Opinie o S H S Solution - Sanecki Karol w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy S H S Solution - Sanecki Karol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S H S Solution - Sanecki Karol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S H S Solution - Sanecki Karol w Płock

Mona

Bardzo fajna robota co wy za głupoty piszecie, nie oczerniacie ich bo są wporządku

tyfusy - jednym słowem to robota nie dla Ciebie, i nie powinieneś pracować z ludźmi jeżeli uważasz że utrzymanie klienta jest niemoralne i dla łgarzy, oszustów... powodzenia Ci życzę w poszukiwaniu pracy... Ponoć chętnych na zasiedlanie marsa szukają - spróbuj koniecznie, robota dla Ciebie !!!

tyfusy

call center.dno i niemoralność . jak można wciskać komuś kit.to robota dla łgarzy i oszustów.

ddd

no chyba właśnie się pogrążyłeś. Właśnie ludzie, którzy mają życie prywatne nie mają ochoty co chwilę wychodzić gdzieś. Jesli uwazasz, że to jest najlepsze miejsce pracy w Plocku to troche mi ciebie szkoda.... pozdrowienia z pernu ;-)) i gratuluje najlepszej pracy w plocku

Konsultant Telefoniczny

Mądry ten kto się nie myli, straszny ten co kłamać w oczy potrafi. Jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej i kochani - jestem zachwycona. Dawid ( Pan Kierownik ) przywitał mnie z uśmiechem na ustach, osoby w środku proponowali coś do picia ze względu na pogodę. W życiu nie zgodze się na tak negatywne komentarze. Z całego serca polecam to miejsce. Ja zaczynam od zaraz :)

1. Zainteresowania, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jest możliwość rozwoju do wyższych stanowisk .

Kacper

Lepsze miejsca do pracy w Płocku? Gdzie? Hahaha Najlepszym dowód na atmosferę, zarobki i warunki pracy to osoby, które po przerwie i tak wracają do nas. Bardzo śmieszą mnie wypowiedzi osób, które na siłę chcą nas oczernić.

Damian

widze ze wypowiadaja sie osoby ktore pracowaly i nie rozumiem dlaczego tak oczerniaja ta firme. Kazdy kto pracowal lub nadal pracuje wie jak jest... a co do tej darmowej wodki... na kazdej imprezie firmowej jest tak ale jesli ktos woli chodzic do kosciola lub siedziec calymi dniami przed komputerem nie majac zycia prywatnego to pozdro :)) JESZCZE RAZ!!! POLECAM TA FIRME!!!! ;)

Konsultant

Idealne zdanie określające wpisy to ze nie sra się w swoje gniazdo. Szkolenie bezpłatne, wypłata na czas ale jak się dobrze nie podlizuje to połowy premii nie ma. Wieczna dziecinada, przebieranki, imprezy do których człowiek jest zmuszony. A co najlepsze to team leaderzy bez żadnej wiedzy, wykształcenia motywujacy grupę ze jak zrobią cel to znowu będzie impreza. Są lepsze miejsca pracy w plocku

PS

jaką ty masz możliwość rozwoju tu?

PS

Firma śmieszna a osoby komentujące to fascynaci taniej wódki. Śmieciowa umowa, bez jakichkolwiek szans na normalną. Stawka godzinowa- śmiech na sali. A ludzie? Każdy wie jak jest. Oczywiście można tam popracować, ale góra trzy miesiące. Jeżeli masz ambicję to odpuść. A jeśli lubisz pracować jak wół całymi dniami, ale za to wypić za darmo to dla ciebie dobra praca.

mon

Polecam firmę Shs szef życiowy człowiek w każdej chwili pomocny. Nigdy nie spotkałam się z tak miła kadra czyli mowa tu o Ani i Izabeli dziewczyny jesteście wspaniale

Nadiaaa

pracuje juz w shs pol roku :) co ?!!!! nigdy nie pracujemy po 10 12 h co najwyzej po 8 a jak wiadomo to standard!!!! wiadomo zdarzalo sie ze po 9 tak ale dla chetnych !!!! praca super atmosfera super kto na impreze chce isc idzie kto nie ten zostaje w domuuu hehe. widze ze z ta osoba jest cossss nie tak. nie ma lepszego szefa ! praca marzen :*

x

Osobiście nie polecam pracy w tym miejscu, tak jak wspomniano - godziny pracy beznadziejne, na dodatek najczęściej trzeba było pod koniec miesiąca pracować po 12 h i to bez wcześniejszego uprzedzenia o takich zmianach. Atmosfera w pracy może i nie najgorsza, ale jeśli ktoś nie lubi pracy w stylu przedszkola i zabaw typu przebieranki, wieczne imprezy na przymus itp, to nie jest miejsce dla Was. Co do płatności, to zawsze znalazł się jakiś powód pod koniec miesiąca by nie wypłacić pełnej wypracowanej ilościowo premii, wówczas gdy przez cały miesiąc słyszałeś, że pracujesz super. Polecam tylko tym, którzy nie mają innego wyjścia i muszą gdziekolwiek pracować. Nie jest to na pewno praca marzeń.

Pan Konsultant

Uczciwy szef, zawsze pomocna Ania - pozdrawiam, coach z wieloletnim doświadczeniem i team leaderzy, którzy zawsze potrafili mi pomóc. Jeżeli dodam, że na sali atmosfera była jak nie w pracy i ludzie z którymi do dziś utrzymuję kontakt to nie pozostaje nic jak tylko polecić SHS. Aaaa i bym zapomniał cytując jednego z kolegów " najważniejsze jest podejście"

Pan Konsultant

Tak się składa, że moja opinia powinna pojawić się już dawno.. Jestem byłym pracownikiem i niestety z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pracy w tej firmie, ale do dziś bardzo miło wspominam atmosferę panującą w firmie

Polecam! Świetna atmosfera, świetny szef, świetne pieniądze. Nic dodać, nic ująć :)

Świetna atmosfera, wyrozumiały szef i do tego dobre pieniądze :) Polecam w 100%!

Dorota

Polecam pracę w SHS Solution - Sanecki Karol ! Krótko i na temat : - Zaangażowany, wyrozumiały szef, - Wynagrodzenie na czas, - Możliwości rozwoju, - Genialna atmosfera !!!

Dawid

Wynagrodzenie zawsze na czas. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Ludzie pozytywni i bardzo pomocni. Osobiście jestem jedną z osób z największym stażem i jeszcze nigdy nie czułem się pokrzywdzony albo zawiedziony. Szczerze polecam! Hejterów pozdrawiam :)

Damian

Pracuje w tej firmie od 7 miesiecy, pieniadze zawsze na czas, a ludzie w pracy? z lepszymi NIGDY nie pracowalem. Szczerze bardzo polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o S H S Solution - Sanecki Karol - Płock

• Jak się pracuje w S H S Solution - Sanecki Karol?

Zobacz opinie na temat firmy S H S Solution - Sanecki Karol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S H S Solution - Sanecki Karol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S H S Solution - Sanecki Karol?

Kandydaci do pracy w S H S Solution - Sanecki Karol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S H S Solution - Sanecki Karol

S H S Solution - Sanecki Karol