Bytom S.A.
3 16 20 5 1
Jacek Nowy wpis

Nie macie zbyt dobrej opinii o wynagrodzeniach w firmie. Miałem zamiar aplikować ale zastanawiam się czy są szanse na jakieś wyższe wynagrodzenia?

radio

A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.

Tak25Nie

ggg444 Nowy wpis
@radio

TUTAJ NIGDY NIE BEDZIE ZADNYCH SOCJALI

Olka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca zatrudniając pracownika nie mówi o tym wprost że premie pracownik za listopad otrzymuje w styczniu ! Podpisując umowę o prace to widnieje tylko podstawa bez żadnych dodatków , mówiąc mi że coś dostaniesz Premii - , Masę obowiązków, jak i wyścig szczurów !!Praca w handlu nie należy do łatwych tylko szkoda że płaca to żenada !!!!!

Tak3Nie

ggg444 Nowy wpis
@Olka

Płaca to żenada,zgadzam sie w 100%. W innych firmach w tym samym asortymencie,w firmach zwanych ''(usunięte przez administratora)'....dziewczyny zarabiaja po 3 tysiace na reke ....W tej firmie to marzenie nie do osiagniecia, a firma z taka tradycja i renomą placi GROSZE a wymagania ''z kosmosu''. Zenada

Agnieszka

@Lily, czy to praca również w weekendy? Czy grafik jest ustalany z wyprzedzeniem, a pracownik ma na niego jakiś wpływ? Czy firma Bytom oferuje swoim pracownik premie za dobre wyniki sprzedaży? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy.

Byla
@Agnieszka

Umowa śmieć i godzin w (usunięte przez administratora) a na koniec pretensję bo za duzo godzin i nie wyplacaja bo do odbioru

Teresa Nowy wpis
@Byla

Część Twojej wypowiedzi usunął administrator strony, a więc chcę Cię jeszcze dopytać o kwestią związaną z umową. Czy nawet po jakimś czasie (po pół roku, po roku, itp.), pracownik Bytom nie może liczyć na przejście na umowę o pracę?

Ranking
Użytkownicy czekają na odpowiedź 135 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bytom S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Luiza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje handlowca? Jakie warunki mogą zaproponować?

Dai Vernon

Osobiście jako że nie zwykłem zawiązywać jakichkolwiek współprac z osobami nierzetelnymi i niesłownymi zakończyłem swoją przygodę z tą firmą już po pierwszym dniu. Kierownicza, która zaprasza na pierwszy dzień do pracy i podpisanie umowy, a następnie... nie ma danego dnia ani kierowniczki, ani słowa o podpisaniu umowy, ani żadnej informacji co, gdzie, kiedy, do której. Ludzie, szanujmy swój czas i pieniądze. A jakby kogoś interesowały oferowane zarobki to ja usłyszałem na rozmowie 2600 brutto podstawy plus premie. Na plus zdecydowanie fakt, że przynajmniej w tym oddziale w postaci z-cy kierownika pracuje osoba znająca się i aktywnie interesująca się klasyczną modą męską. Także dla pasjonatów tematu z żyłką handlowca praca godna polecenia. O ile nie straszne nikomu stanie na nogach przez 7 godzin i wykonywanie pracy dla samego faktu pracy jak na przykład braniu z półki sterty złożonych swetrów i rozkładanie ich... tylko po to, żeby złożyć je jeszcze raz.

Nana
@Dai Vernon

7h? U nas 12h składania swetrów

Stella

Może to nie jest praca dla pewnej grupy osób? Nikt nie trzyma w firmie.

TakNie1

Andrzej

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Lily

Płaca może nie jest bardzo wysoka, ale jak na sklep z męska odzieżą nie jest źle. I wypłaty zawsze są na czas, przynajmniej u nas.

TakNie3

Agnieszka

Gdyby był ktoś zainteresowany wysokością przychodów firmy Bytom S.A. to firma co miesiąc udostępnia plik z takimi informacjami http://ri.bytom.com.pl/public/pliki/2017/RB%2033%202017%20wrzesien%202017.pdf

Agnieszka

@radio, nadal firma poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca. Ciekawa oferta, prawda?

ee

nie nie warto.

Tak2Nie

mass

Witam, jest to najgorsza firma, z którą miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Pieniądze nigdy nie wypłacane w terminie. Płaca do tego minimalna, a obowiązków nieskończenie wiele. Odradzam każdemu, kto nie chce przeżywać nieskończonej ilości stresu za marne grosze.

Tak12Nie

Witam czy nik nie podzieli sie opini� o tym pracodawcy??

Zostaw opinię o Bytom S.A. - Bytom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie