S H S Solution - Sanecki Karol

Lipnik

Opinie o S H S Solution - Sanecki Karol

Aga

Mialam przyjemnosc pracowac w SHS i zdecydowanie polecam. Jest to firma rzetelna i traktuje swoich pracownikow z szacunkiem. Wynagrodzenie adekwatne do zaangazowania czyli tak na prawde ty decydujesz ile zarabiasz. Przed rozpoczeciem pracy jestes przeszkolony/przeszkolina do jej wykonywania wiec na plus, nie ma jakies fuszerki. Wyplata na czas, nie zdazylo mi sie zebym miala jakikolwiek problem pod tym wzgledem. Kierownictwo bardzo w porzadku. Co wiecej, to co podobalo mi sie w firmie to szkolenia dla pracownikow oraz duzy zasob dodatkowego wsparcia jak np. konkursy aby zmotywowac oraz zintegrowac pracownikow. a najlepsze na koniec; atmosfera w tej pracy sprawia, ze wstajac z lozka nie myslisz ontym ze 'znow idziesz do pracy' ale o tym ze bedziesz mogl/mogla znow miec do czynienia z mega pozytywna grupa znajomych, z ktorymi laczysz przyjemne z pozytecznym. Zdecydowanie na plus. Jak na Plockie warunki to nega zaskoczenie i mysle ze zafna z firm tutaj nie oferuje tak rodzinnej atmosfery. Pozdrawiam serdecznie i polecam raz jeszcze

PrzMk

Zanim przyszedłem do firmy zrobiłem potrzebny research do rozmowy rekrutacyjnej, trafiłem też tutaj i naczytalem się sporo negatywnych jak i zbyt pozytywnych, aż przesłodzonych opinii. Postanowiłem więc zweryfikować jak to naprawdę wygląda. Na rozmowie przywitał mnie pozytywny Dawid, który mnie zaprosił na kurs a potem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sposób przygotował do pracy. Nawet po kursach jak miałem jakieś wątpliwości to mogłem liczyć na pomoc Ani , Dawida czy bardzo pomocnych pracowników. Naprawdę to warto podkreślić, że atmosfera która twarzą samo konsultanci jest mega, trzeba tylko chcieć. Aczkolwiek, żeby nie było zbyt kolorowo to ostatnio zauważyłem że Dawida często zżerał stres w pracy i chodził jakby na ciśnieniu, mimo to starał się nie dawać tego po sobie poznać i był jeszcze w stanie motywować innych za co wielki szacun. Jestem pewien , że mogę śmiało polecić tą prace a osoby, które piszą te hejty, które nijako maja się do rzeczywistości są po prostu słabe psychicznie. To wiadome, że w każdej pracy jest presją i każdemu pracodawcy zależy, żeby jego pracownicy robili jak najlepszą robotę, bo to również od tego zależą jego zarobki. W tej firmie jest to o tyle fajne, że tu się opłaca starać bo jest to nagradzane. Codzienne oglaszanie najlepszych osób z dnia poprzedniego, co tydzień nagrody dla najlepszej trójki w postaci różnych upominków poprzez sprzęty agd. Ponadto premie, które naprawdę są bardzo realne, wystarczy tylko troszkę zaangażowania. Osobiście pracując pierwszy pełen miesiąc, bez żadnego doświadczenia, mając tylko chęci jestem pewien że zarobie ponad 2,5,. Rozumiem, że to nie jest szczyt marzeń sam również mierze wyżej, ale patrząc na warunki pracy to naprawdę trzeba mieć zaawansowany rozwój autyzmu albo raka mózgu z przerzutami, żeby w taki sposób się zachować. Osoba, która przyszła do pracy została potraktowana przez wszystkich ciepło i po koleżansku, odchodzi i zamiast porozmawiać i przyznać się że nie daje rady, że to nie dla niej to bez słowa jak szczur znika, żeby potem ujawnić się na nocne łowy za klawiaturą i próbować ruinowac czyjeś starania. Oczywiście ile osób tyle opinii, ja subiektywnie oceniam firmę na 5/6 bo napewno da radę poprawić wiele aspektów, ale patrząc na to że mamy 40min przerwy, wyposażona i uzupełniana nabiezaco kuchnie dla wszystkich, częste konkursy, super kolezenska atmosferę pracy i dogodne warunki użytkowania. Troszkę nie rozumiem tylko, co kieruje tymi osobami, które po prostu klamią o firmie. Myślę, że to jest mieszanka braku ambicji z zawiścią i sugerowałbym zastanowienia się nad swoją osobowością, bo w taki sposób to ani życia prywatnego ani zawodowego sobie nikt nie ułoży. Dzisiaj Dawid powiedział fajna rzecz na odprawie, "nie warto za sobą palić mostów", bo karma do Ciebie wróci.

Martyna

Jejciu, aż napiszę na spokojnie kilka słów. Nie mogę w to uwierzyć co tu się wyrabia.. Dla tych wszystkich, którzy za wszelką cenę nieudolnie próbują zepsuć reputację firmy, ja Was rozumiem zupełnie-nic miłego zostać bez pracy, ale...- zastanówcie się czy to jest w porządku, bo żal mnie ściska od środka jak to czytam.. Drzazgę w brata oku widzicie, a w swoim nie dostrzegacie. Niektórzy stracili pracę tutaj, to fakt, ale nic się nie dzieje bez powodu.. staranie marne, chęci brak, ponury nastrój każdego dnia, ciągłe obrażanie, zero radości z życia. Tyle szans, ile tutaj dostają ludzie na poprawę swojej pracy, żeby jej nie stracić to w każdej innej firmie można pomarzyć, pomoc, która była nieustannie oferowana- zazwyczaj odrzucana.. Nie zależało Wam tak naprawdę, pracując z kimś da się to odczuć. Nie zamierzam nikogo urazić, ale wiem, że każdy człowiek ma ograniczenia, może słowo rozwój dla niektórych jest obce, jest ograniczeniem i dlatego teraz przemawia czysta zawiść, że mieliście gorsze pieniądze, ba no.. tez nie bez powodu- jak się choruje na zawołanie, to nic dziwnego, że wypłata lipa.. Ja ogólnie mega jestem zadowolona z pracy w SHS-ie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że te negatywne komentarze wynikają z porażki, własnej, życiowej, zawodowej.. Warto jednak popracować nad sobą, inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja, pracować nad sobą polubić życie, zmienić nastawienie i iść do przodu. Mimo to ja życzę wszystkim pozytywnego spojrzenia na życie wtedy może zacznie się wszystko układać. I pamiętajcie, karma wraca.. więc warto uważać co się pisze, mówi. Najważniejsze być szczerym.

KK

i tak jak napisałem wcześniej , zarobek jest adekwatny do zaangażowania, ja jako pracownik szeregowy pracując 8 godzin dziennie, zgarniając premię i angażując się w plan zespołu zarabiałem kwoty dużo wyższe niż 1400 czy 1800 zł

Kinga

Skąd wiesz o którą Kingę chodzi i która odpisała?? Hmm to za udzielenie niedouczonej osobie informacji są paragrafy??? hahaha no ciekawe pierwsze słyszę... Widzę że, do szkoły nie chciało się uczęszczać dlatego teraz nic się nie wie, a pusty dzwon bije najgłośniej. Jak to mówi przysłowie "nie chciało się nosić teczki, teraz trzeba nosić woreczki", a kto ma szkołę ten ma lżej.

@Kinga 25.08.2017 16:09

Droga Kingo wyzwisko którego użyłaś na końcu swojego wywodu jest uwłoczeniem które tak samo jak pomówienie jest egzekwowane z kodesku wykroczeń prawa cywilnego nie kodeksu karnego

Najlepsza

Problem w tym, że nikt nie napisał o jaką Kingę chodzi, ale uderz w stół a nożyce się odezwą. Cieszę się, że miałaś zaszczyt podpisać się swoim imieniem. A twoje ostatnie zdanie to groźba? Na to też są paragrafy.

Kinga

Do NAJLEPSZA zanim zaczniesz posądzać kogoś o coś to się upewnij czy masz racje, bo w przeciwnym razie są to pomówienia, które zgodnie z art. 212 paragrafem 1 k.k. zagrożone są karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 paragraf 3 k.k. mówi, że sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego na wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny lub zgodnie z art. 215 k.k. innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości. Więc tępa istoto zastanów się zanim coś powiesz. Pozdrawiam!! Kinga

Najlepsza

Ola, Kinga - jestem pełna podziwu, że wam nie wstyd pisać takich rzeczy.

KK

Kasa jest dobra tylko od pracownika zależy ile zarobi, Praca normalna po 8 godzin, alkohol ? a i owszem na imprezach integracyjnych, czasy prohibicji już minęły.... Mogę polecić z czystym sumieniem. Ja oceniam shs solution i szefa na 5+ ....

Tak jak napisała koleżanka wyżej praca max na 3 miesiące. Szef całkiem okej bo można sie z nim dogadać no i wynagrodzenia wysyłał zawsze na czas ale za to kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Komentarze typu : nie będę tracił swojego wynagrodzenia przez to, ze wy sie opierdzielacie albo tak wyszkole nowy skład, ze zobaczycie gdzie jest wasze miejsce w szeregu jest troche nie na miejscu. Mało tego obrabianie jednego pracownika do drugiego na papierosie też nie zachęca do pracy tutaj. Dodatkowo ciągle przypieprzanie sie nawet o najmniejszą głupotę kiedy samemu siedzi się przez długi czas i obstawia mecze na fortunie jest śmieszne. Wypłaty to lepiej byłoby w ogóle nie komentować. Jak na wysluchiwanie ciąglych przycinek to nie warto za taką miernote tam siedzieć. A odsunięcia od kampanii? Trzy razy w miesiącu i z pracą możesz się pożegnać. Tak naprawde to czy Cie odsuną jest uzależnione od tego jak bardzo trzymasz im palec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tacy którzy siedzą cicho i nie odzywają się nawet słowem mają szansę żeby przetrwać tu dłużej natomiast jeżeli masz swoje zdanie i nie dasz po sobie jeździć możesz liczyć się z tym, ze szybko trafisz na celownik, a osoby siedzące wyżej dołożą wszelkich starań żeby Twoja kariera w tej firmie skończyła się szybciej niż zaczęła. Myślę, że jak ludzie dopiero co przyjęci będą stąd uciekać to szef trochę przejrzy na oczy i zacznie szukać przyczyny nie tak jak do tej pory w pracownikach tylko zwróci szczególną uwagę na nieco wyższą sferę i wyciągnie odpowiednie wnioski. Bo tak naprawdę to tu leży główny problem tej firmy. Dopóki to sie nie zmieni to nikomu nie polecam pracy tutaj chyba, ze chcecie mieć niemiłe doświadczenie. Jedyne co można tam polecić to część zwykłych pracowników która jest pomocna i jako jedyna może pozostawić pozytywne wspomnienia.

Była pracowniczka SHS

Witam, Jeśli chodzi o firme i o ludzi w niej pracujących - ok - ludzie są faktycznie pomocni, sympatyczni i dobrze się pracuje. Gorzej jednak w drugą stronę. Płaca nie urywa głowy dodatkowo bardzo ciężko (wręcz niemożliwe) jest otrzymanie umowy o pracę a co za tym idzie wolne równa się z nieotrzymaniem żadnych pieniędzy mimo tego ,że chciałbyś przyjść ale jesteś chory bądź coś się nagle wydarzy. Presja na pracowniku jest naprawdę duża, ciągle poganiania, krzyki na sali ( klienci czasem mówią do słuchawki ,że tam pracuje jakieś bydło ps. w zasadzie po co te boksy jak i tak jest jeden wielki krzyk? ) No i premie - premie to śmiech wszystko w kwotach brutto. Wymigiwanie się ,że i tak to jest praca skarb bo raz się siedzi i nigdzie nie dzwoni a raz się zapierdziela jak dziki aż słuchawka nie stygnie - no ale przecież co jakiś czas nie musisz robić nic jakby to była twoja wina. Jeśli chodzi o zmiany miałam obiecane od 9-17 jednak szybko się to zmieniło pod pretekstem ,że każdy chce mieć od 9-17 ale druga zmiana też jest ważna i trzeba się wymieniać + straszenie ,że jak ktoś się nie dostosuje po prostu będzie oddalony od kampanii albo mówiąc 'zlewczo' może sobie iść do domu. Nie dziwie się ,że ludzie stąd uciekają skoro tak się mówi : jak się nie dostosujesz to na razie. Praca na krótko moim zdaniem max 3 miesiace mozna popracowac ale to tylko przystanek w razie potrzeby. Jeśli chodzi o pracodawcę jest ok trochę tylko brak mu jajek i radziłabym popracować nad charyzmą . Dzięki, pozdrawiam.

P

Musialo sie duzo pozmieniac skoro mowisz o takich zarobkach. Mediana zawsze wynosila ok. 1400 zl. 3-4 tys?:-) chyba ze teraz pracujecie po 20 godzin:-)) gdyby były takie zaeobki to wasi dobrzy pracownicy nie uciekaliby z tej pracy

Windykator:)

Zarobki są rożne, ja osobiście od początku pracy, czyli ponad 12 m-cy nie zarobiłem mniej niż 1800-1900 zł do ręki na m-c. Co ważne pieniądze są zawsze na czas, co w dzisiejszych realiach nie jest normą, ponadto szef w razie potrzeby nie odmówi wypłaty zaliczki. Na pewno praca nie dla każdego, ale każdy może spróbować i się przekonać. W ORLENIE niestety stanowiska są w większości przypadków dziedziczone lub z polecenia, tak więc trzeba szukać. Pozdrawiam

Do Pracownik

Czy Ty też zarabiasz 3000-4000 złotych .Proszę o odpowiedź tylko szczerze.

Mam wrażenie, że większość opinii pisze jedna, ta sama osoba, ewentualnie ktoś kto nigdy u nas nie pracował. A szef jest człowiekiem, który sam ciężko zapracował na wszystko i docenia ludzi, którym zależy na pracy. To praca, w której sprawdzić się moze kazdy, z tym, że nie każdy chce.

b yły

Może ci "stali" pracownicy zarobili 3-4 tysiące, pewnie brutto, jak znam życie. Prawda jest taka, że przeciętne wynagrodzenie w shs solution wynosi 1300, no może 1400 złotych. Uczciwie przyznam, że atmosfera w tej firmie nie była najgorsza, kiedy pracowałem, ale do ideału było daleko. Szef często wołał: "No wy się w tej pracy nie przepracowujecie!" I to w jego wydaniu było nie w porządku.

bya

3-4 tysiące??? Na pewno "do ręki" tyle dostali? Bo z tego co się orientuję to 1200-1400 Ale i tak w ocenia masz u mnie 3

SHS

To tak może żeby rozstrzygnąć powstałe tematy: od 1.2016r nie zostało wstrzymane żadna część wynagrodzenia nikomu. w tym miesiącu ok 30% stale zatrudnionych zarobiło w przedziale 3-4 tyś. Od początku działalności w Płocku jesteśmy jednym z najlepszych CC utrzymaniowych i to się nie zmieni. Zapraszam chętnych do współpracy. A osobom szykanującym i nieprawdziwie oczerniającym bardzo dziękuję za darmową promocję naszej firmy i życzę powodzenia u innych pracodawców. Pozdrawiam, Właściciel

sshha

Chyba nie pracowałeś/aś w tej firmie bo argumenty podajesz z księżyca. Jasno określone warunki premii - niestety nie. Obcinają premie i to za byle co. Jaka dwójka na rękę? Jakie umowy podpisane przez kuriera? Człowieku słyszełeś że gdzieś dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele

Mirth

Człowieku, jaki kodeks pracy, skoro tam się pracuje na zleceniach ;) Ja uważam, że SHS jest jedną z niewielu firm w Płocku, gdzie można się dostać w toku normalnej rekrutacji, bez znajomości, bez wymagania statusu studenta, czy orzeczenia o niepełnosprawności. Liczy się to, czy chce Ci się pracować i czy masz otwartą głowę na szkolenia. Jest to typowe call center, fakt, ale do niedawna JEDYNE w Płocku, oprócz jednoosobowych firm zatrudniających może 3 osoby, o których nikt nie słyszał. Jest system premiowy, a czy obcinają premię, to się nie zgodzę. Warunki otrzymania premii są jasno określone i jeśli jest ona mniejsza to jest tego jakiś powód. Co z tego, że ustrzeli się 150 klientów, jeśli 100 nie podpisze umów przesłanych kurierem. Myślcie trochę. Poza tym jest to firma, która wybija się ponad administracyjno-państwowy beton w Płocku, rozwija się dynamicznie. W ciągu dwóch lat podwoiła swoją wielkość, co rzadko się zdarza nawet w dużych miastach, także nie pie*dolcie, że jest tak źle. Ktoś w końcu tam pracuje i nie są to desperaci. A jeśli mając 18-20 lat nie pasuje Ci dwójka na rękę, zwłaszcza w tak tanim mieście jak Płock to zapraszamy do Orlenu - najlepiej na stanowisko prezesa. A jeśli tam Cię nie zechcą zawsze możesz odstać swoje w pośredniaku czekając na staż za 800 zł netto.

świeżak

jestem bardzo krótko, to zaznaczam, ale mam już pewne doświadczenie w call center. I co umowa smieciowa )10,5zł dla uczących się i coś koło 9,7zł dla nieuków. Ludzie w pracy są pomocni i sympatyczni, imprezy to nie wiem bo nie byłem, praca monotonna, próg do premi to 400 umów w msc (wychodzi średnio po 19-20 umów dziennie). Szkolenia uczą ciekawych przydatych rzeczy. Praca ze skryptem (tzn. masz formułkę którą musisz każdemu klientowi słowo w słowo przeczytać - jakieś 10-15 zdań). No i co jescze, z szefem jesteśmy od pierwszego dnia na Ty, wydaje się spoko gość. To tyle jak popracuję dłużej napiszę coś więcej. Pozdro!

Gurzyńska

Jesteś straszną @€@@"& że mówisz takie żeczy to jest najlepsza firma praca trwa 8h

shs

Martyno L. gorąca prośba, już wszyscy poznali Twoje zdanie i to wielokrotnie... a my poznaliśmy Ciebie jako pracownika ... Więc już wystarczy, powodzenia w nowej pracy i sukcesów zawodowych życzymy.

Do pracownica shs

Tu nie potrzeba używać mózgu, wystarczy poobserwować. Rozwijacie się? być może, tylko czemu szukacie nowych pracowników a ci, którzy pracują ciągle są wysyłani na "urlopy" oczywiście bezpłatne?

Pracownica SHS

Haahhaa ciaglę się rozwijamy i dlatego zatrudniamy nowe osoby. Proponuję użyć mózgu, to nie boli.

obserwator

Szkoda, że tak mało ludzi potrafi logicznie myśleć.. Nowe ogłoszenia pojawiają się ze względu na rozwój firmy. Więcej pracy= więcej potrzebnych do niej ludzi. Czytając niektóre opinie mam wrażenie, że konkurencja nie potrafi pogodzić się z tym, że SHS proponuje na tyle uczciwe warunki, że nigdy nie pozyskacie ludzi, którzy w tym mieście nadają się do tej pracy.

Do Pracownica SHS!

Skoro tak dobrze się u was pracuje, to czemu pracownicy uciekają? Muszą uciekać, skoro ciągle dajecie nowe ogłoszenia o przyjęcie do pracy - czyli coś jest nie tak!

Pracownica SHS

Jak czytam te wszystkie negatywy na temat SHS-u to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Pojawiła się w Płocku konkurencja i jak widać robią wszystko żeby nas ośmieszyć --- szkoda tylko że nie skutecznie :) Osoby które nigdy nie przepracowały nawet dnia w owej firmie niech nie zabierają głosu. Polecam odwiedzić naszą stronę na facebook-u. Łatwo znaleźć naszych. I proponowałabym bezpośrednio zaczerpnąć opinii osób które pracują tu nawet 2 lata. Pozdrawiam :D

Do on! Żadna firma nie rządzi się swoimi prawami! Podlega kodeksowi pracy! A jak już wpisujesz swoją opinię i nazywasz poprzedników pieprzonymi hejtami, to rób to kulturalnie i nie każ nikomu ciągnąc parów. Sam wyrażasz swoje emocje i to niestety negatywne... czyli hejtujesz

on

jak czytam wasze hejty to nie wiem czy mam sie smiac czy płakac. jak komus nie pasuje to niech nie sklada cv . barany same hahahahaha. SHS jak kazda firma rzadzi sie swoimi prawami znam osoby ktore pracuja tam od 2 lat i chwala wiec ciagnijcie parowy hahahahaah pieprzone hejty

naiwna?

SHS Solution TO JEST TO ??? •Jesteście szczerzy! (Czy aby na pewno szczerzy wobec pracowników???) Poszukujecie osób lubiących rozmawiać, osób umiejących kreatywnie myśleć (dla których spinacz nie służy tylko do łączenia kartek)(nazwijmy rzeczy po imieniu - robienie wody z mózgu!), osób poszukujących niestandardowych rozwiązań. (czyli potulnych jak baranki) Osób zdecydowanych! (zdecydowanych harować na umowie śmieciowej po kilkanaście godzin dziennie, bez urlopu bez zwolnienia L4) Jeśli posiadasz te wszystkie cechy - dołącz do naszego zespołu! (a pojedziesz promem do Szwecji bez wysiadania na ląd haha!!) Jeżeli dodatkowo chcesz wiedzieć jak prowadzić skuteczne rozmowy, jak namówić najbliższych na swój wyjątkowy pomysł, (zwerbuj całą swoją rodzinę do pracy w shs solution a dostaniesz stówę!)kiedy i jakich użyć argumentów, żeby wywołać efekt WOOOW! (efekt WOOOW jest przy każdej wypłacie i to bez używania żadnych argumentów, kiedy dostajesz marne grosze!) To my Cię tego wszystkiego nauczymy! (cudowne coaches!) Co oferujemy : - Umowę zlecenie. (czyli popularna śmieciówka – haha!) - Stawkę podstawową 12 zł brutto za godzinę plus premię (Ile osób łapie się na tę premię???a ci, którzy się załapią, mają obcinaną premię, bo zawsze coś…) - Możliwość rozwoju w nowych strukturach firmy (jaki to rozwój ?– chyba przy słuchawkach) - Pracę od pn do pt od godziny 12 do 20. (albo od godziny 11.00 do 20.00 plus soboty niby „dla chętnych”) Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV (wybór należy do naiwnych lub nieświadomych) SHS Solution – naprawdę jesteście szczerzy! Aż do bólu!

Amanda

A ja w zupełności zgadzam się z negatywami powyżej. To praca nie dla ludzi mających ambicje, godziny są tragiczne, pensja słaba, natomiast presja zupełnie nieadekwatna do wynagrodzenia. Tu po prostu trzeba umieć świetnie kłamać, żeby sprzedać klientowi lipę, której sami byśmy w życiu nie kupili...

Ania

Pracuję w firmie 14 m-cy. Nie zgadzam się z powyższymi negatywnymi opiniami. Te opinie wystawiły osoby, które ,,popracowały'' chwilę, myśląc, że za kilkudniową bezowocną pracę otrzymają miesięczne wynagrodzenie, ha,ha. Ta praca jest przede wszystkim dla ludzi UCZCIWYCH, którzy traktują swoją pracę poważnie i chcą zarobić. I takie tu osoby pracują i takich właśnie zapraszamy do naszego zespołu :). Odnosząc się do powyższych wpisów- Ja nie jestem podlizuchem a pomimo to wynagrodzenie za swoją pracę otrzymuję w całości razem z wypracowaną premią. Jak widać premia nie jest uzależniona od ,,podlizywania się'' Zawsze pieniądze są w terminie. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy, z otrzymywanego wynagrodzenia jak również z panującej w firmie atmosfery. Jesteśmy zgranym zespołem, który nie tylko pracuje na swój indywidualny cel ale również na zespołowy. A Karol! super wspaniały szef.

Małgosia

Moja opinia również powinna pojawić się już dawno Pracuje w SHS 16mcy i tak się składa ze nie jestem fascynatką taniej wódki Jeśli ktoś ma pozytywne podejście i chce zarabiać pieniądze to jak najbardziej polecam Najważniejsze dla Mnie jest to ze Karol potrafi docenić dobrą pracę,jestem tego doskonałym przykładem . A Tym,którzy szukają zatrudnienia i będą czytać te negatywne opinie proponuję przyjść do Nas spróbować i przekonać się że jest fajnie i przede wszystkim uczciwie!

Mona

Bardzo fajna robota co wy za głupoty piszecie, nie oczerniacie ich bo są wporządku

tyfusy - jednym słowem to robota nie dla Ciebie, i nie powinieneś pracować z ludźmi jeżeli uważasz że utrzymanie klienta jest niemoralne i dla łgarzy, oszustów... powodzenia Ci życzę w poszukiwaniu pracy... Ponoć chętnych na zasiedlanie marsa szukają - spróbuj koniecznie, robota dla Ciebie !!!

tyfusy

call center.dno i niemoralność . jak można wciskać komuś kit.to robota dla łgarzy i oszustów.

Wadą są niewątpliwie jedna zmiana od 12 do 20. Pracowałam tam po rozmowie z wieloma pracownikami nie tylko ja tak miałam, że w trakcie pracy wszystko oki a na rozliczeniu ucinanie premii z byle powodu. Bardzo silna presja na pracownika a zarobek nie oszukujmy się bez rewelacji (jak to w call center) i jeszcze ucinanie premii bo cos tam (np jednorazowe spóźnienie) :-(. Przynajmniej w zeszłym roku tak było. Za szkolenie nikomu nic nie płacili.

ddd

no chyba właśnie się pogrążyłeś. Właśnie ludzie, którzy mają życie prywatne nie mają ochoty co chwilę wychodzić gdzieś. Jesli uwazasz, że to jest najlepsze miejsce pracy w Plocku to troche mi ciebie szkoda.... pozdrowienia z pernu ;-)) i gratuluje najlepszej pracy w plocku

Jest możliwość rozwoju do wyższych stanowisk .

Kacper

Lepsze miejsca do pracy w Płocku? Gdzie? Hahaha Najlepszym dowód na atmosferę, zarobki i warunki pracy to osoby, które po przerwie i tak wracają do nas. Bardzo śmieszą mnie wypowiedzi osób, które na siłę chcą nas oczernić.

Damian

widze ze wypowiadaja sie osoby ktore pracowaly i nie rozumiem dlaczego tak oczerniaja ta firme. Kazdy kto pracowal lub nadal pracuje wie jak jest... a co do tej darmowej wodki... na kazdej imprezie firmowej jest tak ale jesli ktos woli chodzic do kosciola lub siedziec calymi dniami przed komputerem nie majac zycia prywatnego to pozdro :)) JESZCZE RAZ!!! POLECAM TA FIRME!!!! ;)

Konsultant

Idealne zdanie określające wpisy to ze nie sra się w swoje gniazdo. Szkolenie bezpłatne, wypłata na czas ale jak się dobrze nie podlizuje to połowy premii nie ma. Wieczna dziecinada, przebieranki, imprezy do których człowiek jest zmuszony. A co najlepsze to team leaderzy bez żadnej wiedzy, wykształcenia motywujacy grupę ze jak zrobią cel to znowu będzie impreza. Są lepsze miejsca pracy w plocku

PS

jaką ty masz możliwość rozwoju tu?

PS

Firma śmieszna a osoby komentujące to fascynaci taniej wódki. Śmieciowa umowa, bez jakichkolwiek szans na normalną. Stawka godzinowa- śmiech na sali. A ludzie? Każdy wie jak jest. Oczywiście można tam popracować, ale góra trzy miesiące. Jeżeli masz ambicję to odpuść. A jeśli lubisz pracować jak wół całymi dniami, ale za to wypić za darmo to dla ciebie dobra praca.

mon

Polecam firmę Shs szef życiowy człowiek w każdej chwili pomocny. Nigdy nie spotkałam się z tak miła kadra czyli mowa tu o Ani i Izabeli dziewczyny jesteście wspaniale

Nadiaaa

pracuje juz w shs pol roku :) co ?!!!! nigdy nie pracujemy po 10 12 h co najwyzej po 8 a jak wiadomo to standard!!!! wiadomo zdarzalo sie ze po 9 tak ale dla chetnych !!!! praca super atmosfera super kto na impreze chce isc idzie kto nie ten zostaje w domuuu hehe. widze ze z ta osoba jest cossss nie tak. nie ma lepszego szefa ! praca marzen :*

x

Osobiście nie polecam pracy w tym miejscu, tak jak wspomniano - godziny pracy beznadziejne, na dodatek najczęściej trzeba było pod koniec miesiąca pracować po 12 h i to bez wcześniejszego uprzedzenia o takich zmianach. Atmosfera w pracy może i nie najgorsza, ale jeśli ktoś nie lubi pracy w stylu przedszkola i zabaw typu przebieranki, wieczne imprezy na przymus itp, to nie jest miejsce dla Was. Co do płatności, to zawsze znalazł się jakiś powód pod koniec miesiąca by nie wypłacić pełnej wypracowanej ilościowo premii, wówczas gdy przez cały miesiąc słyszałeś, że pracujesz super. Polecam tylko tym, którzy nie mają innego wyjścia i muszą gdziekolwiek pracować. Nie jest to na pewno praca marzeń.

Pan Konsultant

Uczciwy szef, zawsze pomocna Ania - pozdrawiam, coach z wieloletnim doświadczeniem i team leaderzy, którzy zawsze potrafili mi pomóc. Jeżeli dodam, że na sali atmosfera była jak nie w pracy i ludzie z którymi do dziś utrzymuję kontakt to nie pozostaje nic jak tylko polecić SHS. Aaaa i bym zapomniał cytując jednego z kolegów " najważniejsze jest podejście"

Pan Konsultant

Tak się składa, że moja opinia powinna pojawić się już dawno.. Jestem byłym pracownikiem i niestety z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pracy w tej firmie, ale do dziś bardzo miło wspominam atmosferę panującą w firmie

Zostaw opinię o S H S Solution - Sanecki Karol - Lipnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S H S Solution - Sanecki Karol