Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

yyy dalsza część wypowiedzi

Reasumując, zachęcam do podjęcia pracy w tej firmie, jeśli ma być to praca na początek lub praca chwilowa. Zatrudniając się tutaj nie licz na żaden rozwój swój lub firmy, na sprawiedliwe traktowanie, równe i nie licz też na zasady prawdomówności i ogólnego poszanowania. OO socjal jest ok. Ta firma stoi w miejscu lub nawet się cofa, podobnie jak jakość życia osób, które w niej pracują. Osobiście pracuję nad tym, żeby zmienić to miejsce, z rozmów wynika, że kilka innych osób też.. bo te pieniądze, które oferują były dobre, ale kilka lat temu. Teraz firma nie jest w stanie zaproponować nic konkretnego i nie daje możliwości dorobić (pracownikowi magazynu).. bo jak to jest możliwe, że w 2021 zarabiasz mniej niż w 2020 i 2019. Ale sęk w tym, że oszczędności uderzyły tylko i wyłącznie w pracowników magazynu. Taka to polityka firmy. Pozdrawiam

yyy

Dlaczego ludzie nie załatwią tego w firmie i opisują te wszystkie sprawy na forum? A no dlatego, że jak zabrano możliwość przychodzenia w dni wolne (tylko dla pewnej części pracowników Keter), czyli lwiej części wypłaty, to też nikt nie zwołał zebrania aby przedstawić powód takiej decyzji. Drugim aspektem jest to, że nie ma takiej osoby, która a) Cię wysłucha, b) postara się zrozumieć. Nikt nie jest na tyle głupi żeby narażać się i denerwować się przebiegiem takiej rozmowy, która zazwyczaj wygląda tak, że przychodzi ów pracownik osobiście, a mówi się do niego na WY, czyli uogólnia jego znaczenie w tej firmie do zachowań/pracy innych osób. Wystarczyło, że przez chwilę był inny dyrektor i rzeczywiście coś ruszyło. Teraz wrócił stary dyrektor i razem z nim wróciły stare oszczędności.. nie mówię, że to jego inicjatywa, ale tak się właśnie złozyło. Każdy rozgarnięty człowiek wiedział, że te podwyżki to przedwczesne zrównanie do najniższych progów krajowych, które wiążą się z inflacją. Mówiono o wynagradzaniu od ilości wykonywanej pracy czy tzw. wszechstronności, gdzie przy kolejnych podwyżkach stawek, te osoby co miały stawki najwyższe już okazały się słabsze od tych wcześniej gorzej ocenionych, bo grosza nie powąchały, a osoby z niższymi stawkami jednym ruchem ich podgoniły.. czyli pic na wodę, podobnie jak niska sprzedaż w święta. Ogłoszono, że firma zewnętrzna nie będzie się już z nas śmiać, że mniej zarabiamy i, że będziemy mogli chwalić się w towarzystwie tym ile zarabiamy (sam sposób przekazania tej opinii wydaje się być skandaliczny i lekko obraźliwy dla przynajmniej lekko rozgarniętego człowieka), ale minął rok i osoby, które teoretycznie są do pomocy dostają więcej niż osoby, które wykonują najbardziej skomplikowane prace. Nawet nie ma co tego mówić kierownikowi, bo odpowie: to zawsze możesz iść do HR - to są tego typu rozmowy. Ja rozumiem, że muszą być wyznaczone pewne widełki płacowe względem każdego pracownika, ale musi być też zachowany pewien sens i jakaś idea przyznawania gratyfikacji, bo ta która występuje aktualnie to jest jakaś tragedia. Kierownictwo zmusza do pewnego wniosku - "co to za różnica czy zrobię 5 palet czy 15, wypłata będzie taka sama" i nie chodzi tu o jakiś brak ambicji, tylko nie każdy da sobą pomiatać. Bo mobilizacją może być albo wypłata albo możliwość awansu. Nie oszukujmy się, każdy kto pracuje tutaj dłużej niż kilka lat, nie będzie chciał iść na to stanowisko, jeśli zostanie zaproponowane, bo na nim też nie jesteś w stanie się rozwinąć. Nie mówię o wszystkich, nie chcę też nikogo obraźić, ale poszły tam osoby, które chciały tam pójść.. a nie które zasłużyły lub ich wykształcenie w kierunku spedycyjnym czy zarządzania na to pozwalano.. bo był czas, kiedy pytano o to dosłownie wszystkich, osobiście myślałem, że ludzi z ulicy będą pytać :) ale nie przeszkodzi to pewnym osobom aby mówić: MÓJ PRACOWNIK (haha), ZARAZ ZAŁADUJE (tylko, że cudzymi łapami) lub w kuluarach, że komuś (usunięte przez administratora) jak czegoś nie zrobi.. co jest akurat dla mnie sprawą komiczną, bo jak potem podchodzi do niego ów pracownik, który miał zostać skarcony i oddaje papiery to słyszy cichutkie: dzięki. A chcę zaznaczyć, że ów facecik sam kręci się jak (usunięte przez administratora) w przeręblu. Postaram się być na tyle w porządku i nie będę się zwracał argumentum ad personam, bo oni sami na siebie tyle rzeczy mówią, że nie będę dokładał do pieca. NIE MAM TEŻ NA MYŚLI WSZYSTKICH, BO SĄ I DOBRE CHŁOPY. Ale wracając do pewnej sytuacji kiedy "starszemu robotnikowi magazynowemu" zostawili możliwość przychodzenia w dni wolne i na nadgodziny to on ma motywację do dobrego wykonywania swojej pracy i czasami wymaga cudów, choć człowiek ma 2 ręce, 2 nogi i możliwość pracy tylko jednym zepsutym urządzeniem. Z kolei pracownik, który został ograbiony z lwiej części wypłaty (brak dw), widzi, że sytuacja mu się diametralnie pogorszyła i po prostu brakuje mu tej motywacji do pracy. Co prawda dostaje 50gr podwyżki na zachęte, (co jest tak inicjowane jakby miał przynajmniej dostać kluczyki do nowego auta), tzn. wyrównania, które jest nazywane podwyżką, ale kierownictwo nie zdaje sobie sprawy, że jest to jak naplucie w morde. Lepiej wziąć te śmieciowe sumy i przeznaczyć na chore dzieci lub jakieś schronisko niż udawać, że się coś wywalczyło, bo do tej pory było tylko przez chwilę lepiej jak kierownikiem był Pan Stawarz (przepraszam, jeśli przekręciłem nazwisko).

Milano Valencia

Drogie szefostwo oraz kierownicy Magazynu, no nie może tak być, ale z pewnością nie może tak być napewno, że rozdajecie jako jedyna firma w Słupsku kto wie czy nie w Polsce, urlopy jak się wam podoba. Bo jak to jest że 3 lub 4 osoby z 6/7 osobowej brygady biorą sobie urlopy. Ich Brygadzista przyklepuje to jak dziecko papkę. I tak robi każdy brygadzista. Ja nie będę robił za tyle osób co wy dajecie urlopy, szanuję naszą firmę i lubię pracę bo i w końcu są nadgodziny i będzie wypłata jak się należy. Ale bardzo proszę o nie rozdawanie urlopów na lewo i prawo, w każdej innej firmie nie ma takiej opcji tego co robi się tutaj.

bhp

Ja mam pytanie odnośnie BHP. Jak długo zamierzacie jeszcze robić ten kabaret z maseczkami? Jest tylko 1 randomizowane badanie nt. działania takiej plastikowej maseczki, wykonane było w Norwegii i nie miało wpływu na rozprzestrzenianie się wirusa. Ostatnio, w ramach testu, zorganizowano koncert na kilka tysięcy osób w pełnym ścisku - efekt, 5 chorych osób. I zastanawiam się, jak to jest możliwe, że osoby wydawałoby się inteligentne, zakładają tą szmatę na buzię jakby na zakładzie szalała żółta febra? Rozumiem, że wszyscy tak robią to też trzeba tak robić, mimo braku podstaw do podjęcia takiej decyzji, choć naprawdę można poświęcić te 5min żeby sprawdzić czy ta (usunięte przez administratora) pomaga czy bardziej szkodzi.. ale czemu nikt nie zachodzi do biurowca od strony wejścia, gdzie ludzie funkcjonują jak na ludzi przystało, bez szmat na buzi (pochwalam), mimo, że pracują w zamkniętym pomieszczeniu w największym zagęszczeniu/m.. a jak pracownik, który znajduje się na dużej przestrzeni, często wietrzonej, jest w ciągłym ruchu, co chwilę coś przenosi, podnosi i najzwyczajniej w życiu nie może przez tą szmatę oddychać to jest ok? Nikt nie będzie tego traktował poważnie gdy widzi, że jednych nakaz dotyczy, a drugich nie. Ja wiem, ze pracodawca ma prawo do takich zaleceń, ale do cholery, na ta chwile choruje 200 osob na cały kraj, więc wyłączcie telewizory dla własnego zdrowia i pomyślcie o zdrowiu innych. Mam tylko nadzieję, że zakład nie zaangażuje się w szczepionkowy (usunięte przez administratora)i od tego nie będzie zależało kto tą szmatę będzie nosił, a kto nie.. bo pragnę przypomnieć, że zakład pracy nie ma prawa wyciągać od pracownika jego danych wrażliwych ani informacji na temat stanu jego zdrowia, więc pracownik nie ma obowiązku informować pracodawcy czy jest przed czy po podaniu preparatu.. tym bardziej, że zaszczepienie nie hamuje transmisji wirusa, więc żadnym argumentem jest, że ja jestem po szczypawce, więc mogę hulać - nie, nie możesz, dalej zarażasz, nic się nie zmieniło.. ale takie są efekty jak się nie czyta specyfiki preparatu, a słucha się ślepo typa z Telewizji, który mówił o Polakach, że są tak śmiesznie głupi, że to wszystko działa.. niestety, miał rację. Tylko uprzedzam, bo w przypadku segregacji sanitarnej, bądź wymogu okazywania świadectwa szczepień, zakład będzie miał poważne problemy prawne i nie widać tam za bardzo światełka w tunelu :) Reasumując, kiedy się opamiętacie?

@bhp

Dzień Dobry, Fabryka Keter w Słupsku należy do Grupy Keter, która ma 23 zakłady produkcyjne na świecie. Obowiązek noszenia masek w zakładzie został wprowadzony przez Centralę i obejmuje wszystkie fabryki. Zakład w Słupsku lokalnie nie może odwołać nakazu zakrywania ust i nosa przez pracowników wbrew standardom Grupy lub wytycznych wprowadzanych przez rząd. Wszyscy czekamy na powrót do "starej normalności", ale wymaga to jeszcze odrobiny cierpliwości. Keter zgodnie z przepisami prawa, nie wymaga od pracowników udostępnienia informacji o szczepieniu. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

bhp
@Curver Poland Sp. z o.o.

ok, dziękuję za odpowiedź.

Leszno

Dzień dobry. Czy firma zapewnia dodatek za pracę po za miejscem zamieszkania ? Pytam ludzi obecnie zatrudnionych na umowę o pracę ale niestety nikt nic nie wie?

Dzień Dobry, Jeśli chodzi o dofinansowanie dojazdów do pracy to nie posiadamy takiego benefitu. Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź

Grand Potato

Jak widać ludzie po wyrokach nie nadają się do pracy w naszej firmie, proszę nasze kochane szefostwo o wzięcie pod uwagę faktu iż osoby po więzieniu nie są mile widziane na magazynie. Źle wpływało to na kulturę pracy oraz na brygadę w której ta osoba była, cała ta brygada to mieszanina. Ale Vendetta dopada każdego, nawet największych!

Pochwały dla Szefa kuchni
@Grand Potato

Osoby po wyrokach pracują w wielu firmach. Jakoś nie słyszałem żeby zakład pracy, nawet taki jak Keter robił im problemy. Wiemy o kogo chodzi, chyba nikt nie ma z nim po drodze. Zwłaszcza, że wypisuje bzdury i interesuje się nie swoją pracą.

Coach Potato

Dziękuję Tobie Misza, dziękuję Patryku, dziękuję Piotrze i Grzegorzu za odpowiedzi na te zle komentarze o naszej firmie. Moje ulubione przysłowie Giovanotto, dite che cosa cercate, co oznacza wojnę z hejterami! W mojej kamizelce jest więcej niż tylko nóż do cięcia folii.

Zainteresowany Pracą

Dzień dobry. Jak obecnie wyglądają stawki netto przy zatrudnieniu produkcja/ magazyn? Czy są konkurencyjne wobec innych lokalnych firm?

Jak Ci tak źle to zgłoś się jako chętny na "brygadziste". Może wtedy coś zrozumiesz zamiast gadać bzdury.

Support Workers

(usunięte przez administratora) Skąd te informacje. Uwagi proszę zgłaszać na podany link. Będzie ich wiele.

Gerda

A jak to się ma do tego że pracownik musi pracować na trzech maszynach naraz za jedną wypłatę jak to jest ....ktoś to wytłumaczy?

Jolanta

Czy na magazynie są przyjmowane kobiety na 3 zmiany lub na jedną?

@Jolanta

Dzień Dobry, Na magazyn przyjmowany jest każdy kto spełnia wymagania oferty pracy, bez względu na płeć. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

R.R.
@Jolanta

Nie prawda na magazyn nie przyjmują w ogóle kobiet.

@R.R.

Dzień Dobry, Skąd taka informacja? W magazynach Keter pracują zarówno mężczyźni jak i kobiety. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

MILENALASKA

Prawda jest że kierownik magazynu jest nie przyjemny, nie uprzejmy oraz źle traktuje załogę? Wiele złych opinii słyszy się od starszych pracowników.

@MILENALASKA

Dzień Dobry, Nie otrzymaliśmy takiego zgłoszenia. Tego typu przypadki należy zgłaszać bezpośrednio do Działu HR w fabryce Keter lub za pośrednictwem portalu Ethics Point, w którym każdy z pracowników może w pełni anonimowo zgłosić m.in. złe traktowanie przez przełożonego https://secure.ethicspoint.eu/domain/media/pl/gui/107317/report.html Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Malena
@Curver Poland Sp. z o.o.

A jeśli jest coś nie tak i nie da się dogadać w kwestii pracy na produkcji to pracownik jest z tym sam czy może zgłaszać ....?czy odgórnie ignorowane.....

@Malena

Dzień Dobry, W takim przypadku są dwie możliwości zgłoszenia problemu: Opcja 1 - skorzystanie z pełni anonimowego portalu Keter Ethics Point lub Opcja 2 - zgłoszenie problemu do bezpośredniego przełożonego i/lub do Działu HR Keter. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Rafał O.

Jakie dodatkowe świadczenia lub bonusy oprócz premii uznaniowej dostaje pracownik magazynu?

@Rafał O.

Dzień Dobry, Pracownicy magazynu poza premią uznaniową otrzymują dodatkowo premię frekwencyjną oraz wymagany przepisami Kodeksu Pracy dodatek za pracę w godzinach nocnych. Dodatkowo dla naszych pracowników oferujemy m.in. Prywatną Opiekę Medyczną, Bony pieniężne na święta dwa razy w roku, paczki na dzień dziecka dla dzieci pracowników, dofinansowanie do urlopów, kasę zapomogowo-pożyczkową, ubezpieczenie grupowe PZU, prezenty w postaci produktów Keter z różnych okazji itd. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Dzik12

Gdyby wszystko było pracownikowi przygotowane w sensie folderów naklejek ,kodów czy elementów to jeszcze praca sama w sobie nie jest taka zła. Maszyny chodzą dość szybko nie ma czasu chodzić i szukać czego brakuje . A wychodzi na to że se musisz wszystko sam ogarniać . Często nie ma przerw bo albo zapomną o Tobie albo nie ma komu . Nikogo kompletnie nie interesuje czy dasz radę czy nie . Nie wytłumaczą albo źle wytłumaczą . No i tak tu jest. A jak ktoś będzie z Was teraz próbował moja wypowiedź łagodzić w komentarzach to niech się lepiej powstrzyma. Trzeba szczerze pisać jak jest a nie wypaczać rzeczywistość .

@Dzik12

Dzień Dobry, Dziękujemy za Twoją opinię. Wszelkie niezgodności związane z organizacją pracy i/lub wdrożenia do obowiązków należy zgłosić w pierwszej kolejności do Brygadzisty, a następnie do Mistrza brygady. Jeśli problem nie został przez nich rozwiązany sprawą zajmuje się Kierownik Produkcji oraz Dział HR dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Dzik12
@Curver Poland Sp. z o.o.

Nie ! Żadne problemy nie są tu rozwiązywane. Jest (usunięte przez administratora) i wyzysk. Nikogo nic nie interesuje. Kto rządzi tą firmą ?!!!

Grzegorz Żurawski-Gocławski

"CZY W FIRMIE CURVER/KETER RÓWNIEŻ OTRZYMUJE SIE "BENEFIT" 1000zl ZA TO ŻE PRACOWNIK JEST ZASZCZEPIONY? JAK WIADOMO NIE WSZYSCY CHCĄ SIE SZCZEPIĆ"

@Grzegorz Żurawski-Gocławski

Dzień Dobry, W firmie Keter nie została wprowadzona tego typu nagroda. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Załoga HR/Łazik:Przede wszystkim zacznijcie od zmian węwnatrz siebie kolejnym punktem jest zmiana w podejściu do pracy.(Nie wszyscy ale większość)- Nagminnie siedzicie na telefonach, częsty brak profesjonalizmu ,zmuszacie do ciągłego weryfikowania tego co i jak robicie przez przełożonych a jak tylko któryś z nich zwróci Wam uwagę to jest zły, uwziął się itp itd. To jest praca - z takim podejściem jak chcecie w przyszłości pracować w jakiejkolwiek firmie,zakładać rodziny? Dziwne jest to ,że przełożeni z HRC zamiast zainteresować się swoimi pracownikami - pytają ich co się dzieję na magazynie , jak ich traktuja kierownicy zmianowi .. Na koniec dodam ,że jak jest ten tzw. " Luz " to też to doceńcie a nie tylko narzekacie. Pozdrawiam

Paparazzo

Ta mniejszość ukraińska to w chwili obecnej jedna osoba,masz cos do tej osoby-idziesz z nią rozmawiać twarzą w twarz a nie strugasz pokrzywdzonego Polaka i rozsiewasz kłamstwa.Ludzie postronni gotowi jeszcze uwierzyć że po magazynie biega ktoś z batem w mundurze UPA i gnębi zapracowanych HRowców.Bzdura.Każdy popełnia błędy ale obrzydlistwem i hańbą jest mieszanie do tego narodowości.I nie bądźcie tacy przewrażliwieni na swoim punkcie bo chyba w życiu nie pracowaliscie pod twardym szefem.Z doświadczenia wiem że w Curverze/Keterze wystarczy robić to co do Ciebie należy i wszystko gra ale kiedy ktoś obija się przez 3/4 zmiany a jedynym wkładem jest 10 zwrotów w miesiącu i pretensje o wszystko to radzę udać się z powrotem do przedszkola.

StaryAleJaryHRC

Cześć, czytając te wpisy jest mi wstyd za tego który miał czelność to napisać. Narodowość nie ma nic do rzeczy. Drogi pracowniku HRC, nie wiem ile czasu pracujesz na magazynie ale postaram ci się coś wytłumaczyć. Zacznijmy od wspomnianego Ukraińca -> To dobry chłopak (Nie chce tłumaczyć jego zachowania ale obstawiam że gdybyś uważnie słuchał i robił co do Ciebie należy, a nie to na co masz ochotę to by nie był "Opryskliwy" względem Ciebie), dba o to żeby praca szła bezproblemowo i on niczego nad wyraz nie oczekuje od pracowników bo sam dokładnie robił (czasami dalej robi) to samo i wie co można, a czego nie to po pierwsze, po drugie to pracownik HRC jest zatrudniony jako POMOC NA MAGAZYNIE, nie jako magazynier który odpowiada premią przed przełożonymi za reklamację od ważnego klienta. Jak chcesz dostać jakąś lepszą robotę (Obstawiam że przywileje o których wspomina w/w Łazik dotyczą rodzaju pracy) skoro połowa z was do 20 na kalkulatorze nie potarfii kartonów podliczyć. Przełożeni notorycznie muszą sprawdzać każdą specyfikację po was bo nawet nie potraficie się podpisać nie mówiąc już o sprawdzaniu wydawanego towaru (Rozumiem że zdarzy się pomylić raz na jakiś czas, że dobierze się nie ten kolor czy rozmiar pudełka które znajduję się w zamówieniu albo inną ilość -> Jesteśmy ludźmi, każdy popełnia błędy) ale jak ktoś ewidentnie nie potrafi odróżnić 110L kubła na śmieci z Żółtą pokrywą od Fresha 0,8L z niebieską, albo inne kuriozalne przypadki gdzie przełożony mówi do pracownika "Z" Idź na Bramę "X", rozładuj auto "Y" z pustych palet. -> Krótko, zwięźle i na temat, po czym przychodzi po 10 minutach i pyta "Jakie auto mam załadować i na jakiej bramie ?"..... To ręce opadają bo dostajecie często informacje złożone z 2 zdań, po 5 wyrazów na zdanie co nam daje łącznie 10 wyrazów których przyswojenie w niektórych przypadkach jest po prostu niemożliwe ze względów na pojemność pamięci w mózgu która jest w niektórych przypadkach mocnoooo ograniczona. Oczywiście mówię tutaj o 3/4 pracowników HR bo Ci którzy mają trochę większe doświadczenie względem reszty kolegów nie mają problemów ani zażaleń do swoich przełożonych. Przy aktualnym poziomie pracowników z HR ciężko o takiego który nadaje się do tej pracy (W sumie do jakiejkolwiek bo żeby gdziekolwiek pracować to trzeba mieć pojęcie co to znaczy "Praca" a praca to nie jest miejsce gdzie przychodzisz po szkole pogadać z kumplami i pooglądać YT ukrywając się na magazynie przed przełożonymi). Podsumowując: Nie dostaniesz lepszej roboty póki nie ogarniesz podstaw, a żeby ogarnąć podstawy to trzeba słuchać, a jeśli już jesteśmy przy słuchaniu to nie tak że jednym uchem wpada, drugim wypada tylko robić to uważnie by zrozumieć bo jeśli tego nie rozumiesz to zawsze będziesz belował albo chodził z miotełką.

Zapytanie

Witam. Dlaczego bony świąteczne pracownicy otrzymają dopiero po świętach? Dlaczego wypłacane są z wynagrodzeniem a nie w innym terminie?

@Zapytanie

Dzień Dobry, Bony świąteczne w Keter są wypłacane zawsze w kwietniu i w grudniu razem z wynagrodzeniem, które pracownicy otrzymują do 10 dnia każdego miesiąca. Bony są wypłacane razem z wynagrodzeniem na prośbę pracowników. Wielkanoc jest świętem ruchomym, które w tym roku przypadło 4 i 5 dnia miesiąca czyli przed wypłatą wynagrodzenia za marzec. Pozdrawiamy Zespól HR Keter Poland Sp. z o.o.

Kris

Bardzo proszę aby osoby które tak bardzo przestrzegają "zasad" Covid stosowały je zawsze a nie tylko dla pokazania się. Stołówka, liczba osób bliżej nie znana, brak maseczek, brak odstępu, brak osobnych naczyń. Szatnia, liczba osób często zbyt duża, nawet przebierając się w maseczce jak nie którzy i tak są "narażeni" na kontakt z innymi którzy dopiero skończyli pracę lub zaczęli. Toaleta, liczba osób bardzo duża, możliwość zakażenia ogromną, częsty brak papieru do rąk lub papier dotykany mokrymi rękoma przez wszystkich. Najlepszym rozwiązaniem była by suszarka ale... Nie dziala od 12 lat choć wisi podłączona do prądu. Produkcja, mała ilość osób przy maszynie - wymóg maseczka na nosie pomimo chemii unoszącej się w powietrzu oraz często szybkiej pracy. Magazyn, mała ilość osób przy jednej pracy - wymóg maseczka na nosie pomimo iż już wszyscy się widzieli że wszystkimi i każdy dotykał te samą klamkę, toaletę i zbiornik wody. Pomoc częstej pracy samodzielnej wymóg ten kierowany jest w jakim celu? Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty które wcześniej wymieniłem. Bo ktoś kazał to tak trzeba? Halo ludzie w Niemczech i innych krajach wirus nie działa czy za granicami Polski już wiatr nie wieje? Wyłącz telewizor i zacznij myśleć !

a.

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie, i w związku z tym mam pytanie na jaką umowę są przyjęcia do pracy?

@a.

Dzień Dobry, Zatrudnienie bezpośrednio w Keter jest na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

dada

czy sa przyjęcia na produkcji??

@dada

Dzień Dobry, Tak, prowadzimy rekrutację na produkcję. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.