Bytom S.A.
3 16 14 5 1

Opinie o Bytom S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Luiza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje handlowca? Jakie warunki mogą zaproponować?

Dai Vernon

Osobiście jako że nie zwykłem zawiązywać jakichkolwiek współprac z osobami nierzetelnymi i niesłownymi zakończyłem swoją przygodę z tą firmą już po pierwszym dniu. Kierownicza, która zaprasza na pierwszy dzień do pracy i podpisanie umowy, a następnie... nie ma danego dnia ani kierowniczki, ani słowa o podpisaniu umowy, ani żadnej informacji co, gdzie, kiedy, do której. Ludzie, szanujmy swój czas i pieniądze. A jakby kogoś interesowały oferowane zarobki to ja usłyszałem na rozmowie 2600 brutto podstawy plus premie. Na plus zdecydowanie fakt, że przynajmniej w tym oddziale w postaci z-cy kierownika pracuje osoba znająca się i aktywnie interesująca się klasyczną modą męską. Także dla pasjonatów tematu z żyłką handlowca praca godna polecenia. O ile nie straszne nikomu stanie na nogach przez 7 godzin i wykonywanie pracy dla samego faktu pracy jak na przykład braniu z półki sterty złożonych swetrów i rozkładanie ich... tylko po to, żeby złożyć je jeszcze raz.

Tak1Nie

Nana
@Dai Vernon

7h? U nas 12h składania swetrów

Stella

Może to nie jest praca dla pewnej grupy osób? Nikt nie trzyma w firmie.

Olka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca zatrudniając pracownika nie mówi o tym wprost że premie pracownik za listopad otrzymuje w styczniu ! Podpisując umowę o prace to widnieje tylko podstawa bez żadnych dodatków , mówiąc mi że coś dostaniesz Premii - , Masę obowiązków, jak i wyścig szczurów !!Praca w handlu nie należy do łatwych tylko szkoda że płaca to żenada !!!!!

Tak2Nie

Agnieszka

@Lily, czy to praca również w weekendy? Czy grafik jest ustalany z wyprzedzeniem, a pracownik ma na niego jakiś wpływ? Czy firma Bytom oferuje swoim pracownik premie za dobre wyniki sprzedaży? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy.

Andrzej

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Lily

Płaca może nie jest bardzo wysoka, ale jak na sklep z męska odzieżą nie jest źle. I wypłaty zawsze są na czas, przynajmniej u nas.

TakNie1

Agnieszka

Gdyby był ktoś zainteresowany wysokością przychodów firmy Bytom S.A. to firma co miesiąc udostępnia plik z takimi informacjami http://ri.bytom.com.pl/public/pliki/2017/RB%2033%202017%20wrzesien%202017.pdf

Agnieszka

@radio, nadal firma poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca. Ciekawa oferta, prawda?

radio

A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.

Tak25Nie

ee

nie nie warto.

Tak1Nie

mass

Witam, jest to najgorsza firma, z którą miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Pieniądze nigdy nie wypłacane w terminie. Płaca do tego minimalna, a obowiązków nieskończenie wiele. Odradzam każdemu, kto nie chce przeżywać nieskończonej ilości stresu za marne grosze.

Tak11Nie

Witam czy nik nie podzieli sie opini� o tym pracodawcy??

Zostaw opinię o Bytom S.A. - Bytom

Chcę opublikować: