Opinie o fitatu.com - Fitatu Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fitatu Sp z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fitatu Sp z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitatu Sp z o.o w Poznań

Zofia

Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w poznańskim Fitatu? Czy w związku z pandemią zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, czy jednak pracownicy nie odczuli różnicy? Dajcie koniecznie znać, jak wygląda sytuacja - czy warto w obecnym okresie aplikować.

Wojtek

@Kandydat czyli nie odezwali się po rozmowie?

Rozmowa rekrutacyjna konkretna i merytoryczna, pytania techniczne sprawdzające wiedzę. Oprócz tego widać, że pracują tam bardzo pozytywni ludzie a atmosfera w pracy jest rodzinna :) Jedyne czego mi zabrakło to podziękowanie za udział w rekrutacji i feedback

junior qa

Przeszedłem jedynie przez proces rekrutacji i o tym napiszę, zaczęło się od wysłania aplikacji przez Justjoinit, następnie email od senior javascript developera z zadaniem i wyznaczonym deadlinem. Zadanie wykonane na czas, poświeciłem na nie pół dnia (ok. 5godzin) następnie cisza 8 dni. Po tym czasie otrzymałem e-mail z podziękowaniem za rekrutację, bez żadnego do feedbacku na temat tego zadania. Na e-mail odpowiedziałem pytaniem o feedback, jednak wygląda na to, że nawet go nie dostanę. Odradzam juniorom aplikowanie - strata czasu. Dziwnym jest fakt, że nikt z HR-u tej firmy się do mnie nie odezwał a o posadę junior qa engineera napisał do mnie senior javascript developer. Obstawiam, że jest to jedna z tych ostatnio popularnych praktyk tj. badanie rynku zamiast realnej oferty pracy. Opinia negatywna

tezjuniorqa
@junior qa

Niestety u mnie dokładnie ta sama sytuacja.... Też poświęciłem swój czas na to zadanie, chyba z 8 godzin. Kpina panie deweloperze! Tak się nie traktuje ludzi.

Ekipa Fitatu
@junior qa

Szanowni Kandydaci :) Nie jesteśmy korporacją, nie posiadamy działu HR :) Rekrutacje przeprowadzają zawsze członkowie zespołów do których kandydat jest rekrutowany. Jak wiadomo członkowie zespołów mają też inne zadania na głowie poza rekrutacją, dlatego może cały proces trwa dłużej niż w korporacji z działem HR. Dziwi natomiast fakt, że osoby starające się o pracę charakteryzują się brakiem cierpliwości. Tym bardziej, że jak słusznie zaznaczono e-mail z podziękowaniem za rekrutacje był. Rozumiem rozgoryczenie kandydata, ale czy to powód aby zaraz wysnuwać jakieś teorie spiskowe o badaniu rynku? Rozwiązanie zadania rekrutacyjnego nie jest gwarancją przejścia do kolejnego etapu. Do kolejnego etapu zapraszamy tylko niektóre osoby, których rozwiązania były najlepsze. Pozdrawiamy, Ekipa Fitatu

;)
@Ekipa Fitatu

Wykonanie zadania nie jest gwarancją przejścia do kolejnego etapu ale uważam, że każdej osobie która chce informacji zwrotnej odnośnie zadania rekrutacyjnego, które wykonała powinniście udzielić. Ta informacja powinna być konkretna i rzeczowa a nie typu byli lepsi kandydaci. Dla mnie to żaden feedback.

brak słów
@Ekipa Fitatu

No tak, kandydat poświęcił 8h wolnego czasu po pracy na wykonanie zadania rekrutacyjnego, a jaśnie pan developer sprawdzający ma inne obowiązki i nie ma czasu. Średniowiecze rekrutacyjne. Kandydat podchodzi poważnie do rekrutacji i oczekuje tego samego od Was. Zadanie rekrutacyjne na 8h? Powinniście co najmniej godzinę poświęcić na rzetelny code review, pozwolić kandydatowi dostrzec co mógł zrobić lepiej i sprawić, że jego cenny czas nie poszedł na marne. W tym wypadku nie macie co się szczycić, że nie jesteście korporacją, bo wychodzi na to, że jesteście Januszexem.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Flutter Developer w firmie Fitatu Sp z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Nie polecam

Proces rekrutacyjny na niskim poziomie.

Ewik

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca a dzisiejsi kandydaci są z pokolenia ludzi roszczeniowych i stąd takie złośliwe wpisy?

Maciek

Czy na rozmowie daja do rozwiązania zadanie ? Jakie?

Kamila

Czy ktoś mógłby podzielić się jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o rekrutacje w Fitatu? Czy aktualnie firma prowadzi nabór nowych kandydatów? Jeśli tak to na jakie stanowiska? W jaki sposób przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jakie predyspozycje oraz umiejętności są istotne na dane stanowiska? Dobrze by było jakbyście dzielili się informacjami oraz doświadczeniami przydatnymi dla kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitatu Sp z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Fitatu Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fitatu Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitatu Sp z o.o?

Fitatu Sp z o.o
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Fitatu Sp z o.o