Bytom S.A.
counter
3 16 25 5 1
Stella Nowy wpis

Mam nadzieję, ze jest na tyle dobrze pracować w firmie, że przestaliście korzystać z forum?

Ola Nowy wpis
 Problem
@Stella

Nie jest dobrze ,jest tragicznie i coraz gorzej .Poprostu ręce wszystkim opadły , płacą najniższą krajową ,brak premii obiecanych i wymagania .Każdy przychodzi i szybko ucieka .Wróciłam na chwilę się zaczepić i też spadam .Strata czasu

Nnntz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.
Klient

Jakie warunki naagazynie w bytomiu?

Jacek

Nie macie zbyt dobrej opinii o wynagrodzeniach w firmie. Miałem zamiar aplikować ale zastanawiam się czy są szanse na jakieś wyższe wynagrodzenia?

Gość
@Jacek

Nie

Tak2Nie
Teresa Nowy wpis
@Gość

To niedobrze. Myślałam, że w firmie o takiej renomie i tradycji są bardzo dobre warunki płacowe. Jak widać - pomyliłam się. No ale z drugiej strony wysokość zarobków to kwestia indywidualna. A jak to w Bytomiu jest, jeśli chodzi o premie? Możesz mi powiedzieć, jak jest tam przyznawana?

radio

A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.

Tak25Nie

ggg444
@radio

TUTAJ NIGDY NIE BEDZIE ZADNYCH SOCJALI

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Olka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca zatrudniając pracownika nie mówi o tym wprost że premie pracownik za listopad otrzymuje w styczniu ! Podpisując umowę o prace to widnieje tylko podstawa bez żadnych dodatków , mówiąc mi że coś dostaniesz Premii - , Masę obowiązków, jak i wyścig szczurów !!Praca w handlu nie należy do łatwych tylko szkoda że płaca to żenada !!!!!

Tak6Nie

ggg444
@Olka

Płaca to żenada,zgadzam sie w 100%. W innych firmach w tym samym asortymencie,w firmach zwanych ''(usunięte przez administratora)'....dziewczyny zarabiaja po 3 tysiace na reke ....W tej firmie to marzenie nie do osiagniecia, a firma z taka tradycja i renomą placi GROSZE a wymagania ''z kosmosu''. Zenada

Tak5Nie
Agnieszka

@Lily, czy to praca również w weekendy? Czy grafik jest ustalany z wyprzedzeniem, a pracownik ma na niego jakiś wpływ? Czy firma Bytom oferuje swoim pracownik premie za dobre wyniki sprzedaży? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum http://GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy.

Byla
@Agnieszka

Umowa śmieć i godzin w (usunięte przez administratora) a na koniec pretensję bo za duzo godzin i nie wyplacaja bo do odbioru

Teresa
@Byla

Część Twojej wypowiedzi usunął administrator strony, a więc chcę Cię jeszcze dopytać o kwestią związaną z umową. Czy nawet po jakimś czasie (po pół roku, po roku, itp.), pracownik Bytom nie może liczyć na przejście na umowę o pracę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 476 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bytom S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Luiza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje handlowca? Jakie warunki mogą zaproponować?

TakNie1
Dai Vernon

Osobiście jako że nie zwykłem zawiązywać jakichkolwiek współprac z osobami nierzetelnymi i niesłownymi zakończyłem swoją przygodę z tą firmą już po pierwszym dniu. Kierownicza, która zaprasza na pierwszy dzień do pracy i podpisanie umowy, a następnie... nie ma danego dnia ani kierowniczki, ani słowa o podpisaniu umowy, ani żadnej informacji co, gdzie, kiedy, do której. Ludzie, szanujmy swój czas i pieniądze. A jakby kogoś interesowały oferowane zarobki to ja usłyszałem na rozmowie 2600 brutto podstawy plus premie. Na plus zdecydowanie fakt, że przynajmniej w tym oddziale w postaci z-cy kierownika pracuje osoba znająca się i aktywnie interesująca się klasyczną modą męską. Także dla pasjonatów tematu z żyłką handlowca praca godna polecenia. O ile nie straszne nikomu stanie na nogach przez 7 godzin i wykonywanie pracy dla samego faktu pracy jak na przykład braniu z półki sterty złożonych swetrów i rozkładanie ich... tylko po to, żeby złożyć je jeszcze raz.

Nana
@Dai Vernon

7h? U nas 12h składania swetrów

Stella

Może to nie jest praca dla pewnej grupy osób? Nikt nie trzyma w firmie.

TakNie3

Andrzej

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Lily

Płaca może nie jest bardzo wysoka, ale jak na sklep z męska odzieżą nie jest źle. I wypłaty zawsze są na czas, przynajmniej u nas.

TakNie4

Agnieszka

Gdyby był ktoś zainteresowany wysokością przychodów firmy Bytom S.A. to firma co miesiąc udostępnia plik z takimi informacjami http://ri.bytom.com.pl/public/pliki/2017/RB%2033%202017%20wrzesien%202017.pdf

Agnieszka

@radio, nadal firma poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca. Ciekawa oferta, prawda?

ee

nie nie warto.

Tak2Nie

mass

Witam, jest to najgorsza firma, z którą miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Pieniądze nigdy nie wypłacane w terminie. Płaca do tego minimalna, a obowiązków nieskończenie wiele. Odradzam każdemu, kto nie chce przeżywać nieskończonej ilości stresu za marne grosze.

Tak13Nie

Witam czy nik nie podzieli sie opini� o tym pracodawcy??

Zostaw merytoryczną opinię o Bytom S.A. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bytom S.A.