Opinie o S H S Solution - Sanecki Karol w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy S H S Solution - Sanecki Karol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S H S Solution - Sanecki Karol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S H S Solution - Sanecki Karol w Płock

Kiedy niżej wspomniana zmiana lokalizacja? Czy są jakieś rekrutacje?

Bibibibi

Uważajcie-firma na skraju bankructwa

Dawid
@Bibibibi

Oficjalnie w imieniu firmy informuję, że w związku z domniemanym "bankructwem" postanowiliśmy zmienić lokalizację na bardziej prestiżową - szczegóły wkrótce. Serdecznie pozdrawiamy! Mniej hejtu, więcej uśmiechu :)

Jacek

Powiem tak, może niezbyt nachalnie, ale przy okazji proporcjonalnie do internetów. Rozmowa rekrutacyjna - oczywiście wszystko zależy od tego z kim gadasz, ale znajomi, którzy polecali mi firmę mówili, że to będziecie ciekawe doświadczenie - nie zawiodłem się, pozytywnie. Szkolenie - chyba nie ma lepiej przygotowanej firmy, żeby wdrażać ludzi do roboty! Energia,wiedza i praktyka, pozytywnie, Hajs- w sumie myślałem, że zarobię więcej, ale myślałem też że będę wymiatał.. Atmosfera- po to właśnie przychodzę do pracy i robię co swoje. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę i kadrę "bez wykształcenia", a i nie ma to jak "przeciąg" na sali szkoleniowej. Szczerze polecam, ale dla kogoś ogarniętego.

DKL

Firma solidna… wypłata na czas. Współpracownicy to jedna wielka rodzina. Każdy chętny do pomocy. Szkolenia na 5+, ogrom wiedzy który można posiąść w zakresie sprzedaży, rozwoju osobistego czy tez różnych systemów CRM. Obsługa kilku partnerów pokazuje jak stabilna firma jest SHS. Uważam, ze warto spróbować swoich sił i po prostu przekonać się osobiście ????

Konsultant Telefoniczny

Mądry ten kto się nie myli, straszny ten co kłamać w oczy potrafi. Jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej i kochani - jestem zachwycona. Dawid ( Pan Kierownik ) przywitał mnie z uśmiechem na ustach, osoby w środku proponowali coś do picia ze względu na pogodę. W życiu nie zgodze się na tak negatywne komentarze. Z całego serca polecam to miejsce. Ja zaczynam od zaraz :)

1. Zainteresowania, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w S H S Solution - Sanecki Karol? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Tak uległ, do umowy został sporządzony aneks ( bez podpisu pracownika) w którym to pracodawca aby zapewnić pełna godzinowke wymaga określonej liczby punktów, która osiągalna jest tylko dla osób pracujących na cały etat, osoby które nie nie wywiazaly się do strikte przyjętych warunków w aneksie dostały pomniejsze wypłaty i tu uwaga nawet o 40%! Odradzam! Pracuje tu już bardzo długo i z każdym miesiącem wypłata się kurczy.

hN

jest dobrze i jest niedobrze

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie S H S Solution - Sanecki Karol?

hN

Pytania zazwyczaj są otwarte , zamknięte lub sugerujące :)

hN

to nie szef rejestruje nagranie rozmów tylko SZATAN !

Informatyk USB

Powiem szczerze - są dni gorsze i lepsze, bywają dni cięższe i lżejsze, jak to w każdej pracy. Tutaj jest chociaż stabilna i pewna wypłata (chociaż nikt nie mówi, że zarobicie w jednym miesiącu tyle, że będzie was stać na 5 jeżdżących Matizów), można zarobić dużo w związku z licznymi konkursami i premiami, a takiej kadry zarządzającej to ze świeczka szukać. Bywają zgrzyty, ale wszystko jest do załatwienia jeżeli tylko się chce. W naszym cudownym, pisowskim kraju, gdzie kaczki zaczynają chlebem dokarmiać ludzi to właśnie w tym miejscu jesteście w stanie odnaleźć stabilizację i nie bać się o jutro, wystarczą dobre chęci i zaangażowanie. Ja serdecznie polecam jako aktualny pracownik z prawie rocznym stażem, bo w porównaniu z innymi zakładami pracy tutaj chociaż można odnaleźć własne ja. To lepsze własne ja, z uśmiechem i pewnością siebie. :)

Zadowolony

Super Firma, dobre pieniądze bez wymaganego doświadczenia jeżeli jesteś zaangażowany w swoją pracę. Miła atmosfera i fajnie się pracuje. Gorąco polecam ????

Izaak

@x zdecydowanie nie... a co wpływa na tak stanowczą opinię ?

x

zdecydowanie nie

Gonia

Fantastyczna firma, atmosfera super. Szefostwo teamliderzy i pracownicy super ludzie:) Z całego serca polecam :)

Wojtas

Ta firma to jedna wielka pomyłka i cyrk na kółkach, pracowałam jakiś czas w tej firmie i mega żałuje. Atmosfera spoko, ale szefostwo jak i teamliderzy to jakiś żart. Jeśli szukasz pracy, nawet desperacko, to omijaj tę firmę szerokim łukiem. Zdecydowanie odradzam

@Wojtas

Podpisujesz się jako "Wojtas", a później używasz czasownika w formie żeńskiej - wyglądasz na bardzo wiarygodną osobę, podobnie jak Twoja opinia.

Gonia
@Wojtas

wiesz to że sobie nie radziłeś w tej pracy to już nie jest powód żeby pisać takie opinie. Nie każdy jest stworzony do takiej pracy. A szefostwo i teamliderzy to wspaniali ludzie i super jest atmosfera. Wszyscy są pomocni wystarczy poprosić. Każdy się z nich wszystkiego uczył od zera. Myślę że nikt Ciebie nie obrażał i tak jak pisałeś że temaliderzy i szefostwo to żart. Nie sprawdziłeś się ok. Przyjmij to na klatę nie każdy musi pracować w tej branży. Pomyśl czemu Ci nie wyszło co było źle co mogłeś lepiej zrobić. Bo wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie. Pozdrawiam

xoxo

Pracuje tu jakiś czas. Ta firma to (usunięte przez administratora) gdyby nie obecna sytuacja i problem ze znalezieniem lepszej pracy już dawno by mnie tu niebyło.

Eliza

Pracuję w tej firmie od miesiąca i muszę szczerze napisać, że nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca do pracy. Ludzie są tak przemili i pomocni, że nawet jeśli komuś sprawiają trudność pewne kwestie to może w 100% liczyć na fachową i szybką pomoc kolegów i koleżanek z zespołu. I co jest bardzo istotne - atmosfera w pracy jest świetna - jeśli ktoś z Was szuka miejsca do którego będzie szedł z uśmiechem na twarzy to z całego serca polecam Wam składać CV do SHS

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w S H S Solution - Sanecki Karol?

Lider

Oczywiście, że tak. Proces rekrutacji przebiega w ten sposób, aby każdy miał szansę rozwoju. Firma gwarantuje szkolenie wstępne, które w pełni przygotowuje do wykonywanej pracy. Kilkudniowe warsztaty to potężna dawak wiedzy o produktach, systemach, ale również aspektach sprzedaży niezbędnych do wykonywania pracy. Każdy kto ma dobre chęci, uśmiech na twarzy i potrafi logicznie myśleć dostanie u nas pracę.

Jolka

(usunięte przez administratora) Nie robią nowemu pracownikowi szkolenia z obsługi systemu komputerowego i tym samym nowy pracownik nie może pracować. (usunięte przez administratora)

Lidia
@Jolka

Tak naprawdę pracodawca nie ma w obowiązku organizowania szkoleń. Ale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że są one po prostu niezbędne. W takiej sytuacji pozostaje jedynie wsparcie ze strony współpracowników. Czy w S H S Solution można liczyć na siebie nawzajem? Krótko mówiąc - co z atmosferą?

Jolka
@Lidia

Nieważne czy ma obowiązek przeprowadzić szkolenie czy nie. Każda wiarygodna i porządna firma to robi. Jeżeli pracownik nie jest przeszkolony to nie może pracować- obrywa za to. Firma też traci na wizerunku bo klienci są niezadowoleni z niekompetentnej obsługi klienta

Saxan
@Jolka

Przecież szkoleń w shsie jest dużo, praktycznie co chwile są jakieś. A obsługa systemu jest priorytetem na pierwszym szkoleniu

@Saxan

Sama niedawno przeszłam szkolenie i jest ono na bardzo wysokim poziomie jest solidna firma dbająca o pracownika

Jagoda

A co to są te luźne piątki @xd ?

Elcf

Mega załoga z kozacką kadrą menagerską

Lidia
@Elcf

To znakomicie! Dobrze jest wiedzieć, że atmosfera w S H S Solution jest przyjazna. A czy macie tam organizowane (od czasu do czasu) jakieś spotkania czy imprezy integracyjne? Wydaję mi się to istotną kwestią, więc liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Elcf
@Lidia

taaak, jak najbardziej. Dodatkowo gry, zabawy, konkursy integracyjne podczas samej pracy :)

Tedy

Jeśli mniej pracuje się to zarobki się kurczą. Firma jest dobrym pracodawcą!!

Zostaw merytoryczną opinię o S H S Solution - Sanecki Karol - Płock

• Jak się pracuje w S H S Solution - Sanecki Karol?

Zobacz opinie na temat firmy S H S Solution - Sanecki Karol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S H S Solution - Sanecki Karol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S H S Solution - Sanecki Karol?

Kandydaci do pracy w S H S Solution - Sanecki Karol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S H S Solution - Sanecki Karol

S H S Solution - Sanecki Karol