie nie radzisz,zwalniaj sie.,za dużo kaw,i zbędnego narzekania,skupiles się na problemach.A nie nad zadaniami,do wykonania.

www
@OBSRANIEC

faktycznie , twój pseudonim pasuje jak ulał do tego co piszesz , jak tacy jak ty są zmotywowani do realizacji celów to właśnie widac to po wynikach

@www

Ja liczniki co miesiac zamykam.A nick jest nawiązaniem do narzekającego kolegi wyżej.

@www

I zapomniałem jest mi na rękę,rozliczanie indywidualne,bo nie musze,robić górek,za nierobów.

sflustrowana

Praca w CP to beznadzieja, nie liczą się z pracownikiem, uważam że powinni założyć GPS to może co niektóre osoby wziełyby się za pracę, a nie siedziały na kawkach itp...żenada ja szukam czegoś innego tu nie da się pracować, najgorsza firma jaką znam, a w kilku byłam, NIE POLECAM !!!!!!!!!!! Pozdrawiam Panią Dyrektor z Poznania

Nik
@sflustrowana

czyli ta pani jeszcze pracuje , żałosne ......

loj
@sflustrowana

Praca CP to wyzysk na pracownikach, jak najwiecej wycisnąć z ludzi umowy 1/2 albo śmieciówki, firmy zewnętrzne które tak samo wykorzystują swoim pracowników. GPSy już się pomału pojawiają, obecnie mają je operatorzy wózków wykonujący prace u nas w Brzesku, chłopaki na własnych działalnościach harują żeby na chleb zarobić nieraz po 12godzin nonstop, system im podlicza kazda minutę gdy wózek stoi, byłem kierowcą i wiem że się nie da non stop w pozycji siedzacej tyle czasu wytrzymać, trzeba sobie chwilę dychnąć co jakiś czas

Denis

Nikt z tym nie zrobi nic bo niby kto miałby coś zrobić. Hr razem z Super D to jedna ręka. Hr żadnej decyzji nie podejmuje sam to jest marionetka w rękach D. A że on robi co chce to ktoś mu pozwala. Może jak się zwolni reszta super przedstawicieli to może ale może ktoś zauważy. To jest karierowicz który po trupach do celu.Nie liczą się ludzie ich lata ciężkiej pracy tylko jego kariera Potrafi zgnoić każdego aż się robić nie chce. Tylko wymaga zero pomocy. Ten człowiek to największa porażka w regionie Okocim

yet

Niech ktoś napisze jeśli może jak wygląda tego typu praca tzn. jako PH. Nigdy nie pracowałem jako PH. Czy praca polega na szukaniu klientów a następne dostarczaniu towaru oraz jego wypakowaniu na półki?

@yet

Praca PH w dzisiejszych czasach to jest murzyństwo, harujemy za grosze aby kierownictwo wzwyż zarabiało na nas krocie, wszystkie brudy i problemy spoczywają na Nas, niestety ale za małe pieniądze ..

Zapytanie o region wlkp ? Pojawiło się nowe ogłoszenie ktoś ? Coś ? Może napisać ??? Z góry dziękuje :)

A w Piascie?

Art

Panowie jak wygląda teraz praca ph na rejonie bosman?

Merch

Chciałem zapytać jak wyglada z praca merchandiserow? Przez jaka firmę zewnętrzna sa zatrudniani, jaka stawka? Czy umowa zlecenie jest tylko na początku czy cały czas? Duzo punktów do odwiedzenia ?

johny
@Merch

bardzo dobrze, 2 tysiace do rączki, dwuosobowe auto, i robienie porzadku na sklepach, do których ph nie trafiają.. byłem tu merchem, nie polecam

luz
@johny

a co ty byś chciał?? 5 tys , mercedesa i mieszkanie??

Polatany
@luz

Patrząc pod kątem braku rąk do pracy, za chwile może się okazać że te twoje 5 tys. , mercedes i mieszkanie to będzie za mało żeby ktoś w ogóle rozpatrzył taką ofertę pracy

luz
@Polatany

brak rąk do pracy hmmm ciekawe skąd ty masz takie informacje? pewnie w kebabie robić lepiej po 12h albo w galerii....

Polatany
@luz

chyba dawno żadnego portalu z ofertami pracy nie oglądałeś i nie znasz realiów pracy mercha , zdradzę Ci je , wstajesz sobie rano i zasuwasz autkiem do hurtowni po piwo/ na sklepy , przewalasz HL piwska pakując do auta ewentualnie przekładasz ekspozycje na sklepach i tak przez cały dzień do momentu aż obrobisz wskazaną przez PH/ Kierownika liczbę sklepów / ilość wywiezionego piwa. Ponad to jesteś na każde zawołanie , w poniedziałek wizytacja? nic nie szkodzi zadzwońmy po mercha on ogarnie wszystkie sklepy w sobotę i niedziele. Wszystko to za zaskakujące niecałe 2000 zł netto i umowę zlecenie . Dziękuje ale wole co innego

johny
@luz

Nie polecam w ogole pracy w carlsbergu. Nie uwazam, ażeby mercedees, mieszkanie i 5 tys to bylo odpowiednie wynagrodzenie, ale dwuosobowe autko i 2 tysie na rękę też nie jest odpowiednie. Poza tym wszystko zależy na jakiego kierownika sie trafi. Na pewno nie polecam Szczecina i Poznania bo tam syf, kila i mogila.

mambo
@johny

obojętne gdzie trafisz i pod jakiego KOS wszędzie jest prze....w tej firmie było dobrze 5 i więcej lat temu. Pozdrawiam pracujących już nie pracujący. Na szczęście uwolniłem się z tego kolchozu

???

Jak tam po cyklowych? Zmotywowani? Jak oceniacie nowy sposob premiowania celow sprzedazowych?

Abc
@???

Zmotywowani do zmiany pracy

@???

w końcu niektórzy wezmą sie do pracy bo muszą robić na swój target, a nie będą żerować na innych i się opierdzielać

olej-nick

Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku , dla łódzkich handlarzy samplingu życzy blaszak z lodowej.

Amator

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Warto aplikować?

Ciekawy

A napisze ktos szczerze jak pracuje się aktualnie w regionie Okocim?

Edek
@Ciekawy

Praca w cp byla by calkiem niezla gdyb nie tak kuriozalnie niskie zarobki....

Hm?
@Edek

Tylko zarobki? Co z nierealnymi targetami?

Harnas
@Ciekawy

Okocim Jeden z najmocniejszych regionow w Polsce Swietny zespol sprzedażowy, choc wielu już odeszło Napewno atmosfera i motywacja duzo by wzrosla po zmienie kapitana statku Wystarczy zapytac pracownikow w kuluarch.... Ale po co jak kosztem ludzi dowozi wynik....

hary
@Harnas

i na pewno wielu jeszcze odejdzie , na cyklowym ludzi nie można poznac taka jest rotacja , mało kto już będzie tolerował takie dociskanie i nie szanowanie prze wszechmocnego super dario ale jak widać centrali to odpowiada bo od lat nic się z tym nie dzieje - szkoda bo odchozą dobrzy fachowcy a jak widać sa regiony które sa w normalny sposób prowadzone i mają wyniki

@Ciekawy

Ale przecież płacą więcej jak średnia w tylu wspaniałych firmach ponad 6% więcej, szkoda tylko że jak zaczyna się rozmowę rekrutacyjną to większość z tych firm płaci ponad 4k brutto. Swoją drogą nowi pracownicy w CP tez dostają więcej od starych. Morał jasny i klarowny , trzeba szukać czegoś innego to zarobisz więcej

@anonymous

Ty prowadzisz te rekrutacje ze wiesz?

Abc
@anonymous

Wszyscy wiedz bo wsrod pracownikow rozmowy o kasie sa rzecza naturalna i czesto jest niezrecznie jak.osoba ktora dopiero co przyszla ma wiecej niz ktos kto pracuje 5 lat...

A w Kasztelanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska