Opinie o Bytom S.A. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bytom S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bytom S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bytom S.A. w Bytom

Olka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca zatrudniając pracownika nie mówi o tym wprost że premie pracownik za listopad otrzymuje w styczniu ! Podpisując umowę o prace to widnieje tylko podstawa bez żadnych dodatków , mówiąc mi że coś dostaniesz Premii - , Masę obowiązków, jak i wyścig szczurów !!Praca w handlu nie należy do łatwych tylko szkoda że płaca to żenada !!!!!

ggg444
@Olka

Płaca to żenada,zgadzam sie w 100%. W innych firmach w tym samym asortymencie,w firmach zwanych ''(usunięte przez administratora)'....dziewczyny zarabiaja po 3 tysiace na reke ....W tej firmie to marzenie nie do osiagniecia, a firma z taka tradycja i renomą placi GROSZE a wymagania ''z kosmosu''. Zenada

Agnieszka

@Lily, czy to praca również w weekendy? Czy grafik jest ustalany z wyprzedzeniem, a pracownik ma na niego jakiś wpływ? Czy firma Bytom oferuje swoim pracownik premie za dobre wyniki sprzedaży? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy.

Byla
@Agnieszka

Umowa śmieć i godzin w (usunięte przez administratora) a na koniec pretensję bo za duzo godzin i nie wyplacaja bo do odbioru

Teresa
@Byla

Część Twojej wypowiedzi usunął administrator strony, a więc chcę Cię jeszcze dopytać o kwestią związaną z umową. Czy nawet po jakimś czasie (po pół roku, po roku, itp.), pracownik Bytom nie może liczyć na przejście na umowę o pracę?

Luiza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje handlowca? Jakie warunki mogą zaproponować?

Dai Vernon

Osobiście jako że nie zwykłem zawiązywać jakichkolwiek współprac z osobami nierzetelnymi i niesłownymi zakończyłem swoją przygodę z tą firmą już po pierwszym dniu. Kierownicza, która zaprasza na pierwszy dzień do pracy i podpisanie umowy, a następnie... nie ma danego dnia ani kierowniczki, ani słowa o podpisaniu umowy, ani żadnej informacji co, gdzie, kiedy, do której. Ludzie, szanujmy swój czas i pieniądze. A jakby kogoś interesowały oferowane zarobki to ja usłyszałem na rozmowie 2600 brutto podstawy plus premie. Na plus zdecydowanie fakt, że przynajmniej w tym oddziale w postaci z-cy kierownika pracuje osoba znająca się i aktywnie interesująca się klasyczną modą męską. Także dla pasjonatów tematu z żyłką handlowca praca godna polecenia. O ile nie straszne nikomu stanie na nogach przez 7 godzin i wykonywanie pracy dla samego faktu pracy jak na przykład braniu z półki sterty złożonych swetrów i rozkładanie ich... tylko po to, żeby złożyć je jeszcze raz.

Nana
@Dai Vernon

7h? U nas 12h składania swetrów

Sprzedawca

byłem na rozmowie na stanowisko Sprzedawcy,ale w Toruniu, jak zobaczyłem priorytety tego Pana to nie wierzyłem własnym oczom. Rozmawiajac ze mna zdazył obrazic klienta stojacego obok głuchy by usłyszał ,ale z tego co przeczytałem przed spotkaniem "robienie z klientów głupków" to norma jak sprawdzalem opinie przed rozmowa... zarobki- najnizsza takze nie ma czego załowac.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Monter wagonów kolejowych
Bytom
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Lily

Płaca może nie jest bardzo wysoka, ale jak na sklep z męska odzieżą nie jest źle. I wypłaty zawsze są na czas, przynajmniej u nas.

Agnieszka

Gdyby był ktoś zainteresowany wysokością przychodów firmy Bytom S.A. to firma co miesiąc udostępnia plik z takimi informacjami http://ri.bytom.com.pl/public/pliki/2017/RB%2033%202017%20wrzesien%202017.pdf

Agnieszka

@radio, nadal firma poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca. Ciekawa oferta, prawda?

ee

nie nie warto.

mass

Witam, jest to najgorsza firma, z którą miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Pieniądze nigdy nie wypłacane w terminie. Płaca do tego minimalna, a obowiązków nieskończenie wiele. Odradzam każdemu, kto nie chce przeżywać nieskończonej ilości stresu za marne grosze.

Witam czy nik nie podzieli sie opini� o tym pracodawcy??

Zostaw merytoryczną opinię o Bytom S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Bytom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bytom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bytom S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bytom S.A.?

Kandydaci do pracy w Bytom S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bytom S.A.