Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

trzesiawa

ludzie pisza prawde a tu ktos sie wypowiada ze tak nie jest i pisze dluga liste byscie sie qwa przyznali do bledow a nie ludzi oszukiwali a moze ktos z biura przyjedzie raz na robote i sam zobaczy.dziwne jest to ze pana ariela wywalili bo nie dawal sobie rady i mnial ludzi totalnie w (usunięte przez administratora) jeszcze jedna pani jest w ciazy i pracuje i tez ma wszystko gdzies.w szatni we workach sie ludzie przebierali to jest normalne?sranie w lesie do garnka to tez jest normalne bo zapchany kibel na chacie?weksza polowa tu nie wroci moga zapomniec bo warunki nie sa ciekawe a nie mowiac na robocie co sie dzieje.przez 12h mozesz zapalic 1 papierosa na dniowce w nocy moze ze 3 ale qwa mac jak ktos moze ci zabronic palic papierosa to jest paranoja jakas ludzie palarnie sa a nie mozesz isc.za co bys nie zjechal i nie z twojej winy jest karnie sam zjechalem za nic genralnie bo jakis trzesiawa chodzi i ludzi wywala swojich ludzi ze swojej firmy tez jakas paranoja hehe mozesz zapieradalac caly dzien on przyjdzie a ty stojisz bo chcesz odpoczac i zjezdzasz bez gadania.aha spawacze odbieraja robote za monterow czyli oni zmontuja ty nie sprawdzisz czy to jest dobrze zmontowane czy prosto itp to jedzie spawacz i monter wiec tu stawka dla spawacza powinna byc podwojna.sama robota nie jest az taka zla wiec jakis plusik w rotacji 6tyg robi se 420 okolo nie ma 100% ani 50% no teoretycznie sa ale dla interu.chlopaki z orionu to samo robia i zarabiaja 2razy wiecej wiec cos tu jest nie halo!!!!! jedna osoba byla chora to zamaist pomuc mu zalatwic chorobwe w szkocji bo pewnie by trfalo to ze 2tyg to po co zwiezli go do domu.ludzie przeczytajcie ta umowe dokladnie tam inter za wszystko obciaza i jest na nie nic nie mozesz masz (usunięte przez administratora) jak bialy murzyn i koniec cos sie nie podoba to na zbity ryj wywalaja.pewnie sie to w koncu zmieni bo ludzie maja juz dosyc i zegnaja sie z firma.aha jeszcze mamy rasiste w narzedziowni pana rudego bardzo fajny gosciu.trzeba przyjechac sie przekonac jak ktos tu byl to wie o czym pisze.pozdrawiam

xxx
@trzesiawa

TO TY POUL UMIESZ PO POLSKU

Inter Marine Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Inter Marine istnieje na rynku pośrednictwa pracy od 25 lat i w każdym momencie, pośredniczy w zatrudnieniu kilkuset osób. Są to zarówno marynarze, specjaliści branży stoczniowej, pracownicy biurowi czy załogi pokładowe linii lotniczych. Mamy nadzieję, że ilość osób niezadowolonych ze współpracy z naszą firmą stanowi jedynie niewielki odsetek spośród pracowników, którym zaoferowaliśmy lub pomogliśmy znaleźć zatrudnienie na przestrzeni wielu lat działalności. Doceniamy jednak krytyczne i merytoryczne uwagi dotyczące naszej pracy i zawsze staramy się dostosować do Państwa sugestii. Nie możemy jednak nie odnieść się do zarzutów jakie pojawiły się w niektórych powyższych wpisach, dotyczących projektów stoczniowych: 1. Brak szacunku do pracownika. (post: Piotr - 2014-10-08 11:56:48) W firmie Inter Marine, oraz w firmach na rzecz których prowadzimy rekrutację przykładamy dużą wagę do poszanowania drugiego człowieka i równego traktowania bez względu na narodowość czy kolor skóry. Nasze zasady postępowania, obowiązują wszystkich pracowników firmy i są dostępne Kodeksie Etycznym Działalności (do wglądu na stronie internetowej w zakładce "o nas"). Każda osoba, która uznała, że jej godność nie została poszanowana, proszona jest o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. 2. Organizacja pracy (post: wiel derrrrr - 2014-09-23 21:20:16) Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pracy w wielu przypadkach mogłaby być lepsza. Wielokrotnie nasza firma nie ma wpływu na kompleksowe zarządzanie projektem, a jedynie stosuje się do harmonogramów i zakresu prac zamówionych przez ostatecznego klienta. Stąd też mogą pojawić się przestoje, szczególnie przy projektach, gdzie zatrudnionych jest kilkudziesięciu bądź nawet kilkuset specjalistów, z różnych krajów i pracujących na rzecz kilku podwykonawców. Dostrzegamy ten problem i zawsze staramy się reagować w celu zapewnienia ciągłości pracy osobom wysyłanym przez naszą firmę. Jednocześnie staramy się zatrudniać doświadczonych specjalistów, przy mniej skomplikowanych pracach dajemy jednak szanse osobom wchodzącym na rynek pracy. 3. Kwestie podatkowe (post: wite - 2014-11-09 22:16:00; Licek - 2014-11-20 10:17:44) Uprzejmie informuję, że zarzuty dotyczące nieprawidłowości w rozliczaniu zobowiązań podatkowych przez firmę są nieprawdziwe. Na przestrzeni lat, firma była wielokrotnie kontrolowana zarówno przez instytucje państwowe, niezależnych audytorów, jak również procedury zatrudniania były kontrolowane przez naszych klientów oraz przez związki zawodowe. Wypowiedzi w których zarzuca się, że firma nie wywiązuje się ze zobowiązań podatkowych są pomówieniem i bezpośrednio naruszają dobre imię firmy. Informuję, że firma będzie podejmowała kroki prawne w celu ochrony swojego dobrego imienia. 4. Opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia (post: ziuziukiewicz - 2014-11-21 15:57:22) Terminowość wypłaty wynagrodzenia jest traktowana z najwyższym priorytetem. W uzasadnionych i sporadycznych przypadkach, może dojść do zmiany terminu wypłaty, ale zawsze po uzgodnieniu tego z pracownikiem. Autora postu proszę o sprawdzenie warunków kontraktu i pilny kontakt, jeżeli doszło opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. 5. Zakwaterowanie i transport. Firma zawsze stara się zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki mieszkaniowe dla pracowników oraz zabezpieczyć codzienny transport z miejsca zakwaterowania do pracy. Przed podpisaniem kontraktu, każdy z pracowników jest informowany o minimalnych warunkach lokalowych, jakich może się spodziewać w danej lokalizacji. Ze względu na specyfikę poszczególnych miejsc pracy, nie jesteśmy jednak w stanie zapewnić zawsze takiego samego standardu zakwaterowania. Inne warunki panują przy zakwaterowaniu w czasie podróży na statku, inne na północy Wielkiej Brytanii, inne na Bahamach czy Singapurze. Mam nadzieję, że kolejne posty jakie będą się pojawiały na niniejszym forum, będą miały charakter merytoryczny. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem drogą telefoniczną lub e-mailową tel.: +48 58 660 84 49 e-mail: praca@intermarinegroup.com Z poważaniem, Robert Bil/ Wiceprezes zarządu

xx
@Inter Marine Sp. z o.o.

nie jest tak kolorowo jak pan tu przedstawia

ziuziukiewicz

no niby poniedziałek jest i wypłaty dalej nie ma (usunięte przez administratora) jacyś czy jak

ziuziukiewicz

A jak z wypłatami jest wczoraj bo na kontach powinny być 20 a tu ani widu ani słychu a babeczki zapytane kiedy na kontach będzie wypłata odpowiadają ze zależy w jakiej walucie w złotówkach dopiero po niedzieli a w funtach może dziś. Zastanawiam się bo skoro w umowie było do 20 to w takiej czy innej powinny być 20

n
@ziuziukiewicz

inter to dno już jest nie polecam niech same te mile panie tam popracują sobie bo widać ze cos im brakuje

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
spawacz

W Rosyth jeden wielki bałagan. Supervisorzy i menadżerowie nie mają pojęcia o robocie, nie panują nad niczym, o szacunku możesz zapomnieć. Zanim z nocki dojedziesz na kwaterę miną 2 h, bo system nie działa i ręcznie muszą odznaczyć, że wychodzisz, potem na transport poczekasz z 40 min i w końcu rozklekotanym pojazdem z niewyraźnym kierowcą dojedziesz do kwatery. Na ścianach mozajki z grzyba, do lasu nie trzeba jechać, poczekasz na swoją kolej do prysznica, zjesz i możesz kłaść się spać.Bajka normalnie.

pogon

wielkie dziadostwo bo domach spi się w pienciu a niedaj boze ze trafją na jednązmiane to umyjesz się po godzinie.praca jak w stoczni ale zrobisz coś zle to zjedziesz

nowy

Napiszcie coś o warunkach na miejscu (gdzie i jak się mieszka itp.) Za kilka dni wyjeżdżam po raz pierwszy z tej firmy i sam nie wiem czy jechać jak czytam co piszecie.

wite

Zgadzam się z wyżej wymienionymi wypowiedziami ,jeden wielki przekręt z podatkami.Uważałem tę firmę wcześniej za porządną firmę ....niestety solidnie się przejechałem ...Jak to się mówi spęd bydła i kantowanie na podatkach:)

sylwek

A co takiego się dzieje w Rosyth? Nie płacą? Wracaja do domu?

weld

Daj sobie spokój z inter marine mówię Ci szczerze bo to co sie wyrabia teraz w rosyth to jest jedna wielka komedia!!!

mały
@weld

chłopie daj se luzu z tą firmą

A ja przestrzegam każdego przed wyjazdem do Szkocji!! nie wiem jak było wcześniej bo to pierwszy mój wyjazd z tej firmy (i OSTATNI) ale z takim brakiem organizacji oraz szacunku do pracownika jeszcze się nie spotkałem. Zalecam firmie przemyśleć pewne rzeczy bo podejrzewam że po obecnych rotacjach co najmniej połowa tam nie wróci !!

wiel derrrrr

15000- 19000zł zależności ile podatku ciachnęli. 7 dni w tygodniu średnio 12 czasem 14h kto chciał.projekt tego typu 350 ludzi na robocie z czego 150 pracuje i wie o co Kaman reszta udaje ze pracuje.

linek
@wiel derrrrr

no w Belfascie tak wychodziło 12godz 7 dni w tyg to w miesiącu wyjdzie 360godz.

wiel derrrrr

400h w 30 dni możliwe jak najbardziej-projekt w Belfaście dla radoy gruppen platforma dolphin blackford

DUDAS

WITAM WAS WSZYSTKICH FIRMA JEST OK ALE JAK SIĘ NIE PRZEPRACUJE 400 GODZIN W MIESIĄCU TO RACZEJ NIE ZAROBISZ I OD CZASU DO CZASU WIĄZAĆ SZNUROWADŁA WAJZOROM JAK SIĘ ROZWIĄŻĄ I PAMIĘTAĆ O TYM ŻEBY WYSYŁAĆ MIŁE SMSY DO PAŃ W BIURZE A I NA KONIEC JAK KTOŚ LUBI PRACOWAĆ 2 MIESIĄC W JEDNYM TO ZAPRASZAMY DO INTER MARINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

MN

Witam, może mi ktoś powiedzieć na temat pracy monterów. Jak wygląda praca w Anglii z tej firmy? Czy można robić nadgodziny? I jak praca w weekendy? Pozdrawiam MN

weld

Witam. Panowie jakie stawki proponują dla spawaczy w Interze ?

wx

wszystkie opinie są natychmiast usuwane ,,,,,,,,,, dziadostwoooooooooooooooooooo

wx

tu nikt nikogo nie oczernia tylko stwierdza fakty jakie jest w interze (usunięte przez administratora)

wx

firma tylko dla lizusów a pani (usunięte przez administratora)ktora,,,,dzwoni po 2 latach i głupa pali jakby nic się nie stało,,,, ale zyczymy jej to samo by ją w zyciu spotkało (usunięte przez administratora)

PRACOWNIK

CHYBA BYLEŚ ALBO JESTEŚ LIZUSEM ZE TAKIE PIERDOŁY PISZESZ MILA ATMOSFERA DOBRE ! FIRMA DO [usunięte przez moderatora] JAK JEJ KONTRAKT CO NAWET DO KIBLA SIĘ NIE NADAJE LUDZIE JAK LUDZIE JEDNI OK INNI BY WLEŹLI W TYŁEK BY SIĘ UTRZYMAĆ W ROBOCIE

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.