Bytom S.A.

Bytom

Opinie o Bytom S.A.

Agnieszka

Gdyby był ktoś zainteresowany wysokością przychodów firmy Bytom S.A. to firma co miesiąc udostępnia plik z takimi informacjami http://ri.bytom.com.pl/public/pliki/2017/RB%2033%202017%20wrzesien%202017.pdf

Agnieszka

@radio, nadal firma poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca. Ciekawa oferta, prawda?

radio

A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.

ee

nie nie warto.

mass

Witam, jest to najgorsza firma, z którą miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Pieniądze nigdy nie wypłacane w terminie. Płaca do tego minimalna, a obowiązków nieskończenie wiele. Odradzam każdemu, kto nie chce przeżywać nieskończonej ilości stresu za marne grosze.

Witam czy nik nie podzieli sie opini� o tym pracodawcy??

Zostaw opinię o Bytom S.A. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bytom S.A.