KWK BOBREK-MIECHOWICE

Bytom

Opinie o KWK BOBREK-MIECHOWICE

łuk

dla osób, które nie bardzo wiedzą co się z nimi stało.. "w wyniku połączenia kopalń Bobrek i Miechowice, 1 IX 1999 przekształcona w Zakład Górniczy „Bytom III” Spółka z o.o., z postawieniem jednocześnie w stan likwidacji;" Nie do końca rozumiem ten zapis

szkodasłów

Kumplowi w solidarnosci powiedzieli ze zatrudnienie kosztuje... brak slow na te czasy !!! :/

tam do pracy dostana sie tylko po znajomosci, jak ktos przyjdzie z ulicy to nie ma szans.

Zostaw opinię o KWK BOBREK-MIECHOWICE - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK BOBREK-MIECHOWICE